S&D Universum Taurus Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • @Toadie mógłbyś tylko zerknąć czy RW są dobrze zrobione chciałbym mieć pewność że to ma tak wyglądać :D
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • @Jiyara jak na razie wszystkie nagłówki i Twoje i pozostałych są poprawne, więc jest ok :) Jedynie połączyłem Twoje dwa posty.

      Stąd mała uwaga: jeśli macie więcej starć to wrzucajcie je do jednego posta. Najlepiej starcia z jednego, dwóch dni zawsze wrzucać do jednego posta (o ile się zmieszczą ;)) zamiast rozbijać je na kilka osobnych.

      /edit
      I przypominam, że o zmianie nicku zawsze należy poinformować osobiście, zarówno tu w tym temacie, jak i do mnie na PW (żebym na pewno zauważył). RW zrobionych z nowym nickiem program zwyczajnie program nie odczyta jeśli nie będę wiedział, że coś było zmienione.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
      • dziki nastolatek19.10.2019 00:10:31
      • jestesmy w jednym teamie
      • BlackLatteCoffee20.10.2019 18:45:20
      • Co.mnie to
        Wracam za miesiąc
      Takze jako lider teamu Wyvern prosze o skreslenie tego gracza, jako celowe zapisywanie sie,by oslabiac druzyne.
      Poki jest poczatek rozgrywek, to fajnie by bylo jeszcze cos z tym zrobic.


      Aha zglaszam, zamiane nika
      Guenhwyvar-> dziki nastolatek
    • Przypominam, że starcia należy wstawiać w temacie na to przygotowanym, a nie tworzyć nowych tematów. Kilka tematów usunąłem, więc musicie je wstawić na nowo, tym razem we właściwym miejscu.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No patrząc po raportach S&D to jak zawsze zaczęło się wielkie polowanie na małe bunkry - wymaga to nie lada odwagi, sprytu i zdolności od atakującego flociarza z top 50 przy ataku na mały bunkier przeładunkowy górnika z 300-500 pozycji ... szacun

      faktycznie wcześniej by wypadało rozgłosić przez grę o tym,że zaczyna się pogoń za nagrodą poprzez jechanie tych malutkich,żeby chociaż zdążyli sobie urlop wziąść na ten czas.
    • Jeśli ten malutki by się trochę interesował to by wiedział ... poza tym jak ktoś pakuje w bunkier i loguje się co 2 dni to może mieć żal tylko do siebie jedni pakują w bunkier inni we flotę bez minimalnego zysku nikt nie licząc pirata tu nie lata :E flot zostało 50 a bunkrów 300 więc wiadomo jakich RW jest więcej .... i tak na końcu zabawy niektórzy ruszą moonówki i multi i spadną większe floty bo już widać przygotowania a pewne osoby nie potrafią bawić się według regulaminu :E
    • KAyto napisał(a):

      Jeśli ten malutki by się trochę interesował to by wiedział ... poza tym jak ktoś pakuje w bunkier i loguje się co 2 dni to może mieć żal tylko do siebie jedni pakują w bunkier inni we flotę bez minimalnego zysku nikt nie licząc pirata tu nie lata :E
      Jako ekowiec muszę się z Tobą zgodzić. Bunkier przed nikim nie uratuję, bunkier jest po to żeby Cię nikt przez noc nie farmił a nie przez tydzień ]:-D No trzeba znaleźć czas na 2 lub 3 wejścia dziennie żeby to pozbierać lub przetrawić na ...obronę :E

      @KAyto Chyba nikt prócz Ciebie się już nie pushuję na uni :E :D
      "Amor Patriae Nostra Lex"
    • Sobieski napisał(a):

      KAyto napisał(a):

