TOP 1 ACS grigor04 [SWISTAKI] & Raynevan [ZLY SEN] & smOOk [ZLY SEN] & Akcelerator [SWISTAKI] vs. Outs (Lucky) [GK-22/ NFZ] & chillout [NFZ] & Jabol1987 [NFZ] & Darkstar [NFZ] & mgr Beny [NFZ] ~ 224.409.91%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 ACS grigor04 [SWISTAKI] & Raynevan [ZLY SEN] & smOOk [ZLY SEN] & Akcelerator [SWISTAKI] vs. Outs (Lucky) [GK-22/ NFZ] & chillout [NFZ] & Jabol1987 [NFZ] & Darkstar [NFZ] & mgr Beny [NFZ] ~ 224.409.91%

    Witam wszystkich :)

    Starcie szykowane dlugo dlugo... oj dlugo za dlugo i jeszcze dluzej... zacznijmy od poczatku, jak wiemy mamy na uni pare botow (Raynevan, smOOk, mis puchatek) i powiedzielismy sobie w sojuszu ze zrobimy wszystko aby ukrócić ich farmingowe zapedy... co jest najgorsze? administracja nie robi z tym nic twierdzac ze to nie boty- ale jak do cholery nie boty? ray farmi idery od poczatku uni niemal, majac 3kkk zniszczonych ma flote 8kkk i robi przyrosty wieksze niz topowi flociarze? wysylalem z falangi screeny ale rowniez nic nie daly... zupelnie nic, ciagle "sprawdzimy to..." i tak sprawdzali ze banow jak nie bylo tak nie bylo a koledzy 24h na dobe farmili idlery :P nie wazne o jakiej porze dnia i nocy- poleciales na niego zawsze wiadomosc albo ucieczka 3min przed wlotem, zasrane 180 s przed wlotem jak w zegarku, zawsze gdzies tam akta i nic, nikt o nich nie wie nic, nikogo poza idlerami nie skanuja ale dla administracji to wciaz malo... pomijam fakt mojego poswiecenia kilka miesiecy temu gdzie wyslalem do administracji screeny z obserwacji bota o nicku szkalownik- 72h screeny robione z falangi co 30min mniej wiecej, telefon mi sie grzal od budzikow ktore piszczaly zeby zrobic screen goscia ale wciaz nic... bana nie bylo.

    20 lipca jadac na urlop mialem oddac konto ponuremu, gdy dojechalem do miejsca docelowego pisze smsa i jak tam konto? odpisal ze jednak nie ma czasu... hmm no to nic, czas na knucie :D
    plan byl dosc prosty- uwalic 3 boty w jednym starciu, na mnie by nie polecieli nigdy w zyciu takze trzeba bylo pozbyc sie konta, najlepiej zeby pogral ktos kto tu wtopi, tam wtopi itd, padlo na ponurego (sry :D), polatal chwile i jak mowilem wtopil 35k lm i 5k krk chyba na boysangu? nie pamietam nicku, ten co 2 dni temu walneli go z zawroconej stacji bodajze. Wsiadlem ja spowrotem co by calej floty mi nie rozbil cycek jeden no i byl to akurat dzien w ktorym akcel wbijal sie przed moj atak na goscia zvxcc czy jakos tak, ta akcja o ktorej malo kto wie- kontrowalem akcela ktory zawrocil 3s porzed wlotem, 60k pc w locie, recki dograne no ale maly problem pojawil sie kiedy to zeskanowalem akcela 20s przed wlotem (w sumie sam nie wiem czemu to zrobilem :p) a tam flota fenia zle dograna :D :D :D ojj moglo wtedy mnie to mocno zabolec... brawo chlopaki za akcje, myslalem ze tak to bedzie wygladalo ale chlopaki na disco tak mi dopingowali ze stwierdzilem ze nie stac was na tak chytry plan :D przeliczylem sie i gdyby feniu nie spartolil wtedy akcji- ubilibyscie mi 60k pc

    pozniej cos tam latalem, przyzwyczajajac wszystkich ze flota stoi to tu to tam zazwyczaj zgrana w jednym miejscu i przyznaje- to co grigor wyfarmil wtedy to juz ze mnie :D posypuje glowe popiolem :D ale co tam, 1,5kkk w plecy dla pokazania ze daje sie bic? dla mnie spoko opcja, taki byl plan ale tej sury mialo byc 2x mmniej conajmniej, zabiegany bylem i zapomnialem zrzucic wiekszosci stad tez trafilo mu sie jak kurze ziarenko. Pozniej chcialem zostawic jakies 100k lm zeby ktos je zdjal ale szkoda jednak mi bylo wiec zostawilm 300kk jakos na 5g zeby akcel mogl sobie wyfarmic- od tamtej pory skanowali mnie kazdego dnia po 3 wiec cel zostal osiagniety przy dosc sporo wiekszych stratach niz zamierzone no ale osiagniety, mozna bylo odfajkowac.


    Nastepnie grigor napsla do jabola i benka zeby lecieli z nim na mnie no bo ostalem jak zwykle... zly ruch, chlopaki musieli przepalic, nawet nie slali recy bo bylo wiadomo ze ja sie "zaloguje" i po sprawie, ale apetyt na mnie rosl, nastepnie zebrala sie brygada marzen w moim odczuciu- mis puchatek, ahwak, smok, Raynevan wraz z grigorem- ekipa ktora byla na celowniku od dluzszego czasu nagle na mnie leci- bajka tyle ze nie bylo to zbytnio planowane, wystartowali jak ja robilem dokumenty no i nie bardzo byla opcja na lusterko- zdazyl tylko beny ale skladali nas dosc nie fajnie :/ znowu "zalogowalem" no i po akcji, szczescie nas spotkalo niemiłosierne ze puchatek zaspal i zrobilem na nim z benym (dzieki jego czujnym oczom) top1 acs :D no niestey... tak konczycie panowie jak nie macie botow :D hihi haha huehuehue- tyle mam do powiedzenia.


    Grigor postanowil napisal do JNR o lot na mnie no i zaczely sie komplikacje... jak odmowi to bedzie podejrzane.. wiec hmm... niech leci :D co tam, cel osiagniemy. miedzyczasie Raynevan spushowla sie ahwakiem an 5kkk jakos (ta, piekne rw w obronie zrobil 2 goscie co tylko idlery farmia nagle jeden leci na drugiego cala flota i sie rozbija :P plus daje sobie pozniej wyfarmic 2kkk sury z moona... smieszne poprostu) no i mamy to rw :D

    szczerze to zaluje ze akcel sie znalazl w tym rw, do niego nic nie mam i nigdy nie mialem, gracz bardzo dobry, slowny... tylko pare rzeczy mi nie pasowalo... mianowicie skumanie sie z botopusherami ?!?!?!?! plus po tym jak grigor wystawil swoje buddy napisanie mi "przeciez sie nie lubili nawet zbytnio"- SZO Akcel zycze mimo wszystko, gdybys wtedy wszedl na ten discord...


    Pozdrawiam NFZ oraz GK-22 (sry chłopaki że sie nie przyznalem ale sami wiecie :P ) z gali i janice- sry chlopaki za te wtopy no ale czas to pieniadz, gdy na szali stoi ogame z jednej strony a na drugiej zajecia zycia codziennego, swoisty chleb to ogame niestety przegrywa... grabcie, gwalccie i pladrujcie to uni, wierze w Was :D Bocian- szpryc sie w i nie mozna zapomniec o Kobietach takze buziaki do Whiskaczyki (pa jaki remix nicku Ci zrobilem :D ) i Zonki <3

    ja sie juz dosc napisalem, nie odbierajcie tego jako wytlumaczenia, to stracie nie zostanie pobicte juz nigdy na gali takze warto bylko napisac jak to sie przedstawialo z naszej strony, teraz niech reszta sie wypowie:


    Od Brunci: akcja pt" Błysk Brokat i Blask" Brawo My!

    Od Jabol: tzw akcja życuia dzięki panowie za lot, długie przygotowania, knucia, kombinacje i w końcu się udało Lucek wracaj do nas wkoncu - pewnie będzie dużo [ciachania] na forum - ale najpierw spójrzcie panowie w lustro sami odwalacie takie akcje ze hej - latacie z nami potem na nas cisniecie wszedzie gdzie sie da, kombinujecie jak nas wystawic niestety bylismy pierwsi - jak można kogoś rano złomować i potem z nim lecieć XD AVE NFZ pozdro dla znajomków. Raven Szo mam nadzieje ze my sobie wyjasnilismy i nie masz pretensji

    Od Beny: To było historyczne starcie to starcie zostanie długo w pamięci tyle ode mnie AVE NFZ

    Od Pekin: Szkoda ze nie mogłem leciec z Wami,śle chociaż niektórzy na moim dexie wzięli odwet za moja flote

    Od: J- Eazy: Chory Pastor XD
    wszystko sobie chujek doskonale zaplanowal, jakby byl [ciach] NOSTRADAMUSEM, przewidział to, nie... on to po prostu wiedzial ! :XP: mega szacun 8)

    Darkstar: Pozdro sojusz oraz "Mastermind" :D, 14dawid45 , @Bunny @Gonzo oraz GRU ( czy smerfy) z Europy oraz buddy z Europy; jeszcze wroce :D No i znajomych z Yildun. Szo dla agresorow i chyba klikamy dalej

    Chillout: szo agresorom (skromna bestia z niego, moze w komentarzu cos dopisze :D ) i sry chill za sciagniecie Cie z urlopu :D



    Dnia 09-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor grigor04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 269.335
    Pancernik 21.433
    Krążownik 27.681
    Okręt wojenny 12.680
    Sonda szpiegowska 2

    _________________________________________

    Agresor Raynevan [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 218.454
    Ciężki myśliwiec 364
    Krążownik 98.150
    Niszczyciel 18.559
    Pancernik 22.778

    _________________________________________

    Agresor smOOk [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 22
    Niszczyciel 178
    Lekki myśliwiec 554.882
    Krążownik 51.441
    Pancernik 21.293

    _________________________________________

    Agresor Akcelerator [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 248.889
    Okręt wojenny 11.579
    Pancernik 22.500
    Krążownik 35.581

    _________________________________________

    Obrońca Outs [GK-22]
    ________________________________________________

    Mały transporter 250.348
    Duży transporter 18.054
    Lekki myśliwiec 694.472
    Krążownik 146.946
    Okręt wojenny 35.230
    Statek kolonizacyjny 21
    Sonda szpiegowska 8.228
    Niszczyciel 10
    Gwiazda Śmierci 49
    Pancernik 76.880
    Wyrzutnia rakiet 68

    _________________________________________

    Obrońca chillout [NFZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 15.000
    Krążownik 43.000
    Okręt wojenny 5.000
    Pancernik 10.000

    _________________________________________

    Obrońca Jabol1987 [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 15.000
    Duży transporter 15.000
    Lekki myśliwiec 111.000
    Krążownik 12.000
    Okręt wojenny 14.000
    Pancernik 29.000

    _________________________________________

    Obrońca Darkstar [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 25.000
    Lekki myśliwiec 180.000
    Krążownik 54.000
    Okręt wojenny 20.000

    _________________________________________

    Obrońca mgr Beny [NFZ]
    ________________________________________________

    Krążownik 29.557
    Pancernik 40.222

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor grigor04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -269.335 )
    Pancernik 23 ( -21.410 )
    Krążownik 0 ( -27.681 )
    Okręt wojenny 1 ( -12.679 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -2 )

    _________________________________________

    Agresor Raynevan [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -218.454 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -364 )
    Krążownik 0 ( -98.150 )
    Niszczyciel 368 ( -18.191 )
    Pancernik 45 ( -22.733 )

    _________________________________________

    Agresor smOOk [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 0 ( -22 )
    Niszczyciel 2 ( -176 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -554.882 )
    Krążownik 0 ( -51.441 )
    Pancernik 21 ( -21.272 )

    _________________________________________

    Agresor Akcelerator [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -248.889 )
    Okręt wojenny 1 ( -11.578 )
    Pancernik 20 ( -22.480 )
    Krążownik 0 ( -35.581 )

    _________________________________________

    Obrońca Outs [GK-22]
    ________________________________________________

    Mały transporter 45.578 ( -204.770 )
    Duży transporter 6.306 ( -11.748 )
    Lekki myśliwiec 126.148 ( -568.324 )
    Krążownik 100.127 ( -46.819 )
    Okręt wojenny 32.754 ( -2.476 )
    Statek kolonizacyjny 17 ( -4 )
    Sonda szpiegowska 658 ( -7.570 )
    Niszczyciel 10 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 49 ( -0 )
    Pancernik 75.377 ( -1.503 )
    Wyrzutnia rakiet 8 ( -60 )

    _________________________________________

    Obrońca chillout [NFZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.703 ( -12.297 )
    Krążownik 29.298 ( -13.702 )
    Okręt wojenny 4.628 ( -372 )
    Pancernik 9.781 ( -219 )

    _________________________________________

    Obrońca Jabol1987 [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.673 ( -12.327 )
    Duży transporter 5.095 ( -9.905 )
    Lekki myśliwiec 19.821 ( -91.179 )
    Krążownik 8.112 ( -3.888 )
    Okręt wojenny 12.960 ( -1.040 )
    Pancernik 28.381 ( -619 )

    _________________________________________

    Obrońca Darkstar [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.428 ( -20.572 )
    Lekki myśliwiec 32.201 ( -147.799 )
    Krążownik 36.274 ( -17.726 )
    Okręt wojenny 18.559 ( -1.441 )

    _________________________________________

    Obrońca mgr Beny [NFZ]
    ________________________________________________

    Krążownik 20.244 ( -9.313 )
    Pancernik 39.417 ( -805 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 22.565.209.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.735.900.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 14.553.392.800 metalu i 7.887.598.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    2.284.606.500 Metalu i 2.284.606.500 Kryształu
    3.639.895.600 Metalu i 929.317.400 Kryształu
    2.831.095.200 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    8.755.597.300 Metalu i 3.213.923.900 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -12.964.491.000
    Kryształ: -7.581.082.000
    Deuter: -2.019.636.000
    agresor stracił łącznie 22.565.209.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 3.528.239.300
    Kryształ: 935.507.900
    Deuter: -230.126.000
    obrońca zyskał łącznie 4.233.621.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2



    PS. Reszte zlomu zebral Ray przeklikujac chyba 200kk r3ecy za sure a ahwaka, czy sie podzieli z reszta? tego nie wiem, SZO zycze jedynie SWISTAKom ! bum mada faka
    //Miikuu
    //wulgaryzmy
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Lucky Gal ().

  • Gratki starcia Panocki :D Troche planowania, trochę "wtop" i #knucia i oto efekt końcowy :) Botki zrobiły ripek, szkoda że Panowie Świstkliki aka Świstaki tam trafili no ale cóż, tak zwane "wyższe dobro"

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Juva ().

  • Nie będę wdawał się w dyskusje nawet, jedyne co to zmień Lucka na Outsa bo tak jest w RW i to co dales jest niezgodne.

    Wiedziałem, ze to ty i pisałem na czacie, ze akcja śmierdzi, do tego krakena potrzebowałeś jako Kreta bo jesteś takim [ciachem], który nie potrafi sobie poradzić. W ostatnich sekundach gość cofa swoją flotę i wie o wszystkim.

    Żałosne, a pokazuje to jakim jesteś śmieciem w realu. Liczą się tylko cyferki, zarwane noce i bawienie się w kalkulacje kto kiedy jak robi fs, kiedy wraca itd...

    To jest tylko gra, a ty zawracasz na nią życie.

    Mam ogromna satysfakcję z tej akcji.


    //obraza
    //Miikuu
  • Szo Swistakom. Ray, mowisz o oderwaniu od rzeczywistosci, a sam teraz wyzywasz kogos od [ciacha] w,ze w zyciu jest [ciastkiem]. Zostan w sferze gry,gry strategicznej. Czekamy na ST z Ahwakiem, a i pamietaj o dofamie z moona :) Czy oby przypadkiem sam za wszelka cene chciales ubic top1. @Akcelerator pamietaj,ze podtrzymuje to co pisalem na priv. Ray na pewno odda wszystkim po rowno.


    //obraza
    //Miikuu
  • [ciach]

    %%%%%%%%%% zabija i koniec Gratulcje dla calego NFZ

    I zeby bylo jasne Lucek Was Panowie ( tu wstaw odpowiednie slowo ) BEZ MYDLA -lub dowolnego poslizgu jakiego uzywacie:)

    Grigor i Akca - powodzenia przy odbudowie macie silny sojusz.


    //proszę nic nie wbijać
    //Miikuu
  • miałem się wpisać wyżej ale zablokowano rezerwację postu XD

    Coby nie było akcja doszła do skutku i za to się obrońcom gratulacje należą. Chociaż ja ani trochę nie byłem zdziwiony że tak się stało. Ale podejrzewałem że o innej godzinie będą/są takie próby, tutaj bardziej na spontanie zorganizowany lot (w ogóle sam byłem nastawiony na lot po 3 i mało brakło a nie miałbym akurat floty) ale skoro jak już wiemy JNR wszystko sypał bo wszystko tu było elegancko ustawione to i tak niaczej się to skończyć nie mogło XD

