TOP1 ACS podglaznik [EVIL] & DukeNuken vs. MICHAS [AFERA] ~ 21752.16% MOONKIL + ZAWRÓCONE STACJONUJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP1 ACS podglaznik [EVIL] & DukeNuken vs. MICHAS [AFERA] ~ 21752.16% MOONKIL + ZAWRÓCONE STACJONUJ

    Michaś był moim celem już od dawna, jako że miał flotę najsilniejszą z opozycji, która wytworzyła się na tym Universum. Wczoraj zauważyłem, że zdjął urlop, a że telep się miał zbudować u niego w układzie po północy to postanowiłem, że dziś spróbuje.

    Cały wieczór go skanowałem i po każdym skanie dostawałem wiadomość co sugerowało, że obrońca dość mocno się zestresował. W końcu nadszedł czas kiedy wysłał fsy, poczekałem spokojnie na zbudowanie się teleporta i wysłałem gsy. Michaś palił się co jakiś czas, w różnych miejscach ale byłem przekonany, że sam sobie porobił aktywki wysyłając farmingi na idlerów na mniejszy % przy wysyłaniu fsów. Gsy doleciały, 4 z nich padły, a ostania dała radę.

    Twoja flota z:
    Księżyc [5:451:8] dotarła do księżyca planety Księżyc [5:451:6]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 %



    moim oczom ukazała się flota, która leciała na stacjonuj. Postanowiłem że spróbuje, może nie odbierze, a jak nie to będę klikał zawróconą stację. Flota miała przylecieć po 04:50 więc budzik nastawiłem na 04:20. Obudziłem się samoistnie gdzieś tuż przed 4 więc nie ryzykowałem krótkiej drzemki tylko zacząłem klikanie. Odświeżałem matkę przez prawie 30min, gdy się zapaliła zacząłem odświeżać falangę. Po około minucie flota znikła z radarów a ja zapisałem czas. Obliczenia i dobijanie się do sojuszników.

    Do samego rana nikt się nie odezwał, miałem dylemat czy leciec solo na duze ryzyko podstawki czy odpuścić. Na szczęście pojawił się Zgon, który od razu zgodził się na lot a mnie spadł kamień z serca, gdyby nie on starcie mogło wyglądać z porażką po mojej stronie, a w najlepszym wypadku miałbym 400kk zysku.

    Do ostanich minut miałem dylemat czy się nie pomyliłem w obliczeniach, ale niepotrzebnie bo wyszło perfekcyjnie.

    Obrońcy życzę żeby skończył grę bo pokazał całkowity brak klasy:

    MICHAS14.09.2019 09:34:43jesteś cipą, która bez programu by tego nie policzyła :)

    To, że ty czegoś nie potrafisz zrobić, nie znaczy, że jest to niewykonalne, nawet do obliczeń czasów nie używałem kalkulatora, a na programach się nie znam bo jestem lewy jeśli chodzi o komputery, co każdy kto mnie zna może potwierdzić.

    Chciałbym pozdrowić cały sojusz czyli Famka, Jezola i Wodzireja oraz tych co już skończyli czyli Artha, Syndroma i Tomee oraz wszystkich Lumpów z Europy :)


    Dnia 14-09-2019 09:32:20 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor podglaznik [EVIL]
    ________________________________________________

    Krążownik 38.047
    Mały transporter 35.000
    Lekki myśliwiec 209.966
    Okręt wojenny 7.500
    Pancernik 16.000
    _________________________________________

    Agresor DukeNuken
    ________________________________________________

    Krążownik 79.061
    Okręt wojenny 10.006
    Pancernik 21.785
    _________________________________________

    Obrońca MICHAS [AFERA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 12.533
    Duży transporter 3.650
    Lekki myśliwiec 182.746
    Ciężki myśliwiec 1.266
    Krążownik 23.921
    Okręt wojenny 7.551
    Recykler 27.166
    Sonda szpiegowska 271
    Gwiazda Śmierci 12
    Pancernik 3.134
    Wyrzutnia rakiet 5.000
    Lekkie działo laserowe 8.412
    Działo Gaussa 100
    Wyrzutnia plazmy 550
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor podglaznik [EVIL]
    ________________________________________________

