Jeden statek na 10%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bardzo ciekawe co piszesz Elkanen :) Kiedyś mi spamowali podgląd GSami lecącymi na 100% z galaktyki obok - wszystko wlatywało o 2-3 w nocy i było zawracane tuż przed. Oto jaką dostałem odpowiedź od GO (nie będę podawał której - wystarczy powiedzieć, że wcześniej grała w sojuszu z gościem, który tak do mnie latał):

    "Załączone ataki nie są jeszcze spamem podglądu, choć przyznam że mogą być denerwujące. Zasady Gry nie zabraniają zawrócić takiego ataku, gracz może liczyć na fakt że kiedyś straci Pan czujność."

    "jak napisała GA XXX, póki co ciężko to zakwalifikować jako spam. Ataki są częścią gry i nie możemy karać za sytuacje, które mogą być, np. taktyką gry."

    Także - odpowiedź jest taka. Możesz atakować GSami z sąsiedniej galaktyki jak lecisz na 100% i masz znajomości :) Jak ja latałem w ten sposób to dostawałem ostrzeżenie, że jak się powtórzy to ban :)

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Każdy przypadek długiego ataku rozpatrywany jest indywidualnie. Także to że inny gracz, który wysłał zgłoszenie uzyskał informację że ataki wysłane na niego nie kwalifikują się jako "spam" nie oznacza, że w Pana przypadku będzie podobnie.
    Zawsze warto wysłać ticket. Proszę tylko pamiętać aby zawsze załączać aktualny screen z gry (nie modyfikowany, nie ucięty) z widoczną lecącą flotą.


    Spam, bez względu na formę (np. poprzez wiadomości, raporty szpiegowskie bądź też spam zakładki 'Podgląd' lecącymi flotami, reklamę innych gier lub treści) mający na celu utrudnianie gry graczowi jest niedozwolony. W przypadku akcji organizowanych przez większą ilość osób ukarane mogą zostać wszystkie zamieszane konta

    Sytuacje takie należy zgłaszać do suportu gry, niezwłocznie po ich nastąpieniu.


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Też mi kiedyś spamowali :E
    Jak się dowiedziałem wtedy, to ogólnie przyjętą zasadą jest:
    Spamowanie podglądu poniżej doby jest dozwolone, jako jakaś "strategia" czy kij wie co.
    Spamowanie podglądu powyżej doby jest spamowaniem podglądu i nie jest dozwolone.
    W przypadku np spalenia czy coś, dozwolone jest puszczenie floty powyżej doby, jako np pilota.
  • kiedyś miałam spam raportami szpiegowskimi (raptem 100 szpiegów/ 5-10 minut) od jednej osoby i tak prawie cały dzień przez TYDZIEN!
    odpowiedź GO?
    Szpiegowanie jest zasadniczą i nieodzowną częścią gry!
    :quasi: :quasi: :quasi:
    no spoko, ale jaki sens ma walenie skan za skanem na wszystkie koordy i tak dzień w dzień? Dodam też, ze skanujący właściwie każdorazowo widział flotę i deutery po moonach, więc nie wiem czego szukać mógł innego... i nie, nie była to żadna wystawka. Sam skanujący nigdy nie wyleciał nawet na deuter XD
    oczywiście GO tego nie zrozumiało bo po prostu zamknęło ticketa bez odpowiedzi :E :E


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • stosunki międzyludzkie reguluje kultura i wychowanie a nie prawo owszem są czasem takie sprawy gdzie musi wejść prawo ale większość przypadków to kwestia kultury i tych przypadków prawo nie da rady dobrze uregulować i tak w życiu i tak samo w ogame
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie