#85 Yin-Yang [BMF] & BetonowySandau [BMF] vs. BROWAR [WORF] ~ 2174.87% + #86 Yin-Yang [BMF] vs. yang-yong-ying [WORF] ~ 2884.16% + #87 Yin-Yang [BMF] vs. DeSiK [F_T] ~ 1353.67% + #88 Yin-Yang [BMF] vs. zona_rolnika [TEREFERE] ~ 3938.47%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #85 Yin-Yang [BMF] & BetonowySandau [BMF] vs. BROWAR [WORF] ~ 2174.87% + #86 Yin-Yang [BMF] vs. yang-yong-ying [WORF] ~ 2884.16% + #87 Yin-Yang [BMF] vs. DeSiK [F_T] ~ 1353.67% + #88 Yin-Yang [BMF] vs. zona_rolnika [TEREFERE] ~ 3938.47%

    #85

    Dnia 11-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 8.000
    _________________________________________

    Agresor BetonowySandau [BMF]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.066
    Pancernik 1.000

    _________________________________________

    Obrońca BROWAR [WORF]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.012
    Duży transporter 659
    Lekki myśliwiec 15.763
    Krążownik 1.919
    Okręt wojenny 916
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 3.859
    Sonda szpiegowska 164
    Pancernik 286

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 7.979 ( -21 )
    _________________________________________

    Agresor BetonowySandau [BMF]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.030 ( -36 )
    Pancernik 993 ( -7 )

    _________________________________________

    Obrońca BROWAR [WORF]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    2.240 Metalu, 356.818 Kryształu i 1.761.018 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.540.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 283.595.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 147.605.600 metalu i 69.881.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.120.076 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 145.147.840
    Kryształ: 68.578.418
    Deuter: 1.341.018
    agresor zyskał łącznie 215.067.276 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -182.049.240
    Kryształ: -86.048.818
    Deuter: -17.617.018
    obrońca stracił łącznie 285.715.076 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    #86
    Pokaż spoiler


    Dnia 12-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 15.074
    _________________________________________

    Obrońca yang-yong-ying [WORF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 17.842
    Krążownik 2.065
    Okręt wojenny 1.351
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 2.982
    Sonda szpiegowska 210
    Bombowiec 3
    Niszczyciel 8
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 1.062

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 14.919 ( -155 )
    _________________________________________

    Obrońca yang-yong-ying [WORF]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 274.324 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 13.175.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 377.899.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 186.096.800 metalu i 102.319.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 274.324 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 181.446.800
    Kryształ: 96.119.200
    Deuter: -2.050.676
    agresor zyskał łącznie 275.515.324 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -227.971.000
    Kryształ: -121.699.000
    Deuter: -28.503.324
    obrońca stracił łącznie 378.173.324 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2


    #87

    Pokaż spoiler

    Dnia 12-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 10.000
    _________________________________________

    Obrońca DeSiK [F_T]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.136
    Duży transporter 5
    Lekki myśliwiec 18.761
    Krążownik 505
    Okręt wojenny 677
    Recykler 1.001
    Sonda szpiegowska 180
    Pancernik 268

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 9.995 ( -5 )
    _________________________________________

    Obrońca DeSiK [F_T]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    3.874.728 Metalu, 3.874.728 Kryształu i 3.874.729 Deuteru
    9.350.308 Metalu, 2.403.158 Kryształu i 2.017.062 Deuteru
    4.113.890 Metalu, 1.201.579 Kryształu i 1.008.531 Deuteru
    2.618.209 Metalu, 600.790 Kryształu i 504.266 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 425.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 175.891.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 93.880.000 metalu i 41.487.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 35.441.978 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 113.687.135
    Kryształ: 49.367.455
    Deuter: 7.329.588
    agresor zyskał łącznie 170.384.178 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -137.157.135
    Kryształ: -59.739.255
    Deuter: -14.436.588
    obrońca stracił łącznie 211.332.978 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2


    #88

    Pokaż spoiler

    Dnia 12-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 14.914
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Obrońca zona_rolnika [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.585
    Lekki myśliwiec 11.536
    Ciężki myśliwiec 35
    Krążownik 4.577
    Okręt wojenny 1.731
    Recykler 5.572
    Sonda szpiegowska 848
    Bombowiec 13
    Pancernik 1.469

