#97 Shade [Sprite] vs. joanna ~ 2003.21%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #97 Shade [Sprite] vs. joanna ~ 2003.21%

    Pozdrawiam Sprite i Znajomych.


    Dnia 13-09-2019 04:03:11 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Shade [Sprite]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 2.000.000
    Okręt wojenny 100
    _________________________________________


    Obrońca joanna
    ________________________________________________


    Mały transporter 439
    Duży transporter 844
    Lekki myśliwiec 303
    Ciężki myśliwiec 37
    Krążownik 16
    Okręt wojenny 24
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 1.707
    Bombowiec 16
    Satelita słoneczny 35.130
    Niszczyciel 5
    Pancernik 17
    Wyrzutnia rakiet 415.943
    Lekkie działo laserowe 10.222
    Ciężkie działo laserowe 8.150
    Działo Gaussa 2.236
    Działo jonowe 8.065
    Wyrzutnia plazmy 2.482
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Shade [Sprite]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 1.951.022 ( -48.978 )
    Okręt wojenny 100 ( -0 )
    _________________________________________


    Obrońca joanna
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    101.628.044 Metalu, 34.507.430 Kryształu i 20.506.240 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 195.912.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.495.992.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 109.918.900 metalu i 90.402.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 156.641.714 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 43%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 64.612.944
    Kryształ: 75.931.630
    Deuter: 20.506.240
    agresor zyskał łącznie 161.050.814 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.192.850.044
    Kryształ: -342.176.430
    Deuter: -117.607.240
    obrońca stracił łącznie 1.652.633.714 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Gratki Shade ważne że jest zysk po to się ma te lmy żeby się nimi rozbijać o bunkry. Przetapiaj i dalej bądź naszym TOP1 <3

    Stracone punkty militarne
    PozycjaNazwa gracza (Punkty honoru)AkcjaPunkty
    1 buleon (501.302)
    100.541.053



    Buleon jesteś ostatnią osobą która może się odzywać apropo straty materiału, co do progu nic ci to nie da twoje sondy i tak dają więcej %.
    Serwery:
    Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
    Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]
  • Tak, jak widać 15 minut kombinowałem nad simem, by wklepać dziwną liczbę 2mln lmów, zamiast bardziej klasycznej 2.621.911, wszystko po to by załapać się do ST.
    Jak Ci zezłomowałem tiry na 1800%, to prosiłeś, bym wklejał takie raporty do mini ST, jak zrobiłem ST na lekko ponad 2k%, to narzekasz, że wklejam do tytanów, no nie dogodzisz.
    Ostatnio strasznie zgryźliwy się robisz.
    (A Xanthus ma jedne z najwyższych progów ST na ogame.pl, więc zapewne głównym problemem nie jest to, że próg jest niski, tylko osoby wklejające RW nie pasują Ci xD)

    Edit: 2/10 bo odpisałem :E
  • Shade napisał(a):

    Tak, jak widać 15 minut kombinowałem nad simem, by wklepać dziwną liczbę 2mln lmów, zamiast bardziej klasycznej 2.621.911, wszystko po to by załapać się do ST.
    Nie, sądzę raczej, że nie leciałeś na to tak długo, aż zrobiła się wartość floty przekraczająca 2kk % :)

    Shade napisał(a):

    (A Xanthus ma jedne z najwyższych progów ST na ogame.pl, więc zapewne głównym problemem nie jest to, że próg jest niski, tylko osoby wklejające RW nie pasują Ci xD)
    Błąd. Gdyby próg był wyższy, to być może nie byłoby durnych ataków na górnicze bunkry. Nie mówię rzecz jasna o sobie, bo jak zauważył Twój znakomity przedmówca, z moich sond % jest więcej, a i z DT/MT zazwyczaj się w próg 3k % łapię :)

    Shade napisał(a):