      Jeśli ten malutki by się trochę interesował to by wiedział ... poza tym jak ktoś pakuje w bunkier i loguje się co 2 dni to może mieć żal tylko do siebie jedni pakują w bunkier inni we flotę bez minimalnego zysku nikt nie licząc pirata tu nie lata :E
      Jako ekowiec muszę się z Tobą zgodzić. Bunkier przed nikim nie uratuję, bunkier jest po to żeby Cię nikt przez noc nie farmił a nie przez tydzień ]:-D No trzeba znaleźć czas na 2 lub 3 wejścia dziennie żeby to pozbierać lub przetrawić na ...obronę :E
      @KAyto Chyba nikt prócz Ciebie się już nie pushuję na uni :E :D
      Oj uwierz widzę jak przybywa na niektórych kontach gs wiec będzie na pewno coś się działo nie wiem jeszcze tylko kto jest celem :E więc zaczyna się bać
    • No yaha,że bunkier dla ekowców tylko na przeładunek i przynajmniej raz dwa razy dziennie trzeba się zalogować bo beton to nie remedium na wszytsko ale gdyby nie S&D to by latawce nie latały tak jak teraz nawet po największych zadupiach i nie rzucały się na małe schrony co mają po kilka tys obrony bo primo zysk eko z tego żaden, kosztów deuteru nawet nie wróci a i normalnie nawet by takie starcie do ST nie weszły ale ponieważ jest S&D to trwają rajdy nawet na chatki na kurzej łapce byle tylko raport zaliczyć i wrzucić w punktację.
      Skoro jednak coś się szykuje to czekam faktycznie na jakieś starcia po zbóju - jest Was tu faktycznie jako flociarzy trochę więc jak się lubicie bawić w gladiatorów to luz - otwieram wino i z chęcią będę czytać soczyste RW ze starć imperiów a nie raporty z egzekucji "wiosek" wielkości "psiej wólki" ;)
    • @carry nie wiń top 50 flociarzy za ich podejście i ich częściowe dla co poniektórych osób lenistwo :D
      dla nich ważne jest tylko zysk i to im większy tym lepszy :] choć gdyby chcieli i wykazali choć odrobinę chęci to i bunkrów nie było by 300 a 100 :P
      a jak dobrze @KAyto zauważył nie powinno się logować co 2 dni bo dla flociarzy to jest łatwy i zyskowny cel... więc po co mają zmieniać podejście...
      mało jest osób albo i nawet bym powiedział w ogóle nie ma takich osób (flociarzy) na tym uni którzy ci polecą na większy bunkier po to żeby zyskać kilka groszy...
      nie zmienisz ich podejścia mimo że potrafili by bez problemu to rozwalić...
      a ci "malutcy" też czasem muszą wejść na forum chociażby dla samych informacji... mi nikt nie powiedział że będzie S&D a się zapisałem i byłem na bieżąco...
      a żeby urlop włączyć nie trzeba informować support lub kogoś z GO bo tak na prawdę dla osób co nie uczestniczą w S&D nic się nie zmienia ...
      jedynie co się zmieni to czas kiedy kto dostanie wiadomość z wlotem jakiegoś flociarza...
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • @Toadie pytanko z czystej ciekawości (może inni też będą trochę zainteresowani) jakieś szczegóły dotyczące czasu pierwszego podsumowania :D
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • @danielek1 musisz poprawić % jaki otrzymasz za ACS na graczu wiktor26. Przysługuje Ci tylko 20% wartości starcia, a nie całość tak jak wpisałeś.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Jest już podliczenie, do zobaczenia w pierwszym poście tematu z raportami.

      Gdyby były jakieś błędy, proszę zgłaszać.

      Wyłapałem błędy w tych nagłówkach:
      28. 20-10-2019 15:23:23 - Koval [FenikS] - 626.3%
      4. [NM] 25.10.2019 23:47:36 Bardzo nielletnia [Wiwerny] - 150,07%
      Odblokowałem możliwość edycji tych postów, więc możecie je poprawić.

      Jeśli ktoś jeszcze zauważy u siebie błąd, proszę o PW z linkiem do posta który chcecie poprawić. Wtedy wam go odblokuję.

      @GuenhvyWar po zakończeniu bana proszę o kontakt w sprawie niezaliczonych RW.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • @Toadie a co jest z miejscami w "Waleczni łowcy" czyżby nikt nie spełnił norm... no chyba że jestem z czymś nie na czasie....
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • Waleczny Łowca będzie podliczony dopiero w ostatecznym podsumowaniu, w podliczeniach częściowych go nie będzie.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • a sprawdzałeś może jak to wygląda? fajnie by było coś wiedzieć :]
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • Niestety nie sprawdzałem, ale zawsze możecie spróbować sami policzyć jeśli jesteście bardzo ciekawi. Podzielcie punkty militarne przez zdobyty % i powinny wyjść wam wyniki.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.