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Pancernik 14.825 ( -89 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca zona_rolnika [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    7.036.780 Metalu, 7.036.780 Kryształu i 3.167.915 Deuteru
    34.208.093 Metalu, 15.991.796 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 7.566.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 528.606.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 253.226.400 metalu i 140.620.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 67.441.364 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 291.801.273
    Kryształ: 160.088.376
    Deuter: 1.832.915
    agresor zyskał łącznie 453.722.564 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -355.107.873
    Kryształ: -195.243.576
    Deuter: -45.695.915
    obrońca stracił łącznie 596.047.364 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2


    Kupie duzo duzo DEXU

    Moderator Neferet:
    Za dużo raportów w jednym temacie co utrudnia przeglądanie. Tym razem wrzuciłam do spoilerów.
  • tak wlasnie czekalem na to kiedy ten Pan to doda, graty kolejnych STarc, choc nooo.. Kilka osob powie ze dziwnych, ale do teraz nie rozkminam akcji na mnie skad takie INFO(napisze, ze minutki, ze obserwacja), tss codziennie z tel odswiezanie [na ile praca powzwala, a dzis nagle "moje zalztwianie: sprawy przez tel ~15min ?( , a tu "przekopka". jeszcze specjalnie przeanalizowałem skany, jaka roznica miedzy ost skanem a wlotem.. :cursing: :?: :?: :?:

    ake co nie badz, gratulowalem na pm, no ale..

    przetopu.

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,
    kładąc futerał przy tomach Norwida.
    :fa:
  • No ja niestety zasnęłam czekając na recki i zsyłki flotek :/ Eh trudno :) Taka strata to nic, czego nie można by było odbudować.
    Ale moment wyczuty idealnie :)

    PS: Dalej uważam, że prędzej czy później padniesz, bo kasa nie zastąpi skilla ;)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • BROWAR napisał(a):

    Widzę ze mogiła zbiorowa, Sandau do zobaczenia, yin yang w przyszłości oby tez. SzO będzie bardzo szybkie bo eko nie zaniedbałem.

    Reszcie tez życzę powodzenia i pamiętajcie na urlop idą cienkie bolki oraz nie siadajcie do wódy przed puszczeniem FSa :E
    Od siebie dodam ze po puszczeniu fs warto sprawdzic czy aby napewno wystartowal ! kiedys siadlem do wody po puszczeniu FS'a ... jakiez bylo moje zdziwienie nastepnego dnia jak sie okazalo ze telefon zlagowal i fs nie poszedl :))
    _________________
    qrakos
  • FIN1.pl napisał(a):

    tak wlasnie czekalem na to kiedy ten Pan to doda, graty kolejnych STarc, choc nooo.. Kilka osob powie ze dziwnych, ale do teraz nie rozkminam akcji na mnie skad takie INFO(napisze, ze minutki, ze obserwacja), tss codziennie z tel odswiezanie [na ile praca powzwala, a dzis nagle "moje zalztwianie: sprawy przez tel ~15min ?( , a tu "przekopka". jeszcze specjalnie przeanalizowałem skany, jaka roznica miedzy ost skanem a wlotem.. :cursing: :?: :?: :?:

    ake co nie badz, gratulowalem na pm, no ale..

    przetopu.
    Dobrze kombinujesz. To oczywiste, że on ma informacje od GO. Znam wielu obserwatorów, a nigdy z taką skutecznością. :P
    Oczywiście gratuluje starć. Przekonać GO do współpracy to tez nie byle co. Starcia na miare flot. Obroncom SZO.
  • staruch napisał(a):

    FIN1.pl napisał(a):

    tak wlasnie czekalem na to kiedy ten Pan to doda, graty kolejnych STarc, choc nooo.. Kilka osob powie ze dziwnych, ale do teraz nie rozkminam akcji na mnie skad takie INFO(napisze, ze minutki, ze obserwacja), tss codziennie z tel odswiezanie [na ile praca powzwala, a dzis nagle "moje zalztwianie: sprawy przez tel ~15min ?( , a tu "przekopka". jeszcze specjalnie przeanalizowałem skany, jaka roznica miedzy ost skanem a wlotem.. :cursing: :?: :?: :?:

    ake co nie badz, gratulowalem na pm, no ale..

    przetopu.
    Dobrze kombinujesz. To oczywiste, że on ma informacje od GO. Znam wielu obserwatorów, a nigdy z taką skutecznością. :P Oczywiście gratuluje starć. Przekonać GO do współpracy to tez nie byle co. Starcia na miare flot. Obroncom SZO.

