NieFabiano vs Z A N Y [LUMPY] & Skibix [LUMPY] & zimny [LUMPY] - 208965,65 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • NieFabiano vs Z A N Y [LUMPY] & Skibix [LUMPY] & zimny [LUMPY] - 208965,65 %

    To ci dopiero lumpiaki tak chętnie stekami zarzucają a o tym zapomnieli , tak nie może być a że pomocny ze mnie gość to wyręczę :D

    Po złomie barnaby ( NieFabiano ) i banie za push na dawnym koncie respekta nowy właściciel chyba stracił wene do gry i chcąc odzyskać część kasy sprzedał konto [ciach], ciekaw byłem co to będzie ale szybko można było ogarnąć temat , nagle na moonie zanego w postępie geometrycznym zaczęło przybywać sury kturą podsyłał sobie z fabiana :thumbsup:

    Wyskaniłem na moonie 16 kkk sury a że w układzie nie boli wy wysłałem flotkę pod synchro z reckiem [ciach] ale jakimś cudem w 10 minut wywiózł wszystko z moona mam nadzieje że masa anty poszła na klikanie :D

    Topił flotke do 700kk pkt przed swoim kontem żeby móc wysyłać na legalu , wyszło tego ponad 31 kkk O_O

    Troszke to trwało bo pilnowałem do 1 i dalej ogarniał puszyk , taka spryciula ;)

    A na deser żeby jeszcze odzyskać jak najwięcej z doku to wysłał resztę nie przetopionej floty z konta faniana puki jeszcze był wyżej w statach :thumbup:

    Okazał się też fajnym kolegą bo sojusznik Vicek polował na to konto i miał je na widelcu z agrestem a tutaj pojawił się śliski i plany się zmieniły

    Akcja ogarnięta przed przelogowaniem więc mało kto ogarnął co się stało , ale nie wszystcy są tak tępi , można powiedzieć że to starcie i cała otoczka to kwintesencja LUMPIARSTWA :saint:

    [ciach]

    Gram od uni 25 ale takiej [ciach] w życiu nie widziałem ( sory @Neferet mniej dostadnie się nie da :E ) jednak ta gra schodzi na psy i aż żal patrzeć jak te cyferki ryją wam psyche , ale w sumie 500+ mama na was ma to macie na co wydawać :XP: [ciach]

    Ok do rzeczy [ciach] na wypasie :thumbsup: goł goł goł !!!






    Dnia 17-10-2019 01:22:51 następujące floty spotkały się w walce:
    Agresor NieFabiano
    ____________________________________________
    Mały transporter 52.697
    Duży transporter 104.869
    Lekki myśliwiec 479.748
    Ciężki myśliwiec 42
    Krążownik 77.345
    Okręt wojenny 46.850
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 233.388
    Sonda szpiegowska 1.066
    Bombowiec 16
    Niszczyciel 8
    Gwiazda Śmierci 661
    Pancernik 45.939
    _________________________________________
    Obrońca Z A N Y [LUMPY]
    ________________________________________________
    Mały transporter 272.111
    Duży transporter 152.529
    Lekki myśliwiec 399.452
    Ciężki myśliwiec 4
    Krążownik 30.743
    Okręt wojenny 39.572
    Bombowiec 91
    Niszczyciel 1.000
    Gwiazda Śmierci 59
    Pancernik 8.046
    _________________________________________
    Obrońca Skibix [LUMPY]
    ________________________________________________
    Lekki myśliwiec 495.000
    Ciężki myśliwiec 5.000
    Krążownik 77.000
    Pancernik 40.000
    _________________________________________
    Obrońca zimny [LUMPY]
    ________________________________________________
    Lekki myśliwiec 1.593.109
    Ciężki myśliwiec 507
    Krążownik 280.121
    Okręt wojenny 85.699
    Pancernik 266.906
    _________________________________________
    Po bitwie...
    Agresor NieFabiano
    ________________________________________________
    Zniszczony!

    _________________________________________
    Obrońca Z A N Y [LUMPY]
    ________________________________________________

    Mały transporter 216.050 ( -56.061 )
    Duży transporter 131.532 ( -20.997 )
    Lekki myśliwiec 317.053 ( -82.399 )
    Ciężki myśliwiec 3 ( -1 )
    Krążownik 28.576 ( -2.167 )
    Okręt wojenny 37.256 ( -2.316 )
    Bombowiec 85 ( -6 )
    Niszczyciel 944 ( -56 )
    Gwiazda Śmierci 59 ( -0 )
    Pancernik 7.589 ( -457 )
    _________________________________________
    Obrońca Skibix [LUMPY][/b]
    ________________________________________________
    Lekki myśliwiec 392.817 [b]( -102.183 )
    Ciężki myśliwiec 4.269 [b]( -731 )
    Krążownik 71.680 [b]( -5.320 )
    Pancernik 37.912 [b]( -2.088 )
    _________________________________________
    Obrońca zimny [LUMPY][/b]
    ________________________________________________
    Lekki myśliwiec 1.263.027 [b]( -330.082 )
    Ciężki myśliwiec 425 [b]( -82 )
    Krążownik 260.100 [b]( -20.021 )
    Okręt wojenny 80.922 [b]( -4.777 )
    Pancernik 252.127 [b]( -14.779 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie [b]23.162.058.000 jednostek.[/b]
    Obrońca stracił łącznie [b]5.246.396.000 jednostek. [/b]
    Na polu zniszczeń unosi się [b]12.821.855.200 metalu i 8.074.710.400 kryształu.[/b]

    Szansa na powstanie księżyca [b]20%.[/b]
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.

    Podsumowanie zysków/strat:
    Podsumowanie agresor
    Metal: -12.847.614.000
    Kryształ: -8.342.503.000
    Deuter: -1.971.941.000
    agresor stracił łącznie 23.162.058.000 jednostek.
    Podsumowanie obrońca
    Metal: 9.642.150.200
    Kryształ: 6.323.825.400
    Deuter: -315.806.000
    obrońca zyskał łącznie 15.650.169.600 jednostek.


    Moderator Neferet:
    Polowanie na czarownice, flame, wulgaryzmy
  • Dać Ci API to poprawisz RW? Nie wiem w sumie czemu mnie w to mieszasz. Swoją drogą - dzisiaj Vicek wtopił trochę OW na tym koncie "po wiecznym urlopie lub po przekazaniach" - bo chyba chodzi Ci o Szakala (czyli konto Dexia), któremu ściągnąłem przed urlopem 2 moony. Tak się kochaliśmy.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NarImmor ().

  • Oj Szymek Szymek, ogólnie ładne ST, następnym razem wstaw swoje.

    Zostałem wezwany do tablicy, wszyscy wiedzieli, że niefabian jest na sell, ja nawet otrzymałem propozycję kupna tego konta od pośrednika za 500, nie wiem ile dał zany plnu czy upustu... Dla mnie ta gra to tylko cyferki i staram się nie pakować w tę grę pieniążków ani siebie emocjonalnie, wszyscy wiedzą, że mojego zdania się nie da kupić. Korzystam z promocji a do niedawna anty miałem tylko z kuponów. Kupienie tej floty było dla mnie niedorzeczne, szczególnie, iż gracz, który zakupił konto od Fabiana z umiejętnościami gry był mocno na bakier (sorry osama sympatyczny jesteś człowiek) i było tylko kwestią czasu kiedy jego nieobstawione gsy spotkają się z moimi :) pamiętajcie, że jeszcze jest flota na koncie mojdotyk 2.7kkk sury, wyścig po to może być równie nierówny ;)

    Chciałbym również zauważyć, że do tej akcji gracz narimmor ręki nie przyłożył.

    Nari ma rację, nadziałem się dzisiaj na konto byłe dexia, mam z tego bekę i nauczkę, żeby nie latać jak się gdzieś idzie tylko cel oddać, cena na szczęście nie była dość wygórowana :P a jeżeli konto kupił nari to graty nari, dawno czerwonego rw nie dostałem XD niech służy XD
    Ps: narimmor nie kupił dexia ;)
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • Dobra,miało być grubo,ale wpis poprzednika zmienił trochę moje nastawienia,z emocjonalnego na merytoryczne.
    Przy tego typiu starciach proponuję nie podawać % tylko kwotę zakupu.
    Zgadzam się,Osama sympatyczny gościu (pozdrawiam :) ),nie poszło mu i tyle...że konto oddał na sell ok,był celem,nie miał szansy pograć,ale co innego kupić do gry,a co innego na mega push...
    Z A N Y, uważasz,że dzięki temu dużemu przyrostowi punktów,będziesz lepszym graczem ? będzie Ci się łatwiej grało ?
    zostaw flotę na godzinkę (nawet mniej) i czar pryśnie...Sorry,moim zdaniem ban dożywotni...każdy inny oczywiście ze zwrotem surki,będzie ukłonem GO w Twoją stronę.
    Zimny,każdy wie w czym rzecz,push-ban,push-ban itd, itp.. po punktach widać,że matematycznie to wychodzi,pewnie w normalnej grze byś tego nie uciułał...
    Skibix, NIE ROZUMIEM.... i tyle

    Zobaczymy co na to GO,czy warto jeszcze grać,a jak tak to na jakich zasadach...

    Pozdrawiam.
  • Żenada, dno i dwa metry mułu. Obserwując od kilku lat co się dzieje z tą grą i ludźmi w nią grającymi to aż żal normalnie. No ale widać takie czasy. Nie wiem czy to parcie na szkło czy konieczność udowodnienia sobie/innym czegoś? Kompleksy? Ego? Pryszcze? Ale kto zabroni bogatemu hehe. Wszędzie to samo. Niby powinien się człowiek się przyzwyczaić. Niby...

    Bawcie się dalej, każdy ma swoje sumienie.
    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • Cały flame poleciał do kosza.
    Temat zostaje zamknięty, bo nie spodziewam się więcej w miarę spokojnych postów.
    Wszystko co pisaliście polecam napisać w tickecie poprzez system support, jeśli uważacie, że starcie jest nieczyste.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy