Grubyy [KOMORNIC] vs. jaskiniowiec135 ~ 6961.75%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Grubyy [KOMORNIC] vs. jaskiniowiec135 ~ 6961.75%

    Witam
    Po 2 miechach odpoczynku wróciłem troszkę polatać pozdrawiam wszystkich :D

    <3 <3 <3 Tęskniliście >?? <3 <3 <3

    Pozdrawiam Komorników dzięki za pomoc w powrocie do floty :D


    Dnia 08-10-2019 13:58:07 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Grubyy [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Pancernik 100.000
    _________________________________________

    Obrońca jaskiniowiec135
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.625
    Duży transporter 41.501
    Lekki myśliwiec 61.451
    Ciężki myśliwiec 469
    Krążownik 3.302
    Okręt wojenny 110
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 810
    Sonda szpiegowska 72.078
    Bombowiec 3.512
    Niszczyciel 2.300
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 2.101
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Grubyy [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Pancernik 98.785 ( -1.215 )
    _________________________________________

    Obrońca jaskiniowiec135
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    40.765.276 Metalu, 40.765.277 Kryształu i 40.765.277 Deuteru
    392.492.609 Metalu, 78.978.449 Kryształu i 162.321.504 Deuteru
    196.246.305 Metalu, 39.489.225 Kryształu i 81.160.752 Deuteru
    98.123.152 Metalu, 19.744.612 Kryształu i 20.195.369 Deuteru
    49.061.576 Metalu, 9.872.306 Kryształu i 10.097.685 Deuteru
    24.530.788 Metalu, 4.936.153 Kryształu i 5.048.842 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 103.275.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.786.347.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 384.653.200 metalu i 311.522.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.314.595.157 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.149.422.906
    Kryształ: 456.708.022
    Deuter: 301.364.429
    agresor zyskał łącznie 1.907.495.357 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.726.402.706
    Kryształ: -923.991.022
    Deuter: -450.548.429
    obrońca stracił łącznie 3.100.942.157 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Podziwiam upór :) mi by się nie chciało w sumie od nowa uczestniczyć w tej gonitwie...

    Graty, fajny zysk :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Top topów pusher i wylapywacz zlomow i banów wrócił normalnie teraz tylko czekać kiedy znowu wyladujesz na banie perm albo złom tego życzę mordo!
    Za starcie oczywiście nie gratuluję.
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Pięknie :)
    zaś wydał parę pelenów aby zaistnieć na miesiąc :ocb:
    Puszer wrócił !!!
    To konto na którym teraz "grasz" też zostało napompowane z kont puszowych hehe także czekamy na reakcję administracji gry.

    Także zaglądam i śledzę kiedy wyłapiesz zaś bana albo perma czego życzy tobie całe uni, no może wykluczając twoich giermków typu @zygunia , @inker @dziuniek1 i inni z tego pseudo sojuszu zwanego komornic.

    do pisania

    PS.
    tak dla przypomnienia
    Fat Boy [KOMORNIC] vs. Mili [3 X] & PATRIOTA [3 X] & wojtekreal [3 X] & CRACOVIA KRAKOW [3 X] ~ 1172508.06% + 135224%
  • Co za zakała tej gry Grubas łap to :D
    Tydzień temu leciałem na konto Jan III i grubas mi napisał Buhahaha a teraz patrz ja ci napisze Buhahaha pusherze myślisz że każdy jest łupkiem jak ty i nie wie że konto to twoje .
    Jak to mówią kolejny rekord dla KKS i kolejne 10 h na top 1 co za żenada chłopie ty na prawdę masz nie pokoleii w głowie chciałeś udowodnić jak szybko można być top 1 a jeszcze szybciej spaść na łeb ?
    Udało ci się pusherze .
    POWIEM WAM ZE BEZ POPCORNU NIE DA SIĘ CZYTAĆ OKLASKIWAŃ PRZEZ KOMORNIC PUSHOW KKS to naprawdę fajny i dobry cyrk z dobrymi klaunami i słoniem w składzie porcelany który nie potrafi się ruszyć po arenie / uni by czegoś nie zepsuć .
    PERM NA KONTO POWINNO BYĆ !!! ale to i tak nieuniknione
    Ps: z jakich kont jeszcze sobie wstawisz lajka Buhahaha .

    PS2: sojusz NOMAD !!! CZY WY TERAZ WIDZICIE ŻE MACIE W SOJU KRETA ZWANEGO GRUBY !!! WYWALCIE TO NA ZBITY PYSK ZANIM NABRUDZI WAM.