    Krążownik 36.655 ( -1.392 )
    Mały transporter 25.502 ( -9.498 )
    Lekki myśliwiec 153.232 ( -56.734 )
    Okręt wojenny 7.427 ( -73 )
    Pancernik 15.866 ( -134 )
    _________________________________________

    Agresor DukeNuken
    ________________________________________________

    Krążownik 76.254 ( -2.807 )
    Okręt wojenny 9.921 ( -85 )
    Pancernik 21.621 ( -164 )
    _________________________________________

    Obrońca MICHAS [AFERA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    208.686.904 Metalu, 51.079.585 Kryształu i 53.823.888 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 421.509.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.962.138.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.495.146.100 metalu i 680.069.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 313.590.377 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    681.086.400 Metalu i 680.069.600 Kryształu
    165.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    561.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.407.086.400 Metalu i 680.069.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.326.545.304
    Kryształ: 611.736.185
    Deuter: 40.955.888
    agresor zyskał łącznie 1.979.237.377 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.107.559.904
    Kryształ: -936.460.585
    Deuter: -231.707.888
    obrońca stracił łącznie 3.275.728.377 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • [ciach]
    Jestem w stanie pogratulować starcia, aczkolwiek nie wieże ze o 4 rano siedziałeś i odświezałes fale i mój układ z matką bo może akurat się zaloguje, oboje wiemy że gdyby nie flota zgona zbudowana na kilkunastu kupionych kontach mógł byś ugryżź mnie conajmniej w lewe jakjko... To tylko gra a uni zdominowane wiec ból nie jest zbyt duży. Nawet miło było poczuć małe bicie serca jak przy atakach 10 lat temu :D gdybyś mnie póscił tansów przed atakiem prawdopodobnie bym zwiał, dałeś mi 4 sek, niestety w moomencie lądowania flotki nie, po kliknieciu "flota" nie było jej, zabrakło mi tylko klikniecia "wyslij flote". Też troszkę nie czysto, ackzolwiek wiaodme były gorsze rzeczy niczego innego się nie spodziewałem. Uważam ,że używasz programu do nagrywania sam byś tego nie wyklikał. Jeśli mówisz ze sie zestresowałem tym że mnie skanowałes? Człowieniu zrobiłęs mi 30 skanów kiedy byłem aktywny, oboje wiemy ze nie wiedziałeś gdzie jest flotka,tylko wysłałałeś GS na fart, szczeście sprzyjało wiec graty. MiSSSSZZCZOWIE tego uni, żaden z Was nie ma satysfakcji z tej gry, oracie 200 aktywnych graczy, 30kont z top100 na urlopie, wszystkie wykupione. Nie długo konto Artha też idzie w piach, Ogejowicze tego uni wspomnicie me słowa :) Jezorlku Ty tez :) surka na uni się konczy. Na temat Zgona się nie wypowiiadam, dobrze wiemy wszyscy ze zasiadał, za co dostał bana, po Banie nagle go nie było o rana do południa, bo zwyczajnie pracował, tyle że wiekszość uni mu zaufała, gra wojenna spoko, wydymałes nie jedną osobe jak trzeba, jesteśmy innymi ludźmi, ja wole sojusz w którym są ludzie można się posmiać, wymienić poglądy czy zwyczajnie pozłomować... [ciach]

    Odemnie graty ! Fajny %
    Dzięuje sojuszniką za miłą atomosfere :)
    [ciach]
    Pozdrawiam serdecznie i życze Wam Zdrowka !


