ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%

    Dzisiaj tak z innej beczki, wczoraj Obrońca wybrał się na moją paliwówkę, dzisiaj został zezłomowany :P
    dużo można było tu pisać, miał być to wlot na czyściocha GS'ami, nie wyszło , potem seria niefortunnych zdarzeń, najpierw blokada ataków (tu Sojusznicy powinni zrobić wszystko aby wybronić, gdyż już nikt nie mógł mi pomóc) a później kompletnie brak możliwości zalogowania się, całe szczęście dla mnie że posłałem wszystko dużo wcześniej :) o RW dowiedziałem się godzinę po ataku :P

    Pozdrawiam chłopaków z EGZ i TR a w szczególności Yeahbunnego oraz Odkupiciela, ten pierwszy miał ze mną lecieć GSami a Odkupiciel niszczył moona w innej gali :)





    a zaczęło się tak...

    Atak na księżyc19.09.2019 02:39:04
    Od: dowódca floty
    Flota z


    Kocham nienawidziec [x:xxx:x] dotarła do księżyca planety Moon-10 [x:xxx:x].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.


    Szansa na zniszczenie księżyca: 11.31 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %


    do rzeczy!



    Dnia 19-09-2019 11:39:48 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ZDOBYWCA [EGZ]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Okręt wojenny 56.459
    Pancernik 69.856
    Krążownik 102.241
    Lekki myśliwiec 631.045
    Niszczyciel 5.160
    Gwiazda Śmierci 287

    _________________________________________

    Obrońca Hallo Kitty [TIME]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.904
    Duży transporter 10.400
    Lekki myśliwiec 58.459
    Ciężki myśliwiec 203
    Krążownik 15.669
    Okręt wojenny 7.867
    Recykler 7.772
    Sonda szpiegowska 259
    Bombowiec 117
    Satelita słoneczny 790
    Niszczyciel 425
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 8.171
    Wyrzutnia rakiet 103.626
    Lekkie działo laserowe 15.011
    Ciężkie działo laserowe 2.800
    Działo Gaussa 600
    Wyrzutnia plazmy 405
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ZDOBYWCA [EGZ]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Okręt wojenny 56.372 ( -87 )
    Pancernik 69.789 ( -67 )
    Krążownik 101.126 ( -1.115 )
    Lekki myśliwiec 558.068 ( -72.977 )
    Niszczyciel 5.155 ( -5 )
    Gwiazda Śmierci 287 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Hallo Kitty [TIME]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    167.914.011 Metalu, 56.015.678 Kryształu i 78.463.489 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 335.783.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.591.667.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.079.997.800 metalu i 605.969.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 302.393.178 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.000.455.811
    Kryształ: 576.967.678
    Deuter: 75.153.489
    agresor zyskał łącznie 1.652.576.978 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.742.190.511
    Kryształ: -879.084.178
    Deuter: -272.785.489
    obrońca stracił łącznie 2.894.060.178 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2



    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Wiem że Hallo Kitty złożył zgłoszenie do GO w sprawie tego RW. Problemy z logowaniem, blokada ataków dotyczyła również Nas ( gdybyś o tym nie wiedział ). Więc możliwości na zareagowanie że akurat lecisz sam również były małe bądź żadne. Z całym szacunkiem , latanie po satkach, ściąganie moonów, liczenie PZ, zawróconej stacji i wiele innych rzeczy jest dla mnie OK.

    Czuje jednak nie smak widząc takie RW gdzie uważam że z pełną świadomością zostały wykorzystane nazwijmy to błedy w grze. Ograniczona możliwość reakcji na zaistniałą sytuację jest nie sprawiedliwa i myślę że uważałbyś w głebi duszy odobnie gdybyśmy bronili obrońcy a Ty nie mógłbyś zawrócić floty .

    Tyle z mojej strony, na koniec osobiście zaakceptuje każdą decyzję GO, można powiedzieć nie moja flota, jednak prócz spisanych zasad gry są jeszcze zasady przyzwoitości których również powinni pilnować opiekunowie gry.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Queen Reaktywacja napisał(a):

    Wiem że Hallo Kitty złożył zgłoszenie do GO w sprawie tego RW. Problemy z logowaniem, blokada ataków dotyczyła również Nas ( gdybyś o tym nie wiedział ). Więc możliwości na zareagowanie że akurat lecisz sam również były małe bądź żadne. Z całym szacunkiem , latanie po satkach, ściąganie moonów, liczenie PZ, zawróconej stacji i wiele innych rzeczy jest dla mnie OK.

