Lord Maul [Veto] vs. ReTsaB [SDRR] ~ 25569.86%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lord Maul [Veto] vs. ReTsaB [SDRR] ~ 25569.86%

    Cześć , cześć , cześć!

    Takie coś wpadło z nienacka w sobotę. Atak z lekkimi przygodami więc tylko tyle dofarmów. API ze zbiórki recków mi gdzieś przepadło, ale sam raport mam.

    Pozdrawiam sojuszników i znajomych!








    Dnia 21-09-2019 18:18:44 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lord Maul [Veto]
    ________________________________________________

    Krążownik 150.000
    Okręt wojenny 201.646
    Pancernik 200.000
    _________________________________________

    Obrońca ReTsaB [SDRR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 300.760
    Duży transporter 177.664
    Lekki myśliwiec 19.157
    Ciężki myśliwiec 1.319
    Krążownik 15.718
    Okręt wojenny 3.288
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 14.497
    Sonda szpiegowska 1.953
    Bombowiec 96
    Niszczyciel 367
    Gwiazda Śmierci 210
    Pancernik 14.808
    Wyrzutnia rakiet 30.000
    Lekkie działo laserowe 30.000
    Ciężkie działo laserowe 10.000
    Działo Gaussa 5.000
    Działo jonowe 5.000
    Wyrzutnia plazmy 1.773
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lord Maul [Veto]
    ________________________________________________

    Krążownik 139.843 ( -10.157 )
    Okręt wojenny 193.951 ( -7.695 )
    Pancernik 192.390 ( -7.610 )
    _________________________________________

    Obrońca ReTsaB [SDRR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    319.169.881 Metalu, 319.169.882 Kryształu i 319.169.882 Deuteru
    156.706.979 Metalu, 156.706.979 Kryształu i 156.706.980 Deuteru
    1.021.049.384 Metalu, 1.589.310.312 Kryształu i 625.889.832 Deuteru
    510.524.692 Metalu, 794.655.156 Kryształu i 312.944.916 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.403.103.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 1.560.717.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 8.409.792.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 9.420.261.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 1.391.698.200 metalu i 1.165.287.600 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 25.989.000 metalu i 17.891.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 6.282.004.875 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.143.105.936
    Kryształ: 2.309.281.329
    Deuter: 1.268.900.610
    agresor zyskał łącznie 4.721.287.875 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.794.332.436
    Kryształ: -6.836.624.829
    Deuter: -2.071.308.610
    obrońca stracił łącznie 15.702.265.875 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    I do tego trzeba jeszcze dodać to :

    74000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.590.000.000. Na polu zniszczeń [9:215:5] znajduje się 1.073.106.200 jednostek metalu i 838.601.000 jednostek kryształu. Flota odzyskała 1.073.106.200 jednostek metalu i 838.601.000 jednostek kryształu.

    NIECH MOC BĘDZIE Z VETO !!!
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • Gratulacje Starcia Traffic swojego Ulubieńca to nie lada wyczyn

    Retsab / Filu Ban przypadek chyba nie ?
    Kupiłeś konto od Marcina dostajesz baty, później Ban .

    Wstyd !!!


    Szkoda RetSab że sprzedałeś konto Filowi mówiłem ci że to zwykła parówa i bd szargał twoim nickiem to kasa ci zaślepiła rozum teraz wisi gad jeden na Banie wraz z swoim kontem Filu, na Uni 68 wszyscy wiemy że jest miękki i śmierdzi pushem ale że tutaj dał się złapać toż to szok może admin już nie jest bliskim znajomym i proceder z U 68 nie przechodzi co za człowiek wstyd mi że kiedykolwiek miałem z nim do czynienia

    Drogi Danielu F przestań szargać dobrym imieniem mojego kolegi każdy wie że jesteś świnia i krętacz

    FILU PUSH !!!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez KKS ().

  • KKS napisał(a):

    Gratulacje Starcia Traffic swojego Ulubieńca to nie lada wyczyn

    Retsab / Filu Ban przypadek chyba nie ?
    Kupiłeś konto od Marcina dostajesz baty, później Ban .

    Wstyd !!!


    Szkoda RetSab że sprzedałeś konto Filowi mówiłem ci że to zwykła parówa i bd szargał twoim nickiem to kasa ci zaślepiła rozum teraz wisi gad jeden na Banie wraz z swoim kontem Filu, na Uni 68 wszyscy wiemy że jest miękki i śmierdzi pushem ale że tutaj dał się złapać toż to szok może admin już nie jest bliskim znajomym i proceder z U 68 nie przechodzi co za człowiek wstyd mi że kiedykolwiek miałem z nim do czynienia

    Drogi Danielu F przestań szargać dobrym imieniem mojego kolegi każdy wie że jesteś świnia i krętacz

    FILU PUSH !!!
    Grubas dobre to jest ale czy myślisz że ktoś to kupił :) szargasz nawet nick swojego sojusznika pushera retsab :) każdy liczący się na nekkar wie że nie gram na nekkar a jak już to mam inne konto flotowe a nic ci parowu nie pomoże by zamaskować bany retsaba czyli Komornica z multikontem / pushkontem o nazwie Filu co mi retsab ukradł nick jak to ty na u68
    Gruby ty ochłon dostałeś bęcki na u68 i jeszcze maskujesz ban retsaba a podniecasz się jak byś to ty mu pomagał w tym banie .