    Super Moderator Ruda:
    obraza & flame
  • Mamed napisał(a):

    [ciach]
    Jestem w stanie pogratulować starcia, aczkolwiek nie wieże ze o 4 rano siedziałeś i odświezałes fale i mój układ z matką bo może akurat się zaloguje, oboje wiemy że gdyby nie flota zgona zbudowana na kilkunastu kupionych kontach mógł byś ugryżź mnie conajmniej w lewe jakjko... To tylko gra a uni zdominowane wiec ból nie jest zbyt duży. Nawet miło było poczuć małe bicie serca jak przy atakach 10 lat temu :D gdybyś mnie póscił tansów przed atakiem prawdopodobnie bym zwiał, dałeś mi 4 sek, niestety w moomencie lądowania flotki nie, po kliknieciu "flota" nie było jej, zabrakło mi tylko klikniecia "wyslij flote". Też troszkę nie czysto, ackzolwiek wiaodme były gorsze rzeczy niczego innego się nie spodziewałem. Uważam ,że używasz programu do nagrywania sam byś tego nie wyklikał. Jeśli mówisz ze sie zestresowałem tym że mnie skanowałes? Człowieniu zrobiłęs mi 30 skanów kiedy byłem aktywny, oboje wiemy ze nie wiedziałeś gdzie jest flotka,tylko wysłałałeś GS na fart, szczeście sprzyjało wiec graty. MiSSSSZZCZOWIE tego uni, żaden z Was nie ma satysfakcji z tej gry, oracie 200 aktywnych graczy, 30kont z top100 na urlopie, wszystkie wykupione. Nie długo konto Artha też idzie w piach, Ogejowicze tego uni wspomnicie me słowa :) Jezorlku Ty tez :) surka na uni się konczy. Na temat Zgona się nie wypowiiadam, dobrze wiemy wszyscy ze zasiadał, za co dostał bana, po Banie nagle go nie było o rana do południa, bo zwyczajnie pracował, tyle że wiekszość uni mu zaufała, gra wojenna spoko, wydymałes nie jedną osobe jak trzeba, jesteśmy innymi ludźmi, ja wole sojusz w którym są ludzie można się posmiać, wymienić poglądy czy zwyczajnie pozłomować... [ciach]

    Odemnie graty ! Fajny %
    Dzięuje sojuszniką za miłą atomosfere :)
    [ciach]

    Pozdrawiam serdecznie i życze Wam Zdrowka !
    Odpowiem Ci na kilka podpunktów, ale to będzie moja jedyna wypowiedz bo z ludzmi, ograniczonymi intelektualnie nie mam zamiaru się wdawać w dyskusje bo mnie jeszcze sprowadzą do swojego poziomu i przebiją doświadczeniem

    1. logiczne, że skanowałem na 7sekund przed, skan był tylko jeden i nie zapychałem serwera. Miałem wcale nie skanować? Zejdź proszę na ziemie.
    2. Tak żebyś wiedział że siedziałem od 4 rano i klikałem co sekunde podgląd na Twoją matkę i skoro zawróciłeś swoją flotę to powinieneś widzieć u mnie aktywki. Po drugie popełniłeś błąd bo mogłeś przeskanować mi moona, dexówka nie zdazyła wrócić z fsa i jak zawróciłeś zostało mi 45k dexu czyli na 9 kliknięć.
    3. Wiedzialem gdzie jest flota a raczej miałem dużą szanse powodzenia bo zeskanowałem Cię w trakcie wysyłania fsów, głównej już nie było widać, a tylko 3 moony były puste. Na 7 znikła surka z planety i starczyłoby Ci tam na kolonizuj, z tym się liczyłem. Na 2 byś nie wysłał bo tam widziałęm flote. Została mi tylko 5 gala bo na reszcie moonów były jeszcze dexówki.
    4. Skoro bez zgona mogłem ustawiać pasjansa to czemu przed moją flotą solo zawróciłeś? wpisywałeś to do sima? Zgon pojawił się w ostatniej chwili, gdyby nie to pewnie poleciałbym solo i tak liczę się z tym że ktoś mógł wcześniej w ciemno polecieć na podstawkę, jeśli nie to miałbym 400kk zysku.
    Gdyby Gdyby Gdyby... to ja też mogę tak mówić o celach które mi uciekły tuż przed na łacznie chyba 5kkk surki, wczoraj np Smigol.

