S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gruby kolejny raz pokazujesz że nie jesteś godny gry w SD to już 3 SD gdzie oszukujesz by wygrać i oslabiasz drużynę w kolejnym SD nikt nie powinien ciebie brać na serio i nikt nie powinien wyrazić chęci gry z tobą .
    - 2 edycję SD wstecz , gruby chce wygrać ze mną aktywistę z konta push czyli konus co sfarmił kajak puszcza ataków na siebie gdzie kończy się banem i nie uznaniem 100 rw - wstyd
    - 1 edycję SD wstecz , gruby chce wygrać ze mną ponownie kończy się to że przez miesiąc SD wyrywa 2 bany .
    - ta edycja ,gruby chce wygrać przed samym SD wyrywa ban z pushkontami prawdopodobnie przygotowanie kont pod złom i teraz ban znowu w czasie SD

    Drodzy gracze ocknijcie się gruby to zwykły oszust nie potrafi wygrać bez pushowania a tacy jak zygunia i inni co mu kibicują to powinni zastanowić się nad dalszą grą.

    Gruby powiem jedno nie ważne czy się wygra czy przegra ale ważne że osoba lub drużyna ma czyste sumienie o nie ma sobie nic do zarzucenia nie jak ty chcąc wygrać za wszelką cenę zawsze łamiąc zasady gry.
    Lepiej przegrać ferplay niż wygrać i spać z tym że się jest oszustem ale co ja piszę ty jesteś bez kręgosłupa moralnego.


    Proszę o podliczenie SD bo zawijam rękawy do aktywisty bo oszust ma 2 bana czyli do kiedy ? Do końca SD co za wstyd .

    Jeszcze trzeba sprawdzić te twoje niektóre rw które dokonałeś na multikontach sojuszników :) jak to było pewien twój znajomy napisał nam twoje ogłoszenie
    " Jak ktoś ma jakieś lewe konta budować tam dt i dawać mi namiary polecę i zezlomuje aby Filu nie wygrał a po SD odeśle wam surke z bonusem " - gruby za to ogłoszenie powinieneś rozpędzić się i wiesz ! w ścianę
  • @KKS no i po zabawie :( i co żeś narobił?! a tak fajnie się oglądało Waszą rywalizację z @FILU... no nic,może w następnej edycji :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • W następnej edycji to ja nie biorę udziału jak ten oszusta 4 raz weźmie udział w SD to będzie porażka Projektu SD i Rady SD że dają przyzwolenie gry takim oszustom co zawsze zapsują grę ferplay i jak tu grać :D
    @KKS pisałem ci już oddaj te dziesiątki kont teraz nam to ja porobię 100 rw na nich :)
    Jako retsab i teraz konus bo ponoć probujrsz rezem.z zygunia wkręcić innych to niby moje konta to oddaj je złodzieju :D chce nastukać na nich setki rw :D
  • Ruda napisał(a):

    Zgodnie z zasadami @FILU jeżeli ban trwa dłużej niż połowa rozgrywki to gracz zostaje z niej wykluczony.
    Zatem ostudź swoje emocje w tej kwestii.
    Aaaaa... to czyli @KKS wraca za tydzień i bawimy się dalej? :thumbsup:

    @FILU Ty to jesteś w gorącej wodzie kkąpany :E Ogarnij się :) Kubeł wody z lodem na głowę i emocje ostudzisz :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • nie może na tydzień drugi ban za multi w przeciągu miesiąca czyli 2 tygodnie W sumie całe SD to już nie jest zabawa jak kiedyś coraz więcej jest oszustw a zasady SD się nie zmieniają a wręcz przeciwnie przyciągają pusherów i oszustów a opiekunowie na tyle nie mogą sobie z nimi poradzić lub zmienić zasady projektu jak roztworzyć ręce i rzec "taki mamy klimat"
  • Witam po przerwie Gsowka wróciła z urlopu :) O_O
    Przekręt warty miliardy w S&D nie wypalił co zmusiło mnie do bezpłatnego urlopu :thumbdown:
    Generalnie przykro mi iż zostałem wyrzucony z drużyny gdyż obszedłem ponownie zasady i teraz było by co oglądać z MN =)
    Zawzięta rywalizacja widzę idzie o Aktywistę trochę to warte jest ale co kto zrobi :ocb: :ocb: :ocb:


    [ciach]

    Super Moderator Ruda:
    komentarz do usunietego posta mniam
  • Chyba nie do końca się zgadza podliczenie :)