    zwal jak zwal :D, ja tam mam swoje wizje na temat tej osoby, takze... Ale zostawiam je dla Siebie, grzecznie pogratulowalem i z mojej strony koniec tematu. :)

    ps SZO nie ma poki co U, jak wroce spawam same WR xD

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,
    kładąc futerał przy tomach Norwida.
    :fa:
  • @staruch powiedz mi jak to jest że Ty zawsze masz swoje wizje, słyszałem już tutaj na tym unii tyle rzeczy na swój temat że nie wiem która z nich jest najśmieszniejsza ;) chyba ta że moja siostra jest GO :) heh :) ale spoko posłucham jeszcze ;)


    Wychodzi na to że ten kto jest pierwszy zawsze jest oszustem, bo nie może być pierwszy bo jak to @zona_rolnika określiła nie ma skilla tylko kupuje starcia xD

    cóż na te prawie 90st musiał bym wydać ładną sumkę, może mi przybliżycie ile tak już wydałem przecież wiecie lepiej :)

    Nie zamierzam nikomu niczego udowadniać bo nic nie muszę :) ale czekam cierpliwie na to aż mnie wreszcie spakujecie w te raki które obiecujecie od dłuższego czasu ;)
  • Yin Yang napisał(a):

    @staruch powiedz mi jak to jest że Ty zawsze masz swoje wizje, słyszałem już tutaj na tym unii tyle rzeczy na swój temat że nie wiem która z nich jest najśmieszniejsza ;) chyba ta że moja siostra jest GO :) heh :) ale spoko posłucham jeszcze ;)


    Wychodzi na to że ten kto jest pierwszy zawsze jest oszustem, bo nie może być pierwszy bo jak to @zona_rolnika określiła nie ma skilla tylko kupuje starcia XD

    cóż na te prawie 90st musiał bym wydać ładną sumkę, może mi przybliżycie ile tak już wydałem przecież wiecie lepiej :)

    Nie zamierzam nikomu niczego udowadniać bo nic nie muszę :) ale czekam cierpliwie na to aż mnie wreszcie spakujecie w te raki które obiecujecie od dłuższego czasu ;)
    @Yin Yang poki co taca jest na UNI na recki, bo nie styka :E :E , dolozysz sie ?

    zamknac ten temat najlepiej bo zaraz bedzie :juzpotobie:

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,
    kładąc futerał przy tomach Norwida.
    :fa:
  • Yin Yang napisał(a):

    @staruch powiedz mi jak to jest że Ty zawsze masz swoje wizje, słyszałem już tutaj na tym unii tyle rzeczy na swój temat że nie wiem która z nich jest najśmieszniejsza ;) chyba ta że moja siostra jest GO :) heh :) ale spoko posłucham jeszcze ;)


    Wychodzi na to że ten kto jest pierwszy zawsze jest oszustem, bo nie może być pierwszy bo jak to @zona_rolnika określiła nie ma skilla tylko kupuje starcia XD

    cóż na te prawie 90st musiał bym wydać ładną sumkę, może mi przybliżycie ile tak już wydałem przecież wiecie lepiej :)

    Nie zamierzam nikomu niczego udowadniać bo nic nie muszę :) ale czekam cierpliwie na to aż mnie wreszcie spakujecie w te raki które obiecujecie od dłuższego czasu ;)
    Po pierwsze nie nazwałem Cie oszustem, a sprytnym człowiekiem i może niewyraźnie to jeszcze raz gratuluje. Po drugie fajnie jest Cie sprowokować, ale nie sądziłem, że odzew będzie taki prędki i gwałtowny. Po trzecie, że Twoja siostra jest GO to się dowiaduje od Ciebie :) Po czwarte wizje są skutkiem mojej wyobraźni ... co poradzisz :-)? To ile wydałeś na te 90 st. ? Nie no jak byś wydawał kase na steki to przecież nie musiałbyś na 90 .. wystarczy na pierwsze 2 lub 3 żeby uzyskać taką przewagę by łupić co popadnie w skan bez problemu. Zazdroszcze Ci, że możesz tyle czasu na tą gre poświęcić. Co do Twoich umiejętności (skilla) to nie wiem nie znam ich ... a do OGame to trzeba jakieś mieć? .. tutaj to widziałem tylko wyklikałeś zawrócone recki? może i było coś więcej, ale przegapiłem ...może i go masz.
    Twoja szybka i gwałtowna reakcja jednak upewnie mnie w podejrzeniach, że coś jest na rzeczy ... moje wizje mi to mówią... ja tu żarciki a tu taka riposta... no no no
  • staruch napisał(a):


