Hollus Grand Master [CannaTM] & [16]DesertFox [CannaTM] vs. SUPER_FARMA ~ 9848.35%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hollus Grand Master [CannaTM] & [16]DesertFox [CannaTM] vs. SUPER_FARMA ~ 9848.35%

    Cóż nie mogłem dać lepszego synchro na recki bo z telefonu ogarniałem i za 3 razem dałem na sec po wlocie, bywa

    Pozdro dla soja i znajomych może ktoś jakieś st walnie bo to nudne się robi :P


    Dnia 17-09-2019 08:46:29 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Hollus Grand Master [CannaTM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.800
    Duży transporter 138
    Lekki myśliwiec 1.107
    Ciężki myśliwiec 7.570
    Krążownik 9.688
    Statek kolonizacyjny 3
    Okręt wojenny 11.104
    Pancernik 3.882
    _________________________________________

    Agresor DesertFox [CannaTM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 52.526
    Krążownik 15.538
    Okręt wojenny 2.643
    Pancernik 10.280
    Mały transporter 5.000
    Niszczyciel 5.080
    _________________________________________

    Obrońca SUPER_FARMA
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.516
    Duży transporter 980
    Lekki myśliwiec 50.443
    Ciężki myśliwiec 220
    Krążownik 9.704
    Okręt wojenny 3.715
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 9.103
    Sonda szpiegowska 138
    Bombowiec 344
    Niszczyciel 140
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 1.746
    Lekkie działo laserowe 447
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Hollus Grand Master [CannaTM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.814 ( -986 )
    Duży transporter 111 ( -27 )
    Lekki myśliwiec 718 ( -389 )
    Ciężki myśliwiec 5.873 ( -1.697 )
    Krążownik 9.084 ( -604 )
    Statek kolonizacyjny 3 ( -0 )
    Okręt wojenny 11.014 ( -90 )
    Pancernik 3.854 ( -28 )
    _________________________________________

    Agresor DesertFox [CannaTM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 34.749 ( -17.777 )
    Krążownik 14.697 ( -841 )
    Okręt wojenny 2.624 ( -19 )
    Pancernik 10.201 ( -79 )
    Mały transporter 3.277 ( -1.723 )
    Niszczyciel 5.043 ( -37 )
    _________________________________________

    Obrońca SUPER_FARMA
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    30.405.223 Metalu, 17.651.816 Kryształu i 3.185.966 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 162.959.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.149.988.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 665.961.350 metalu i 318.873.250 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 51.243.005 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    159.834.600 Metalu i 0 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 80.744.823
    Kryształ: -30.762.184
    Deuter: -1.864.034
    agresor zyskał łącznie 48.118.605 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -753.931.723
    Kryształ: -368.019.316
    Deuter: -79.279.966
    obrońca stracił łącznie 1.201.231.005 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    Jak mniemam obrońca skończył grę więc powodzenia w realu
  • To ciekawe kto zebrał :D
    Ja dałam na tą samą sek, co wasz pilot i powrót FSa, wysłałam 15 godzin wcześniej a nic nie zebrałam :P
    Swoją drogą szkoda, że to tak daleko było, bo mogłaby być fajna zabawa ;)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Sorry Pany ale nie zaprosiliscie do ACSa

    Od: Flota
    (25000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 825.000.000. Na polu zniszczeń [4:90:11] znajduje się 665.961.350 jednostek metalu i 318.873.250 jednostek kryształu. Flota odzyskała 506.126.750 jednostek metalu i 318.873.250 jednostek kryształu.


    Ps. Cannabisy jednak wciaz zywe z nie malym %-tem takze moze co przetapiac nie ma ale chwala jest :D powodzenia w dalszych łowach a ja wracam do marudzenia na discordzie, wasz zdrowie :)
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lucky Gal ().