    W podliczeniu:
    Wisior:
    Liczba RW: 3 + 0 (NM) = 3
    Zniszczonych Księżyców: 0
    Łączny procent: 11439.73%
    Średnia: 3813.24%

    Tymczasem :
    06-11-2019 01:08:45 - Wisior [Caraxes] - 21978,09%

    Proszę o sprawdzenie :)

    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. Rybnik fajne miasto !!
  • FILU napisał(a):

    gruby namawia zygunie i dziunka na rw dla siebie
    filek, nie wiem co tam rodzi sie w tej twojej chorej glowie, ale widze ze alkohlowy nalog wyjaral ci mozg :pwned: , a teraz znalazles sobie inne nalogowe hobby. zaczynam ci naprawde wspolczuc ,i jak chcesz, to pomoge ci znalezc jakiegos dobrego psychiatre :glaszcze: Po stokroc czytajac twoj cytat zastanawiam sie, co autor tego cytatu mial na mysli ?( . Pomijajac fak,t ze gruby ani mnie ani dziunka do niczego nie namawial, zastanawiam sie w jaki sposob mialabym ja albo dziuniek robic rw dla Grubego? Hmmm..mialabym go atakowac i sie o niego rozbic, czy jak??? Ty filek chyba sam nie rozumiesz o czym piszesz ;(
    Widze ze preparowanie informacji weszlo ci juz w krew, bo niejednokrotnie probowales wmowic komus cos, co w ogole nie mialo miejsca , tylko ze akurat w tym przypadku sie za daleko zapedziles, bo zdementowanie tego co napisales w powyzszym cytacie nie stanowi zadnego problemu. Ale uwierz mi ze znalazlo sie juz wiecej osob, ktore sie przekonaly ze jestes manipulator, oszust i klamca.
    Nie sposob odniesc sie do tych wszystkich bzdur jakie tu wypisywales, ale tak w skrocie napisze, ze oszustow powinni karac, rowniez tych ktorzy sciagaja moony swoim zapychaczom we wlasnych US-achi nie ponosza z tego tytulu zadnych konsekwencji. Co prawda szamana usunieto z S&D, ale ciebie za ten sam proceder juz nie. O czym to swiadczy??? - mysle ze wniosek nasuwa sie sam. A wracajac do poprzednich edycji S&D, interesujacym faktem jest, ze wiedziales z kim bedziesz w druzynie jeszcze przed ogloszeniem podzialu druzyn przez prowadzacego S&D
    Po za tym co z ciebie za lider druzyny, skoro majac mnie w druzynie ciagle sie mnie czepiasz wymyslajac mi jakies niestworzone historie. Najpierw mnie prowokujesz , a jak odpowiem na twoja zaczepke, to beczysz zeby cie nie wywolywac, nie pisac, ect. Ale te zaczepki z twojej strony, to pewnie takie konskie zaloty sa takiego nieokrzesanego lumpa, dla ktorego slowo kultura jest slowem obcym. No ale czego mozna sie spodziewac po takim elemencie i nalogowcu jak ty. Powiem szczerze, ze nawet mi przykro, ze nie uzyles swoich ostatnich funkcjonujacych szarych komorek zeby nie zrobic z siebie posmiewiska.
    Padlo ci na dekiel, bo zdales sobie sprawe, ze w tym roku nagroda aktywisty moze przejsc ci kolo nosa. A na zadna inna nie masz najmniejszych szans [ciach]
    Filek widze ze przez to S&D strasznie hormony ci buzuja, to zamiast wypisywac bzdury na forum, moze lepiej przytul zone, zebys pozniej nie musial kochac jak swoje :whistling: <3


    Super Moderator Ruda:
    upominam za obrazę
  • Widzę, że kubeł zimnej wody nie tylko przyda się Filu :)
    Minęła połowa seeka, więc proszę Was o nieobrażanie się wzajemnie i nieprowokowanie. Naprawdę z dyskusji leci tona postów, która jest tu zupełnie niepotrzebna.
    Udowadnianie komuś, że jest umysłowo chory co tu da? Macie jakieś wzajemne spinki? Spoko, ale można załatwiać to na pw czy w grze. Wylewanie pomyj psuje tylko atmosferę tej rozgrywki.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Waleczny Łowca do obecnych statystyk:
    Pokaż spoiler