    Lucky napisał(a):

    byl to akurat dzien w ktorym akcel wbijal sie przed moj atak na goscia zvxcc czy jakos tak, ta akcja o ktorej malo kto wie- kontrowalem akcela ktory zawrocil 3s porzed wlotem, 60k pc w locie, recki dograne no ale maly problem pojawil sie kiedy to zeskanowalem akcela 20s przed wlotem (w sumie sam nie wiem czemu to zrobilem :p) a tam flota fenia zle dograna ojj moglo wtedy mnie to mocno zabolec... brawo chlopaki za akcje, myslalem ze tak to bedzie wygladalo ale chlopaki na disco tak mi dopingowali ze stwierdzilem ze nie stac was na tak chytry plan przeliczylem sie i gdyby feniu nie spartolil wtedy akcji- ubilibyscie mi 60k pc
    Tak było. Z jednej strony sprytnie lucky robił z siebie leszcza któremu można kraść wloty bo atakuje 2-3 s po powrocie obrońcy, więc wykminiliśmy taką akcję. Feniu nie spartolił - to moja wina bo miałem małe problemy z komunikacją i źle podałem (lub też nie podałem mu wcale) czasu na który ma wlatywać. Więc nie on jest tutaj winien :) ogólnie bysmy zrobili bo jeszcze 1 flota się podstawiała dobrze ale rozsądnie zeskanowane i skończyło się na niczym ;)
    takich różnych akcji jeszcze było sporo, ale nie jest to w tym momencie w żaden sposób istotne :)

    Od dawna planowaliśmy próby zorganizowania lotu, ale póki top1 nie urósł tak niebotycznie mieliśmy ambicję zrobić to tylko w naszym sojuszowym gronie.

    No a od kiedy Lucky znów (szczególnie po walnięciu oddamezi, puchatka) zaczął być nieosiągalny, poleciał taki skład agresorów a nie inny. Dostałem dzisiaj zapro i świadom zagrożeń i konsekwencji z chęcią leciałem ;) faktem jest też że przed wlotem usiadłem na 2 monitorach i mając kursor na cofaniu floty widziałem na 5 s przed że zniknęła flota JNRa. Ale tego cofać nie chciałem, czekałem ewentualnie na info ze skanów - a na nich było czysto. Mogłem zachować flotę, a przynajmniej jej większą część ale nie chciałem. Staram się kierować nieco innymi zasadami w tej grze ale dlatego nigdy nie będę w niej dobry, zawsze będę leszczem. Gdybym nie padł ale padłby grigor całą flotą i tak bylibyśmy totalnie przegrani, ale nie zostawię sojusznika samego na pastwę losu. A z grigorem znam się od bardzo dawna, graliśmy na innych uniwersach i nie zostawiłbym go samego - czy w ataku czy obronie. "żałujecie" mojej obecności w starciu ale ja nie żałuję :D Nie cofnąłbym floty przed wlotem będąc dogadanym ataku- ale właśnie dlatego zawsze będę noobkiem i będę kończyć w reckach :D
    faktem jest też że JNRa wcześniej zezłomowałem na mtkach. Ale on mnie też już 3x strzelił na tym uni na większe % i nie miałem z tym problemu. Ot rywalizacja na przestrzeni paru miesięcy - i jeśli bym miał z nim gdzieś lecieć bo innej opcji by nie było, pewnie bym leciał :) nie znałem go osobiście jako gracza z innych uni czy akcji, więc też pewności że wystawia i cofa przed wlotem nie miałem.

    Kiedy lecieliśmy z Benym i Jabolem byliśmy przekonani że cofną przed wlotem - nie chcieli nam wprost napisać że tego nie zrobią, odpowiadali ciągle zdawkowo i półsłówkami (chyba jednak sumienie nie pozwalało napisać wprost że nie cofną a tak właśnie zrobić) i sami się zastanawialiśmy co z tym zrobić - nawet typowaliśmy sytuację że cofniemy wszyscy lot kilka s przed ;) ale skonczyło się tak jak Lucky napisał - wszystko było ustawione i tak więc zalogował na konto.

    PS. ciągle coś dodaję bo zanim dopiszę to pojawia się kolejna porcja postów.;
    Do tej pory pisałem że jeśli padnę to kończę grę. Dość długo zajęło budowanie floty do tego stanu jaki jest, bardzo dużo czasu poświęconego żeby trafiać różne starcia tutaj w ten dział wrzucane. Dziękuję za chęci wysyłania surowców i odbudowy - ale ja od nikogo ich nie przyjmę, mogę jedynie od sojuszników, chociaż i tak niechętnie bo wiem ile trzeba włożyć pracy i czasu aby grać i mieć.
    zresztą jak by to wyglądało? latałem i chciałem na Was latać a teraz mam przyjmować pomoc? podjąłem świadomą decyzję lotu więc nic mi się nie należy.
    Nie wiem jeszcze czy wrócę - na razie wrzuciłem urlop. Jeśli wrócę to i tak na na jakiś czas możecie o mnie zapomnieć XD bo coś tam się odbuduje ale chwilowo z 20 panckami świata nie zwojujemy :D

    PS.2. przepraszam sojuszników i dziękuję im serdecznie za wszelką pomoc i miłe słowo (tutaj także nie sojuszników). Żałuję że tak się daliśmy bo im dalej w las tym więcej widzę ile było alarmowych których nie zauważaliśmy :)

    PS. 3 grigor nie łam się!

    Gratuluję :)
    pozdrawiam wszystkich
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • [ciach]

    Co do starcia to naprawdę niezłe [ciach], dla takich akcji warto grac :thumbup: Szkoda tylko, że wychodzą jakieś tam 'nieczystości' w tle..
    Jeżeli wspomnieni agresorzy faktycznie dorobili się nieuczciwie - dobrze wyszło, pozostałym zostaje życzyć szybkiej odbudowy, a obrońcy niech świętują, jest czego ;)



    //offtop
    //Miikuu
  • Napiszę ostatnią rzecz, nigdy ale to nigdy nie przyszłoby mi do głowy żeby cofać lecąc w ACSie, to zagranie jest poniżej pasa. Trzeba być [ciach] aby tk zrobić - innego wytłumaczenia nie ma. Wiem że to forma taktyki, ale według mnie nie dopuszczalna - kiedyś nawet za to karali bananami. Też czułem że to starcie śmierdzi, ale cóż to tylko gra :), forma rozrywki, grać będę dalej bo coś trzeba robić żeby się nie nudzić, ale Bogiem nie zostanę bo już jeden jest ;) - buahahaha. Agresorom jak i obrońcom życzę SZO. Damy rade :).