  • Nie przejmuj się! ^^

    Lucky Gal napisał(a):

    kradzież zlomu ze starcia to nic innego jak zagranie taktyczne co zawsze pochwalam, kradne na tym uni zlom od zawsze, tu nawet zszedlem z urlopu i jedyne co zrobilem to zawinalem zlom, 800kk na odbudowe chilla zawsze sie przyda, nie myl pojęć kradziezy zlomu od zbierania sie antyreckami bo to rażąca głupota
    Drogi złodzieju, nie chcę tu psuć tematu bo chłopaki wykręcili fajne starcie. W moim mniemaniu złom na pz akurat prędzej jest niczyj niż agresora. Kuriozalne jednak jest dla mnie, że w Twoim mniemaniu większe prawo do tego złomu ma ktoś z zewnątrz niż obrońca. Agresorowi należy się szacunek - ok. Ale może za niedograne recki prztyczek w nos?
    W całym Twoim podejściu do gry na zasadzie wszystkie chwyty dozwolone, to strategia etc. teksty o honorowym zostawieniu złomu są dość zabawne XD , ale ok - nie będę się już czepiał.

    Super %%% :bdb:

    Pozdro
  • Ale Ty nie rozumiesz jednego... Najistotniejszej kwestii... Albo nie czytasz albo jestes tak zatwardziały ze nie potrafi Ci to przejść przez palce ze sie pomyliles. Probowales swiadomie badz nie- nie wnikam zrobic ze mnie klamce piszac o tym zlomie bo dobrze wiedziales lub nie ze pisalem o tym w innym aspekcie. Jak zdacie sobie wkoncu sprawe z tego ze nie zlapiecie mnie na klamstwie- bo ja poprostu pisze jak jest, szczerze to moze sie czegos nauczycie nawet. Nie bede dyskutowal z kims kto mowi o synchro reckow lecac na bfs czy cos tego rodzaju- nie warto. Argument najbardziej popularny wsrod idiotów badz tych ktorzy nie farmia nic poza idlerami czytaj nie maja pojecia co mowia wiec nie powinni sie wypowiadac
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lucky Gal napisał(a):

    Fox nie, macie starcie bo nikt poza Wami nie lecial, kolejkowanie nie ma tu nic do rzeczy, ani te piloty 2 dni wczesniej
    Desert moze mial na mysli to ze mielibysmy to starcie nawet gdyby ktos wlecial w ta sama sekunde co my bo pierwsi puscilismy flo. Jak mniemam sam, tak by bylo.

    Przy jak duzych starciach mozna sie spodziewac laga przy generacji rw? Mialem to na uwadze.

    Co do kolejki: gdy leca 2 floty na ta sama sekunde, wpada ta ktora wysłana zostala jako pierwsza tak?
    A jak dodam do acs lub podmienie w niej pilota, spadam na koniec kolejki?
    Czy w kolejce instrukcje sa wykonywane wg. kolejki rownolegle lecz osobno na planecie i pz? Czyli pierwsze recki wyslane na 0s (rownolegle z walka) zawsze zbiora walke z pierwszej kolejki i nie przestrzela?

    Bylbym wdzieczny za odpowiedz. Lucek wracaj do gry ale zlom moj zostaw, ktory to juz raz zlodziejaszku jeden hehe.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hollus Grand Master ().

  • Hollus Grand Master napisał(a):

    Przy jak duzych starciach mozna sie spodziewac laga przy generacji rw? Mialem to na uwadze.

    Co do kolejki: gdy leca 2 floty na ta sama sekunde, wpada ta ktora wysłana zostala jako pierwsza tak?
    A jak dodam do acs lub podmienie w niej pilota, spadam na koniec kolejki?
    Czy w kolejce instrukcje sa wykonywane wg. kolejki rownolegle lecz osobno na planecie i pz? Czyli pierwsze recki wyslane na 0s (rownolegle z walka) zawsze zbiora walke z pierwszej kolejki i nie przestrzela?

    Bylbym wdzieczny za odpowiedz. Lucek wracaj do gry ale zlom moj zostaw, ktory to juz raz zlodziejaszku jeden hehe.
    ciezko powiedziec dokladnie przy jak duzych- nie ma konkretnej granicy między małym a dużym, więc to różnie bywa,ale im większy tym większa szansa na laga :P dla przykładu acs na 224k% stąd prawie nie miał laga - przynajmniej ja złom widziałem od razu po starciu a rw też miałem widoczne dość szybko, więc tak ogromne i prawie nie zlagowało.
    teraz serwery dzialają do tysięcznych części sekundy więc jeśli jest kilka slotów w tej samej s po prostu ustawia je tak jak serwer złapał setne-tysięczne części sekundy których my nie widzimy. także nie ma znaczenia która pierwsza została wysłana,można się wstrzelić i tak szybciej, generalnie tak jak widać na falandze wloty tak skolejkowało względem części sekundy i tak powinny wpadać. recków pod falą nie mamy więc nie ma pewności czy jeśli wlatują w 0s to są przed czy po starciu-kwestia właśnie skolejkowania, jedne wysłane na 0s mogą wyjść w tys częściach przed walką a inne z kolei za.

    ogolnie "wiem że nic nie wiem" - nie jestem jakims specem ale podejrzewam ze skoro lucky wysłał 25k raków (a mógł przecież więcej i cały złom zgarnąć) to pewnie wysłał własnie z 3-4 fale powstawiane w 0s żeby mieć większą szansę że na pewno którąś trafia po starciu a nie przed.


    Co do starcia to graty :piwko: :) ładne łupnięcie :super: , ładny % :super: . złomu szkoda :huh: ale lucky akurat błędy wykorzystywać umie :p trzeba się z tym liczyć
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Akcelerator napisał(a):

    Hollus Grand Master napisał(a):

    Przy jak duzych starciach mozna sie spodziewac laga przy generacji rw? Mialem to na uwadze.

    Co do kolejki: gdy leca 2 floty na ta sama sekunde, wpada ta ktora wysłana zostala jako pierwsza tak?
    A jak dodam do acs lub podmienie w niej pilota, spadam na koniec kolejki?
    Czy w kolejce instrukcje sa wykonywane wg. kolejki rownolegle lecz osobno na planecie i pz? Czyli pierwsze recki wyslane na 0s (rownolegle z walka) zawsze zbiora walke z pierwszej kolejki i nie przestrzela?

    Bylbym wdzieczny za odpowiedz. Lucek wracaj do gry ale zlom moj zostaw, ktory to juz raz zlodziejaszku jeden hehe.
    ciezko powiedziec dokladnie przy jak duzych- nie ma konkretnej granicy między małym a dużym, więc to różnie bywa,ale im większy tym większa szansa na laga :P dla przykładu acs na 224k% stąd prawie nie miał laga - przynajmniej ja złom widziałem od razu po starciu a rw też miałem widoczne dość szybko, więc tak ogromne i prawie nie zlagowało.teraz serwery dzialają do tysięcznych części sekundy więc jeśli jest kilka slotów w tej samej s po prostu ustawia je tak jak serwer złapał setne-tysięczne części sekundy których my nie widzimy. także nie ma znaczenia która pierwsza została wysłana,można się wstrzelić i tak szybciej, generalnie tak jak widać na falandze wloty tak skolejkowało względem części sekundy i tak powinny wpadać. recków pod falą nie mamy więc nie ma pewności czy jeśli wlatują w 0s to są przed czy po starciu-kwestia właśnie skolejkowania, jedne wysłane na 0s mogą wyjść w tys częściach przed walką a inne z kolei za.

    ogolnie "wiem że nic nie wiem" - nie jestem jakims specem ale podejrzewam ze skoro lucky wysłał 25k raków (a mógł przecież więcej i cały złom zgarnąć) to pewnie wysłał własnie z 3-4 fale powstawiane w 0s żeby mieć większą szansę że na pewno którąś trafia po starciu a nie przed.


    Co do starcia to graty :piwko: :) ładne łupnięcie :super: , ładny % :super: . złomu szkoda :huh: ale lucky akurat błędy wykorzystywać umie :P trzeba się z tym liczyć
    Dzieki. Ja caly czas na poczatku myslalem pod wzgledem milisekund ale zaczalem z kims gadac o kolejkach i przelaczylem rozkminianie na jedna stala sekunde i kolejke w niej zalezna od tego kto pusci pierwszy. Milisekundy rozwiewaja watpliwosci i zarowno upraszczaja jak i utrudniaja sprawe. Czyli mialem tez racje ze puszczenie na 0s moze sie rownac z przestrzeleniem pz. Dlatego polecielismy na 1s po. Jak widac blad. Trudno. Zreszta przesymuluje se to.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hollus Grand Master ().

