agent Leon & CBoDone [LHiP] & SIERP [PzM] & Fifi [VSS] & Wiurek [LHiP] vs. zeol [SKB] & La Bomba Maniana [SKB] & OldSpice [SKB] & KaMiKaZe [SKB] & dawczu [SKB] ~ 10493.07% - TOP 1 Obrona ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • agent Leon & CBoDone [LHiP] & SIERP [PzM] & Fifi [VSS] & Wiurek [LHiP] vs. zeol [SKB] & La Bomba Maniana [SKB] & OldSpice [SKB] & KaMiKaZe [SKB] & dawczu [SKB] ~ 10493.07% - TOP 1 Obrona ACS

    Historia długa i nawet prawdziwa, o pewnym starciu gdy chwila była ckliwa.
    Było tam paru chłopców z ferajny, zebrani razem na cel ataku marny.
    Plan ataku cwany, stateczki gotowe już silniki grzeją rury wydechowe!

    Zeol był celem, na kontrę polecę! Odbije od planety i ogień wnet wzniecę!
    Zeol nie głupi kolegów ma hardych, porzez gale popędzą swe stada umarłych
    Zabezpiecz tyły komenda gotowa, stateczki w locie rzecz ustawiona.

    Agresor był pewien swej siły :
    W sile wielkiej się zebrał i gotów do boju, zeol odbity NIE BEDZIE POKOJU!
    Już silnik zapłonął , już bucha wydechem - Krwi i ognia wołają ze śmiechem!

    Atak był dziwny, sekund 12 spóźniony, czyżby ten powrót został źle policzony?
    Kompania Gotowa na moonie ląduje, do końca stać będzie odeprze te ... wuje?!
    Skan leciał za skanem już kicki laguje ale kompania ma twarde swe .... wuje ;)

    Ogień i zgliszcza i tyle zostało więc o płętę pokuszę się śmiało :

    Pamiętaj bracie tę radę wspaniałą, na skurczybyka nie podchodź z miękką fają ;)


    A tak już bez rymu i śmiechu, atakierom wielkie SzO i gratulacje wystania do końca choć było źle policzone.
    Kamratom gratulacje i wytrwałości w pracy bo nocka zarwana az człowiek ledwo żyje.
    Dla gawiedzi poniżej cyferki, miłej zabawy.



    Dnia 04-09-2019 04:20:09 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor agent Leon
    ________________________________________________

    Krążownik 13.291
    Mały transporter 386
    Lekki myśliwiec 225
    Pancernik 14

    _________________________________________

    Agresor CBoDone [LHiP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.770
    Lekki myśliwiec 27.796
    Okręt wojenny 1.000
    Pancernik 1.197
    Krążownik 4.280

    _________________________________________

    Agresor SIERP [PzM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 28.950
    Ciężki myśliwiec 2.569
    Okręt wojenny 369
    Krążownik 9.064

    _________________________________________

    Agresor Fifi [VSS]
    ________________________________________________

    Krążownik 2.274
    Okręt wojenny 2.005
    Pancernik 497

    _________________________________________

    Agresor Wiurek [LHiP]
    ________________________________________________

    Krążownik 4.410
    Okręt wojenny 3.881
    Pancernik 976

    _________________________________________

    Obrońca zeol [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 11.126
    Okręt wojenny 2.116
    Pancernik 9.451

    _________________________________________

    Obrońca La Bomba Maniana [SKB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 10.006
    Lekki myśliwiec 19.730
    Krążownik 4.964
    Okręt wojenny 3.521
    Pancernik 3.729

    _________________________________________

    Obrońca OldSpice [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 11.823
    Okręt wojenny 2.876
    Pancernik 2.098

    _________________________________________

    Obrońca KaMiKaZe [SKB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 12.421
    Lekki myśliwiec 43.377
    Ciężki myśliwiec 17
    Krążownik 12.917
    Okręt wojenny 2.969
    Pancernik 3.670

    _________________________________________

    Obrońca dawczu [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 5.223
    Okręt wojenny 2.086
    Bombowiec 107
    Niszczyciel 1
    Pancernik 5.055