    //pseudocenzura
    //Miikuu
  • ALe @Akcelerator pamietaj, ze honorowy gracz, powinien wam pewna czesc wyslac na odbudowe, bo jak ktos ma honor jako czlowiek to odesle, w szczegolnosci, ze tyle ma sury z innego zloma. Rozumiem, honor jedna rzeczy, inne sojusze ok, ale to jak w grze/zyciu/polityce/historii , tu nie chodzi o jalmuzne,odpusty etc. tylko o jakis tam honor/zdrowa rywalizacje. Kazdy z nas niepotrzebnie poswiecil czas tej grze, a wiec, lepiej byc razem w tej gownianej grze niz osobno. Druga rzecz ja nie chce bron boze korzysci, tylko ucziwej gry, kontr (chyba dobrze napisalem) i rywalizacji bez BOT-ow. Szo, tym co maja sie odbudowac "legitnie".

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darkstar ().

  • Graty Panocki z NFZ, scenariusz, plan i idea akcji - majstersztyk. Dopracowana właściwie do perfekcji, a na pewno do jej udanego skutku. Ray - radzę odkręcić zawór, i zluzować emocje, bo niejednokrotnie mierzysz/mierzyłeś innych swoją miarą, zauważając w oczach innych drzazgi, nie dostrzegając może w swoim belki...
    Mówi się, że na wojnie wszystkie chwyty dozwolone, tego nas bynajmniej nasz piękny kraj nauczył... a jeśli istnieje jedynie zło mniejsze i zło większe, to ja jestem za tym pierwszym, ot co.


    Ps.Idea akcji nosi niepisaną nazwę "AntyBot".. SmOOk mnie spakował, także tego... :D
    Grigor też, w wiekszym lub mniejszym stopniu, (gdzieś tam czuję sie pomszczony xDD)
    Akce, nie przypominam sobie. Życzę Świstakom Rychłej Odbudowy, bo właściwie to znaleźli się w nie odpowiednim miejscu, i czasie...Powodzenia.



    "Być może nie umiemy dobrze pracować czy handlować, ale bić się umiemy znakomicie. I niech inni o tym pamiętają."


    Pozdrawiam Prawilnych, a zawistnym ch. w ryjek ^^
    Elo
  • Faktem jest to, ze ucieczka w 1 sekunde jest niemowliwa, ALE ( ponoc przed ale to wszystko gowno) ten kto sie zna to i Go sprobuje oszukac i napisze skrypt w 20 minut co mu flo telepnie w 1 s (quantum,quorar,yildun i wiele innych) krowka, to kto gra dluzej to nie jest tym zdziwiony, ale ze ktos jest codziennie 24 h , to albo multi albo bot.
  • aaa zapomnialem chyba dodac ze to bylo LUSTRO wiec jezeli ktos twierdzi ze JNR byl potrzebny zeby jakies ustawki robic... te floty pacany staly na tym moonie od godzin niektore... tyle ze nikt nie byl na tyle ogarniety zeby zeskanowac i sprawdzic poziom dexow (ktory ciagle ubywal bo fsy byly 40minutowe na wlasne pz) na innych moonach, zeby szukac po moonach sojusznikow gdzie znajduja sie ich floty... a zreszta, niczego wiecej sie nie spodziewałem niz lotu na pale, macie jedynie fart ze opozniliscie i musielismy zawracac reszte flot ktore tam staly a nie byly lustrem bo starcie wygladaloby lepiej z naszej strony, kolejne szczescie macie takie ze LAG po starciu trwal 8s i nasze 150k reca przestrzelilo (opozniliscie o ponad minute zgrywajac sie nieswiadomie w nasze recki ktore wpadaly 2 i 6s po starciu ale niestety rw wygenerowalo sie po 8s)
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Witam wszystkich! :)
    Po raz kolejny.
    Tak jak pisałem do Akce przed wlotem, jak nas ktoś wy pier dzieli to i tak będziemy mieli nasze TOP1 ACS.
    Nie zaskoczyła nas ta akcja w żaden sposób. Zarzekacie nam brak obserwacji itp. Odkąd Outs zaczął stawać na moonie na długie godziny i to wypatrzyłem to widziałem że cały NFZ nie latał po uni w ogóle, dlatego już coś śmierdziało. Ale spoko wiara w ludzi pozwoliła na dalsze kombinowanie tego lotu.
    W pierwszym locie lecieliśmy składem: Ja, Akce, smOOk, jabol i beny.
    W pewnym momencie napisałem do wyżej wymienionych w prost: "Czy nie zawrócicie przed dolotem?" Napisali że tego nie zrobią , po chwili zalogował / napisał outs i zawracaliśmy, więc jakieś resztki sumienia się chyba odezwały. :) Szkoda że tym razem nie było skrupułów. ;/

    Co do botów: Pisałem do smOOka rano - odpisywał, w południe - odpisywał, wieczór, noc - odpisywał.
    I wtedy przestałem myśleć że to bot. A zacząłem myśleć że dwóch ludzi gra na jednym koncie.
    Prawdy się nie dowiemy - niestety.

    bocieek napisał(a):

    Jakiego Krakena? :E

    ja cofnąłem tą flotę :E - wy nic nie kapiszi :E
    Po powrocie z urlopu napisałeś że Ty to kraken. Dlatego tak myśleliśmy i ukrywałeś to przez cały czas.
    A byliśmy w jednym sojuszu na Janice. Byliśmy bo Ciebie już nie ma. Skoro grałeś tutaj z NFZ to na Janice byłeś w naszym sojuszu jako kret dla NFZ czy co?

    [ciach]

    Ale tak jak zawsze pisałem o Tobie nawet po zezłomowaniu mnie - grasz w to dobrze.
    Gra wojenna - ma się rozumieć że szwindle wchodzą w grę.
    Lustro - piękna sprawa.