    Po pierwsze nie nazwałem Cie oszustem, a sprytnym człowiekiem i może niewyraźnie to jeszcze raz gratuluje. Po drugie fajnie jest Cie sprowokować, ale nie sądziłem, że odzew będzie taki prędki i gwałtowny. Po trzecie, że Twoja siostra jest GO to się dowiaduje od Ciebie :) Po czwarte wizje są skutkiem mojej wyobraźni ... co poradzisz :-)? To ile wydałeś na te 90 st. ? Nie no jak byś wydawał kase na steki to przecież nie musiałbyś na 90 .. wystarczy na pierwsze 2 lub 3 żeby uzyskać taką przewagę by łupić co popadnie w skan bez problemu. Zazdroszcze Ci, że możesz tyle czasu na tą gre poświęcić. Co do Twoich umiejętności (skilla) to nie wiem nie znam ich ... a do OGame to trzeba jakieś mieć? .. tutaj to widziałem tylko wyklikałeś zawrócone recki? może i było coś więcej, ale przegapiłem ...może i go masz.Twoja szybka i gwałtowna reakcja jednak upewnie mnie w podejrzeniach, że coś jest na rzeczy ... moje wizje mi to mówią... ja tu żarciki a tu taka riposta... no no no
    Moim skromnym zdaniem to w całym tym zamieszaniu wokół ST Ying'a chodzi przede wszystkim właśnie o ten czas poświęcany na grę, bo nikt kogo znam, kto ma rodzinę, pracę, szkołę czy jakiekolwiek inne zajęcie w życiu nie byłby w stanie grać tyle co Ying. Silą rzeczy człowiek musi spać, zarabiać pieniądze, zajmować sie rodziną a On skanuje 24/7, skany w odstępach co godzina dwie na każdej gali po to by sie upewnić czy coś nie wróciło. Stad moim zdaniem rodzą się pytania i sugestie jak taki styl życia jest możliwy. Nie insynuuje tutaj że Ying gra nie fair, broń Boże, po prostu potraktował grę jako sposób na życie, pracę prowadzoną zdalnie z domu konieczną obecnością na stanowisku 24/7.
  • Yin Yang napisał(a):

    @staruch powiedz mi jak to jest że Ty zawsze masz swoje wizje, słyszałem już tutaj na tym unii tyle rzeczy na swój temat że nie wiem która z nich jest najśmieszniejsza ;) chyba ta że moja siostra jest GO :) heh :) ale spoko posłucham jeszcze ;)


    Wychodzi na to że ten kto jest pierwszy zawsze jest oszustem, bo nie może być pierwszy bo jak to @zona_rolnika określiła nie ma skilla tylko kupuje starcia XD

    cóż na te prawie 90st musiał bym wydać ładną sumkę, może mi przybliżycie ile tak już wydałem przecież wiecie lepiej :)

    Nie zamierzam nikomu niczego udowadniać bo nic nie muszę :) ale czekam cierpliwie na to aż mnie wreszcie spakujecie w te raki które obiecujecie od dłuższego czasu ;)
    Czytaj ze zrozumieniem. Wskaż mi zdanie, w którym napisałam, że kupujesz starcia... Kupujesz po prostu inne rzeczy :) A starcia... to już nie mnie oceniać :) Tak czy siak, lotów na spontany skillem nie da się nazwać :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Gratulacje agresorom ....ilu ich tam jest ciort wie ?(
    Obrońcą SZO.

    Nie gram już na tym uni , ale widzę że jesteście jak dzieci we mgle.
    Na koncie Yin-Yang graja minimum dwie osoby podejrzewam że nawet więcej ,a Wy zwracacie sie do nich jak do jednej osoby :thumbsup:
    Nawet jak by ktoś był inwalidą na rencie bez rodziny, przyjaciół , znajomych nawet bez kota czy psa :D nie był by wstanie siedzieć na ogejmie 24h ;) doświadczyłem skanów od tych Panów którzy z konta Yin-Yang skanują 24h bez względu na porę dnia czy nocy.
    Ci co gratulują tym zasiadaczą z konta Yin-Yang albo nie mają pojęcia o og albo chca się podlizać :D
    Zasiadając konto we dwie trzy osoby co maja jakieś pojęcie o grze bez problemu można zdublować Graczy grających zgodnie z regulaminem samemu. Zresztą chyba widzicie ranking Yin-Yang wieczna ich aktywność ich skany , już nawet na forum się gubią bo nie wiedzą gdzie trafili ofiarę :D ( chyba nie przekazali sobie ) :D
    Jedynie GO , SGO z przysłowiowymi "jajami" może zapakować ich tam gdzie ich miejsce czyli na wiecznego bana 8) Wy nie będziecie wstanie nic im zrobić i nie straszcie ich złomem :E
    Zamiast odgrażać sie jak dzieci piszcie do administracji jak najwyżej sie da , to jedyna Wasza nadzieja :thumbsup: w teamie ogame jest jeszcze sporo ogarnietych ludzi co maja trochę rozumu i odwagi .
    Powodzenia :)
    Zasiadacze Yin-Yang czekamy na wyrok :popcorn:
  • A więc jednak trafił się jakiś rozumny GO :) Tickety do Go naszej uni nie działały, ale jak widać odwołania poszły wyżej.
    Panie (Panowie) Yin Yang(i) i gdzie ten wasz skill ?