  • Witam :)
    Czytając te komentarze jedne przychylne drugie trochę mniej śmiem twierdzić, iż Pan Marcin ps. Gruby to taki folklor tej gry. Fakt trochę psuje obraz gry, gdyż każdy myśli, że aby być wielkim trzeba kombinować. Poniekąd to racja, gdyż życie realne też pokazuje, że kombinatorzy mają łatwiej. Tutaj jednak są jakieś zasady (w życiu realnym też są lecz można je naciągać lub znając kruszki prawne omijać) czego dowód mamy w gali. Grubyy na banie (przypuszczam, iż jest to ban za multi z graczem 1910, gdyż on też jest na banie).
    Każdy krzyczy, że tak nie można, że to nie możliwe aby tak wyskoczyć w górę, a jednak można :E , i Grubyy nie jest odosobnionym przypadkiem takiej gry (przypominam o ARO i o temacie założonym na forum specjalnie dla tego gracza).
    Także jak widzicie nie ma rzeczy nie możliwych. Kolega Marcin to zawzięty gracz i jak widać lubi tą grę. Także uszanujmy jego decyzję o powrocie i szanujmy się jako społeczność ogame !! Bez spiny i wyzywania. Wszak i tak jest już nas mało, a każdy gracz jest na wagę złota.
    Także ja sam jak i Wy żałuję, że nie ma pręgierza jak kiedyś, aby było wiadomo za co ban. Wtedy nie było by insynuacji i obrzucania się fekaliami na forum.
    Głowa do góry i szukajmy celów, kopmy surówkę i obmyślajmy plany zezłomowania tego i tamtego :E
    Zostawmy administracji gry problemy graczy,którzy naciągają regulamin Oni pewnie sobie z tym poradzą.
  • Dobry wieczór!
    Tak sobie przeglądam tą poezje i mam takie pytanie
    czemu książki by o tym nie napisać?
    Cała akcja rozgrywa się pomiędzy kilku-kilkunastoma graczami od dłuższego czasu obserwuję te 'najazdy'
    i wszystko krąży wokół graczy @FILU wraz z jego sojusznikami(MISIE)@KKS @pancior3k @SzamanU68 oraz sojuszem ''Komornic'' i Małym wstawieniem ''PN''
    generalnie po przeczytaniu dużej ilości wątków można uznać iż gracz Filu to typowy cwaniak ale kto wie może gada z sensem? nazywany przez wielu PedoF? skąd ten pseudonim kto wie ile w tym wszystkim jest prawdy co Filu pisze ale czasami jak czytam jego wątki to nie powiem troszkę się zaśmieję
    co do graczy KKS wraz z dobrą lub złą ekipą Komornic (nie znam ich to się nie wypowiem) oraz udziałem gracza Szaman(smieszny nick) toczy się taka wojna z Filu i naprawdę wydać o tym książkę i zbić fortunę można
    Panowie żyjemy w dobrych czasach po co się tak drażnić i robić sobie nazłość
    załatwcie to jak porządni gracze wojne sobie wypowiedzcie solo bądź sojusz kontra sojusz bez zaangażowania innych
    Coż mogę jeszcze dodać jest to moja opinia i nie obrażam żadnej ze stron broń Boże a zachęcam do rozwiązania sprawy może wtedy nastanie pokój na ogeju?
    liczę się z tym iż dostane falę krytyki i minusów ale co zrobić każdy ma prawo się wypowiedzieć
    Życzę wszystkim miłego wieczoru i spokojnej nocy!
  • Daniel nie ma co się gorączkowac. Bo jak ktoś płaci za surke to wiadomo że wypada klaskać, niech płaci dalej. Bo nie widzę tego żeby nawet sojusznicy typu dziuniek oddał darmo te kilkanaście kkk surki które wyciągnął z st no chyba że te st było tylko żeby przerzucić surke na konto z wyższą ilością pkt taki transporcik omijający handel.
    Tak czy siak bawcie się dobrze mnie to lotto.
    Starcia nie gratuluję bo niema czego, tez umiem wydawać anty :P .
  • Brawo Gruby!
    Świetnie pomyślane, genialnie wykonane :)
    Przesiąść się na konto z jak mniemam czystą kartą... zrobić numer na kilka baniek... odbębnić swoje :D - mistrzostwo (właściciel ambergold by się nie powstydził :P )
    Powodzenia! ;)

    Ps. Z góry zaznaczam, że nie jestem na bieżąco z zasadami więc mogłem gdzieś walnąć babola :)
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Włosiu napisał(a):

    Brawo Gruby!
    Świetnie pomyślane, genialnie wykonane :)
    Przesiąść się na konto z jak mniemam czystą kartą... zrobić numer na kilka baniek... odbębnić swoje :D - mistrzostwo (właściciel ambergold by się nie powstydził :P )
    Powodzenia! ;)

    Ps. Z góry zaznaczam, że nie jestem na bieżąco z zasadami więc mogłem gdzieś walnąć babola :)
    Zasada jest jedna i tak stara jak ta gra, a mianowicie. Grać tak, aby być o krok od tych co myślą, że są o krok przed Tobą :E