    Jak ktoś to napisał - akcja piękna, szkoda że w taki sposób

    Foxofnox napisał(a):

    cóż a u nas zawsze jak w lesie wszystko nas omija szerokim łukiem :D

    No cóż nie próbowałbym lecieć w ACS z osobą którą z rana przyfarmiłem :E

    Atakującym odbudowy
    obrońcą przetopu
    Akcel leciał na JaeeNaRezerwie rano.
    Dołączył do nas do akcji i discorda w południe! Na moje zaproszenie.
    My ufamy ludziom w tej grze, dlatego zawsze wlatujemy do końca, nawet jak ma się to skończyć źle - poświęcenie!
    Z Akce jak lecimy z kimś to zawsze sobie piszemy że jak ktoś nas wyrąbie to przynajmniej razem. :)

    [ciach]

    Farnah napisał(a):

    Szoo swistaki sluze pomoca przy odbudowie...
    Niestety od jakiegoś czasu pomoc w odbudowie jest niedozwolona, tylko gracze o wyższym TOPie mogą posłać
    Wyższy TOP niestety odpada jak popatrzysz kto jest wyżej :D ...ale dziękujemy. Bardzo nam miło. :)

    Lucky Gal napisał(a):

    aaa zapomnialem chyba dodac ze to bylo LUSTRO wiec jezeli ktos twierdzi ze JNR byl potrzebny zeby jakies ustawki robic... te floty pacany staly na tym moonie od godzin niektore... tyle ze nikt nie byl na tyle ogarniety zeby zeskanowac i sprawdzic poziom dexow (ktory ciagle ubywal bo fsy byly 40minutowe na wlasne pz) na innych moonach, zeby szukac po moonach sojusznikow gdzie znajduja sie ich floty... a zreszta, niczego wiecej sie nie spodziewałem niz lotu na pale, macie jedynie fart ze opozniliscie i musielismy zawracac reszte flot ktore tam staly a nie byly lustrem bo starcie wygladaloby lepiej z naszej strony, kolejne szczescie macie takie ze LAG po starciu trwal 8s i nasze 150k reca przestrzelilo (opozniliscie o ponad minute zgrywajac sie nieswiadomie w nasze recki ktore wpadaly 2 i 6s po starciu ale niestety rw wygenerowalo sie po 8s)
    Jak już wcześniej napisałem gdyby nie flota JNR to nie lecielibyśmy bo mieliśmy za mało siły - więc tak - był potrzebny. Były akty na moonie to pisał że to on farmi - dlatego nie sprawdzaliśmy. Więc tak Lucky - konto JNR było potrzebne!

    Bunny napisał(a):

    @Darkstar Prawie zawstydziliscie spadaka na Fenrir. Troche % braklo :) Graty, piekne lusterko :)
    Była akcja na spadaka na 9 obrońców? Bo dużo ludzi o tym pisze ale nikt nie ma RW na potwierdzenie.
    Myśleliśmy że to mity. Macie jakiś link? Bardzo chętnie zobaczymy. :D

    Jeszcze coś dodam od siebie.
    Jeszcze coś napisze. :D
    Akce dzięki za lot. Dla mnie to był zaszczyt paść w ACSie z Tobą. Chciałeś top 1 ACS - mamy :D
    Dziękuje wszystkim co chcą nam pomóc i sojuszowi za wsparcie. :D
    Gdyby GO dopuszczali pomoc od graczy z niższym TOPem to floty mamy jutro już odbudowane. :)
    No ale niestety - łatwo być nie może. Szkoda.
    Jak już nie raz napisałem, dla nas to gra i pociągniemy to dalej. Będzie ciężej o TOPowe ST, ale w końcu tam trafimy. :)
    A NFZ poprosze aby każdy z Was zrobił sobie screena miejsca które zajmuje na pamiątkę :D
    ...idziemy po was. Znaczy się....trochę nam zajmie ten spacer. Także proszę - poczekajcie. :D

    Mógłbym napisać kilka słów nienawiści do tych czy tamtych ludzi i kontynuować te obrażenie się wzajemne.
    Ale jestem zbyt pozytywnie nastawionym człowiekiem. A wiadomo że karma załatwi swoje. :P

    Także życzę wszystkim dobrej gry i zabawy!

    Jak ktoś to przeczytał całe to proszę o wybaczenie. Lektórka że huhuhuuh.
    A modki i tak wykasują pewnie.
    Panstwo moderatorzy gdyby wam przyszło na myśl to skasować to jednak poprosze przenieść ten wątek na DiD. :D
    Wiem że możecie to zrobić :P ...szkoda czasu który ludzie poświęcili na pisanie :)

    Kochamy moderatorów Forum ogame!!!! :)


    //okrojone
    //Miikuu
  • Lustro zawsze na propsie
    a co do krzyków w komentarzach... Tak zawsze musi być pod topowym starciem ot taka cecha tej gry.
    Graty i oby więcej takich akcji z polotem. Miło się patrzy.

    Ofc krety to też część tej gry i w mojej opinii nie jest winny ten kto go wysyła a ten kto go wpuszcza i opiera plan na jego gadce. W historii i świata i ogame nie raz pojawiał się koń trojański. Ale nie zmienia to faktu, że zagranie z zawrotką floty nie powinno mieć nigdy miejsca i nawet jeśli robi to kret to jest to szczyt gówna... Każdą strategie trzeba grać z odrobina honoru.


    Pozdro z fenrir
  • Grigor szkoda tylko ze pomijasz kilka bardzo, ale to bardzo istotnych faktow...

    Twierdzisz po pierwsze ze JNR mowil ze akty ktore sie pojawialy sa jego, problem polegal na tym ze tak- byly jego ale tylko te na 5 i 7g gdzie ma dosc blisko a tam wystraczylo jedynie poprosic go o screen czasow w jakich maja wejsc minuty i wszystko by sie zgadzalo, resztę akt robil jazon itd, konta ktore skanuja, nigdy nie leca- skanuja po czym lecisz ty (bez skana), piorun (darecki) itd itd wiec nie grigor, jnr nie byl w aktach potrzebny do NICZEGO bo gdybyscie mnie obserwowali wiedzielibyscie ze ciagle ktos gdzies mnie zapala- odkad przyfarmiles mi cos sury mam srednio 60-80 skanow dziennie (glownie po 3 oczywiscie ale jednak) i co jakies czas jakis moon mi sie zapala- wszystko bylo w jednym miejscu wiec nie bardzo byla mozliwosc zeby po skanie powstalo pz, jedynie pz powstalo na 2 224 ale PZty chyba obserwowaliscie?