    Nie licz że są na nekkar gracze nawet ci którzy mnie nie lubią to nie uwierzą ci że retsab to ja a multikonta retsaba Filu ma coś wspólnego ze mną - wstyd i żenada to co zrobił retsab i ty życzę ci rozpędzenia się w ścianę

    Dla lorda Maula graty ubicia retsaba po ubiciu retsaba i banie zaraz wszystkie konta na u68 retsaba na urlopie .
    Ps: mam kontakt z lordem Mailem tel jak by mnie ustrzelił zadzwonił bym i mu pogratulował a fotek pory rozmawiał z nim właśnie o twoich i retsaba manipulacji z nickami .
    Lord maul graty lej tych komornicow nawet na nekkar a grubasa się nie bijcie to melepeta która szuka idiotów by mu uwierzyli .KKS jesteś hmm jak się nazywa twoje konto teraz na u68 Kupa Gówna :) trafiłeś powiem ci z nickiem
  • Widzę że w końcu nadeszło to co kiedyś pisałem w soju, że oby KKS vel Gruby nie przeszedł na Nekkar bo zrobi syf jaki zrobił na u68. Teraz chwila prawdy z mojej strony bo mnie krew zalewa jak przeczytałem tą brednie @KKS tak Gruby znamy się miałem zaszczy tfuuu co ja piszę haniebny wstyd mieć mały epizod z twoją osobą i sojusznikami twoimi z Komornic ? tak? a teraz do rzeczy . Gruby ,zygunia i retsab to klika kupująca- pozyskująca konta na u68 gdzie później werbują tfuuu raczej szukają i proszą się graczy na Nekkar by zasiadali ich konta na u68 i pomagali pushować się lub zbierać surkę na handel deksem po min. wiem co pisze bo właśnie miałem taką propozycje by zagrać z nimi na u68 ale nie zemną takie numery ale za to inni poszli zaślepieni ich obietnicami że za to odwdzięcza się na Nekkar prowadząc ich multikonta pod push lub handlu jak szajka, zohan, pallmal.
    Pamiętam bo stałem w tle jak werbowali chomika gruby nabył chyba konto za pln i chyba miało nick AL lub ALL i jak dobrze pamiętam zygunia zwerbowała chomika na to konto bo pisała ze to pusher z Nekkar więc nie będzie barier że się nie zgodzi i miał zasiąść na konto a po jakimś czasie zrobić fs i nie odebrać i tak się stało macie ST Grubego na tym koncie ( prywatne nie wiem czemu admin się nie zainteresował tym ST jak za tydzień zmieniło nick na chomik i nagle grało z komornicami .
    Śmiać mi się chciało jak KKS wielokrotnie na tych graczy z Nekkar co im dał konta z zygunia pisał o nich "moi żołnierze". Oraz te jego próby prania nam mózgów ze selena ,yesman,poziomka,filu,mili to najwięksi pusherzy u68 i setki razy chciał by ich podzielić namawiając wielokrotnie by ktoś z nas na jakimś koncie nie powiązanym z nim wbił się w układ komuś z nich i rakietował by podejrzenia padły na wzajem przez tych graczy wyżej wymienionych a KKS będzie tym czystym.
    Wracając do tego co pisał wyżej KKS nikt ci w to nie wierzy że co? że filu ma pushować Veto ??? chyba cię zmuliło i przeżywasz swój złom wiec że filu i kilku z Veto właśnie poróżniła wymiana zdań pomiędzy nimi że może ktoś gra nieuczciwie ale żadna strona nic nie udowodniła i sam nie wiem czemu jak dzieci dalej się tak zachowują może dla tego że ich UF rozdzielił a jak się spotkają to pójdą razem na piwo po kolejnej UF. A ty chcesz wmówić że teraz filu sam nieuczciwie gra razem z Veto i ich pushuje ??? ( przeczytaj zdanie wyżej czy to ma sens) .
    KKS weź zawinień się z Nekkar i daj sobie siana z tą prowokacją bo Lord Maul czysto ustrzelił pushera retsaba a ty możliwe że pomogłeś mu dostać bana z multikontem o nazwie filu bo to każdy wie ze to konto twoje i nazywało się Zydowski Krol tak samo jak twoje multikonto na u68 z którym wielokrotnie łapałeś bany a ze jakieś multikonto nazywa sie filu to świadczy też o tobie wystarczy zobaczyć na u68 jaką masz skrzywiony kręgosłup moralny na temat gracza filu bo z 3 konta twoje tam maja nick powiązany z nazwą filu ?

