EVIL IS GOOD [EVIL] 155.54% vs AFERA [AFERA] 0% ZAKOŃCZONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • EVIL IS GOOD [EVIL] 155.54% vs AFERA [AFERA] 0% ZAKOŃCZONA

    1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:
    EVIL IS GOOD [EVIL] vs AFERA [AFERA]


    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:
    [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste]


    3. Preferowany system liczenia:

    system procentowy

    4. Warunki zakończenia wojny:

    2miesiące (od 24.09.2019 do końca dnia 23.11.2019)

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:

    100%

    6. Stosunek do RW z ACS:


    Liczą się tylko walki, w których każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.



    7. Powody (nie są wymagane)

    nuda na uni
  • podglaznik [EVIL] vs. MICHAS [AFERA] ~ 155.54%

    "MICHAS24.09.2019 19:39:15dał byś się pedale jebany odbudować"

    Jak zawsze kultura osobista tego gracza pozostawia wiele do życzenia :)


    Dnia 24-09-2019 19:34:45 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor podglaznik [EVIL]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 7.500
    Pancernik 20.000
    _________________________________________

    Obrońca MICHAS [AFERA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.555
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor podglaznik [EVIL]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 7.500 ( -0 )
    Pancernik 20.000 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca MICHAS [AFERA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    30.000.000 Metalu, 10.000.000 Kryształu i 590.424 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 22.220.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 7.777.000 metalu i 7.777.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 40.590.424 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    7.777.000 Metalu i 7.791.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 37.777.000
    Kryształ: 17.791.000
    Deuter: 590.424
    agresor zyskał łącznie 56.158.424 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -41.110.000
    Kryształ: -21.110.000
    Deuter: -590.424
    obrońca stracił łącznie 62.810.424 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Oczywiście, co napisałem wyżej potwierdzam. Powiedz mi miszczuu masterze, co byś zdzaiałał gdyby nie Zgon ?:D nic, zakładacie wojne, gdy na uni jest 950 kont, nie graczy to dość istotne, 950 kont z tego około 200 na urlopie, jakies 100 to wasze które kupiliście i zezłomowaliście, jakies 200 które są idlakami i 200 graczy którzy na tą uni mają wywalone jajka reszta górnicy i Ci którzy mają troszkę jajuszek czyli jakies 20 osob :D, wcześniej Podglaziu skory do tego nie byłeś :) Wygraliście wojne ! Winner Evil, teraz możesz na spokoju strzelić z jajka do monitorka :) Pamietaj to istrone gdyby nie zgon padł byś kilka razy, pamietaj o tym, sam ciula byś zdziałał, masz mój przykład :) Jedyne co mnie na tej uni cieszyło to sojusz i normalni ludzie zgromzadzeni w nim a nie Ci którzy grają w tą gre by być miszczami ! Podglaziu wszyscy Cie kochamy, Zgonika tez, nindże Famka tym bardziej, pipkę zwykłą za którą program farmi :D śmiech na sali miszczowie ! W realnym życiu żaden z Was by nie miał jaj zrobić wałka innemu człowiekowi bo byście zwyczajnie dostali w pape :) tym miłym akcentem żegnam się z wami BOGAMI tego uni, jako płaczący tchórz :D podglaz Debilu :D
    akurat myłem naczynia :D
    Gratulacje dla WAS! Serdecznie pozdrawiam i przedewszystkim życzę satysfakcji z gry :)

    Temat do schowka, wygrał sojusz EVIL, (debil) to jedno) zwyczajny sojusz AFERA z noobami i noobem na czele nie isteniej :)

    Temat do

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mamed ().

  • Mamed napisał(a):

    Oczywiście, co napisałem wyżej potwierdzam. Powiedz mi miszczuu masterze, co byś zdzaiałał gdyby nie Zgon ?:D nic, zakładacie wojne, gdy na uni jest 950 kont, nie graczy to dość istotne, 950 kont z tego około 200 na urlopie, jakies 100 to wasze które kupiliście i zezłomowaliście, jakies 200 które są idlakami i 200 graczy którzy na tą uni mają wywalone jajka reszta górnicy i Ci którzy mają troszkę jajuszek czyli jakies 20 osob :D, wcześniej Podglaziu skory do tego nie byłeś :) Wygraliście wojne ! Winner Evil, teraz możesz na spokoju strzelić z jajka do monitorka :) Pamietaj to istrone gdyby nie zgon padł byś kilka razy, pamietaj o tym, sam ciula byś zdziałał, masz mój przykład :) Jedyne co mnie na tej uni cieszyło to sojusz i normalni ludzie zgromzadzeni w nim a nie Ci którzy grają w tą gre by być miszczami ! Podglaziu wszyscy Cie kochamy, Zgonika tez, nindże Famka tym bardziej, pipkę zwykłą za którą program farmi :D śmiech na sali miszczowie ! W realnym życiu żaden z Was by nie miał jaj zrobić wałka innemu człowiekowi bo byście zwyczajnie dostali w pape :) tym miłym akcentem żegnam się z wami BOGAMI tego uni, jako płaczący tchórz :D podglaz Debilu :D
    akurat myłem naczynia :D
    Gratulacje dla WAS! Serdecznie pozdrawiam i przedewszystkim życzę satysfakcji z gry :)

    Temat do schowka, wygrał sojusz EVIL, (debil) to jedno) zwyczajny sojusz AFERA z noobami i noobem na czele nie isteniej :)

    Temat do

    Po pierwsze to Zgon do mojego konta nic nie miał, gdyby nie on to pewnie dalej byś miał flotę bo gdybym nie znalazł floty Rasputina czy Cobrettiego to bym solo nie poleciał, więc status quo byłby zachowany, dalej byłbym przed Tobą. I nie gadajcie że się za spódnicą Zgona chowałem bo on mi konta nie zbudował tylko zrobiłem to sam :)

    Po drugie no właśnie jak dostałeś złoma mówiłeś że gracie da funu nie dla cyferek i dla atmosfery na discordzie :) jak widać to kółko różańcowe się rozpadło w 5 godzin - przez cyferki :)

    Po trzecie, wymienisz jednego wałka jakiego zrobiłem na tym uni? Oczywiście w realu też wałków nie robie ale nie dlatego żebym dostał w pape (przy okazji chciałem powiedzieć Ci, że współczuje że rodzice nauczyli Cię załatwiać wszystko przemocą, no ale w patalogicznych rodzinach tak to już jest).

    Po czwarte cieszę się, że ja się takim niekulturalnym dzbanem nie urodziłem. Dla mnie jak się człowiek wypowiada to wystawia o sobie samym wizytówkę nie ważne czy to na spotkaniu biznesowym czy grając w głupią grę. Zwyczajnie nie jesteś opanowanym człowiekiem w dodatku pozbawiony całkowicie kultury osobistej.

    EDIT: Zapomniałem dodać :) wystarczyło że Ci troche trampków zdjąłem to nabluzgałeś, obraziłeś się i rozwiązałeś sojusz. Czy tak się zachowuje normalny facet? Pewnie żadna kobieta z taką pierdołą długo nie wytrzymała ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez podglaznik ().

  • "Po drugie no właśnie jak dostałeś złoma mówiłeś że gracie da funu nie dla cyferek i dla atmosfery na discordzie jak widać to kółko różańcowe się rozpadło w 5 godzin - przez cyferki "

    Gramy dla zabawy a nie waszej radochy, gdzie w trakcie wojny byli byśmy bezbronni jak adamek gdy walczył z kliczko:)