S&D Universum Taurus Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • eh @KAyto Kayto liczyłem że przynajmniej ty we mnie wierzysz ;[ a tu takie hasło widzę .... :P
      ja się tak łatwo nie podaję :D
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • ja byłem pewny że ty od początku byłeś pewny że to moje miejsce.... a tu widzę że dopiero zacząłeś w to wierzyć :D
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • @Toadie mógłbyś sprawdzić mój ostatni RW chciałbym mieć pewność że jest ok ze wszystkim :D
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • Jiyara napisał(a):

      @Toadie mógłbyś sprawdzić mój ostatni RW chciałbym mieć pewność że jest ok ze wszystkim :D
      % wygląda ok, ale w nagłówku nie podaje się nicka żadnego innego gracza, tylko swój. Dodatkowo, jeśli robiłeś ACSa to powinieneś podać prawdziwe dane drugiego gracza, nawet jeśli nie bierze on udziału w S&D. Raport ma być prawdziwy, nie przerabiany.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Jiyara napisał(a):

      @Toadie mógłbyś sprawdzić mój ostatni RW chciałbym mieć pewność że jest ok ze wszystkim :D
      % wygląda ok, ale w nagłówku nie podaje się nicka żadnego innego gracza, tylko swój. Dodatkowo, jeśli robiłeś ACSa to powinieneś podać prawdziwe dane drugiego gracza, nawet jeśli nie bierze on udziału w S&D. Raport ma być prawdziwy, nie przerabiany.
      a co jeśli ten ktoś chce być anonimowy?

      oj @KAyto ja się nie boje bilansu :D ja wiem jak i ty wiesz że moje RW były są i będą słynne z ujemnych bilansów :E

      Administrator Forum Toadie:
      Doublepost łączę
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • Jiyara napisał(a):

      a co jeśli ten ktoś chce być anonimowy?

      To podpada pod nieodpowiednio skonwertowany raport, a zgodnie z zasadami:

      Toadie napisał(a):

      UWAGA!

      Raporty nieodpowiednio skonwertowane, bez tytułu lub z tytułem nieprawidłowym, nie będą brane pod uwagę przy zliczaniu rw.
      Innie przesadzajmy z ta anonimowością, gdyby wszyscy wstawiający starcia zaczęli sobie zmieniać np nicki obrońców w ST lu S&D bo obrońca chce być anonimowy, to dopiero byłoby wesoło :> Jeśli chcesz mieć to starcie zaliczone, to musisz je edytować.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Przepraszam
      Jakich niezaliczonych rw?
      Oczywiscie walka w SD przekdklada sie nie tylko na walke z graczami,ale i rowniez z AF czyt. Panem Toadie,ale powoli i on zaczyna rozumiec ze to tylko gra,ktora powinna sprawiac przyjemnosc, i tak wiekszosc normalnych graczy to odbiera, straznikiem teksasu mozna byc w rzeczywistosci,a nie w grze ;)

      Zmiana nika z
      dziki nastolatek-> Like a Bird-> el Crack Total

      Pozdrawiam
      Aha i male pytanie dla naszego kochanego AF
      Gracz ktory sie zapisal, mija rowne 2tyg. od momentu startu, nie zszedl z U tak jak i przypuszczalem, zapisal sie by zajac miejsce, czy jest mozliwosc wykreslenia go w tym momencie?
      a RW w przypadku przystapienia nowego gracza, beda zaliczane od momentu przystapienia do rozgrywek?


      Ps.
      Latte mozna bylo sie spodziewac,ze jestes zakala tego uni ,a takie zachowanie tylko to potwierdza ;)

      Widze,ze sie nie da, nawet rw z Kapitanem nie zostalo zaliczone...
      Prosze o wykreslenie mnie z tego badziewiastego projektu...

      Zegnam
    • GuenhvyWar napisał(a):

      Gracz ktory sie zapisal, mija rowne 2tyg. od momentu startu, nie zszedl z U tak jak i przypuszczalem, zapisal sie by zajac miejsce, czy jest mozliwosc wykreslenia go w tym momencie?a RW w przypadku przystapienia nowego gracza, beda zaliczane od momentu przystapienia do rozgrywek?
      Jeśli nowy gracz zostanie zaakceptowany, to będą zaliczane tylko te RW jakie zrobi od momentu ogłoszenia decyzji o jego dołączeniu.