    Przykro być zezłomowanym przez kogoś takiego, aczkolwiek dostałam złoma uczciwie... Chociaż też to takie trochę podejrzane... Zalogowałam po 3. 3:10 robiłam jeszcze skany. 3:22 skan od Yin (na aktywkę), 3:38 wlot...
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Cóż odejść w takim stylu to wstyd, potwierdziło się to co większość od dawna podejrzewała. Prawdziwego mężczyznę (lub jak to może być w tym wypadku - grupe mężczyzn) poznajesz jak kończy a nie jak zaczyna... szkoda tylko tych wszystkich flot które padły w nieuczciwy sposób, ale przynajmniej teraz będzie względy spokój na uni - dziś w nocy tylko 4 skany, czyli typowa noc na ogame :)
  • a ja gratuluję, bo osoba która tam gra ma mega skilla. :)

    bolą 4 litery że wam odskoczył. A co by było jakby reszta ekipy była? ;)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Przecież jest reszta ekipy i gra razem z nim na tym samym koncie - faktycznie mega skill.
    Jaki trzeba mieć skręcony honor i poczucie przyzwoitości, żeby jeszcze teraz przyklaskiwać postawie oszustów?
    Postaw się na miejscu ludzi co grają uczciwie z przerwami na sen z możliwością za pomnienia floty bo musieli coś zrobić a ekipa złomująca grająca 7/24 to wykorzystuje i tracą floty. No ale nie na taka refleksję master boćka nie stać jak nikogo z tej skillowej ekipy.
    Dla Was wszystko gra, jest w porządku i przepraszam na pewno nikt nie usłyszy.
    Bardzo żałuje, że już nie ma pręgierza w OGame bo tam jest wasze miejsce chwały a nie w dziale ST.

    A ty to bociek tylko kłapiesz dziobem i tylko straszyć potrafisz. Jakoś na adirtsa czy tam astridzie nic nie pokazałeś oprócz latania na BFS, zresztą nigdy nic nie pokazałeś. Przykleiłeś się do kolegów co potrafią dobrze grać i jedyne co Ci dobrze wychodzi to pochwalne pienia na swoją i ich cześć.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez staruch ().

  • Tak Eolku tak jak mówisz...

    Na przedostatnim Uni dostałeś 3x Gonga, na ostatnim zrobiłeś się niebieski na zawsze, a moje konta poszły za przyzwoite stawki ( top 6 i 2 ) :)

    I tak chowam się za Mikusiem,Mikiem, Badim i Kotem :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Przecież ja tam nie grałem. Wielokrotnie to mówiłem. .. to co zlomowales to jak zwykle u Ciebie były BFSy .. i czy to byles ty? ..nawet nie wiem, nie zwracalem tam uwagi (to Ty to tylko twierdzisz, ze ty i tak to przeżywasz). Ja na takie drobiazgi tam nie zwracalem uwagi. Ty nic poza BFSem nie umiesz trafic i tyle w temacie i zawsze sie chowasz za plecy kolegow. I bardzo odboegasz od tematu tego ST. Cały czas mowa o tym, ze mas zkumpli i idoli oszustów i czego byś oprócz tego nie poruszył taka jest prawda, że nie macie honoru a cały wasz skill polega na oszustwie.
    Ani razu do tego się nie odniosłeś czyli jesteś taki sam i pochwalasz takie zachowania. Gratuluje
  • Oczywiście że się odniosłem wyżej - napisałem że przecież gratulacje i skillowa osoba. Polecam czytać ze zrozumieniem.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%