    We wszystkich szukasz winy tylko nie w sobie. To że wysłałeś główną flotę na moona do mojego układu pokazuje jak marnym jesteś graczem. Na Europie była taka ekipa że trzeba było wysyłać stacje flotą podzieloną na 8slotów bo zawróconą stacje liczyli tak że dawali 0sekund na ucieczkę. Popatrz prawdzie w oczy, dałeś ciała, zlamiłeś po całej lini, a na dodatek nie potrafisz przyjąć tego na klatę.
  • podglaznik napisał(a):

    Mamed napisał(a):

    [ciach]
    Jestem w stanie pogratulować starcia, aczkolwiek nie wieże ze o 4 rano siedziałeś i odświezałes fale i mój układ z matką bo może akurat się zaloguje, oboje wiemy że gdyby nie flota zgona zbudowana na kilkunastu kupionych kontach mógł byś ugryżź mnie conajmniej w lewe jakjko... To tylko gra a uni zdominowane wiec ból nie jest zbyt duży. Nawet miło było poczuć małe bicie serca jak przy atakach 10 lat temu :D gdybyś mnie póscił tansów przed atakiem prawdopodobnie bym zwiał, dałeś mi 4 sek, niestety w moomencie lądowania flotki nie, po kliknieciu "flota" nie było jej, zabrakło mi tylko klikniecia "wyslij flote". Też troszkę nie czysto, ackzolwiek wiaodme były gorsze rzeczy niczego innego się nie spodziewałem. Uważam ,że używasz programu do nagrywania sam byś tego nie wyklikał. Jeśli mówisz ze sie zestresowałem tym że mnie skanowałes? Człowieniu zrobiłęs mi 30 skanów kiedy byłem aktywny, oboje wiemy ze nie wiedziałeś gdzie jest flotka,tylko wysłałałeś GS na fart, szczeście sprzyjało wiec graty. MiSSSSZZCZOWIE tego uni, żaden z Was nie ma satysfakcji z tej gry, oracie 200 aktywnych graczy, 30kont z top100 na urlopie, wszystkie wykupione. Nie długo konto Artha też idzie w piach, Ogejowicze tego uni wspomnicie me słowa :) Jezorlku Ty tez :) surka na uni się konczy. Na temat Zgona się nie wypowiiadam, dobrze wiemy wszyscy ze zasiadał, za co dostał bana, po Banie nagle go nie było o rana do południa, bo zwyczajnie pracował, tyle że wiekszość uni mu zaufała, gra wojenna spoko, wydymałes nie jedną osobe jak trzeba, jesteśmy innymi ludźmi, ja wole sojusz w którym są ludzie można się posmiać, wymienić poglądy czy zwyczajnie pozłomować... [ciach]

    Odemnie graty ! Fajny %
    Dzięuje sojuszniką za miłą atomosfere :)
    [ciach]

    Pozdrawiam serdecznie i życze Wam Zdrowka !
    Odpowiem Ci na kilka podpunktów, ale to będzie moja jedyna wypowiedz bo z ludzmi, ograniczonymi intelektualnie nie mam zamiaru się wdawać w dyskusje bo mnie jeszcze sprowadzą do swojego poziomu i przebiją doświadczeniem
    1. logiczne, że skanowałem na 7sekund przed, skan był tylko jeden i nie zapychałem serwera. Miałem wcale nie skanować? Zejdź proszę na ziemie.
    2. Tak żebyś wiedział że siedziałem od 4 rano i klikałem co sekunde podgląd na Twoją matkę i skoro zawróciłeś swoją flotę to powinieneś widzieć u mnie aktywki. Po drugie popełniłeś błąd bo mogłeś przeskanować mi moona, dexówka nie zdazyła wrócić z fsa i jak zawróciłeś zostało mi 45k dexu czyli na 9 kliknięć.
    3. Wiedzialem gdzie jest flota a raczej miałem dużą szanse powodzenia bo zeskanowałem Cię w trakcie wysyłania fsów, głównej już nie było widać, a tylko 3 moony były puste. Na 7 znikła surka z planety i starczyłoby Ci tam na kolonizuj, z tym się liczyłem. Na 2 byś nie wysłał bo tam widziałęm flote. Została mi tylko 5 gala bo na reszcie moonów były jeszcze dexówki.
    4. Skoro bez zgona mogłem ustawiać pasjansa to czemu przed moją flotą solo zawróciłeś? wpisywałeś to do sima? Zgon pojawił się w ostatniej chwili, gdyby nie to pewnie poleciałbym solo i tak liczę się z tym że ktoś mógł wcześniej w ciemno polecieć na podstawkę, jeśli nie to miałbym 400kk zysku.
    Gdyby Gdyby Gdyby... to ja też mogę tak mówić o celach które mi uciekły tuż przed na łacznie chyba 5kkk surki, wczoraj np Smigol.