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor agent Leon
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor CBoDone [LHiP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor SIERP [PzM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Fifi [VSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Wiurek [LHiP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca zeol [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 10.183 ( -943 )
    Okręt wojenny 2.113 ( -3 )
    Pancernik 9.450 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca La Bomba Maniana [SKB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.394 ( -5.612 )
    Lekki myśliwiec 8.667 ( -11.063 )
    Krążownik 4.517 ( -447 )
    Okręt wojenny 3.507 ( -14 )
    Pancernik 3.728 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca OldSpice [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 10.720 ( -1.103 )
    Okręt wojenny 2.867 ( -9 )
    Pancernik 2.097 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca KaMiKaZe [SKB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.430 ( -6.991 )
    Lekki myśliwiec 18.783 ( -24.594 )
    Ciężki myśliwiec 6 ( -11 )
    Krążownik 11.639 ( -1.278 )
    Okręt wojenny 2.960 ( -9 )
    Pancernik 3.669 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca dawczu [SKB]
    ________________________________________________

    Krążownik 4.775 ( -448 )
    Okręt wojenny 2.083 ( -3 )
    Bombowiec 107 ( -0 )
    Niszczyciel 1 ( -0 )
    Pancernik 5.055 ( -0 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 1.895.889.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 318.121.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 742.233.500 metalu i 307.073.500 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    188.895.000 Metalu i 188.895.000 Kryształu
    293.354.500 Metalu i 84.435.500 Kryształu
    98.330.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    580.579.500 Metalu i 273.330.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.266.014.000
    Kryształ: -522.977.000
    Deuter: -106.898.000
    agresor stracił łącznie 1.895.889.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 362.126.500
    Kryształ: 182.160.500
    Deuter: -8.498.000
    obrońca zyskał łącznie 535.789.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Freez ().

  • muahahahhaha, wiersz legitny :D szefie, nie myślałem ze ty taki wierszokleta! brawo!

    świetna akcja, co prawda chciałem spać, ale wyszło jak wyszło :D w sumie to przespałem pół akcji, flota zaparkowana na płatnym moonie u zeolka i strażnik nad nią czuwał, a ona nad strażnikiem :D

    i te 12 sekund i nadzieja by się nie cofnęło

    edit. ze starcia wyszliśmy na 500 kk zysku, tylko szefo wstawił zły konwerter :P
    u21: 61 ST - 48.626 % - END
    u33: 92 ST - 184.674 % - END
    u50: 49 ST - 155.983 % - END
    LEO: 26 ST - 2593 % - END
    GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
    INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

    OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
  • no cóż, gratulacje. błędy zostały popełnione (12 sekund, ktoś przypadkiem opóźnił) i albo zeol miał niezłego nosa, albo ktoś dał drobną podpowiedź. Dla atakujących SzO, dla SKB: rozdajcie surowce ubogim i tak wygraliście:D

    a dla mnie chyba dni są policzone:P ale tanio skóry nie sprzedam ( znaczy strat może nie będziecie mieli ale deuteru napalicie:D)
  • wypada mi pogratulować, co zawsze czynię, bo uznaję to za punkt honoru - nie będę się wgłębiać czy ktoś sypnął, czy podstawka była w ciemno, bo nie zmienia to faktu, że zostałem przechytrzony, a najbardziej boli mnie w tym to, że pociągnąłem za sobą jeszcze 4 osoby

    wyliczone było prawidłowo, zresztą zeol o tym dobrze wie, bo może wywnioskować to z mojej wiadomości tuż przed starciem i godziny jej wysłania - po prostu ktoś dodając flotę zrobił to na tyle nieudolnie, że znacząco opóźnił atak i wyszło jak wyszło

    biorę na siebie odpowiedzialność za to starcie wobec reszty atakujących, jednemu z nich wynagrodziłem oddając swoje konto, wobec reszty nie mogę zrobić nic więcej, jak powiedzieć przepraszam

    dziękuję wszystkim za grę na tym universum i życzę dalszej miłej zabawy
  • Dzięki za wspólny lot. Gdyby ta flota nie stała na planecie a jak zwykle na moonie pewnie cieszył by się ktoś inny. A tak spełniliśmy sojuszniczy obowiązek i się udało. Jak to mówią dzisiaj my kogoś jutro ktoś nas.