    Czuje jednak nie smak widząc takie RW gdzie uważam że z pełną świadomością zostały wykorzystane nazwijmy to błedy w grze. Ograniczona możliwość reakcji na zaistniałą sytuację jest nie sprawiedliwa i myślę że uważałbyś w głebi duszy odobnie gdybyśmy bronili obrońcy a Ty nie mógłbyś zawrócić floty .

    Tyle z mojej strony, na koniec osobiście zaakceptuje każdą decyzję GO, można powiedzieć nie moja flota, jednak prócz spisanych zasad gry są jeszcze zasady przyzwoitości których również powinni pilnować opiekunowie gry.
    Nie przesadzaj bo do 11:19 czyli do 20 minut przed wlotem Ogej hulał jak ta lala a Wy byliście zalogowani, bo was obserwowałem - tak jak falange i nie podjęliście nic
    co do złoma to i tak Obrońca byłby na PZ ponieważ jak by nie było blokady to number one tego serwera dołączył by flotę tak jak to miało być pierwotnie, także dochodząc do meritum nic nie zrobiliście aby obronić swojego a przez blokadę ataków wasze szanse urosły bardzo dużo a moje zmalały


    Edit: a co wy chcieliście atakować??? na zatrzymaj nie było blokady :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • Huwiszka napisał(a):

    Lechu, wlot był podczas blokady ataków, to chyba kończy sprawę? zgłoszone do SGO, pozdrawiam
    > moon pada, fs wraca po szesnastej
    > lechu puszcza pilota, nastepnie fs zostaje zawrocony, a bunny leci gwiazdami bo spi XD
    > lechu zgrywa atak na nowy czas (i ratuje go wyslanie calej floty za wczasu)
    > nadal jest troche czasu do blokady o ktorej wiadomo od paru dni

    Gdzie Lechu zlamal regulamin pytam sie? Czy to jego wina, ze Kitty zawrocil fsa i ten wrocil w czasie blokady? Twierdzicie, ze to CELOWE DZIALANIE, a to ruch HALLO KITTY sprawil, ze do bitki doszlo w czasie blokady. Ale ten Lechu jest zmyslny, przewiduje ruchy oponenta, jak w szachach!


    Blokada atakow dotyczy startu, To, ze atak wyslany PRZED blokada, wpada, jest zupelnie normalnie. To tak jak z urlopem albo zzielenieniem celu przed dolotem. Szukacie dziury w calym, bo braklo czasu/checi/flot pod reka zeby wybronic i tyle :v



    Graty Lechu. Troche niepewnosci ale grunt, ze weszlo.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • Huwiszka napisał(a):

    Lechu, wlot był podczas blokady ataków, to chyba kończy sprawę? zgłoszone do SGO, pozdrawiam
    blokady na nowe ataki ja swój posłałem dłuuuugo przed blokadą, więc zakończmy te słabe bronienie siebie
    powtórze dzięki blokady wasze szanse na Obronę wzrosły prawie do 100% a moje zmalały niemal do zera, wystarczyło tylko posłać zatrzymaj od Was

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Problemy z logowaniem były wcześniej, to po pierwsze. Po drugie jak sam stwierdziłeś gdyśmy bronili to mieliście opcję.

    Obecnie całą waszą ekipę osobiście uważam za zgraję cwaniaków którzy zdominowali serwer do tego stopnia, że pozostali gracze są jak kaczki na strzelnicy i czekają na swoją kolej do odstrzału. Przesadzam ? Odpowiedz sobie sam. Ba mamy nawet polewę z tego że jeszcze robicie Fsy :D Powiedz mi po co ? No chyba że sobie wzajemnie nie ufacie ?

    Dlaczego jeszcze tu gramy ? Może czekamy na jesienny serwer ? Może bawi Nas to że tak intensywnie nas pilnujecie i skanujecie w nocy licząc na BFS ? Grałem na kilku serwerach, pewno nie na tylu co inni, jednak pierwszy raz gram na serwerze gdzie grupa graczy tak zdominowała grę, zawala nocki i dniówki by skanować puste moony :D Jak duże dzieci. To już takie moje prześlenia po za tym RW. Oczywiście nie musisz/cie się ze mną zgadzać, ale taka gra jest nudna. w Top 10 mamy 4 floty TR, 2po 1 flocie ST i EGZ ( dlaczego jeszcze nie TR ), kubanczyk ( wrócił z urlopu ciekawe dlaczego i z kim gra, jeszcze skana nie dostałem), Rele pusher i Górnik. Gdzie zaznaczam górnicy to zaopatrzenie TR w deuter ;)

    No więc podsumowując , wykluczając w ten sam sposób kolejne osoby i przypisując je do odpowiedniej grupy okazuje się że musielibyśmy zaangażować idlaki do walki z wami.


