zeol [SKB] vs. hell rider s [MINERS] ~ 3371.46%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • zeol [SKB] vs. hell rider s [MINERS] ~ 3371.46%

    Lot jak lot, zysk, może przemilczę teraz odpowiem obrońcy ile zebrałem " wielkie nic"
    ale co zrobić liczy się zabawa :D odrobię to gdzieś indziej :)
    z tego miejsca pozdrowienia dla chłopaków z SKB i wszystkich co jeszcze grają
    obrońca ma na początek odbudowy

    Dnia 10-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor zeol [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 14.269
    Okręt wojenny 2.314
    Pancernik 10.224
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Obrońca hell rider s [MINERS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 846
    Duży transporter 1.100
    Lekki myśliwiec 30.000
    Ciężki myśliwiec 21
    Krążownik 5.628
    Okręt wojenny 3.029
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 2.990
    Sonda szpiegowska 6
    Bombowiec 1
    Pancernik 817

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor zeol [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 10.832 ( -3.437 )
    Okręt wojenny 2.256 ( -58 )
    Pancernik 10.190 ( -34 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca hell rider s [MINERS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    2.896.736 Metalu, 4.370.940 Kryształu i 1.234.749 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 106.044.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 605.147.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 237.061.500 metalu i 100.084.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 8.502.425 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -69.473.264
    Kryształ: -21.919.060
    Deuter: -6.149.251
    agresor stracił łącznie 97.541.575 jednostek.
    Agresor zdobył 71.663 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -167.588.236
    Kryształ: -78.164.940
    Deuter: -30.750.749
    obrońca stracił łącznie 276.503.925 jednostek.
    Obrońca zyskał 16.708 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    Moderator Neferet:
    Podmieniłam pseudocenzurę na ładniejsze określenie
  • Hell wachlował szybciej niż Kubańczycy w stronę USA :thumbsup:
    Reszta soja mogła tylko z tylnych miejsc dopingować :popcorn: ... budując kolejną kopalnię :D

    A do Panów wyżej, zapomniało się jak to Zeol anty reckami kursował po tym jak Iron Mike go poskładał?


    UNI 2: OFF
    UNI 30: OFF
    UNI 35: OFF
    UNI Indus: ON

    Dinozaury nie umarły to raz, one nadal są wśród nas...
  • W 20 minut [ciach] nabudował więcej reckow niż przez cała dotychczasowa grę :D surowców nie było, ale były przyspieszacze XD
    Zabolało, to najważniejsze.
    Aż mi się mordka cieszy jak sobie myśle o klikaniu skracania budowy ze łzami w oczach :D graty zeol

    Moderator Neferet:
    Obraza
    17.08.2005r - ...
    Zawsze z fartem 8-)
  • Większość graczy używa anty - co za różnica, czy to będzie relokacja planety, skrócenie badania, antyrecki, czy wymiana u handlarza? Złomując kogoś trzeba się liczyć z tym, że nie uda się zebrać pz.
    Agresorowi pozostaje satysfakcja za zrobienie ST i ładnego % - tak jak napisałeś, sure wywieziesz od kogoś innego.
    Obrońcy życzę odbudowy.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • Jak to w życiu bywa, czasem anty pomaga czasem doskwiera.

    % na szczęście nikt Ci Zeolu nie odbierze :) Gratki za wyczucie :)
    u21: 61 ST - 48.626 % - END
    u33: 92 ST - 184.674 % - END
    u50: 49 ST - 155.983 % - END
    LEO: 26 ST - 2593 % - END
    GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
    INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

    OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
  • A dlaczego masz odrabiać gdzie indziej ? Obrońca na urlop idzie ?:P
    Wiem , ze brak zbiórki boli ( mnie nawet 5kk ;P ) , bo nie po to się złomuje by nawet swoich strat nie zebrać.
    Ryzyko wliczone w zabawę.
    Jednak ktoś mądry kiedyś powiedział: " ST dla chwały , farming dla zysku " i tego sie trzymajmy.
    % pozostanie , zabawa jest a pkt ? Coz ... patrz wyżej.
    Szczere gratulacje za procent.

    Ps. Zawsze bawi mnie fakt jak ludzie odwracają sytuację.
    Agresor to lama bo nie pozbierał , obrońca mistrz bo sie wyzbierał.
    Jakby nikt nie zauważył , że było pierdyknięcie i jest tu strona pokonana ...i ona ma powód do płaczu :E
    Farcik pięknie napisał : " klikanie skracania budowy ze łzami w oczach " :D:D:D
  • Gratulowałem na pw zrobie to tez tutaj. Zeol idealnie sie wstrzlił jezeli chodzi o moją nie obecność,brawo za wyczucie.
    dopóki nie bedzie turborecków wieksze złomy w ciagu dnia będą sie konczyć jak ten. Z tego co kojarze moj oprawca tez juz wiosłował na tym uni i jakos sojusznicy tego nie krytykowałi, Rozumiem sa równi i równiesi ale zasady sa dla wszsytkich takie same.

    Co do recków, maiłem kilka dopalaczy i troche anty i nie bolało mnie to ze trzeba to kliknąć jak tu nie którzy sugerują. Tylko czy osoby które tak tu pieją nie korzystają z anty w zadnym wymiarze. Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze a bijecie piane jakby sie nie wiadomo co stało.


    Kamikaze miej nastepnym razem odwagę polecić do końca :)
  • hell riders napisał(a):

    Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze
    Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję.
    Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresorowi pz.
    Oczywiście miałeś prawo zbierać i z tego prawa skorzystałeś. Taka gra.
    Wszyscy akceptują zasady , a sa one takie a nie inne.
    Nikt piany nie bije , w komentarzach zostało tylko wspomniane jak szybko zbierałeś z tego co widzę. ( chyba jesteś przewrażliwiony).
    Zeol ma piękne ST , Ty masz złom , bawimy się dalej :) Pozdrawiam

    Ps. Anty ma znaczenie - na co ją wydajesz. Tak samo jak surowce mają znaczenie na co są wydawane.
  • GramBoLubie napisał(a):

    Oczywiście miałeś prawo zbierać i z tego prawa skorzystałeś. Taka gra.
    Wszyscy akceptują zasady , a sa one takie a nie inne.
    tak samo jak anty. Która dodana jest do gry i służy miedzy innymi do wydawaniA jej chociażby na antyrecki (wszyscy akceptują zasady jak pisałeś wyżej więc nawet wspomnienie o antyreckach jest z pupy-a jak się nie podoba to po co grać??) .Możecie pisać co chcecie ja nigdy złomu bym nie oddał a honor to nie w grze , tu może być co najwyżej dobra wola obrońcy. Nie róbcie z gierki przeglądarkowej pojedynku na szpady ... xD
  • hell riders napisał(a):

    Gratulowałem na pw zrobie to tez tutaj. Zeol idealnie sie wstrzlił jezeli chodzi o moją nie obecność,brawo za wyczucie.
    dopóki nie bedzie turborecków wieksze złomy w ciagu dnia będą sie konczyć jak ten. Z tego co kojarze moj oprawca tez juz wiosłował na tym uni i jakos sojusznicy tego nie krytykowałi, Rozumiem sa równi i równiesi ale zasady sa dla wszsytkich takie same.

    Co do recków, maiłem kilka dopalaczy i troche anty i nie bolało mnie to ze trzeba to kliknąć jak tu nie którzy sugerują. Tylko czy osoby które tak tu pieją nie korzystają z anty w zadnym wymiarze. Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze a bijecie piane jakby sie nie wiadomo co stało.


    Kamikaze miej nastepnym razem odwagę polecić do końca :)
    po co leciec do konca jak sie wczesniej zalogowales ?? zeby mi kontre dac hmm :D w sumie dobry pomysl nastepnym razem tak zrobie
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • GramBoLubie napisał(a):

    hell riders napisał(a):

    Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze
    Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję.Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresorowi pz.
    Oczywiście miałeś prawo zbierać i z tego prawa skorzystałeś. Taka gra.
    Wszyscy akceptują zasady , a sa one takie a nie inne.
    Nikt piany nie bije , w komentarzach zostało tylko wspomniane jak szybko zbierałeś z tego co widzę. ( chyba jesteś przewrażliwiony).
    Zeol ma piękne ST , Ty masz złom , bawimy się dalej :) Pozdrawiam

    Ps. Anty ma znaczenie - na co ją wydajesz. Tak samo jak surowce mają znaczenie na co są wydawane.

    jesli poparte jakimis staraniami, obserwacjami to jak najbardziej nalezy :) chcialbym zobaczyc jak dostajesz gonga miedzy odswiezeniami i nie podbierasz zlomu :lool:

    gratki zeol zapomnialem napisac we wczesniejszym poscie
  • Gratulacje dla obu stron się należą, wbić się w czas, to też trzeba umieć. Jednak niektórych tu fantazja ponosi o jakiś niehonorowych zbiórkach własnego złomu. Niehonorowo to by było zwyzywać agresora i skończyć grę. Ktoś kto ma łeb na karku kisi na czarną godzinę dopalacze i jakieś drobne sumy antymaterii i krytykowanie takiego podejścia jest nie na miejscu. Poza tym z tego co mi wiadomo recki wysyła się wcześniej, aby doleciały zaraz po ataku, a jeśli akcja jest spontaniczna i nie ma takiej możliwości, to trzeba się liczyć z tym, że nic się nie podniesie, kto jak kto, ale taki noob jak ja nie powinien tego tłumaczyć.
  • GramBoLubie napisał(a):

    Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję.
    Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresorowi pz.
    Co tutaj ma do rzeczy honor?
    Jak zobaczysz, że Ci sojusznika ktoś zezłomował i leży pz, to nie polecisz spróbować zebrać, żeby miał na odbudowę, tylko zostawisz, bo należy się agresorowi? Osobiście kilkukrotnie lądując na pz gratulowałem i nie zbierałem złomu, ale nie miałem też nigdy nikomu za złe, tego, że jak wszedł po rw i nie zdążyłem po sobie posprzątać, to mi zwijał złom - kto pierwszy ten lepszy, jest motywacja do kolejnego polowania.

    Rzecz jasna to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ani liczyć, ale chciałbym, żeby tylko takie "niehonorowe" zachowania miały w tej grze miejsce ;)

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • stresS napisał(a):

    Ktoś kto ma łeb na karku kisi na czarną godzinę dopalacze i jakieś drobne sumy antymaterii i krytykowanie takiego podejścia jest nie na miejscu.
    Ktoś kto ma łeb na karku drogi kolego , zbiera statki na fsa , a nie dopalacze :D

    Crion napisał(a):

    GramBoLubie napisał(a):

    Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję.
    Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresorowi pz.
    Co tutaj ma do rzeczy honor?Jak zobaczysz, że Ci sojusznika ktoś zezłomował i leży pz, to nie polecisz spróbować zebrać, żeby miał na odbudowę, tylko zostawisz, bo należy się agresorowi? Osobiście kilkukrotnie lądując na pz gratulowałem i nie zbierałem złomu, ale nie miałem też nigdy nikomu za złe, tego, że jak wszedł po rw i nie zdążyłem po sobie posprzątać, to mi zwijał złom - kto pierwszy ten lepszy, jest motywacja do kolejnego polowania.

    Rzecz jasna to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ani liczyć, ale chciałbym, żeby tylko takie "niehonorowe" zachowania miały w tej grze miejsce
    Nie wyrywaj zdania z całości wypowiedzi. Pod tym co zacytowałeś napisałem , że miał prawo wyzbierać i wyzierał.
    Skoro w grze nie ma honoru to polecisz spróbować zebrać zlom od sojusznika na odbudowe i się nie przyznasz , że zebrałes. :E
    Po co masz się przyznawac ? Tu nie ma honoru ,,,
    Nie wiem czy ja pisze niejasno czy ludzie nie potrafią czytać. Jest gdzies napisane , że obrońca jest beee bo miał antyrecki ?
    Tylko wspomniałem , że są jeszcze , niewielu , ale są gracze co nie zbierają zlomu tak jak Ty! i tyle w temacie.
  • jak pierwsi dojda do turborecków problemy z podbiraniem złomu sie skonczą tak samo jak antyrecki, taki urok serwera do osiganiecia pewnego pułapu w grze:) Panowie co latacie dużo czas najwyższy zrobic turborece wtedy Wasze problemy sie skończa i nie bedize dyskusji kto na co wydał anty:) przeciez wy ja tez wydajecie
  • GramBoLubie napisał(a):

    stresS napisał(a):

    Ktoś kto ma łeb na karku kisi na czarną godzinę dopalacze i jakieś drobne sumy antymaterii i krytykowanie takiego podejścia jest nie na miejscu.
    Ktoś kto ma łeb na karku drogi kolego , zbiera statki na fsa , a nie dopalacze :D
    Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy lub dzieją się różne sytuacje losowe na które nie mamy wpływu. Ktoś z Twoich bliskich trafia nagle do szpitala albo rodzi Ci się dziecko, będziesz wtedy myślał o odebraniu floty czy o czymś dużo ważniejszym?