    Dla agresorów gratulacje, paść w locie to żaden wstyd. Ten kto Wam opóźnił lot mógł być Waszym wybawieniem jednak stało się inaczej. Na tyle osób strata niewielka wbrew pozorom więc kto ma chęci może grać dalej :)
  • Pięknie siadło panowie. Takiej akcji prędko na tym uni nie będzie, bo potencjalni agresorzy 2x przemyślą zamiary.
    Aczkolwiek, pełen szacunek dla atakujących, jak padać to w walce właśnie. Teraz musicie się podnieść, w końcu po tym poznaje się prawdziwych walczaków.
    bawimy się dalej!
    17.08.2005r - ...
    Zawsze z fartem 8-)
  • Kurde :D wałek ładny śmierdzi na odległość...
    Ale po kolei... Agent ok tygodnia temu proponuje akcje... Ustawione floty pada na Zeola( tu zapala się pierwsza lampka—> wejdźmy w wiadomości i odszukajmy skany od Zeola, same moony, nie przypominam sobie skanu na planete). Dziwnym trafem akcja która chcieli zorganizować SKB zbiegła się z terminem organizacji akcji przez Agenta Leona... Nie było mnie wtedy na discordzie ale fakty są takie, że Leon zostawia flote na planecie, żeby Zeol podniósł flote... Chwile przed 3 pojawia się lot Zeola... czas lotu bodajze 41:05... Licząc w 2 strony to wychodzi 82:10... Jeśli chodzi o podstawiające się floty dawczu leciał 1h 13 min(73 min), Labomba 1h 2 min(62min) czyli musieli puścić podstawkę chwile po starcie Zeola...
    Teraz popatrzmy na skład floty osoby która ze strony agresorów organizowała cała akcje... Otóż w składzie Agenta Leona znalazło się 225 lekkich myśliwców... Biorąc pod uwagę odległość jaka dzieli Zeola I Agenta łatwo można policzyć czas lotu LM Agenta... prntscr.com/p1tlyz
    Skoro czas lotu LM Zeola wynosił 40-42 minuty to przynajmniej 6 minut przed czasem wlotu Zeola puścił lmy jako pilot co dowodzi, że po prostu wpuścił w maliny osoby które leciały razem z nim... Co moim zdaniem jest wystarczającym dowodem na to, że akcja cała była ukartowana i floty chłopaków padły podstępem....

    Nie mniej obrońcom gratuluje przekrętu natomiast agresorom życzę SZO.... A Agentowi [ciach] w du**

    Moderator Neferet:
    Pseudocenzura
  • Witam,

    nie snulem podejrzen, bo znam kilku chlopakow z przeciwnej strony starcia i osob im towarzyszacym, ale faktycznie sprawa cos smierdzi. Nie bylo mnie przy samej akcji, bo ustawka sie odbywala zanim zaczalem odczytywac wiadomosci na discord (jakies 1,5 tygodnia przed moim odczytaniem :D ). Wczoraj sam mialem byc do konca przy akcji, ale napisalem chlopakom ze akcja jest totalnie bez sensu, bo przeciez kto skanuje planety w celu poszukiwan floty, napewno nie tak szanujacy sie sojusz jak SKB, pisalem nawet ze ja spokojnie moglbym stac na bfs na ktorejs z zapomnianych planet i nikt by na mnie nie polecial. Akcja wlasnie o tyle mi sie troche dziwna i glupia nawet wydawala, wiec spokojnie poszedlem spac. Rano wtaje a tu gong :D :D .

    Gratulacje kombinatoryki Panowie, jesli tak to wygladalo to jest szczyt wszystkich szczytow. Jesli nie to wielki szacun, bo sam juz w takich podstawkach uczestniczylem. Ale podejrzane dla mnie jest dalej to, ze jak mozna bylo znac powrot Zeola no bo przeciez ten majac na falandze flote obroncy (ja tak bym zrobil) powinien sobie zawrocic stateczki od razu jak zobaczyl ze obronca podnosi flote, czyli czas nierealny do podliczenia i suma sumarum chlopaki sie na obrone podstawiaja tak wczas, ze skany mozna spokojnie poszczac i stwierdzac podstawke i zawracac flote.

    Obroncom, szczegolnie moim sojusznikom, ktorym wielkie, ogromne gratulacje walecznosci i ktorych jest mi bardzo szkoda ze wzieli udzial w tej podejrzanej akcji, wielkie SzO!!