      GuenhvyWar napisał(a):

      Widze,ze sie nie da, nawet rw z Kapitanem nie zostalo zaliczone...
      Prosze o wykreslenie mnie z tego badziewiastego projektu...

      Zegnam
      W PW odpisałem Ci, że ich zaakceptowanie jest możliwe, właśnie dlatego prosiłem o kontakt w tej sprawie. Jednak jeśli nadal chcesz odejść to proszę o potwierdzenie decyzji.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • wnioskować to ty możesz o podwyżkę na zmywaku

      Mam 14 dni dni nieaktywnych na 31 dni trwania
      W dodatku przegapiles bo nie mialem urlopu jeden dzień w zeszlym tygodniu
      A w sd nie ma zadnego zapisu jeśli chodzi o urlop
      Jest jedynie odnośnie bana a takowego brak
      Sa osoby które biora udział a do tej pory nie wkleily zadnego raportu wiec równie dobrze mogły by byc na urlopie
      Mogę zrobic jedno rw na milion milionow %i isc na urlop i mam wygrana w kieszeni
      Mozesz wnioskować o zamiane gracza ale wtedy ja wnioskuję o dodanie mnie do drużyny feniksow
    • dziki masz kompleksy czy co? Jeszcze nie poznalem latte na tyle ile trzeba ale to ze ma cie w 4 literach nie znaczy ze nie wygra czegos w sd. Ty to mozesz sobie patykiem wskazac kto z kim i gdzie ale zapominasz ze jestes tylko pionkiem w tej grze. Rownie dobrze latte moglbyc w twoim teamie tylko dla niszczenia moonow. Potrzeba mu wedlug mnie 24h zeby zdobyc nagrode bo nie ma faworyta. A jak masz kompleksy to daj zamiane finka za ciebie. Mysle ze wtedy i na duzynowa maja szanse
    • To jest jawne oslabianie druzyny
      Po co sie ludzie zapisuja skoro 2/3 urlopuja?
      boskiwiatr widac jakim jestem pionkiem :D po statach , oczywiscie taki argument jak statystyki nie jest brany pod uwage, jezeli ma sie inteligencje na poziomie 50 , no moze 70 bym Ci dal zA TO,ZE umiesz pisac,ale logiki nie ma zadnej.

      Druga sprawa jako lider Wyvern
      wnioskuje o skreslenie z teamu gracza Latte za jawne oslabianie druzyny,
      Mozecie sie zgadzac lub nie,ale mam do tego prawo,a kolejne wypowiedzi zlodzieja Latte juz tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu,ze jest za slaby.
    • GuenhvyWar napisał(a):

      wnioskuje o skreslenie z teamu gracza Latte za jawne oslabianie druzyny,
      Mozecie sie zgadzac lub nie,ale mam do tego prawo
      Nie,nie masz do tego prawa

      Naucz się czytać ze zrozumieniem

      Leader drużyny ma prawo wnioskować o wymianę gracza, oraz ubiegać się o zastępstwo za wykluczonego,

      wymiana -między członkami drużyn ,wymiana nie może wpłynąć znacząco na rozkład sił

      lub ubiegać się o zastępstwo za gracza wykluczonego
      nie masz prawa wnioskować o wykluczenie mnie ,mogę to zrobić tylko ja na własne życzenie łamiąc zasadę SD np. atakując członka drużyny
      jeżeli zostanę wykluczony ,wtedy możesz szukać kogoś na moje miejsce :P a na tą chwilę możesz sobie pogdakać
    • Lider ma prawo wnioskować o zamianę gracza w drużynie jeśli jest ku temu powód - o tym czy do zamiany dojdzie decyduje Rada S&D. Jednakże proszę @GuenhvyWar żeby zdecydował, czy chcesz jako lider wnioskować o zamianę gracza, czy jednak chcesz żeby Cie wykreślić z S&D, bo te dwie sprawy jednak się wykluczają, a zgłaszasz prośbę o to i o to.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Kolejne podliczenie jest gotowe. W razie błędów, jak zawsze proszę o informację.

