Poszukiwacze Przygod

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Poszukiwacze Przygod

    I jak tam poszukiwacze przygod?
    Cos te "barwne" postacie zbyt wiele nie wniosly do gry, moje przewidywania sie sprawdzily...lepiej siedziec cicho jak pod miotla, pusherzy i zlodzieje rosna...
    :atte? wystarczy sprawdzic ilosc zlomowanych jednostek...niezmienne od zloma...a co rusz po 3kkk, do 600kk przyrost... itd.
    Jedyne co mozna uzna za stosowne to zlom na Lamce, reszta? gsowki latte i pomysly na sciaganie moonow po przez swoje konta?
    Zapraszam do dyskusji
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Jak Ci się chce nawet to sprawdzać :D Zero obiektywizmu.

    Na Thanosa złodzieja i pajaca nr 1 tego uni, ani jednego złego słowa nie napisałeś.

    Od weryfikacji złodziejstwa w grze jest GO, nic z tym nie robią, więc kto umie kraść niech kradnie. A Ty jak na razie oczerniasz i masz zero argumentów, nie licząc niewyparzonej gęby i piszesz jedno i to samo w kółko odkąd gram na tym uni, a w sumie to grałem bo już nawet mi się grać na taurusie nie chce i lada dzień to konto zniknie najprawdopodobniej. Jak na razie więcej argumentów dały w grze osoby na które non stop nalatujesz, ale Ty chyba tego nigdy nie zrozumiesz.

    Jesteś dobry w tym co robisz już to gdzieś kiedyś pisałem, ale musisz nabrać trochę wody w gębę. Szarańcza tego uni widzę że jest na tyle ogarnięta że jak nie będziesz na url siedział to Cie w tydzień wykończą. Taka jest niestety prawda:) Mnie by w dobę wykończyli ;)
  • Ja również nie mam zamiaru zmieniać swojego zdania. Z moich obserwacji wynika to że Szarańcza Cię może w tydzień pozamiatać. Ty mnie w 48h, Szarańcza w dobę :) Przez to Late rośnie w punktach. To są moje obserwacje :) 10X się nad tym zastanowiłem i stwierdziłem że solo to sobie mogę grać eko, a jako że to konto najsłabsze w eko, to pójdzie do kasacji :)
  • Ja też się dopiszę. Chyba jakiś ogejmowy dół mnie dopadł. Chciałem osiągnąć TOP 50 a doszedłem prawie do TOP 20. Albo za dużo grałem i dlatego jestem tam gdzie jestem albo inni grali zs mało :D
    Tak czy siak mam na wyciągnięcie ręki byłego TOP 1 Taurusa czyli M A P 10. No i co dalej? Eko mnie nie bawi już. Wbić urlop czy stać się farmą? Wiem co by niektórzy chcieli :E
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Sobieski graj na tyle ile czas Ci pozwala, dobrze Ci idzie w eko wiec kontynuuj i ciesz sie gra, tym bardziej ze fajnie,ze masz z kim.
    Zbudowales sojusz ktory sie pnie, czyli zaufales poszczegolnym graczom, ja to doceniam i to cieszy,bo mozna podac to jako przyklad.. Taka przygoda jak najbardziej. tym bardziej,ze grasz od starego Taurusa. Ja jeszcze pamietam Twoje zlomy od Augusta itd. nie wiem czy czasem i ja Ciebie nie trafilem. ;)
    Ale zaczniesz grac flota to dostrzezesz koszmary tej gry i jak bardzo ludzie sa zdominowani przez swoja podswiadomosc, czyli rzadzy zlomowania, ktora przyslania racjonalne myslenie (swiadomosc) i do czego sa zdolni by zrobic wszystko niezaleznie od konsekwencji,a raczej lepiej sie zaslonic tym,ze ktos jest naiwny,a "ja dobrze sie bawie". Mnie troche to wypaczylo,ale nie az tak by znieksztalcila moja swiadomosc. :)
    Dlatego smieszy mnie to,ze polowa uni bije peany na czesc Latte, Kayto czy tym podobnym ,
    Zero wartosci przedstawionych swoja osobowoscia.
    Przyjmijmy idealny przyklad do tego Maniak, czy Bobro juz nawet niezaleznie co ktos napisze, prawde czy klamstwo to daja "Like"
    Zero charakteru,zero swojego myslenia i spojrzenia na ta wirtualna rzeczywistosc w inny sposob niz inni tego oczekuja.
    Napisze cos kwadratowy jas przeciwko mnie, like, napisze kto inny przeciwko mnie, like itd. itd. zero argumentacji i spojrzenia z innej perspektywy.
    To jest smiech na sali z kim przyszlo mi i innej czesci uni sie mierzyc. Chocby w dyskusji to mozna by bylo wybaczyc.
    Zero wartosci
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • Angelo Di Livio napisał(a):