    Dodam jeszcze ze noc wczesniej wybodzilismy wilkia z lasu (Zeola) i musial sam uciekac z flotka przed naszym atakiem, bo przeciez nie mialby jak czegokolwiek sam wykombinowac a i chlopakow jakos pewnie tak brakowalo do tego kombinowania (dzien wczesniej nie ma ekipy, dzien pozniej w ferelnym dniu ekipa jest zgrana jak tralala i nawet wiersze mozna o tym pisac :D )
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • Jakby dawczu wysłał 10.000 niszczycieli to mógłbyś się czepić ale dałem 1 słownie jednego niszczyciela i 107 bombek. Szybka flota leciała by dużo szybciej. Jako, że zeol miał dość daleko to czasu było sporo. Zwłaszcza, że napisał na disco od razu po starcie ze potrzebuje obstawy bo obawia się kontry bo flota leona stoi na planecie a nigdy nie stała. Flota akurat nigdzie nie latała to od razu podesłałem ile mogłem. Bym wiedział wcześniej dosłałbym dexu. Podał czas powrotu i puściłem na co miałem paliwo a mogłem więcej. Gdybyś Sherlocku sprawdził dokładnie rozstawienie planet tak jak czasy lotu to wiedziałbyś, że leon leciał kr z miejsca gdzie atakował go zeol bo tylko nimi zdążył a te lmy dopiął z innej kolonii. Więc teoria o puszczeniu lm wcześniej obalona. Czekam na kolejne :D
  • Zaraz będzie komentarz do postu @KrzysDRJ ze strony SKB, że to kłamstwa, wierutne bzdury, a autor tego komentarza niech się... Prawda jest jednak taka, że SKB jednym manewrem pozbyło się kilku konkurencyjnych flot, więc wszystko jest możliwe. Sam skład graczy dobrany przez agenta Leona nie wygląda na przypadkowy. Padły dwie kolejne flo LHiP, więc i wojna do przodu. SKB może spać spokojnie.

    Ps. Dodam tylko, że zeol ani nikt z SKB nie skanuje mi planet. Jadą po moonach i liczą na łatwego BFS
  • Usagi napisał(a):

    Zaraz będzie komentarz do postu @KrzysDRJ ze strony SKB, że to kłamstwa, wierutne bzdury, a autor tego komentarza niech się... Prawda jest jednak taka, że SKB jednym manewrem pozbyło się kilku konkurencyjnych flot, więc wszystko jest możliwe. Sam skład graczy dobrany przez agenta Leona nie wygląda na przypadkowy. Padły dwie kolejne flo LHiP, więc i wojna do przodu. SKB może spać spokojnie.

    Ps. Dodam tylko, że zeol ani nikt z SKB nie skanuje mi planet. Jadą po moonach i liczą na łatwego BFS

    1.I tak śpimy spokojnie
    2. Taki ACS nie wlicza się do wojny.
    3. Po takich akcjach zawsze sa teorie spiskowe.
  • dawcz=] napisał(a):

    Jakby dawczu wysłał 10.000 niszczycieli to mógłbyś się czepić ale dałem 1 słownie jednego niszczyciela i 107 bombek. Szybka flota leciała by dużo szybciej. Jako, że zeol miał dość daleko to czasu było sporo. Zwłaszcza, że napisał na disco od razu po starcie ze potrzebuje obstawy bo obawia się kontry bo flota leona stoi na planecie a nigdy nie stała. Flota akurat nigdzie nie latała to od razu podesłałem ile mogłem. Bym wiedział wcześniej dosłałbym dexu. Podał czas powrotu i puściłem na co miałem paliwo a mogłem więcej. Gdybyś Sherlocku sprawdził dokładnie rozstawienie planet tak jak czasy lotu to wiedziałbyś, że leon leciał kr z miejsca gdzie atakował go zeol bo tylko nimi zdążył a te lmy dopiął z innej kolonii. Więc teoria o puszczeniu lm wcześniej obalona. Czekam na kolejne :D
    Policzyłem... I dobra zgadza się... Nie mniej sami sobie zaprzeczacie... Raz piszecie o zaplanowanej akcji, że Zeol miał być przynęta, za chwile piszecie że bal się kontry... Serio? 10kk dexu lekka reka poświęcone bo Zeol leci na ochłapy agenta? I odnieśliście się tylko do czasu lotu agenta... Labomba leciał 150 us... A u ciebie nie ważne czy 1 czy 1k niszczarek czas ten sam
  • Dokładnie, przy akcjach, w których bierze udział wiele osób zawsze pojawiają się wątpliwości. Sam bym wietrzył wała gdybym był po lewej. "To miałbyć majstersztyk a nagle pojawili się obrońcy zza Odry" :D Tak mi się przypomniało.
    Wiadomo łatwo się ocenia samo starcie. Nikt nie patrzy ile razy się leciało na pusto do obrony bo któryś sojusznik wymyślił sobie, że mogą go skontrować. Lepiej było przepalać niż być w reckach. U nas nie ma z tym problemu jak tylko jest pod reką dex i flota to się leci.
    Limfa, Zeol, Kami, regularnie polują w nocy, ja i Old rzadziej. Nawet bez naszych flot pewnie zysk byłby ogromny gdyby nas nie było ale akurat tej nocy byliśmy.
    Domysły będą zawsze i każdy ma do nich prawo. Jednak jeżeli ktoś już coś pisze to niech pierw pomyśli a nie robi tak jak KRZYSDRJ, który sugeruje, że leon zrobił synchro lmami wcześniej i wyswawił resztę. Fakt jest taki, że poleciał samymi kr a lm dołączył z innej kolonii.