    Flota JNR czy byla potrzebna? W sumie byla, zapomnialem o tym ze dzien wczesniej ray postanowil spushowac sie ahwakiem ktory Dzien wczesniej lecial z wami, tyle ze zrobil to po tym jak zaproponowales JNRowi lot- przypuszczam ze gdyby nie lot JNRa to nie moglby pushnac sie tym kontem, bo znaleźć kolejna osobe do tanca nie bylo latwo, to wszystko nie zmienia jednak faktu ze gdyby nie propozycja lotu z JNRem to ray by sie nie pushnal ahwakiem, gdyby on sie nie pushnal ahwakiem to ja nie topilbym sury- wiesz czemu to zrobilem? Bo w przypadku lotu na mnie przegrywalismy w momencie w ktorym opozniacie- musielibysmy zawracac floty ktore byly ponad lustro aby nie bylo wtopy, moja flota w lustrze przy tym kalibrze jaki uzbieraliscie niestety wychodzila niekorzystnie, tzn spadalo i nam i wam tylko mieso, starcie wychodzilo wieksze niz to obecne jednak cel nie zostalby osiagniety (masa ciezkiego sprzetu wracalaby na moony agresorow)

    Mowisz ze sumienie kazalo benemu i jabolowi zawrocic gdy lecieli z wami a wy dopytywaliscie czy nie zawroca- tlumaczylem juz kilka razy wiec prosze Cie... Wzieliscie sie wtedy tam przez jakąś pomyłkę, nie byliscie naszym celem- zrozum to wkoncu, zrozum ze grigor nie jest centrum wszechswiata galatea i nikt na niego nie knuje bo niby w jakim celu? Jest kilka zagran ktorych potencjalnie mozesz nie znac i moznaby cie na nich ubic, ba nawet od dawien dawna masz GSowke w us i nigdy na Ciebie nie leciala bo poprostu nikt nie mial w planach Cię pakowac...


    Nie zgrywaj grigor teraz biednego samarytanina bo mowisz ze grasz uczciwie ale chyba zapomniales jak prosiles zone rolnika zeby wystawila Ci swoja flote? Twoim argumentem bylo "nie da sie nic trafic a lucky zaraz urosnie tak ze nikt sie nie przebije", zapomniales jak prosiles inne floty całkiem nie dawno... O wymiane kont za janice? Aby tu spushowac sie ich topowymi flotami... To jak to jest z tym patrzeniem na cyferki? I jeszcze teraz mowisz ze nie sadziles ze smook to bot... To juz jest poprostu kpina, serio... A to ze ray spushowal sie ahwakiem a smook 2 dni wczesniej ci napisal PUBLICZNIE ze wie czyje to konto, dzien pozniej lecialo z wami (o nie! Dlaczego ahwaka nie bylo na discordzie?! Hmmm moze dlatego ze to konto raya!?) Kolejny dzien pozniej ray sie nim przypushowal a kolejny dzien pozniej ochoczo leciales z nimi w acs...

    Problem tego uni polega na tym ze cokolwiek by sie nie stalo, wszystko macie za zle mnie, widzicie drzazgę w czyimś oku ale belki w swoim nie dostrzegacie. Probujecie na siłę, za wszelką cenę zrobić ze mnie tego zlego wypaczając fakty, nie dostrzegacie nawet tego ze nie ja zawróciłem flotę, nawet nie ja kierowałem akcja bo zwyczajnie jechalem autem, w domu bylem po 19 ... Stań wkoncu jeden z drugim 3 kroki od monitora i wez wszystko na chlodno, obiektywnie, moze wtedy wkoncu sie zrozumiemy. Jak bylem mily, klepalem flote, wrzucalem mase starc to pod kazdym byla burza ze to push itd wiec nie dziwcie sie ze przeszedlem z pozycji milego goscia do szydery i nie, akcje NFZtu to nie moje akcje! To ze gdzies jest moja flot nie znaczy ze ja to wymyslilem czy tym kieruje :p ja wrzucam starcia zeby byla burza bo tam gdzie ja tam zawsze macie cos smiesznego do powiedzenia, ale knuje caly sojusz i zdziwilibyscie się czasem ile przypisujecie mnie a tak naprwde nie zawsze wiem o co chodzi- dzwonia wyslij flote to wysylam, czesto z telefonu gdzies na miescie i tyle

    I jeszcze grigor jezeli nie widzisz rownicy miedzy staniem na moonie i odswiezaniem co 40 minut na uni ktore jest skonczone i masz flote niemal nie do ruszenia a nowym uni gdzie liczy sie kazdy farming i dookola sa floty ktore cie zdejmuja to współczuję rozumowania... Tak, na nowym dostalem 3 zlomy w przeciagu 3 tygodni jak to uni istnieje (nawet Jezus upadal- pamietaj, jak widac nawet Bogu sie zdarza) wiec jak widac mozna bylo mnie zatrzymac zanim uroslem, a planowanie tej akcji to prawie 2 miesiace wieczorami na discordzie- nie wiem jak Ci to jasniej wytlumaczyc... Ale to jest to o czym mowie, przeinaczanie faktów, nie napisalem nigdzie ze koncze gre a jedynie ze odbudowy na nowym nie bedzie bo zwyczajnie data jego otwarcia pokrywa sie z moim wzmożonym okresem pracy, kto madrzejszy zauważył ze farmilem tam jedynie od 20 do 22-23 z duzymi przerwami na pracę, 2 bomby dostalem wlasnie gdy skupialem sie na pracy i czas jakos lecial ze zapominalem odświeżyć i 2 razy gdy dostalem zloma odswiezylem 1-3min po rw, taki peszek ale nawet najlepszym sie zdarza (taka szydera jakby ktos znowu nie wylapal)

    Padles Ty i Akce ktorzy faktycznie botow nie mieli ale wiesz jak jest... Sam wiesz ze twoja gra z moralnoscia ma malo wspolnego czego przykładów mozna tu wypisac conajmniej kilka, padliscie no ale gdzie sie drzewa rąbie tam się wióry sypią jak mawiaja górale. Niedowartosciowanym uzytkownikom tego jakby pieknego forum dyskusujnego pokroju wszyscy wiedza kogo nie bede nawet odpisywal- przypomne tylko jak budowali konto ezi- PUSHEM kilku mniejszych, banda hipokrytów i nic wiecej. Amen
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • No to ja jeszcze się dopiszę.