    We wszystkich szukasz winy tylko nie w sobie. To że wysłałeś główną flotę na moona do mojego układu pokazuje jak marnym jesteś graczem. Na Europie była taka ekipa że trzeba było wysyłać stacje flotą podzieloną na 8slotów bo zawróconą stacje liczyli tak że dawali 0sekund na ucieczkę. Popatrz prawdzie w oczy, dałeś ciała, zlamiłeś po całej lini, a na dodatek nie potrafisz przyjąć tego na klatę.
    Nie widzę problemu w tym by lecieć do Ciebie pro pleyerze w układ na stacjonuj, zawróciłem bo nie miałem tam recków ???? nie miałem TP tak to bym sie rozbijał, dośc logiczne. O inteligencji nie bede rozmawiał, bo tutaj sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem, a czemu miłałes skanować , z flotką Zgona kto mógł by się podstawić ?:D piszesz by pisać, gadasz by gadać, nie podziekowałeś za gratulacje. Tak jak Ci przyjacielu mówię, nagrywałeś, samo odświezałeś, prawdopodobnie z konta END, 12 razy byś padł gdybyś nie trzymał floty obok Zgona i to Ty spójrz prawdzie w ocy :)
    Kolejny raz Ci pipo gratuluje :) jesteś celebrytą ogamowym :) Solo to nie wiem gdzie byś poleciał... na idlerka, bądź flotke gdzie nigdzie indziej nie ma akty miszczu :)

    A i pamietaj wszyscy na tej uni Was podziwiają :) jesteście świetnymi graczami, szkoda tylko że bez zasad. Trzymaj się, spotkamy się dość szybko, wszystkie Twoje widomości PRYWATNE również bede wklejał gdzie popadnie, a gwarantuję ,że nie długo bedzie ich dużo :)
  • Ależ dużo emocji znów... :rolleyes:
    Trzeba przyznać obrońca ładnie wypatrzony, przypilnowany i upolowany. Zarzucanie, że ktoś liczy programem... co to akurat za różnica? Zdjęty moon, flota na falandze, to teraz z tym handluj.
    Graty @podglaznik chociaż szkoda, że nie solo, tylko trzeba było brać kontrowersyjnego top1 na doczepkę ;) Pamiętam na Europie jak odszedłeś napisałeś coś w stylu: "Nie interesuje mnie to ustawione uni" - tak więc uważaj, żeby znów na takim się nie znaleźć :P
  • Jakiś zły modek usunął mój komentarz z drugiego miejsca :( podglaznik gratuluję. Niezły strateg z ciebie. Michaś już padał na bfs, ale z akcji jeszcze chyba się nie zdarzyło. Duży zysk, więc przetapiaj na stateczki. Rozumiem złość obrońcy. W końcu dostał zloma, w prawie mógł Ciebie spakować z rasputinem gdyby nie Dukan. Podwójna złość. Ale jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze, także Michaś szo, co by jakieś emocje jeszcze na uni były.
    TOP2 SOLO Nusukan - 61.245%
    TOP 2 ACS Eridanus - 186.928%