Grey Warden, a jakże ! ;)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Grey Warden, a jakże ! ;)

      Witajcie,

      Jestem Rafał i jestem nowym graczem, nigdy wcześniej nie miałem styczności z ogame choć za małolata znajomi mega jarali się tą grą.
      Kalyke to pierwsze uni na którym gram i zapewne trochę czasu minie zanim ogarnę co i jak ;)

      Co do zainteresowań to mam ich kilka: książki, odżywianie, bushcraft i lubię też pograć na pc.
      Szukałem czegoś co mogło by mi zająć czas w pracy ponieważ jest ona nieco monotonna ale też nie na tyle monotonna aby czytać czy oglądać, przykładowo, ambitne filmy edukacyjne :D
      Fajnie wyszło ponieważ trafiłem na ogame w czasie, gdy miało zostać udostępnione nowe uni... i oto jestem :thumbsup:
      cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze
    • Ogame to moja pierwsza gra od Gameforge, nie licząc krótkiego epizodu z Metin2 za łebka ;) Sporo osób z mojego otoczenia w nią pogrywało więc i ja się załapałem.
      Ulubiony statek ? Pewnie- statek kolonizacyjny, z wiadomych względów myślę :thumbsup:
      Co do gry to wydaje się na prawdę spoko, inaczej bym się nie zarejestrował i na pewno jakiś czas pogram choć te "płatne dopalacze" moim zdaniem psują nieco zabawę, wolał bym zapłacić żeby zagrać ale mieć równe szanse.
      Co do serialu... ulubiony i najlepszy jaki oglądałem to "24 godziny" z Kieferem Sutherlandem, choć ostatni sezon kiepski :thumbdown:

      cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze