#37 Yin-Yang [BMF] vs. UnLucky [NFZ] ~ 1164.68%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #37 Yin-Yang [BMF] vs. UnLucky [NFZ] ~ 1164.68%


    Dnia 09-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.554
    Lekki myśliwiec 10.656
    Krążownik 1.045
    Okręt wojenny 595
    Pancernik 1.215
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca UnLucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.022
    Duży transporter 325
    Lekki myśliwiec 2.673
    Krążownik 742
    Okręt wojenny 342
    Recykler 1.577
    Sonda szpiegowska 799
    Pancernik 419
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yin-Yang [BMF]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.363 ( -1.191 )
    Lekki myśliwiec 5.759 ( -4.897 )
    Krążownik 954 ( -91 )
    Okręt wojenny 592 ( -3 )
    Pancernik 1.215 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca UnLucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    5.310.853 Metalu, 2.555.282 Kryształu i 321.655 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 27.172.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 129.518.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 73.288.800 metalu i 43.179.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 8.187.790 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    12.600.000 Metalu i 12.600.000 Kryształu
    12.600.000 Metalu i 12.600.000 Kryształu
    16.646.000 Metalu i 16.646.000 Kryształu
    23.550.800 Metalu i 1.341.200 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    65.396.800 Metalu i 43.187.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 51.679.653
    Kryształ: 37.780.482
    Deuter: 139.655
    agresor zyskał łącznie 89.599.790 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -77.893.853
    Kryształ: -48.567.282
    Deuter: -11.244.655
    obrońca stracił łącznie 137.705.790 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Pech zycia... Czekajac na 70 recy nie odswiezylem nw... 21? 22min? Odbudowy więcej nie bedzie, moglem zebrac caly zlom przerywajac tp i badania bo odswiezylem kilkanascie czy kilkadziesiat s po zlomie ale juz mi chyba wystarczy :D
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • @nowynick jaka lekcja pokory? :P grac przymusowo na uni na ktorym nie mialo sie zamiaru grac bo czas jego otwarcia pokrywa sie ze szczytem sezonu w pracy i dostac dzwona na bfs to chyba dosc slaba lekcja pokory ;p pomijam fakt ze zbudowalem od czwartku? Polowe floty ktora ma agresor budujac ja od poczatku uni. Moglbym sie odbudowac ale kosztem chodzenia jak zombie bo musialbym rozszerzać jeszcze bardziej swoj dzien kosztem snu tak jak robilem to teraz zeby sie odbudowac a i tak nie odbieralbym floty chocbym nie wiem jak wyslal ten fs :p chyba ze 2x tylko odebralem fs na tym uni, takto kazdego dnia flota stala godzine, czasem dluzej, ratowalo ja to ze uni jest nowe i ciągle ktos szpieguje. Nie moj czas na gre niestety, moglem robic tak jak ustalilem sobie zaczynajac tu gre czyli do pazdziernika klikac eko, ale nie wytrzymalem :D
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lucky Gal napisał(a):

    @nowynick jaka lekcja pokory? :P grac przymusowo na uni na ktorym nie mialo sie zamiaru grac bo czas jego otwarcia pokrywa sie ze szczytem sezonu w pracy i dostac dzwona na bfs to chyba dosc slaba lekcja pokory ;P pomijam fakt ze zbudowalem od czwartku? Polowe floty ktora ma agresor budujac ja od poczatku uni. Moglbym sie odbudowac ale kosztem chodzenia jak zombie bo musialbym rozszerzać jeszcze bardziej swoj dzien kosztem snu tak jak robilem to teraz zeby sie odbudowac a i tak nie odbieralbym floty chocbym nie wiem jak wyslal ten fs :P chyba ze 2x tylko odebralem fs na tym uni, takto kazdego dnia flota stala godzine, czasem dluzej, ratowalo ja to ze uni jest nowe i ciągle ktos szpieguje. Nie moj czas na gre niestety, moglem robic tak jak ustalilem sobie zaczynajac tu gre czyli do pazdziernika klikac eko, ale nie wytrzymalem :D
    Szczyt sezonu w pracy ale " pomijam fakt ze zbudowalem od czwartku? Polowe floty ktora ma agresor budujac ja od poczatku uni." to czas był :thumbsup:
    Dostałeś człowieku strzała, a Twoje tłumaczenia nie ma nic wspólnego z realiami :popcorn:

    GZ starcia :D
    ~~U.Retro~~
    U.60 GROM
    U.Quantum TEREFERE
    U.Ursa AKUKU
    U.Xanthus TEREFERE
    U.Zibal TEREFERE & G_C_T
    itd.
  • hmm... a moze by tak zamiast gadac glupoty na forum poobserwujesz moja gre...? ze weekendy mam wolne i siedze po 18h farmiac? i ze moje pkt zniszczone rosna tylko w weekend niemal? czy bedziesz pierdzielic bzdury bezpodstawnie [ciach]?

    Moderator Neferet:
    Obraza
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lucky Gal napisał(a):

    hmm... a moze by tak zamiast gadac glupoty na forum poobserwujesz moja gre...? ze weekendy mam wolne i siedze po 18h farmiac? i ze moje pkt zniszczone rosna tylko w weekend niemal? czy bedziesz pierdzielic bzdury bezpodstawnie jak typowe forumowe 0?
    Ja tylko wyciągnąłem wniosek z tego co napisałeś powyżej. To, że dostałeś złoma to nic strasznego, zawsze możesz odbudować. Też nie mam czasu na ambitną grę tym bardziej na obserwację punktów flot :/
    W takim razie mogę życzyć tylko odpoczynku od czasochłonnego ogame X/
    ~~U.Retro~~
    U.60 GROM
    U.Quantum TEREFERE
    U.Ursa AKUKU
    U.Xanthus TEREFERE
    U.Zibal TEREFERE & G_C_T
    itd.