dawczu [SKB] vs. OddamFloteZaNudesy ~ 2811.9%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dawczu [SKB] vs. OddamFloteZaNudesy ~ 2811.9%

    Bardzo długi lot, ryzyko spore. Raz, że 9kk dexu na poderwanie floty a dwa nawet jak się uda śmieciarki mogą nie dolecieć ale stwierdziłem, że 100kk strat nie majątek i zaryzykowałem. Udało się zebrać także lot opłacalny.

    Pozdrawiam Skurczybyków.



    Dnia 15-09-2019 19:00:24 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor dawczu [SKB]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 34.934
    Krążownik 8.152
    Okręt wojenny 2.164
    Pancernik 5.044
    _________________________________________


    Obrońca OddamFloteZaNudesy
    ________________________________________________


    Mały transporter 7.669
    Duży transporter 289
    Lekki myśliwiec 16.031
    Ciężki myśliwiec 14
    Krążownik 3.317
    Okręt wojenny 1.086
    Recykler 5.463
    Sonda szpiegowska 465
    Bombowiec 12
    Pancernik 1.660
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor dawczu [SKB]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 14.874 ( -20.060 )
    Krążownik 7.282 ( -870 )
    Okręt wojenny 2.156 ( -8 )
    Pancernik 5.043 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca OddamFloteZaNudesy
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 251.919 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 106.035.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 500.740.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 181.729.500 metalu i 99.460.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 251.919 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    181.729.500 Metalu i 99.479.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 103.759.500
    Kryształ: 73.169.000
    Deuter: -1.503.081
    agresor zyskał łącznie 175.425.419 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -285.489.000
    Kryształ: -172.611.000
    Deuter: -42.891.919
    obrońca stracił łącznie 500.991.919 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • dawczu [ciach] i z litosci za taka mala ilosc "CM" dostal flote.


    A tak zupelnie serio. taka byla cena za sam % i komentarz 'wyzbierane przez obrone' to ile dawczu musial plnow sypnac za full opcje

    Dzieki za screeny wiesz kto ;)

    [ciach]

    to bylo jak jego flota wazyla, z reszta sami czytajcie ;)

    [ciach]


    To co, dalej z 'fartem' za hajs dawczu ;)

    P

    Moderator Neferet:
    Prowokacja. Screeny proszę wysłać poprzez system support jeśli uważacie, że konto zostało sprzedane

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Screwo ().

  • No i się gówno burza rozpętała. @Screwo tak na dobrą sprawę ta propozycje dostałem tylko od jednej osoby i jak sam widzisz nie doszła do skutku. Potem próbowałem rozbić flotke po osobach z mojego sojuszu ale z racji, że są to głównie ekowcy niestety nie dali mi rady, a chciałem to koniecznie zrobić jednym wielkim % ( chyba mój błąd) . W międzyczasie jedna osoba od nas straciła flotke i poprosiła mnie o konto. Przekazałem konto i tyle. Niestety potwierdziła się zasada, w której konto przekazane to konto zezlomowane.

    Poza tym @Screwo bardzo sprytnie manipuluje informacja. Może tak odmazesz zamazane części czy ja mam to zrobić? :)
  • Organizator chciał pozbyć się konta ;)
    Ja zaproponowałem mu układ żeby zakończyć wojnę żeby rozbił się o kogoś z Was, a jego sojusz miał sobie dograć recki :D rzuciłem propozycje która go nie satysfakcjonowała ;)
    No i standardowo, konto oddane=zezłomowane...
    Miłego przetopu a nowemu właścicielowi konta SZO;)
  • Prawda jest taka, że właśnie oglądam nudeski dawcza xD niedługo będzie banik od GO :P

    A tak na poważnie.
    1. Żona postawiła ultimatum.
    2. Chciałem skończyć grę, z hukiem i rozbić się o swój sojusz. Puściłem atak cała flotka z 3 do 1 gali na 10%. Lot trwał 45h. Chłopaki nie zbudowali w 2 dni odpowiednich zasobów na zezlomowanie mnie. Godzinę przed planowanym starciem w pierwszej gali zawróciłem flotke. I plan był, żeby trafili mnie na powrocie.
    3. W międzyczasie członek mojego sojuszu stracił flotke i oddałem mu konto. Na swój nowy nabytek chciał się zalogować z innego IP( tu zaraz się kolejny szitstorm rozpęta :)) ale z powodów od niego niezależnych nie dał rady. Ja od momentu zmiany mejla i hasła nie miałem dostępu do konta. Nie miałem też możliwości dopilnowania tego, żeby zalogował się na konto, bo byłem na weselu i cała niedziela była glowoboląca.

    W miejscach zamazanych przez Screwo w pierwszy screenie było kolejno Was i SKB.
    Mogę wrzucić screeny z mojej perspektywy :) ale ja wrzucę cała rozmowę, bez żadnych cięć.

    I nie chce, żeby ktokolwiek myślał, że mam jakiś problem z SKB. Uważam, że bardzo dobrze gracie i jesteście fajne chlopaki ale dazylem w taki czy inny sposób do równowagi na uniwersum (m. in 11k%, to też było po części moje knucie) , gdyż gra jest o wiele bardziej ciekawa kiedy jest szansa na rewanż. Tutaj niestety jest jednostronna dominacja i będzie musiała powstać jakąś rebelia, żeby obaliz Wasze rządy.

    Gratulacje dla dawcza za zlomik chociaż nie było w tym nic ryzykownego, ani szalonego. Po prostu jak flotka wróciła około 15-16 tak sobie leżała i niestety nikt się nią nie zaopiekowal;(
  • @donorganizator wrzuć całą rozmowę proszę :) jak widać cenzura i czyszczenie tematu działa tylko w jedną stronę i komentarz odnośnie fałszywych zarzutów oraz przeszłości gracza Screw nie jest merytorycznym argumentem w dyskusji, tak jak "gówno nie st".
    Serdecznie pozdrawiam moderatorkę Neferet.

    [ciach]
    :)

    tutaj cała rozmowa, która nie jest wycięta, jedynie zamienniki niecenzuralnych słów, pozdrówki @Screwo

    [ciach]


    Moderator Neferet:
    Offtop a screeny proszę wysłać poprzez system support jeśli uważacie, że konto zostało sprzedane
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Wrum ().

  • Jak ktoś chce sprzedać flote to pilnuje jej lepiej niż zwykle.

    Większość tu zachowuje się jakby to był pierwszy push z kupionej floty w ogame.
    Zasmucę was ale większość "topwych" starć jest właśnie tak robionych :E

    Lata doświadczeń nauczyły kupujących/sprzedających przeprowadzać "transakcje" tak żeby szanowny support nie mógł nic zrobić i to wyjątkowo nie z głupoty.
    Starcia oczywiście gratuluje.
    Obrońcy "smacznego" :E