kemoT [Eko] vs. PATI - mala Mi [GEN] ~ 6150.12%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kemoT [Eko] vs. PATI - mala Mi [GEN] ~ 6150.12%


    Oczywiście pozdrawiam wszystkich z sojuszu Eko

    Akcja bez finezji: przegląd galaktyk w poszukiwaniu celu, a flota na minutkach na moonie stała, więc poleciałem czym prędzej i weszło.
    Na recki trochę paliwa brakło więc leciały dłużej, ale i tak ostatecznie wszystko u mnie.
    Obrońca właśnie skasował wszystkie planetki, więc raczej odbudowy nie będzie.

    Zagadałem podglaznika żeby mi celu nie sprzątnął, albo recków ze złomem także sporo na plus wyszedłem.
    Teraz pójdzie w eko :)



    Dnia 22-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor kemoT [Eko]
    ________________________________________________

    Krążownik 20.000
    Okręt wojenny 5.088
    Pancernik 10.000
    _________________________________________

    Obrońca PATI - mala Mi [GEN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.966
    Duży transporter 1.064
    Lekki myśliwiec 104.970
    Krążownik 3.702
    Okręt wojenny 2.392
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 1.819
    Sonda szpiegowska 15
    Bombowiec 235
    Niszczyciel 45
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 252
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor kemoT [Eko]
    ________________________________________________

    Krążownik 16.243 ( -3.757 )
    Okręt wojenny 4.968 ( -120 )
    Pancernik 9.894 ( -106 )
    _________________________________________

    Obrońca PATI - mala Mi [GEN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 5.176.090 Kryształu i 14.639.834 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 125.163.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 782.622.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 445.127.200 metalu i 169.885.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 19.815.924 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    285.127.200 Metalu i 9.889.300 Kryształu
    160.000.000 Metalu i 160.000.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    445.127.200 Metalu i 169.889.300 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 361.407.200
    Kryształ: 142.726.390
    Deuter: 5.535.834
    agresor zyskał łącznie 509.669.424 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -552.176.000
    Kryształ: -215.530.090
    Deuter: -34.731.834
    obrońca stracił łącznie 802.437.924 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • bonus napisał(a):

    Brawo dla kolegi, swietna seria . Tylko boje sie, ze obronca po tym jak w gescie rozpaczy skasowal wszystkie planety, jeszcze sobie cos zrobi. Dramat :)
    A nie pomyslałeś bonusie, że przez to jak ten serwer kuleje zwyczajnie gramy na innym :)? I po prostu dalsza gra na spuszowanym Unioversum nie ma sensu?
    Za miesiąc sami będziecie siebie zjadać jakie pasożyty co się wzajemnie zjadają:)
    Także śmieszki sobie odpuść bo ani to śmieszne a zwyczajnie żenujące :)
    SALUTE
  • GomesLDZ napisał(a):

    bonus napisał(a):

    Brawo dla kolegi, swietna seria . Tylko boje sie, ze obronca po tym jak w gescie rozpaczy skasowal wszystkie planety, jeszcze sobie cos zrobi. Dramat :)
    A nie pomyslałeś bonusie, że przez to jak ten serwer kuleje zwyczajnie gramy na innym :)? I po prostu dalsza gra na spuszowanym Unioversum nie ma sensu?Za miesiąc sami będziecie siebie zjadać jakie pasożyty co się wzajemnie zjadają:)
    Także śmieszki sobie odpuść bo ani to śmieszne a zwyczajnie żenujące :)
    SALUTE
    gracie na innym bo u was wszyscy dostali złoma :) to że jesteście zawsze po przeciwnej stronie nie oznacza, że uni jest spuhowane tylko zwyczajnie wy w GEN nie potraficie grać :) Eko jakoś daje rade, Kemot pare stejków wrzucił i już że jest pusherem o Evilsach nie wspomnie :D ach ta nasz polska mentalność, jak sąsiad ma lepszy samochód to na pewno złodziej i ukradł ;)
  • To, że nie wstawiam każdego złoma, nie znaczy że takowych nie robię:) Nie zabieram wam tego czy potraficie grać czy nie. Ale pisanie, że ktoś nie potrafi grać bo dostał złoma... Czyli każdy Twoj znajomy który skleił złomka nie potrafił...
    ( Nie wszyscy dostali złoma ) :D
    Trochę wstrzemięźliwości :) Nie planuję tu wchodzić w słowne pyskówki jak niektórzy. Także chill.

    I nie sugeruj, że ktoś nie proponował mi sprzedanie konta :P Bo mam na to screeny, ale tutaj go nie wstawię ani nigdzie.
    Po drugie nigdzie nie napisałem, personalnie o tym,że ten czy ten pushuje, nie wkładaj mi w usta niewypowiedzianych słów ;)

    i nm
  • GomesLDZ napisał(a):

    bonus napisał(a):

    Brawo dla kolegi, swietna seria . Tylko boje sie, ze obronca po tym jak w gescie rozpaczy skasowal wszystkie planety, jeszcze sobie cos zrobi. Dramat :)
    A nie pomyslałeś bonusie, że przez to jak ten serwer kuleje zwyczajnie gramy na innym :)? I po prostu dalsza gra na spuszowanym Unioversum nie ma sensu?Za miesiąc sami będziecie siebie zjadać jakie pasożyty co się wzajemnie zjadają:)
    Także śmieszki sobie odpuść bo ani to śmieszne a zwyczajnie żenujące
    Lol. Rozsmieszyl mnie sposob w jaki sie pozegnal. Wymazal sie natychmiast z uni :) Te uni ktore wylacznie pustoszeje przez tych, ktorzy nie upilnowali flot i zasponsorowali flote wiadomo kogo. Czy sie myle?? Pretensje mozecie miec tylko do siebie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bonus ().

  • bonus napisał(a):

    GomesLDZ napisał(a):

    bonus napisał(a):

    Brawo dla kolegi, swietna seria . Tylko boje sie, ze obronca po tym jak w gescie rozpaczy skasowal wszystkie planety, jeszcze sobie cos zrobi. Dramat :)
    A nie pomyslałeś bonusie, że przez to jak ten serwer kuleje zwyczajnie gramy na innym :)? I po prostu dalsza gra na spuszowanym Unioversum nie ma sensu?Za miesiąc sami będziecie siebie zjadać jakie pasożyty co się wzajemnie zjadają:)Także śmieszki sobie odpuść bo ani to śmieszne a zwyczajnie żenujące
    Lol. Rozsmieszyl mnie sposob w jaki sie pozegnal. Wymazal sie natychmiast z uni :) Te uni ktore wylacznie pustoszeje przez tych, ktorzy nie upilnowali flot i zasponsorowali flote wiadomo kogo. Czy sie myle?? Pretensje mozecie miec tylko do siebie.
    Chcesz powiedzieć że Tomme też nie upilnował floty i kolega z byłego sojuszu go zezłomował ? XD W tym wypadku nie można absolutnie mówić o pushu :D Z tym że tutaj był złom raczej od strony opozycji jeśli chodzi o ilość floty.

    A co do reszty to gratuluje agresorowi. A obrońcy życzę powodzenia w realu. Ta gra nie jest warta twojej uwagi. Usunięcie planet według mnie jest całkiem strategicznym podejściem...Będziecie mieć mniej idlaków ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LordOfLights ().