S&D Universum Nekkar Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

• Dyskusje
    • Johnatan wrote:

strażnikiem teksasu nie jestem, ale wkurza mnie hipokryzja zachowania graczy na tym forum. wymagają od operatorów, sami mając zasady zazwyczaj w ... no. (cenuzra bo będzie "ciach" )
      no Panie leci Pan po nas jak po burej suce
      przez swoje maniery nie napiszę Panu brzydko, zamiast "widzenia" wszędzie teorii spiskowych wystarczy napisać że wyłapał Pan błąd
      ale z tego co widzę Pan uparcie twierdzi że chcemy wygrać poprzez kłamstwo a to jest nie fer z Pana strony, gdyż Pan nas nie zna, każdy błąd, który Pan opisał został natychmiast poprawiony (oprócz Jumka, który będzie mógł to zrobić dopiero w niedziele o czym też poinformowaliśmy)
      życzę większego dystansu do gry i pozdrawiam

Imperare sibi maximum imperium est

ST#143 NEKKAR on
      ST#2 WASSAT- off

ST#87 Uni69 - off
      ST#47Fenrir - on
      ST#3 Dorado - on
      ST łącznie - 282
    • New

Johnatan wrote:

strażnikiem teksasu nie jestem, ale wkurza mnie hipokryzja zachowania graczy na tym forum. wymagają od operatorów, sami mając zasady zazwyczaj w ... no. (cenuzra bo będzie "ciach" )
      Widzę, że lubisz się czepiać Strażniku Teksasu.
      Zatem co to jest ta "hipokryzja zachowania"?
      My potrafimy się do błędu przyznać i go skorygować; moderacja nie potrafi.
      Banami sypie z rękawa gdy argumentów brak.

UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • New

Toadie wrote:

Zasady Publikacji RW
      • Zamieszczanie RW jest dozwolone tylko z konta na forum, z którego zostało dokonane zgłoszenie do projektu. W przypadku zamiany kont w grze, RW może zamieścić nowy właściciel konta zgłoszonego do projektu ze swojego konta na forum (zamianę taką trzeba uzgodnić z opiekunem).

Proszę bardzo. ;)

Ogame.pl
      PoO, PiP, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • New

Po co usuwasz posty?
      Niech społeczność forum wie, z jak nędznie wykonującą swoje zadanie osobą mają do czynienia.
      Jedne RW zaliczasz, innych nie.
      A sytuacja taka sama.
      Właśnie udowodniłaś, że masz w poważaniu regulamin.

UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • New

Największa ironia całej sytuacji? Ewentualnie może to jakaś choroba w postaci dwóch osobowości, lub rozdwojenia jaźni?
      No niedawno był ewidentny błąd @Ruda -> a co usłyszeliśmy? "już nic nie możemy zrobić, musi być jak być, nie poprawiamy błędu"
      Po czym teraz, z raportami, znowu moja ulubiona @Ruda najpierw zaliczyła niektóre RW wstawione przez inną osobę, po czym po zwróceniu uwagi co słyszymy? "już jest poprawione, te RW nie są zaliczone"

Reasumując, ciekawa zasada -> jedne błędy teamu MOŻNA poprawić WSTECZ, a inne nie. Przypadek? Raczej czarny humor. Szkoda że "wybór" co poprawiamy jest tak subiektywnie, a co za tym idzie nieobiektywnie, dokonywany.... Kolejny powód in minus do tej edycji i dla wspaniałego OPIEKUNA....
    • New

Ingerencja w podział jest znaczenie poważniejsza niż w raporty, które mogą zostać niezaliczone po wcześniejszym zaliczeniu. Przykład: ban w grze.
      Tak samo zdarza się, że nie zaliczam niszczenia bez podanych kordów. Jeżeli gracz chce je poprawić to umożliwiam edycję i rw zaliczam.

Waleczny Łowca dla obecnego podsumowania:

lajt7,626.21
      aleks5,588.22
      pszczolkaMa jaja97,565.46
      haidi1,939.57
      Johnatan4,446.76
      jumek1,606.77
      dam28,605.08
      ZDOBYWCA305.33
      Apeiron4,723.27
      Lord Maul50,745.18
      Nihilus835.29
      Kurufir34,589.08
      Lutek50,250.05

Ogame.pl
      PoO, PiP, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • New

Ruda wrote:

Ingerencja w podział jest znaczenie poważniejsza niż w raporty, które mogą zostać niezaliczone po wcześniejszym zaliczeniu.

Właśnie błąd w podziale jest dużo bardziej poważniejszy, a im bardziej poważny błąd, tym bardziej trzeba go poprawić. To tak jakby śnieg zasypał całe miasto, a Ty @Ruda zamiast najpierw odśnieżyć drogi, olałabyś to, bo musisz odśnieżyć swój ogródek. Inna skala. Tak jak inna skala błędu z podziałem i z tymi RW. Więc błąd z podziałem powinien tym bardziej zostać poprawiony, ale łatwiej umyć ręce, prawda?
    • New

w pierwszej chwili zdawało mi się, że popełniono błąd przy liczeniu walecznego łowcy.
      ale jak się okazuje. bardzo mocno się mylę.
      totalna pułapka słowna.
      dzielenie punktów militarnych..
      myślałem że Tych uznanych przy podziale do SAD a nie tych co widnieją w grze.
      fajnie ze moje wyrzutnie plazmy czy rakiet też są liczone jako militaria :D :D :D przezabawne. ciekawe ile procent nimi nastukam <3
      ale tak btw
      zdobywca ma 3000 nie 300.