    Edit:
    Puściłem z niszczycielem bo po pierwsze miałem na to czas, po drugie pasowało mi synchro a po trzecie o ile pamiętam spaliłem raptem 2.2-2.5kk dexu a nie jakieś 10kk.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawcz=] ().

  • Panowie.. od poczatku jak usłyszałem o akcji to wiedziałem ze bedzie kupa..

    1.Kazdo odstepstwo od normy SKB wyczai a niewatpliwie flotka na planecie takim odstepstwem jest (uwierzcie, sprawdzałem..) obstawiałem ze nie poleci wogole albo... no własnie to, co sie stało.

    2.Połowa sie zna miedzy sobą, ten lata z SKB a za chwile z ich reki pada..

    3. Agresorzy zdupili.. najpierw synchro pozniej... lawinowo..
    Kto to widział zeby nikogo z SKB nie było online? a tak było, i to po 3:00.. nie ma ma opcji poprostu, jak szóstka w totolotka.. kto siedzi po nocach to wie o czym mowie
    Inna rzecz ze dzień wczesniej faktycznie lecielismy na Zeola (troche innym składem, zalogował sie przed atakiem) i ani sie nikt nie podstawiał ani nie kontrował, celowo leciałem jako 1 w jednym slocie - Z INNEJ GALI.. albo macie takiego farta (co w sumie jest mozliwe) albo serio macie łby do tego klikania.. Na jednym ze skanów złapano 4mld flotki ale juz brakło czasu puscic info i zawracac (kwestia organizacji stricte techniczna:P)

    ps.Leon napisałes ze konczysz gre i myslisz o tym juz od dłuzszego czasu.. mogłes dzień wcześniej :P..

    Atakerom Graty a obrońcom Szo... czy tam odwrotnie:P
  • Gratulacje Panowie udanej akcji! Troszkę teraz panujecie na tym podwórku z flotami patrząc na topkę :D

    Jak zawsze przy starciach tego typu płacze i jeszcze raz płacze :D klasycznie! :D I to jest najlepsze w tej grze :)

    Miłego przetapiania na nowe stateczki :)

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ
  • Quatermain napisał(a):

    Panowie.. od poczatku jak usłyszałem o akcji to wiedziałem ze bedzie kupa..

    1.Kazdo odstepstwo od normy SKB wyczai a niewatpliwie flotka na planecie takim odstepstwem jest (uwierzcie, sprawdzałem..) obstawiałem ze nie poleci wogole albo... no własnie to, co sie stało.

    2.Połowa sie zna miedzy sobą, ten lata z SKB a za chwile z ich reki pada..

    3. Agresorzy zdupili.. najpierw synchro pozniej... lawinowo..
    Kto to widział zeby nikogo z SKB nie było online? a tak było, i to po 3:00.. nie ma ma opcji poprostu, jak szóstka w totolotka.. kto siedzi po nocach to wie o czym mowie
    Inna rzecz ze dzień wczesniej faktycznie lecielismy na Zeola (troche innym składem, zalogował sie przed atakiem) i ani sie nikt nie podstawiał ani nie kontrował, celowo leciałem jako 1 w jednym slocie - Z INNEJ GALI.. albo macie takiego farta (co w sumie jest mozliwe) albo serio macie łby do tego klikania.. Na jednym ze skanów złapano 4mld flotki ale juz brakło czasu puscic info i zawracac (kwestia organizacji stricte techniczna:P)

    ps.Leon napisałes ze konczysz gre i myslisz o tym juz od dłuzszego czasu.. mogłes dzień wcześniej :P..

    Atakerom Graty a obrońcom Szo... czy tam odwrotnie:P
    nie sposób ci odmówić racji, wszyscy byliśmy wylogowani i czekaliśmy cały czas ;)

    Czyli jak sam mówisz obserwacja to rzecz święta, a jak miało to nie śmierdzieć skoro nagle flota zamiast na moonie stoii na planecie, i co tam robi niby? Zaraz było wiadomo że się akcja szykuje ale czy wyjdzie tego nikt do końca nie widział baa obstawiałem że zawrocicie .