    NickWynik
    Gruby1,911.2
    Manniak6,424.5
    Kilgor28,164.5
    tyskie14,474.0
    Hortex0.0
    Scofield0.0
    Canaan3,345.0
    kruchy0.0
    Arnhem32,912.1
    Dagusia181,674.6
    Demon3,776.7
    Mallory292.3
    wilku_u6813,105.9
    Wisior4,294.4
    Celestial General6,651.0
    MisiuGD1,034.6
    dziob5,352.4
    wrum3,537.8
    Danek1,429.7
    offline35,567.4
    Hetevox2,545.8
    Mili38,378.65
    wojtekreal32,390.07
    Andre359,549.39
    FatalError41,896.40
    halszka13,006.29
    f4ust11,937.61
    aduch0.00
    zefir4,066.19
    CiX0.00
    Losiek1,917.74
    Owocek11,522.37
    Filu3,656.77
    Selene2,388.79
    zygunia24,771.33
    krzychu19920.00
    Zakins5,678.92
    Pazik2,620.19
    Miikuu7,979.04
    kajako1,679.62
    Mekaniak2,000.34
    Ezeq3,188.30
    Koloc1,066.40
    dziuniek11,505.67
    rollo64,395.63
    warka0.00
    koparka6,816.10
    szajka927.94
    Cracovia0.00
    Incoming1,124.68
    malkowitz2,473.76
    Caribena Versicolor0.00
    Antharas808.36
    Inker0.00








    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Cytując:

    wakat napisał(a):

    Waleczny Łowca:
    wymagania: dzielenie liczby punktów militarnych przez ilość zaliczonych procentów w rozgrywce - ten u kogo na 1% przypada najmniej punktów otrzymuje nagrodę

    Obostrzenie 1: ponad połowa zaliczonych procentów musi być osiągnięta ze starć solo

    Obostrzenie 2: na koniec rozgrywki gracz może zrezygnować z 1 rw w acs, które uniemożliwia wygranie nagrody, jeśli po odjęciu jego wartości nadal wygrywa klasyfikację to otrzymuje nagrodę
    nagroda: podniesienie poziomu jednego badania o jeden poziom spośród następujących: szpiegowska, komputerowa, bojowa, ochronna, opancerzenie, MSBN, technologia nadprzestrzenna





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • kogoś interesuje jeszcze to s&d ??? Gdzie pusz na puszu stoi ??? Ile jeszcze do końca tej żenującej rozgrywki?
    Kto chce zostać aktywistą? Dawać jakieś lewe konta. Pologuje się na nie przez telefon żony i syna. Bede budował DT i kto chce rozwalać i robić procent do aktywisty PISAĆ !!!!

    :E
  • Zatkao_Kakao napisał(a):

    kogoś interesuje jeszcze to s&d ??? Gdzie pusz na puszu stoi ??? Ile jeszcze do końca tej żenującej rozgrywki?
    Kto chce zostać aktywistą? Dawać jakieś lewe konta. Pologuje się na nie przez telefon żony i syna. Bede budował DT i kto chce rozwalać i robić procent do aktywisty PISAĆ !!!!

    :E
    dobuduj fatal dt nazbieraj sure i daj mi cynk to podlece na ciastko do ciebie <3
  • opłakujemy następnego komornica tym razem kajako szkoda ze osłabiłeś naszą drużynę pushując konto grubasa KKS czuli jego multi Konus
    ale damy radę wracaj po tygodniu i nie współpracuj z tymi oszustami z komornic zwłaszcza KKS.
    Gruby sabotujesz mi drużynę czy to specjalnie wyeliminowałeś mi zawodnika czy zygunia bo ona też passy miała d konta konus? wstydź się.
    Syrax do boju !!! Go Go Go
  • Cześć,
    Za to RW:

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8687477#post8687477

    wnoszę o wykluczenie gracza Filu z udziału w S&D bo mój brat mu osobiście wystawił to starcie (Baron). Naturalnie powszechnie wiadomo że to konto do "handlu" mojego brata bliźniaka, Filu też doskonale o tym wiedział więc konto było włączone w nieagresje, w innym przypadku naruszało by to prawo świętych paktów pomiędzy sojuszami 3 X i MISIE o nietykalności. Niestety w dniu wczorajszym dogadał się że odda surowce jak zrobi RW,a brat bliźniak się sprzedał (wstyd mi za niego). Co gorsza, Filu nie wstydził się, on to wkleił. Wytknąć Grubemu można, samemu niestety nie jest się lepszym.

    Proponuję głosowanie. Jestem za.

    Pozdrawiam serdecznie
    Leonidas


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1: