Goldbluszcz - ogrodnik

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • lord_vader13 napisał(a)
    hmmm to chyba nie powinienem probowac?? :)



    Raczej nie próbuj.



    SoheiMajin Gotenks napisał(a)
    Co pan Goldbluszcz z Yakuzy sadzi o szanownych Muminkach?
    (lubisz/nie lubisz?, ogladasz/ogladales?, czytasz/czytales?)



    Hmmm ja nie wiem co wy macie z tymi muminkami...
    Muminki oglądałem jak byłem dużo młodszy i do pewnego czasu nawet mi się podobały, ale juz z tego dawno wyrosłem, a czytać nigdy nie czytałem.
  • RE: Goldbluszcz

    Goldbluszcz napisał(a)
    Imie Igor, nie prawdziwe ale 90% ludzi którzy mnie widzieli myślą że tak mam na imie ;) Mieszkam w Rzeszowie i tu studiuje Informatykę, lubię dobra muzykę bez względu na gatunek no i zawsze pasjonowałem się rozmowami z kobietami i tak mi zostało już do dziś.

    Prawdziwe imię?
    Jaka specjalizacja?
    Jakieś konkretne ulubione piosenki?
    Jakieś konkretne ulubione tematy rozmów? =)
    LeeLoo, zbieraj ekipę 69 pań ;)
  • ASER napisał(a)
    Ja mam do ciebie pyanko,

    DLACZEGO KURNA ZAMKNOŁEŚ TEN TEMAT?


    Nie takim tonem proszę. Temat został zamknięty z powodów wymienionych w ostatnim poście.


    Sejk napisał(a)
    Goldbluszcz napisał(a)
    Imie Igor, nie prawdziwe ale 90% ludzi którzy mnie widzieli myślą że tak mam na imie ;) Mieszkam w Rzeszowie i tu studiuje Informatykę, lubię dobra muzykę bez względu na gatunek no i zawsze pasjonowałem się rozmowami z kobietami i tak mi zostało już do dziś.

    Prawdziwe imię?
    Jaka specjalizacja?
    Jakieś konkretne ulubione piosenki?
    Jakieś konkretne ulubione tematy rozmów? =)
    LeeLoo, zbieraj ekipę 69 pań ;)


    1. Krzyś :D
    2. Sieci komputerowe.
    3. Boys - Jesteś Szalona, Akcent - Oczarowałaś Mnie, OT.TO - To już lato (Ulubione bo przypominają mi konczące się wakcaje)
    4. O kobietach można rozmawiać całe życię
    5. Jak już zbierzecie ekipe 69 pań to zapraszam do Rzeszowa :P
  • Sejk napisał(a)
    O Rzeszowie mowy nie było :P (daleko)
    Ale o czym konkretnie rozmawiasz. (jak bajerujesz :P)



    Nie był mowy o Rzeszowie, ale Liluś już wie że ma mnie odwiedzić więc ciebie również zapraszam.
    O czym konkretnie hmmm, wszystko zależy od soby i od moje nastroju....zwróc czasem uwage na moje słowa na kanale :P
  • Goldbluszcz napisał(a)
    Nie był mowy o Rzeszowie, ale Liluś już wie że ma mnie odwiedzić więc ciebie również zapraszam.
    O czym konkretnie hmmm, wszystko zależy od soby i od moje nastroju....zwróc czasem uwage na moje słowa na kanale :P

    Ostatnio zwróciłem :)
    Dzięki za zaprosznie, odwdzięcze się jak będziesz miał ochotę wpaść do krakowa.
  • RE: Goldbluszcz

    Witam Drogiego Krajana 8)
    na ktorej uczelni sie uczysz??
    pytam gdyz mam rowniez (watpliwa) przyjemnosc uczyc sie na jedenj z Rzeszowskich uczeli inf & ekonometri dlatego pytam8)
    a no i ktory rok??

    pozdrawiam
    lesniuch


    :evil: 8) :D
  • RE: Goldbluszcz

    lesniuch napisał(a)
    Witam Drogiego Krajana 8)
    na ktorej uczelni sie uczysz??
    pytam gdyz mam rowniez (watpliwa) przyjemnosc uczyc sie na jedenj z Rzeszowskich uczeli inf & ekonometri dlatego pytam8)
    a no i ktory rok??

    pozdrawiam
    lesniuch


    :evil: 8) :D



    WSiZ
    Mam nadzieję rozpocząć drugi rok.
  • RE: Goldbluszcz

    Witaj!
    ja rowniez tam sie ucze ale mam nadzieje ze w pazdzierniku uda mi sie rozpoczac 3 rok 8) ... no ale do pazdziernika jak wszyscy wiemy jeszcze duzo czasu i wiele do zrobienia :evil:

    pozdrawiam
    lesniuch


    :evil: 8) :D
  • a czemu akurat Goldbluszcz ? Kiedyś miałeś taki avatar, z taką mięsożerną rośliną :D . Apropo, widziałeś/ hodowałeś kiedyś rośliny mięsożerne ? Pytam, bo to moje hobby, jakaś mucha cię wnerwia, ogłuszasz ją kapciem i patrzysz, jak umiera w mękach, trawiona przez jakiegoś mięsożera :P.


    Kajo, dzięki za sygnę
  • *Various slaps Bluscyk around a bit with cup of herbicyd :P

    dlaczego nie pijesz, jak Cię częstuję ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez various ().

  • Anoonim napisał(a)
    a czemu akurat Goldbluszcz ? Kiedyś miałeś taki avatar, z taką mięsożerną rośliną :D . Apropo, widziałeś/ hodowałeś kiedyś rośliny mięsożerne ? Pytam, bo to moje hobby, jakaś mucha cię wnerwia, ogłuszasz ją kapciem i patrzysz, jak umiera w mękach, trawiona przez jakiegoś mięsożera :P.


    Kiedś potrzebowałem fajny nick zeby dziewczyny wyrywać na czateri :D i powstał zlotybluszcz, no a że ja się rozwijałem to i nick się rozwinął razem ze mna i jest Goldbluszcz teraz ;]

    Nie, nigdy nie chodowałem mięsożernej rośliny, choc nie wiem czy nie zacznę ;)


    various napisał(a)
    *Various slaps Bluscyk around a bit with cup of herbicyd :P

    dlaczego nie pijesz, jak Cię częstuję ?


    Jak latam to nie piję :P
    Po za tym w tej twojej miksturze jakis podstęp widzę ^^

    * Bluscyk slaps Various around a bit with metalowe grabki *
  • Zgredo napisał(a)
    Zostaniesz w teamie po zakonczeniu przygody z gra?

    P.S. Kolejna z prosba o zdjecie :D :)


    Myślę że zakończenie przygody z gra będzie jednocześnie zakończeniem przygody z team.....choć...

    Zdjęcie mówisz :P Możemy sie najwyżej wymienić moje zdjęcie za twoje :D

    EDIT:

    Jeszcze oczywiście dla ciebie kwiatuszek :)