    Gratuluje Lord Maul zezłomowania retsaba lub KKS
    retsabowi i jego wszystkim kontom oraz wszystkim kontom powiązanych z KKS bany perm
    Veto nie uwierzę nigdy i nie dajcie się wciągnąć że się pushujecie zwłaszcza jak piszę gruby paranoje że niby jeszcze filu was pushuje dobrze że gruby nie wie że filu i veto razem by nie współpracowali zwłaszcza na tle wałków . Gruby odbij od Veto po prostu się teraz ośmieszyłeś na potęgę entom
    Mam nadzieje że po UF spotkamy się razem i veto dobije dalej restaba i ciebie oraz te niedobitki z Komornic
  • Drogi Danielu F:
    Nikt nie sugeruje ze starcie Lorda Maula jest nieczyste, za to kazdy juz poznal ciebie kiedy kupowales konta i dostawales bany. A teraz jeszcze osmieszasz sie zakladajac nowe forumowe konta - myslisz ze ktos jest idiota i nie wychwyci tego ze robisz tu wpisy z kilku kont? Kiedy pojawia sie kolejne wpisy z kont Panciore3k i innych ?
    Jak chcesz, to ci przypomne, jak kupowales konto Matiq - juz wtedy zachowales sie jak frajer, oszukujac wlasny sojusz dla wlasnych korzysci, pozbywajac sie z jednego z lepszych sojusznikow , ktorego chciales wydymac na kase za to konto!!!
    I ty smiesz krytykowac innych graczy z lewych forumowych kont, bedac jednym z najwiekszych oszustow tej gry???

    Lord Maul, gratuluje wlotu i ladnego zysku. Zycze milego przetopu
  • Generalnie niezły kabaret się z tego zrobił, chociaż czytać ciężko, bo panowie chyba siedzieli w jednej ławce na języku polskim... :)
    Pragnę tylko zdementować wszelkie plotki dotyczące naszej(Veto) współpracy z Filem.
    Nie mamy z tym graczem nic wspólnego i mieć nie chcemy(grał z nami kiedyś jeden zagorzały Filofil ale już go nie ma w Veto).
    I amar prestar aen.
  • Graty ziąąąąąąąąąąąąąą Ty to masz strzały takie co się pamięta i takie co wzbudzają wiele emocji i tych dobrych i tych złych, co widać wyżej
    ciągnij ten wózek, czas na młodszych silniejszych - ja kibicuje i popatrzę trochę z boku z małą nutką zazdrości
    ku chwale Veto!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Gorszej zenady nie mozna sobie wyobrazic.
    To, ze Filu kupuje konta i sie na nich pushuje, to juz nikogo nie dziwi, staly proceder w jego wykonaniu.
    To, ze wymysla niestworzone historie, aby oczreniac innych graczy, to tez stala zagrywka Daniela - i to wszystko po to , aby od siebie odsunac temat . Za to tez dostal tytul Architekta, choc ja osobiscie wolalam Bajkopisarza, bo Andersen i Bracia Grimm razem wzieci przy nim wymiekaja. Nie bede sie odnosic nawet do tych jego wypocin, bo tylko mnie smiech ogarnia :D :ocb:
    To, ze Filu wylapuje bany, to tez nic nowego, bo kilka juz ich ma na swoim koncie, ale jak twierdzil, to bany za niewinnosc, tak jak jego slynny ban za platnosc za anty O_O :ocb:
    To, ze ma na forum kilka kont, to tez juz nie nowosc, najpierw konto o nicku Pancior3k, a teraz jeszcze konto Tank z Nekkar - takie swiezutkie, niesmigane, dopiero pierwszy post wyszedl z tego konta :komp: i nikt sie nie domyslil kto byl jego tworca :idea:
    Ale to, ze Filu uwaza Was wszystkich za naiwne osoby, ktorymi bedzie manipulowal jak mu sie rzewnie podoba, to juz przejscie samego siebie.
    Danielu, zniknij z forum , a najlepiej z tej gry, to nawet twoi sojusznicy odetchna, bo tylko sie wstydza za ciebie, i wszystkim bedzie gralo sie lzej !!! :dobry:

    Lordzie Maul , widze ze dobra forma sie utrzymuje, i tak trzymaj. Gratulacje!!! Zysk zasluzony, przetapiaj i lataj po nastepne transze, Filu zajety na U68, to moze znowu tutaj nie dopilnuje nowego nabytku. :lool: