Dris [SKB] vs. Constantine [TEREFERE] ~ 908.51%

  • Dris [SKB] vs. Constantine [TEREFERE] ~ 908.51%

    Hello,

    Lecialem na tego pana juz ponad 10 razy, dexu przepalilem ze ho ho. Bardzo dobrze sie pilnowal, ale dzisiaj zauwazylem ze wchodzi i tylko odswieza i co 30 minut znowu,

    Mialem leciec pol godziny temu, ale patrze ze swieci sie 2, to mowie sobie a recki przynajmniej wysle, nagle zapalaja sie kolejne planety, no i tutaj stwierdzilem ze czekam 5 minut i lece na aktach bo nie dam rady jak poczekam na minutki, lot pc i ow to troche ponad 24 minuty, ale po jakims czasie patrze sie jest off wszedzie minutki do ataku 17 minut i off 15 na planetach, to stwierdzilem ze sie idealnie wstrzelilem :D

    Lot pc i ow bo nie bede zostawial dofarmu bez krazkow w razie czego,

    Obronca zalogowal sie chwile po ataku i cos tam wioslowal, ale dziekuje bardzo ze nie bylo antyreckow, na farmie bym wyszedl na swoje ale szkoda takiego zysku :popcorn:

    Pozdrawiam SKB guderiana i bombowego bombermana oraz specjalnie pozdrowki dla naszego ojca chrzestnego viseriona, ktory sprawuje piecze nad swoimi skurczybykami :thumbup:

    No to go


    Dnia 08-09-2019 17:59:07 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Dris [SKB]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 2.179
    Pancernik 2.682
    _________________________________________


    Obrońca Constantine [TEREFERE]
    ________________________________________________


    Mały transporter 3.700
    Duży transporter 2.038
    Lekki myśliwiec 6.633
    Ciężki myśliwiec 44
    Krążownik 1.154
    Okręt wojenny 328
    Recykler 787
    Sonda szpiegowska 179
    Bombowiec 7
    Niszczyciel 71
    Pancernik 363
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Dris [SKB]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 1.975 ( -204 )
    Pancernik 2.598 ( -84 )
    _________________________________________


    Obrońca Constantine [TEREFERE]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    2.942.067 Metalu, 2.942.068 Kryształu i 1.482.365 Deuteru
    14.223.447 Metalu, 1.014.195 Kryształu i 0 Deuteru
    7.111.723 Metalu, 507.098 Kryształu i 0 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 19.380.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 174.079.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 56.350.500 metalu i 34.500.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 30.222.963 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    55.440.500 Metalu i 33.590.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 68.017.737
    Kryształ: 31.633.861
    Deuter: 222.365
    agresor zyskał łącznie 99.873.963 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -125.278.237
    Kryształ: -67.044.361
    Deuter: -11.979.365
    obrońca stracił łącznie 204.301.963 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Dzięki za pozdrowienia <3 Super, że udało Ci się w końcu trafić coś z nieco większym zyskiem, czekam teraz na coś konkretniejszego bo potencjał masz ;P
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Po primo to gratulacje wlotu bo flota wrocila z fsa goscie sie zwalili a że wódeczka zawsze dobra jest to tylko wlazlem i mialem wyslac fsa ale... i tu moja pani z tekstem "znowu gra najwazniejsza" no to odlozylem sprzet bo przeciez to tylko gra a i tak nic zlego sie nie dzieje no i do wódeczki stek gotowy :D

    Po drugie to nie wiem czy atakujący wyszedł na Plus, biorąc pod uwagę ilość lotów na mnie (18) i spalony deuter, którego na bank dużo było. Ale cóż na tym ta gra polega ze dexu zawsze brak.

    Po trzecie to polowanie zaczęło się na mnie bo zacząłem latać na konta, które są powiązane z SKB. Tak mi się wydaje, że stąd tak duże zainteresowanie graczy SKB moją osobą bo nie tylko Dris na mnie latał. A że SKB gra nie czysto to wszyscy wiedzą i dużo dowodów na to nie trzeba. Viserion był na początku w Terefere :D i też dzielił się wiedzą. ....

    Poza tym nie załamuje się bo z moim Eko szybko flotke postawie i znowu zacznę loty na te "nieczyste" konta ;P poza tym dużo nie straciłem. Kilka lotów i będzie git.
    Wniosek z dzisiaj : pijesz nie graj.

    Atakujacemu gratulacje bo mimo deuteru, ktory stracił, zysk ze zbiórki złomu skóry. Przetapiaj...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Constantine ().

  • Constantine napisał(a):

    Po primo to gratulacje wlotu bo flota wrocila z fsa goscie sie zwalili a że wódeczka zawsze dobra jest to tylko wlazlem i mialem wyslac fsa ale... i tu moja pani z tekstem "znowu gra najwazniejsza" no to odlozylem sprzet bo przeciez to tylko gra a i tak nic zlego sie nie dzieje no i do wódeczki stek gotowy :D

    Po drugie to nie wiem czy atakujący wyszedł na Plus, biorąc pod uwagę ilość lotów na mnie (18) i spalony deuter, którego na bank dużo było. Ale cóż na tym ta gra polega ze dexu zawsze brak.

    Po trzecie to polowanie zaczęło się na mnie bo zacząłem latać na konta, które są powiązane z SKB. Tak mi się wydaje, że stąd tak duże zainteresowanie graczy SKB moją osobą bo nie tylko Dris na mnie latał. A że SKB gra nie czysto to wszyscy wiedzą i dużo dowodów na to nie trzeba. Viserion był na początku w Terefere :D i też dzielił się wiedzą. ....

    Poza tym nie załamuje się bo z moim Eko szybko flotke postawie i znowu zacznę loty na te "nieczyste" konta ;P poza tym dużo nie straciłem. Kilka lotów i będzie git.
    Wniosek z dzisiaj : pijesz nie graj.

    Atakujacemu gratulacje bo mimo deuteru, ktory stracił, zysk ze zbiórki złomu skóry. Przetapiaj...
    @Constantine

    Wodeczka i goscie no to rozumiem :) zona doklanie to samo mi gada,

    Po drugie - Wyszedlem na plus, deuteru spalillem troche to prawda ale to juz wliczone w koszta floty,

    Po trzecie - W tym przypadku nie wiem o co ci chodzi, ale widze zaleznosc ze duzo osob sie doszukuje ukrytych kont/pushy czy czegokolwiek, my gramy for fun zgrana paczka dlatego nie rozumiem tego doszukiwania sie. Zauwaz prosze ze zaden z nas nigdy nie wisial na zadnym banie. Jezeli macie jakies dochodzenia to skladajcie tickety, ja jestem przekonany ze nikt z nas nie wyladuje na banie. Z mojej strony lot na Ciebie bo az zal nie leciec 1 us od siebie :D

    Po za tym constantine zycze szybkiej odbudowy i szacunek ze nie ratowales sie antyreckami, bo to zadko sie zdzarza.
  • Constantine napisał(a):

    Po primo to gratulacje wlotu bo flota wrocila z fsa goscie sie zwalili a że wódeczka zawsze dobra jest to tylko wlazlem i mialem wyslac fsa ale... i tu moja pani z tekstem "znowu gra najwazniejsza" no to odlozylem sprzet bo przeciez to tylko gra a i tak nic zlego sie nie dzieje no i do wódeczki stek gotowy :D

    Po drugie to nie wiem czy atakujący wyszedł na Plus, biorąc pod uwagę ilość lotów na mnie (18) i spalony deuter, którego na bank dużo było. Ale cóż na tym ta gra polega ze dexu zawsze brak.

    Po trzecie to polowanie zaczęło się na mnie bo zacząłem latać na konta, które są powiązane z SKB. Tak mi się wydaje, że stąd tak duże zainteresowanie graczy SKB moją osobą bo nie tylko Dris na mnie latał. A że SKB gra nie czysto to wszyscy wiedzą i dużo dowodów na to nie trzeba. Viserion był na początku w Terefere :D i też dzielił się wiedzą. ....

    Poza tym nie załamuje się bo z moim Eko szybko flotke postawie i znowu zacznę loty na te "nieczyste" konta ;P poza tym dużo nie straciłem. Kilka lotów i będzie git.
    Wniosek z dzisiaj : pijesz nie graj.

    Atakujacemu gratulacje bo mimo deuteru, ktory stracił, zysk ze zbiórki złomu skóry. Przetapiaj...

    Heh jaka teoria spiskowa. :E
    18 lotów to max 18 mln deuteru a zysk 100kk. W ciemno zakładam , że lot nie kosztował więcej jak 500k.
    Przy graniu flotą liczy sie efekt końcowy , a nie przepalony deuter.
    Przypuszczam , ze to nie było zainteresownie Twoją osobą lecz Twoją flota , a to duża różnica.
    Każdy kto ma flote i ma ładny cel będzie latał do skutku. Byłeś łakomym kąskiem i stąd też tyle lotów z każdej strony.
    Za loty na "nieczyste" konta miałbyś orane wszystkie planety i satki kilka razy dziennie.
    Boli złom , mnie też by bolał...18 razy pokazywać środkowy palec agresorowi i zwiewać ...aż w końcu on pokazał swój :E
    Niby to tylko gra ...po tej wypowiedzi śmiało moge stwierdzić , że krew się zagotowała. :)
    Wszystkim co idzie ciut lepiej muszą być od razu źli i nieuczciwi bo przecież ja też gram , wiec jak moga byc lepsi ? Prawda?
    Typowy Janusz :) Mimo wszystko odbudowy...
    Tobie Dris gratuluję zaparcia. Takie RW cieszą najbardziej. Po to jest flota by próbować.
    Czasami uda się za 1 razem , czasami za 5 a czasami za 20 , 30, 50... :E Grunt to sie nie poddawać.
    Miłego przetopu.