    Starcie planowaliśmy długo - mieliśmy dużo pomysłów - wyszedł jeden z gorszych - ale tyko dlatego że była ku temu okazja,

    W czasie naszego 1 lotu - grigor powaliles czaty i moim zdaniem to Wy chcieliscie odwalic identyczna akcje tylko ze my mielismy rozbic sie u Outsa

    Nie mów też że byłeś pewny że był to Lucek - gdybys byl ta akcj nigdy by nie miala miejsca - domyslales sie pewnie - jak pol uni - ale krzetnie i przez dlugi czas budowalismy historie - lacznie z wzajemnymi zlomami, probami sciagania moonow itp.

    Akcja nie najpiekniejsza i nie wymarzona ale jak to ktos kiedys napisal gra strategiczna i wojenna na wojnie wszystkie ruchu dozwolone - nawet jezeli ich super nie propsuje to zdecydowalismy sie na ten ruch tym bardziej ze niektorych nie dalo sie innaczej zezlomowac (jak to jest z tym uciekaniem w 1s...)


    Co do reszty panowie umówmy się nikt z topki nie jest świety - ja prynajmniej o tym glosno mowie - Grigor nie mowe ze nie kupujecie kont bo jezel nie kupujecie za cash to sie wymieniacie ale pushujecie sie rowniez - ostatni tydzien chodziles za jednym z topowych kont zeby wyminil sie za Janice zebyscie mgli z jego konta skorzystac wiec blagam nie wybielajcie sie wszyscy maja cos za uszami oczywscie nikt o tym nie powie wprost tak ja sie pushuje ale chociaz nie wypisujcie jak to u Was jest ze nikt tego nie robi - lepiej przemilczec sprawe niz pisac takie rzeczy gdzie masa osob dookola ma dowody na cos innego.


    Nie znam Cie nie latalismy na siebie ale jak dobrze wiesz mielismy kreta na innym Uni na waszym disco i kurde troche przykro bylo patrzec co o nas wypisujesz. np jak po locie na Outsa Beny polecial na Puchatka wypisywales na disco jaki z niego [ciach] - troche hipokryzja patrzac na akcje z KRAKENEM/BOCKIEM.

    Niby szacuneczek ale wszedzie gdzie sie dalo cisnales po nas dookola piszac malo mile rzeczy - co jest dziwne bo procz Lucka z nikim nie miales kosy rywalizacja rywalizacja.


    W kazdym razie PANOWIE SZOOOO mam nadzieje ze sie odbuujecie i bedziemy dalej rywalizowac bo o to chodzi w tej grze.


    p.s I skonczcie cisnac na Lucka on byl przeciwny tej akcji na poczatku to m.in ja go do niej przekonalem (chociaz liczylem na inny sklad lotu choiazby bez Ravena) serio to nie on stoi za calym zlem tego Uni - sa jeszcze inne [ciach] ;)

    pozdrawiam

    //obraza
    //Miikuu
  • Napisalem tu calkiem sporo ale skasowalem.
    Nie warto. Bo i tak nawet jak sie komus pisze ze jest dobry to i tak Cie cisnie. Modki i tak skasuja. ;)

    Wygranym gratuluje. Przegranym w tym sobie SzO. Cala reszta ktora kusi czytac te lektury. Pozdrawiam serdecznie i milego dnia. ;D

    P.S. nie porównuj sie z Jezusem bo serio na tym uni pomyślą ze masz jakies problemy. :/
  • Witam. Powiem Wam jak to wygląda z boku. Jestem dość starym graczem z u28 i u48 więc siła rzeczy sporo się zmieniło. To co się ogólnie tu odpie... to jest niepojete. Skaczecie sobie do gardeł obrzucacie oskarżeniami , a tu każdy ma coś na sumieniu i nawet nie ma co dyskutować. To tylko cyferki i zabawa przynajmnie dla mnie.
    No cóż starcie konkretne , Lucky ma czego chciał. NFZ nie do ruszenia o top flocie naszego U nawet nie mowię.

    Lucky jakbyś jak to mówisz "bot floty" ściągnął inaczej...
    Sojusznikom odbudowy
    Świstakom również odbudowy
  • Najlepsze w tym starciu jest to co działo się za kulisami. Te długie godziny spędzone na knuciu i rozwiewanie dylematów "moralnych" :)
    ST nie do pobicia w najbliższym czasie, dziękuję całemu NFZ, że mogłem wziąć w nim udział.

    Świstakom życzę jak zwykle szczere SzO bo miłe chłopaki jesteście i wprowadzacie fajną atmosferę, szkoda żebyście przestali grać.
    Mimo, kontrowersji co do powstania RW, nie jest mi tutaj nikogo szkoda. Miały paść boty i padły (no prawie, bo dla osoby, której praca na rozwijanie konta sprowadza się do odpalenia bota, to żadna strata - bot i tak znowu włączony). Gdyby starcie odbyło się po waszej myśli, tylko byście go niepotrzebnie napompowali. Liczy się gra nie zysk.
  • Dopiszę się żeby nie było że jestem ignorantem.

    W naszym kraju coś się NFZtowi udało i to w sumie bez kolejek - gratuluje pomysłu i wykonania i procentu, szkoda że na sojusznikach.
    W odbudowie akce i grigora oczywiście pomogę więc pewnie niedługo znów pojawia się świstakowe stejki.

    Pozdro dla kretów !