    Ostatnio strasznie zgryźliwy się robisz.
    Bo ludzi coraz mniej, a Ty nadal latasz na 2k % i 150 kk zysku. Później płacz, że ludzie odchodzą. No odchodzą i będą odchodzić. Do Ciebie dołączy Scofield, który zrobił armageddon m.in. na koncie Mastera133. Dopóki mu walił floty transportowe na moonie, dopóty Master grał. Gdy Scofieldowi brakło umiejętności, żeby przechwycić coś mocniejszego, zaczął latać na pałę na zasieki dla zysku. Widzę, że chcesz doścignąć kolegę :) Spójrz na chłopaków z Minionków, nawet na GP/ND spójrz. Choć nie latają za bardzo, to jednak robią akcje, zamiast walić na oślep dla kolejnego ST. No, ale te umiejętności trzeba mieć :D

    Lwica jest boska :)
  • Misiaki Kolorowe, najważniejsze żeby były loty, żeby Uni żyło. Nie lubię gwałcenia maluczkich, ale czemu by się nie wbić w soczysty bunkier raz na ruski rok ? Ja na przykład zawsze daję 2 tygodnie na odbudowę po zdjęciu floty danego gracza i to chyba wystarczający czas aby go nie "zajeździć" , dajta żyć...
    Graty itd itp ;)
  • Gratki, ładnie zaorane, procent naciągnięty, ale zysk wynagradza. :)
    Lataj dalej, nie wdawaj się w dyskusje bo i tak Buleona nie przekonasz, przecież on ma racje.

    @buleon
    Jeśli uważasz, że zysk 150mln z 2000% to zły bilans to nie wiem na co latasz poza idlakami, jeśli latasz.
    Gdyby próg był wyższy zysk by się nie zmienił, lot by się odbył, po prostu nie wylądowałoby na forum. EOT.
  • Miikuu napisał(a):

    Lataj dalej, nie wdawaj się w dyskusje bo i tak Buleona nie przekonasz, przecież on ma racje.
    Można z pokorą? Można. Wielu mogłoby się nauczyć :)


    Miikuu napisał(a):

    Jeśli uważasz, że zysk 150mln z 2000% to zły bilans to nie wiem na co latasz poza idlakami, jeśli latasz.
    Gdyby próg był wyższy zysk by się nie zmienił, lot by się odbył, po prostu nie wylądowałoby na forum. EOT.
    150 kk? No nie rozśmieszaj mnie. Godzina farmienia to od 70 kk do 250 kk zysku. Ile ten lot trwał? Godzinę? Dwie? Jasne, że pewnie Shade nie podniecał się widokiem lecącej floty (choć w sumie kto go tam wie :E ), ale też pewnie nie był to pierwszy skan z brzegu.

    Ci dwaj (Scofield i Shade) ścigają się na ilość ST, na czym realnie cierpią gracze, którzy chcą sobie po prostu pograć. I odchodzą. Nie są dla agresorów żadnym zagrożeniem, nawet gdyby chcieli, to nie mogliby być, bo flot nie mają. Nigdy nie miałem pretensji o loty na stojące floty, to ewidentny błąd taktyczny. Takie trzeba wykorzystywać i zdaje się, że obrońcy też nie mają o to pretensji, bo na tym ta gra polega. Natomiast tutaj do cholery była flota złożona z DT, statków z ekspedycji i satki w bunkrze. Przyszłościowo myślący gracz widząc coś takiego, po ewentualnym simie powinien napisać do obrońcy, żeby takich rzeczy nie zostawiał, bo jest z tego zysk teoretyczny. Niestety myślenie, które zazwyczaj słabym punktem Shade'a nie jest, wyłącza się automatycznie, gdy widzi 2k % w thrashsimie.

    Dlatego w trosce o jego zdrowie intelektualne i o populację graczy na uni postuluję zwiększenie progu % ST do 5000 % SOLO i 7500 ACS lub chociaż 3000 % SOLO i 4500 % ACS.

    Proszę o ocenę poprzez polubienia i znielubienia posta.

    Lwica jest boska :)