    Zdobywca jesteś wporzo człowiek, ale nuda nuda i jeszcze raz nuda.

    Zastanawia mnie jedno dlaczego wszystcy nie wbijecie do TR skoro i tak gracie razem ? Po co się kryć ? Wszyscy już wiedzą że jesteście razem.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • @ZDOBYWCA1 graty za wlot, obrońcy SzO. Szczerze nie kibicuje żadnej ze stron tak jak pewnie to myślą co niektórzy :) sam też czekam cierpliwie na swoją kolej kiedy tu wyląduje, oczywiście nie jest to powód żeby szukać sobie wrogów czy też przyjaciół. Wypowiadając się na temat tego starcia nie widzę tutaj nic co było by naruszeniem zasad ale to tylko moje skromne zdanie. :)
  • Mam wrażenie że połowa ludzi opisujących swoje problemy na forum to byli ministranci.... musisz zmienić Nick na zbawca jak dawniej i afera ucichnie ...

    Gratki. Dawno nie mieliśmy TIME w reckach to fakt. Przetapiaj to na domki, ministranci będą mieli się gdzie wypłakać...

    6/5 bo podczas blokady hahahah

    Pozdro Maximus
  • Emocje jak na grzybach.
    Pięknie Leszku! Jeszcze ta blokada wbita przez Karlsruhe w czasie lotu <3
    Gracze, którzy lamentują mieliby może rację gdybyś wiedział o fakcie, że taka awaria będzie mieć miejsce.
    No chyba, że sam Art wyśpiewał po gebelsowemu (poniżej wersja polska):
    Och witaj ZBAWCO,
    leć do Kitty, będzie awaria.
    Teraz pora na satelitobójcę, Kurta :P


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Was zostawić samych sobie... co jeden to lepszy...

    Uni jest już bez sensu od dawna. Potwierdziła to wielka bitwa top1 acs :)
    To ze TR pajacuje i lubi pokazać swoją wyższość tekstami typu zabierzcie ACS jest śmieszne, ale no niestety - zapracowali na to. Tylko po co te zgrywanie się..

    Sama akcja no cóż, ogame widywał takie rzeczy i przechodziło to dalej.. wątpię ze GO coś tu zrobi. Ale czas pokaże.
    Pozdro z ufsa :))
    You write Your own story, so write it well. ..
  • Gratulacje dla Zdobywcy za ciekawą akcję, a dla sojusznika mega szybkie SzO!!
    Od początku obstawiałem, że skoro atak był wysłany przed blokadą, to wszystko jest zgodne z zasadami gry.

    Faktem jednak jest, że jakiś promil szans na udaną podstawkę był :D Przez pewien czas był problem z logowaniem i gdybyśmy jakimś cudem się zorganizowali i wysłali swoje floty na zatrzymaj do Lasta, a Zdobywca nie mógł swojej floty zawrócić, to remis byłby całkiem realny :D ale za dużo było chaosu, Last był w pracy i grał tylko z tel, więc nie było szans cokolwiek zorganizować...

    @Odkupiciel, wcale nie jestem satelitobójcą xD
    Czasem jakieś satki komuś strąciłem, ale tyko wtedy gdy miałem z tego jakiś zysk hehe
    Niestety teraz nie mam w ogóle czasu na grę, bo jednak prowadzenie własnego interesu wymaga poświęceń, ale niedługo zacznę znowu aktywnie grać i dalej będziemy kulturalnie ze sobą rywalizować ;)
  • Graty Leszek :)

    Dla tych wszystkich co tam smęcą, że GO się musi wypowiedzieć itp. Wszystko odbyło się prawidłowo, swego czasu miałem podobną sytuację. Na cyganusie dawno temu spaliliśmy jednego gracza, flota wracała z pz/kolonizuj, piloty poszły, recki poszły, mieliśmy już słać floty i pojawiła się nagle blokada ataków. Pisaliśmy do supportu skargę na tą sytuację, odpowiedź była jednoznaczna, jeżeli flota była by puszczona to RW by powstało i nie było by żadnych uwag z ich strony - a, że nie puściliśmy odpowiednio wcześnie to nasza strata. Tyle w temacie, wtedy komuś tam się upiekło, tutaj nie było tyle szczęścia ;)