S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ja się tylko droczę, nie trolluj mi Rybci ;p
    chcesz to złomuj, mi nic do tego i tak wszyscy skończymy pukając w szybkę recyklera od środka ;p
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • f4ust napisał(a):

    No patrz, On zauważył ale Tobie świetnie idzie wypowiadanie się za niego, czego on nie potrafił. Wskazałem miejsce wyjaśnienia i myślę że dalsza dyskusja w czyimś imieniu nie ma sensu.

    Ja też chciałbym wiedzieć kto spakował tygrysa ( 2 czy 3 razy wypluwał dok w przeciągu kilku dni?) Aż dziw bierze, że wtedy obrońca kliknął dok a jakoś nie dopilnował odebrać..
    W co Ty chcesz mnie wciągnąć?
    Ty mnie w głupie gierki nie wciągaj. To, że ktoś czegoś nie komentuje, to nie znaczy, że tego nie widzi. Na pewne poziomy nie warto się schylać, ale jestem uczulony na kłamstwo.

    Ja Ci to przedstawię tak, żebyś nadążał:
    1. Krzychu złom
    2. Krzychu mówi - moje konto gruz, nie chce mi się grać (zakładając, że go nikt nie przekonał do powrotu)
    3. To słuchaj krzychu - zmieniasz nick, dajesz nam czasy powrotu FSa,
    4. bawimy się, piąteczek, że niby nowy zapomniał o koncie, zapił czy tam mu pies umarł
    5. cyk - % do S&D.
    6. Jakby się ktoś pytał, to nowy właściciel akurat miał urodziny, miał lepsze rzeczy do ogarniania niż gówniane konto na jakiejś internetowej gierce, więc może wtapiać.

    Kurtyna

    PS: Jakby ktoś potrzebował pomocy w scenariuszu pusha, to piszę scenariusze 100%. Kajak korzystał z porad kolegi i czeka na banie, a Filu nadal gra - tam jest moja rekomendacja.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Widzę że Ty wszystko wiesz lepiej..
    Ja wrzucę na koniec tylko 2 cytaty (mogę nie pamiętać toćka w toćkę..)
    - wszystkich sprawdzam i prześwietlamy..
    - dobrze że odszedł, bo mieliśmy już dość jego przekrętów..

    A morał bajki jest taki - raz padła informacja że wspólnik z drużyny nie może zalogować w pracy na kompie - w 3 minuty został sprzedany i atak już leciał na niego. Zapały ostudził skan, jednak zalogowanego.

    Chcesz się czuć wygranym, to już zacznij - masz tyle doświadczenia i odpowiedzi w rękawach że sypiesz nimi jak uliczny magik kartami.
    Polecam allegrowicza, pisze świetne scenariusze, toć to kryształ.
  • f4ust napisał(a):

    Widzę że Ty wszystko wiesz lepiej..
    Ja wrzucę na koniec tylko 2 cytaty (mogę nie pamiętać toćka w toćkę..)
    - wszystkich sprawdzam i prześwietlamy..
    - dobrze że odszedł, bo mieliśmy już dość jego przekrętów..
    A morał bajki jest taki - raz padła informacja że wspólnik z drużyny nie może zalogować w pracy na kompie - w 3 minuty został sprzedany i atak już leciał na niego. Zapały ostudził skan, jednak zalogowanego.

    Chcesz się czuć wygranym, to już zacznij - masz tyle doświadczenia i odpowiedzi w rękawach że sypiesz nimi jak uliczny magik kartami.
    Polecam allegrowicza, pisze świetne scenariusze, toć to kryształ
    Ja wiem lepiej, bo ja obnażam kłamstwo, i głupim stwierdzeniem tego nie zanegujesz.

    Tą technikę też znam - zgrywanie przegranego, bo flota u sojusznika, bo praca, bo pośpiech.

    Wiesz, ja z rękawa sypię FSam i może to lepsze niż "sztuczki. Głupio się tłumaczysz dlatego będziesz dostawał odpowiedzi na swoim poziomie. Jak dojrzejesz to zdradzę Ci więcej szczegółów.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Ten Keyra: f4ust chciał ().

  • poczułem się wywołany do odpowiedzi,

    nie wchodziłem w dział z raportami s@d, bo jest tego multum, a że sam nie uczestnię w tym więc nie musze się tym interesować, co roku zresztą;

    o całej sprawie przeczytałem w wiadomościach i dyskusji o tym w moim sojuszu, gdyż sojusznicy o "TYM" pisali.
    Chciałem sam na spokojnie przeczytać i skomentowałem/zapytałem co i jak w tym dziale. Gdyby nie to, to bym w ogóle nie wiedział o sprawie. Sojusznicy nie znali szczegółów, tylko napisali że zaistniała taka sytuacja, a ja chciałem wiedziec coś więcej w sprawie.

    Np. faust napisał cos o koncie "tygrys", tez chciałbym dowiedzieć się coś więcej w tej sprawie. Ale nie znam szczegółów, czy zmieniało nick, sojusz, kto i w jakim czasie złomował itd...

    Po prostu pytam, chyba nic złego nie robię.
  • Nie rozumiem waszych przepychanek :D wystarczy napisać do supportu w związku z waszymi wątpliwościami.
    Jeśli łaskawie uznają, że coś jest nie tak to taki delikwent zostanie wykluczony z SnD albo conajmniej zawiśnie na banie jak w tej edycji już nie raz :E
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • f4ust napisał(a):

    Gdzie ja się tłumaczę?
    W spoilerze?

    f4ust napisał(a):

    Dlaczego modyfikukesz cytat i nie odpowiadasz na całość?
    Usunąłem treść, która była dla mnie zbędna i do której się nie odnosiłem. Przepraszam - wprowadziłem poprawną interpunkcję.

    @FILU - "Nie mów do mnie, nie wywołuj mnie" a potem biadolenie, że się temat wokół Ciebie nie kręci? Weź zejdź na ziemię...
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Kajak no to nie wiedziałeś przecież cały czas mowa jest że Leonidas to Moje pushkonto :) i okazuje się że to ja jestem tym bratem bliźniakiem i czasami mamy rozdwojone jeźnie dla tego czasami pisze z konta Filu lub Leonidas tylko że tamto który kto zostało w Pionkach i ma za złe że nie pojechało do Irlandii :D

    Dobra kończycie to bo przeszkadzacie mi w złomowaniu satek i na słuchujcie jak usłyszycie gryyyyzgryyzgryyy to szybko logować się na multikonta bo prawdopodobnie Filu wleciał w satki na minus i trzeba wejść na forum i opisać to jak to ? Satki ? Minus ? Kupę płaczu i miałczenia że kolejny pusher stracił satki na pushkoncie

    Papa to ja ten pierwszy z bliźniaków
    Bez odbioru :D :D :D

    Tak dajcie szamana do SD jestem za
  • Jeśli Krzychu wyżej napisał że zakończył grę i rozgrywkę w SD oraz oddał konto to przychylam się do jego woli i proszę o usunięcie go z drużyny .
    Następcy jeszcze nie mamy więc kto chętny niech pisze, niech każdy też u siebie w soju po pyta sojuszników .
    Tak na serio to może być i Komornic tylko bez śmieszków z Wociem :D
  • FILU napisał(a):

    Jeśli Krzychu wyżej napisał że zakończył grę i rozgrywkę w SD oraz oddał konto to przychylam się do jego woli i proszę o usunięcie go z drużyny .
    Następcy jeszcze nie mamy więc kto chętny niech pisze, niech każdy też u siebie w soju po pyta sojuszników .
    Tak na serio to może być i Komornic tylko bez śmieszków z Wociem :D
    @FILU A po co wam ktoś do drużyny na tym etapie? Myślisz że jak się nie zgłosił przed zabawą to jeśli teraz się zgłosi to będzie tak aktywny że zrobi różnicę? Wątpię... dobrzy gracze z flotą już biorą udział w grze .
  • Fajne to S&D. Takie niezbyt uczciwe.

    W przyszłej edycji możecie dorzucić dwie nowe kategorie:
    Paladyn - dla uczestnika z najmniejszą ilością banów w danej edycji.
    Mistrz Pręgierza - dla uczestnika z największa ilością banów w danej edycji.

    W pierwszej tylko trzeba dać do pieca z nagrodami bo inaczej może być niewielu chętnych.
  • Ruda napisał(a):

    W dniu jutrzejszym proszę spodziewać się podliczenia ;)
    Brakuje paru kategorii:
    Ilosc osob ktore zrezygnowala

    ilosc graczy ktora zostala wyrzucona za lamanie zasad

    najlepszy zlomiarz na banie ilosc % z RW dzielona na godizny bana podczas edycji

    najlepszy aktywista na banie ilosc Rw dzielona na dni zbanowania

    moonslayer ilosc strocanych moonow na swoich pushowkach(licza sie tylko swoje a nie jakies idlaki) gdzie dalbym bonus za sciaganie ich we wlasnym ukladzie trzeba doceniac kreatywnosc i mozna uwzglednic tez graczy wyrzuconych w tej kategorii

    mozna tez porownac to SD do porpzedniego ale bez liczby % bo to nikogo nie interesuje bardziej chodzi o liczbe banow dla uczestnikow

    :fgrin: :fgrin: :fgrin:
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • @RYBKA79 - może lepiej po prostu wykluczać graczy za takie bany ? :) Gruby chyba nie miał za pusz albo lewe starcie bo wrócił po tygodniu. Ciekawe, czemu teraz nagle @f4ust tak ucichł? Jaka jest decyzja opiekuna - kasujemy starcie na krzychu czy eliminujemy w ogóle graczy z rozgrywek (F4usta i Krzycha)? Może warto się zastanowić na przyszłość, że za taką akcję w następnej edycji nie przyjmować zgłoszenia takiego gracza ? Po co osłabiać drużynę ?

    Też trochę poobcinam cytat. Chce wyciągnąć interesujący fragment :)

    f4ust napisał(a):

    Widzę że Ty wszystko wiesz lepiej..
    Ja wrzucę na koniec tylko 2 cytaty (mogę nie pamiętać toćka w toćkę..)
    - wszystkich sprawdzam i prześwietlamy..
    - dobrze że odszedł, bo mieliśmy już dość jego przekrętów..


    Pozdrawiam
    Wisior
  • RYBKA79 napisał(a):

    po liczbie tych banów i podejrzanych st, można dojść do wniosku że takie s@d nie ma sensu jesli jakas liczba graczy postępuje nieuczciwie, to po co robić za rok takie rozgrywki...
    zgadzam się, trochę mija się ten projekt z jego celami i założeniami.
    Chodziło o ożywienie Uni, zachęcenie do gry, a z tego co się dzieje w tej i poprzedniej edycji, to wygląda, że zachęca tylko do większej ilości pushów i obsługi multi.

    Czytam o tym snd całą dyskusję od początku, było dużo śmiechu, ale głównie przez łzy...
    There is no Weakness, there is the Dark Side...

    Uni Nekkar
    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry | IRC #ogame.pl
  • Taka sytuacja zniechęca do gry. Ktoś tam robi jakiś magiel i ląduje za to tylko na kilkudniowym banie. To powoduje zniechęcenie u całej reszty. Nie dziwię się, że ludzie przestają grać.

    Przecież oni się jeszcze tym chełpią na forum. Muszą wrócić permy i tyle bo robi się z tego wszystkiego kabaret.

    Osobiście mam to w pompce, że jakaś lama się tam pushuje czy gra na piętnastu kontach, żeby dostać jedno badanie czy inny badziew. Gram tutaj na luzie na koncie, które od dwóch lat sobie pykam od zera. Ale doskonale rozumiem, że kogoś to frustruje i zarzuca wieczny urlop. Od zawsze przekleństwem tej gry była szeroko rozumiana "administracja" i sposób zarządzania. Zwieńczeniem tego wszystkiego jest tolerancja dla osób permanentnie naruszających proste zasady (brak permów i usunięcie pręgierza). W efekcie tracą wszyscy, gra pada, $ spada.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez @Piciu ().