      Sytuację graczy @BlackLatteCoffee i @GuenhvyWar przedyskutuje Rada S&D, bo faktycznie @BlackLatteCoffee nie wstawił na razie nic, czym osłabia drużynę, a zarazem @GuenhvyWar chyba sam nie wie czy chce być w S&D czy nie, bo w prosi o wykreślenie z S&D i nie wstawia żadnych starć, a zarazem składa wnioski jako lider drużyny.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      @GuenhvyWar chyba sam nie wie czy chce być w S&D czy nie, bo w prosi o wykreślenie z S&D i nie wstawia żadnych starć, a zarazem składa wnioski jako lider drużyny.

      Board Adminie, Moderatorze, Super moderatorze, nie wiem jak jeszcze Cię nazwać.... mała korekta względem wypowiedzi @GuenhvyWar. Bo pomyliłeś kolejność... Najpierw ów gracz złożył wniosek o wymianę na innego gracza a dopiero potem w PS. że prosi o wykreślenie go z drużyny/listy (whatever). Gdybyś się troszkę wysilił to szybko doczytałbyś skąd taka frustracja u niego. Chodziło o jakieś starcie Kapitana Jack'a Sparrow'a (pozdrawiam sojusznika lamę :rolleyes: ) Inny gracz znalazł kilka zgłoszeń do S&D (pozdrawiam Cię Konradzie 8o ) , które zostały źle/niepoprawnie dodane - zostało to zignorowane, bo przecież chodzi o zabawę i cały fenomen s&d, czyli nagiąć zasady da się prawda? Ale ostatnią wiadomością wręcz prowokujesz ów gracza by opuścił S&D (oczywiście nie dosłownie, nie jesteś na tyle głupi, aczkolwiek....).

      Gdybyś tylko przeanalizował całą sytuację, ten konflikt BlackLatte z GuenhvyWar i nie szedł na łatwiznę. Spokojnie mógłbym Cię tutaj wyzwać od ehhh moderatorów co nie ogarnia tematu (bo ewidentnie tak jest), wszyscy by to przeczytali zanim by doszło do korekty jakiegoś moderatora, tylko po co?

      Czekam z utęsknieniem na odpowiedź.

    • Toadie napisał(a):

      Jeśli nie będzie się nadal udzielał, zostanie usunięty.

      shopo:

      Liczba RW: 0 + 0 (NM) = 0

      Zniszczonych Księżyców: 0

      Łączny procent: 0.0%

      Średnia: 0.0%


      NNYDO:

      Liczba RW: 0 + 0 (NM) = 0

      Zniszczonych Księżyców: 0

      Łączny procent: 0.0%

      Średnia: 0.0%



      Essential:

      Liczba RW: 2 + 0 (NM) = 2

      Zniszczonych Księżyców: 0

      Łączny procent: 558.99%

      Średnia: 279.5%

      To ich też możesz ostrzec, bo cos słabo z udzielaniem się
    • @Toadie mam fajne rozwiązane dla Latte i dzikiego... zróbmy 4 grupę specjalnie dla nich 2 na zasadach takich że siebie nawzajem będą mogli się tłuc :]
      gdzie będzie można lać na to czy polecą czy nie po prostu każdy % będzie się liczył :D
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • Na wniosek lidera drużyny gracz NNYDO zostaje usunięty z S&D ze względu na nieaktywność. Drużyna może szukać zastępstwa za usuniętego gracza.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • jakim prawem usuwasz gracza z drużyny , nie złamał zasad gry
      a nawet w ostatnim tygodniu czy dniu mógł coś wnieść to drużyny
      moze nie ma teraz czasu na grę ,a w ostatnim tygodniu nadgoni i ściągnie 15 moonów
      Wniosek był skierowany do Ciebie na pw ,gracz nawet nie dostał ostrzeżenia , żenada


      Toadie napisał(a):

      Jeśli gracz zostaje trwale wyłączony z Projektu (ban, wykluczenie za działanie na szkodę Teamu), zdobyte przez niego % zostają w drużynie. Jeśli to drużyna postanawia wymienić gracza który z jakiegoś powodu jej nie odpowiada, rezygnują tym samym ze zdobytych przez niego %. Czasowy ban w grze na czas dłuższy niż połowa czasu pozostałego do zakończenia aktualnej edycji S&D traktujemy jako trwałe wykluczenie z zabawy
      Jaką szkodę wyrządził nnydo?????

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().