  • 25k raków wyslalem bo nawet nie liczylem jakie pz bedzie i nie wiedzialem kto bedzie lecial, zobaczylem ze konto ma 1kk okt militarnych i wyslalem tyle ile bedzie z tego pz, dokladnie tak samo jak w starciu grigor vs darecki- nie bralem pod uwage strat agresorow, bylo skanowac widzialbys ze ubylo mi z 140k reca jedynie 25 :p
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Hollus ale jak Ci powiem wszystko to czego sie nauczysz? Bedziesz wciaz gral schematem... Wez sam sprawdz- ciężko wyslac 10 misji zbieraj? A wogole ile razy juz mowilem? Pluliscie na mnie wtedy, teraz straciliscie kolejne 800kk to lucky powiedz... Juz dostales dość wskazówek, ja wszystko musialem sam sprawdzac i probowac, nikt mi nic nie powiedzial, kazdy wolał mnie wyfarmic niz czegos nauczyc, ja mowilem o tym conajmniej 4x w st gdzie wszyscy mi ublizali. Wyciagnij wnioski z tego co zostalo tu napisane i sprawdź sam- 10 misji, godzina roboty a moze pojdziesz z tym dalej i zastanowisz sie co z ta wiedza zrobic, co wynika z tego co wlasnie zobaczyles i zaczniesz myskec jak na flociarza przystalo, wtedy zrozumiesz czemu mam przewagę jaka mam i jak powstaly niektore starcia nazwane pushem. A jak juz sprobujesz i ciagle bedziesz mial watpliwosci to zapraszam na priv w grze, po co lenie ktorym sie nie chce zrobic prostej proby maja sie uczyc
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lucky Gal napisał(a):

    Hollus ale jak Ci powiem wszystko to czego sie nauczysz? Bedziesz wciaz gral schematem... Wez sam sprawdz- ciężko wyslac 10 misji zbieraj? A wogole ile razy juz mowilem? Pluliscie na mnie wtedy, teraz straciliscie kolejne 800kk to lucky powiedz... Juz dostales dość wskazówek, ja wszystko musialem sam sprawdzac i probowac, nikt mi nic nie powiedzial, kazdy wolał mnie wyfarmic niz czegos nauczyc, ja mowilem o tym conajmniej 4x w st gdzie wszyscy mi ublizali. Wyciagnij wnioski z tego co zostalo tu napisane i sprawdź sam- 10 misji, godzina roboty a moze pojdziesz z tym dalej i zastanowisz sie co z ta wiedza zrobic, co wynika z tego co wlasnie zobaczyles i zaczniesz myskec jak na flociarza przystalo, wtedy zrozumiesz czemu mam przewagę jaka mam i jak powstaly niektore starcia nazwane pushem. A jak juz sprobujesz i ciagle bedziesz mial watpliwosci to zapraszam na priv w grze, po co lenie ktorym sie nie chce zrobic prostej proby maja sie uczyc
    Sprawdze to. Ja nie czytalem tamtych wszystkich rozterek, wiekszosc sie obrzucala az sie grac odechciewa, tymbardziej ze u nas gramy wszyscy czysto a tam sporo o nieczystosci bylo, nie myslalem ze znajde tam cos przydatnego ;).
  • A mnie cały czas dziwi, czemu ja nie zebrałam nic :( Z tego co z luckiem pisałam to puściłam recki dużo wcześniej od niego, wpadły w tej samej sek co jego a mimo to wróciły puste :D Eh nie mogłam zebrać ekipy na ten lot... w ogóle taka lokalizacja, że tragedia :/

    Graty wszystkim co na tym zyskali :) I myślę, że już nie ma co się wdawać w dalszą pyskówkę, bo już na galatei pyskówek było aż za dużo... :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.