    Ale zaczniesz grac flota to dostrzezesz koszmary tej gry i jak bardzo ludzie sa zdominowani przez swoja podswiadomosc, czyli rzadzy zlomowania, ktora przyslania racjonalne myslenie (swiadomosc) i do czego sa zdolni by zrobic wszystko niezaleznie od konsekwencji,a raczej lepiej sie zaslonic tym,ze ktos jest naiwny,a "ja dobrze sie bawie". Mnie troche to wypaczylo,ale nie az tak by znieksztalcila moja swiadomosc.
    Dlatego smieszy mnie to,ze polowa uni bije peany na czesc Latte, Kayto czy tym podobnym ,
    Zero wartosci przedstawionych swoja osobowoscia.
    Przyjmijmy idealny przyklad do tego Maniak, czy Bobro juz nawet niezaleznie co ktos napisze, prawde czy klamstwo to daja "Like"
    Zero charakteru,zero swojego myslenia i spojrzenia na ta wirtualna rzeczywistosc w inny sposob niz inni tego oczekuja.
    Napisze cos kwadratowy jas przeciwko mnie, like, napisze kto inny przeciwko mnie, like itd. itd. zero argumentacji i spojrzenia z innej perspektywy.
    To jest smiech na sali z kim przyszlo mi i innej czesci uni sie mierzyc. Chocby w dyskusji to mozna by bylo wybaczyc.
    Zero wartosci
    Takiego zalu i bolu dupy na forum (poza tym w wykonaniu @Juventusa) juz dawno nie widzialem.

    Chlopie, myslisz, ze Taurus jedyny w swoim rodzaju? Spojrz na inne uni, chociazby na Libre. Ja juz mam tylu wrogow, ze na palcach jednej reki nie zlicze. A dlaczego? Bo nie pierdziele sie z oszustami i wywlekam brudy na forum a forumowe pieski Winterow tylko czekaja aby sie do mnie przysadzic i wybielic swoich "krystalicznych" kolegow 'flociarzy'. Daj sobie na luz. Rob to co robisz i nie przejmuj sie banda patalachow bo i tak nie wygrasz komentarzami na forum. Beda Ci sie smiac w twarz i dalej robic swoje a Ty wyjdziesz na najgorszego.
  • Oczywiscie,ze wytlumacze,dlatego to bylo niezgodne z regulaminem, ponioslem konsewkencje, to byla chwila niepotrzebnych emocji. Stad tez wypoiedz " Mnie troche to wypaczylo,ale nie az tak by znieksztalcila moja swiadomosc. : jakbys nie dostrzegl. Nie wszyscy sa tacy jak jest Twoja pierwsza mysl i osad. Dlatego zawsze patrz i bierz dwie wersje wydarzen. Inteligencja nie dziala tak jak myslisz.

