Rujevit [S-R] vs. Snorlax [Ekonomy] ~ 545.61% Co tu się stało? Przestroga dla innych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rujevit [S-R] vs. Snorlax [Ekonomy] ~ 545.61% Co tu się stało? Przestroga dla innych.

    Witam, nie tak chciałem tu debiutować ale może ktoś mi wyjaśni sytuację.
    Zaczęło się od tego, że standardowo skanując sobie galaktykę spostrzegłem na moonie flotkę prawie, że cywilną, wartą 64mln. Dodatkowo 15mln surowców. Skan wykazał niskie badania wszelakie, brak teleportu, astrologia na 13. Widzę 8 na 8 planet. Aktywka znika. Pance ruszają . Lot 27min.
    15 minut przed uderzeniem widząc, że sporo ktoś skanuje okolice, zacząłem robić aktywki, żeby mi nikt nie sprzątną złomku i nie przeszkadzał. Przy okazji przeskanowałem sobie księżyc na jaki leciałem. Wszystko elegancko stoi. Na minute przed dolotem widzę aktywkę której nie zrobiłem. Coś nie gra. Wyszła wada gry na słabym telefonie. Zaciął się. Ale myślę. Nie ma teleportu, co on tu zrobi. Najbliższa jego planeta jest oddalona o 100 układów, jak szybko by miał tu dolecieć? Ja przecież leciałem panckami samymi. I bum. Nie mam pancy. Jak? Nagle na moonie pojawia się 15k lmków, 4k krążków i 1,2k OW. Skąd? Dodam, że po starciu, przejrzałem wszystkie planety i jedna znikła z radarów. Nie było planety porzuconej. Można przenieść planetę z flotą na niej? Niech ktoś mi powie co tu się wydarzyło bo naprawdę zgłupiałem.

    Dnia 03-09-2019 11:22:47 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Rujevit [S-R]
    ________________________________________________


    Pancernik 1.427
    _________________________________________


    Obrońca Snorlax [Ekonomy]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 17.306
    Krążownik 4.931
    Okręt wojenny 1.244
    Sonda szpiegowska 3
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Rujevit [S-R]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca Snorlax [Ekonomy]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 15.113 ( -2.193 )
    Krążownik 4.914 ( -17 )
    Okręt wojenny 1.244 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 3 ( -0 )
    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 121.295.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.265.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 24.864.500 metalu i 29.696.000 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -42.810.000
    Kryształ: -57.080.000
    Deuter: -21.405.000
    agresor stracił łącznie 121.295.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 17.945.500
    Kryształ: 27.384.000
    Deuter: -34.000
    obrońca zyskał łącznie 45.295.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Wykluczam mega pecha bo znam 2 identyczne przypadki z tym Panem. Flota z nikąd. Mógłby wysłać z innego moona, ale najbliższy był 100 układów dalej. Ja leciałem tylko 27mim. Napędy on ma niskie więc nawet w jednym układzie ciężko zareagować w takim czasie. Jak dla mnie to czary :p
  • Jak już napisałem 99,99% pewności, że to nie pech. Podobne sytuacje się już u niego wydażały i wydażyła się jeszcze tego samego dnia. Tyle szczęścia nikt nie ma. Myśle, że to coś z przenoszeniem planet. Nie wiem jak to działa bo nigdy antymaterii nie kupowałem a z ekspedycji tyle nie uzbierałem.
  • popatrz na moje st kilka dni temu, ten Pan jest znany z tego że wisi flota nad moonem, zawraca z lotki, lotka ma zmieniane kordy regularnie, zasada jest też że jak wyślesz za dużo floty której nie jest w stanie strącić to od razu skanuje i się uaktywnia, jak leci flota w jego zasiegu, to do końca będzie cisza, aż nagle ruchy się pojawią i twoja flota wyparuje :) tak jak pisza koledzy, trzeba latać mocnym składem, powyżej jego liczebności.
    u21: 61 ST - 48.626 % - END
    u33: 92 ST - 184.674 % - END
    u50: 49 ST - 155.983 % - END
    LEO: 26 ST - 2593 % - END
    GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
    INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

    OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
  • Wystarczy, że latał na pz i czekał na to, aż ktoś poleci na stojącą na moonie flotę, dograł powrót floty bojowej pod Twój wlot, pojawiły się akty od skanów, które mógł zrobić sam, tak żebyś nie nabrał podejrzeń że siedzi i kampi. Jest wiele możliwości, niestety trzeba uważać i opóźniać ataki jeśli nie masz pewności że nic Ci nie zagraża.
    Obrońcy należą się gratulacje złapania atakującej floty, a Tobie - odbudowy i rewanżu.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • Crion napisał(a):

    Wystarczy, że latał na pz i czekał na to, aż ktoś poleci na stojącą na moonie flotę, dograł powrót floty bojowej pod Twój wlot, pojawiły się akty od skanów, które mógł zrobić sam, tak żebyś nie nabrał podejrzeń że siedzi i kampi. Jest wiele możliwości, niestety trzeba uważać i opóźniać ataki jeśli nie masz pewności że nic Ci nie zagraża.

    Obrońcy należą się gratulacje złapania atakującej floty, a Tobie - odbudowy i rewanżu.
    ja opóźniałem kilka razy, pod opóźnioną flote tez sie podstawia :)
    u21: 61 ST - 48.626 % - END
    u33: 92 ST - 184.674 % - END
    u50: 49 ST - 155.983 % - END
    LEO: 26 ST - 2593 % - END
    GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
    INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

    OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
  • Cieszy mnie, że nie tylko ja taki głupi jestem, żeby dać się tak złapać :P Ale naprawdę pułapka majstersztyk. Aktywki zrobiłem na niecałe 15min przed dolotem, więc myślałem, że już jestem bezpieczny. Przecie jak leciałem już ponad 15min i nie było aktywki to nawet jakby dopiero co ruszył na PZ to już by oddalił się o co najmniej 15min. Więc jakby zawrócił zaraz po moich skanach, nie miałby jak dolecieć przede mną. Fakt powinienem opóźnić. Trudno.
    Flota już prawie odbudowana :)
    Opis podobnych akcji rzucił mi trochę światła na tą pułapkę a tylko po to zamieściłem ten post.
    Jeszcze raz gratuluje super pułapki.
  • pułapka stara jak świat, jesczze duzo nauki przed agresorem w kwesti latania...

    ucz sie ;)
    obroncy graty konsekwencji, kiedyś tez sie tak bawiłem, ale na dłuzsza mete nudne....

    wszyscy dają ci cenne wskazówki, to i ja ci podpowiem.... patrz na pkt militarne w statystykach...