    Elkean. nie Twoje Uni,wiec prosze zachowaj swoje madrosci tam gdzie grasz, Wypowiedziec sie mozesz,ale patrz obiektywnie,a nie subiektywnie, juz chyba rozumiesz,ze jestes zadnym rozmowca...nie wspominajac juz o krasomowcy., bo chyba za duzo ksiazek to Ty nie przeczytales, a raczej jestes zwyklym gosciem z ulicy ktory szuka poparcia wszedzie.
    Inwektywy zachowaj dla ludzi swojego pokroju.
    Jak mam z Toba dyskutowac to lepiej zeby ten temat przepadl
    Ruda akurat przyjmuje argumenty, nie jest slepa. Stad tez nie bez powodu jest moderatorem.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • Latte to akurat wszyscy wiedzą jak gra, więc nie ma o co szat drzeć, a Ty Dziki też nie jesteś taki ideał więc nie pitol.
    Multikont, pushkont i gieesówek jest na każdym uni od ciorta i trochę, więc ameryki nikt nie odkrywa i albo się trzeba przyzwyczaić albo dać sobie spokój z Ogame. Zawsze tak było ( a gram kilkanaście lat ) i dopóki funkcjonowały pręgierze przynajmniej łatwiej było się połapać co jest halo.
    Jak ktoś chce grać uczciwie to gra a reszcie pies mordę lizał.
  • KOlejny "ekspert" rodem z TVP
    Znasz historie z Morfim? he?
    Wiesz dobrze,ze ja z nim znam sie osobiscie i specjalnie to zrobilem, ponioslem konsekwencje oddalem co mialem oddac, bana tez dostalem. Powinni tez mi odjac te 3kkk ze zlomowanych.
    Jak masz jakies info o moich push kontach czy tez multi,to powiedz tu na forum... chetnie sie dowiem
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Angelo Di Livio napisał(a):

    KOlejny "ekspert" rodem z TVP
    Znasz historie z Morfim? he?
    Wiesz dobrze,ze ja z nim znam sie osobiscie i specjalnie to zrobilem, ponioslem konsekwencje oddalem co mialem oddac, bana tez dostalem. Powinni tez mi odjac te 3kkk ze zlomowanych.
    Jak masz jakies info o moich push kontach czy tez multi,to powiedz tu na forum... chetnie sie dowiem
    Patrząc z boku na to jak się usprawiedliwiasz odnoszę wrażenie, że masz żal do kogoś lub czegoś dlatego, że Ty kombinowales i dosiegla Cię kara a inni kombinują i uchodzi im to na sucho?
  • Nic o Morfim, czy jak się tam wabi, nie napisałem ? nawet nie wiem o co chodzi, więc się nie wypowiadam. O Twoich push czy multi też nie wspominałem, bo mam to głęboko, czy masz czy nie masz, więc nie bardzo rozumiem skąd ten zarzut ?
    Wyraziłem tylko i wyłącznie swoją opinię w temacie. Do tego niepotrzebnie chyba, bo kanarkiem nie zdechnie, kto ...
    Gryźcie się dalej po kostkach, przynajmniej coś na forum się dzieje :)
  • Złodziejami powinni zająć się ludzie odpowiedzialni za to i tyle w temacie.

    Na Latte raz ticketa wysłałem okazało się że wszystko było ok, bany nie dostał. Byłem [ciach] że po urlopie schodzi i nagle osoby które się pilnowały, przestały się pilnować. Mogłem mieć nerwy i mogło mi coś śmierdzieć. No mogło.

    Ale nigdy go nie zwyzywałem i nigdy mu nie ubliżyłem.

    Poruszył bym inny temat na uni...

    Likwidacja ACSa, wprowadzenie złomu z obrony :D i wtedy nawet bym może chciał url ściągnąć ;)

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm
  • Angelo Di Livio napisał(a):

    Ja jeszcze pamietam Twoje zlomy od Augusta itd. nie wiem czy czasem i ja Ciebie nie trafilem
    Nie trafiłeś mnie nigdy bo nawet mnie nie szpiegowałeś a Augustowi się udało ponieważ był to zbieg wydarzeń :)

    Co do reszty to dzięki za słowa motywujące ale jeśli chodzi o czas to mam go dosyć sporo ale po prostu sytuacje na naszym uni powodują to, że mi się nie chce grać. :]
    Może jak gameforge wprowadzi coś ciekawego to zostanę :D

    Jeśli chodzi o Ciebie, to w sumie nie wypowiedziałem się na temat, to chciałbym zauważyć, że faktycznie uczepiłeś się Maniaka i Boberka bez poważnej przyczyny. Rozmawiałem wiele razy z nimi i sądzę, że są w porządku graczami a lajkują to co im odpowiada i to co jest w ich interesie. Jeśli chodzi o Latte to faktycznie wypatrzyłeś sytuację bo może i jest krętaczem ale niech rzuci ten kamień kto jest niewinny. Słusznie @elBlackened zauważył, że nie wspominasz nic o Thanosie i Ripie. Tymi sprawami powinni zająć się GO a nie Ty. Zaciśnij zęby i weź się do ciężkiej pracy :)
    Powinieneś popracować nad ociepleniem swojego wizerunku :D Chociaż ja Cie szanuję mimo iż masz nie wyparzoną gębę bo przed fuzją faktycznie nie miałeś sobie równych :thumbup:
    Teraz możesz po mnie pojechać :popcorn:
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Tak, ja też czuję, że się mnie uczepiłeś, chociaż powodu Ci nie dałem.
    Uważam, @Angelo Di Livio, że jesteś hipokrytą, nieopierzeńcem, płaczkiem i do tego zwykłym [ciach] (to nie jest wyzwisko, proszę moderatora, tylko określenie akurat najbardziej adekwatne do sytuacji - przepraszam, jeśli kogoś nim uraziłem - również samego zainteresowanego).
    • Pod czyimś STejkiem się nabijasz, że zysk pokroju zerowego, po czym sam wklejasz niewiele większe.
    • Nazywasz mnie farmą, bo wleciałeś mi dwa razy złośliwie rozbić sondy i mt, i skasować 15 baniek "zysku".
    • Jojczysz na wszystko dookoła, a chyba połowa uni już była w Twoich reckach.
    • Wyzywasz innych od oszustów, a sam na oszustwie dałeś się przyłapać.
    • Jestem pod wrażeniem wszystkich STeków, które wykręciłeś, ale Twoje ego jedenastolatka pozostawia wiele do życzenia.
    O co Ci tak naprawdę chodzi?
    Akurat wszyscy, na których naskakujesz (Latte, KAyto, Maniak i pozostali), są porządnymi graczami i widać, że są tu dla zabawy, a nie dla narzekania.
    Franek wbił się między Amigosów, ma nasze planety na tacy, ale satek nikomu nie rozbija, bo nie jest frustratem jak Ty.
    Psujesz zabawę, zrób nam przysługę, zostaw nas w naszej piaskownicy i idź do innej.

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzm
    nie
  • W praktyce nie ma już NC rozpadli się a ich gracze przeszli do sojuszu który się z nimi rozprawił, ciekawa sytuacja się zrobiła. ;] Chyba nikt się tego nie spodziewał oprócz zainteresowanych.

    Teraz rozgrywka będzie między CE a Feniksy. Pytanie czy w tej sytuacji CE poradzi sobie z Feniksami. :)

    Sądzę, że rok po UF można powiedzieć że zakończył się rozdział i rozpocząć można następny...
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Sobieski napisał(a):

    W praktyce nie ma już NC rozpadli się a ich gracze przeszli do sojuszu który się z nimi rozprawił, ciekawa sytuacja się zrobiła. ;] Chyba nikt się tego nie spodziewał oprócz zainteresowanych.

    Teraz rozgrywka będzie między CE a Feniksy. Pytanie czy w tej sytuacji CE poradzi sobie z Feniksami. :)

    Sądzę, że rok po UF można powiedzieć że zakończył się rozdział i rozpocząć można następny...
    Powinni się prędzej połączyć niż wojować między sobą :P

    Mieli wspólne ACSy i teraz mają wojować między sobą, a jak nadarzy się okazja to wjechać wspólnie w Topowego gracza nie będącego w CE lub Feniks ? mi się to na przykład nie podoba. Opisałem to gdzieś wyżej i moderatorzy istotne rzeczy skasowali, a napisałem wulgaryzm w całkiem innej sprawie .... tak przy okazji skasowali bo może miał rację :D bo miałem:D Topowe floty są wyrównane na tym uni, a w ACSie lata po 2, 3 różne sojusze. Co to ma być? akcja fajna ale obrońca nawet nie ma 5% szans aby się uratować nawet gdy będzie on line. Super :D !

    więc niech wojują między sobą, a w raze W niech wlatują w ACSie w topowych graczy....
    Czasem mnie to nie dziwi, że A.DL pisze o przydupasach, w tej kwestii ma 100% racji :) Pamiętam jak zrobili ST w ACSie, chłopak się bronił kolegami z sojuszu, na niego leciało 3 różne sojusze ! i to był ostatni fajny ACS na tym uni :)

    Dobra tak naprawdę to już za długo nie gram na Taurusie, nikogo nie znam, ale OBIEKTYWIZM jest dla mnie istotny, jak nie najważniejszy !