Goldbluszcz - ogrodnik

  • heheheh zaskoczyłes mnie :p i odpisałes w końcu.

    Dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem albo Ty napisałeś to co akurat ja chciałem przeczytać. nie wnikam i usprawiedliwiam......

    ...Goldi ty to piszesz jak MINSC....a może Ty i Minsc to jedno????



    pomidor
  • Goldbluszcz napisał(a)
    Co jeśli na pokazywaniu się nie skończy?

    Kusiciel...

    Goldbluszcz napisał(a)
    Nić nie wciskam na siłę proponuję, szanuje, rozumiem :)


    Magnolia, to kwiat, który może chociaż zapachem Cię zauroczy...


    Bosssko! Trafiłeś w moją 10 ;)


    Ukochane miejsce na świecie?
    Miejsce, jakie chciałbyś odwiedzić?
    Jak chciałbyś umrzeć? Może wolałbyś żyć wiecznie?
  • @.:Mysterio:. Nie, nie jestem żaden Minsc :rolleyes:


    @Terpsychora!


    Ukochane? zawsze obok kochającej mnie osoby :) Co do takich przyziemnych, to na pewno ławka w parku z widokiem na aleje z kasztanami :)

    Na pewno chciał bym odwiedzić Park Yellowstone, chętnie też wybrał bym się do Gaza-Kruger-Gonarezhou - największego parku na świecie....lub po prostu do szklarni pełnej kwiatów :P

    Chciał bym umrzeć w ciszy i spokoju, z dala od wszystkich. Pozostać jedynie w ich w pamięci, spełniony dobrymi uczynkami w życiu. Cieszący się tym co zabieram ze sobą w mej pamięci. Wieczność szybciej zabija niż choroba, wieczność odbiera niespodziankę dnia kolejnego ;)
  • 1) lubisz mnie jeszcze?
    2) jak bardzo jeszcze mnie lubisz?
    3) za troche dostane bana od bloomena, dziękuje :fgrin:
    4) chciałbym się pożegnac, będziesz tęsknił????


    pa ;(


    buahahahahaha wróciłem :fgrin:

    z okazji dnia dziecka CIACH



    pomidor

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .:Mysterio:. ().

  • jeeeeeeeee już widze uśmiech na Twojej twarzy....bo jak mnie nie bedzie to kto bedzie Ci nerwa szarpał? Jak mnie nie bedzie to kto ci bedzie do uszka szeptał? '

    1) co i gdzie sobie przyciąłeś sekatorkiem???:>
    2) jak nie wiem co napisać na forum to co pisać?
    3) lubisz pomarancze?
    4) lubisz pancerniki?
    5) co lubisz robić jak nic nie robiesz?
    6) co powinien powiedzieć Ci chłopak żeby zawładnąć Twym serecm?
    7) Latino czy Latex ? :fgrin:
    8) którego z teletubisi lubisz najbardziej :>?

    pomidor
  • honey^^ wita słodko :P

    kilka pytań od wścibskiej honey^^

    1.Niektórzy ludzie uważają, że sukcesy odnoszą tylko szczęściarze. Zgadzasz się z nimi?
    2.Jaka forma letniego wypoczynku najbardziej ci odpowiada?
    3.Najbardziej romantyczna rzecz, jaką można robić latem, to:...
    4.Gdyby miało się spełnić jedno twoje marzenie, co by to było?
    5.Dlaczego jeszcze nie śpisz? :P
    6.Czy łatwo ustępujesz innym?
    7.Widząc zachód słońca nad morzem myślisz::....
    8.Jeśli miałbyś zabrać ze sobą na bezludną wyspę trzy rzeczy, co byś wziął?
    9.Czy zwracasz uwagę na swoje sny?
  • @.:Mysterio:.


    1. Jeszcze nic, ale mam kogoś na celowniku ^^
    2. Nie pisz, bo możesz póz niej już nic nie napisać ;)
    3. Najbardziej te słodkie sycylijskie
    4. Fajne z nich stworzonka :D
    5. Słuchać muzyki
    6. Nawet o tym nie myśl spamerze :P
    7. Zdecydowanie Latino
    8. Zielonego



    @HONEY GIRL

    1. Jest w tym troszkę prawdy, tak jak w tym, że szczęście sprzyja lepszym. Prawda jest tak ze sukces to złapać szczęście, samo szczęście choć już złapane nie gwarantuje sukces, trzeba mu spojrzeć w oczy i powiedzieć "działaj"

    2. Spacer, wśród zieleni, lub zatrzymać sie na ławce i myśleć ile sie ma od życia, nie zamykająć oczy by nieba nie stracić ;)

    3. Spacer, wśród kwiatów, na łące pełnej zapachu lata, skąpanej w słońcu, albo blasku zachodzącego słońca, wtulony w ramiona osoby z której ust słychać szept minionej nocy, a oczy same tulą do snu gdy sie na nie patrzy.

    4. Chciałbym nim uszczęsliwić inna osobę.

    5. Rozmyślam jak zawsze ;)

    6. Zdecydowanie za często, tracę na tym dużo, ale jestem człowiek który podchodzi do problemy tak aby go rozwiązać. Potrafie jednak postawić na swoim iw tedy walczę o swoje zdanie.

    7. Warto było poczekać na tą piękna chwile, choć minie...i jej smak jedynie pozostanie w pamięci.

    8. Nadziej, wiarę, miłość

    9. Moje sny zawszę są niezwykłym przeżyciem, sam fakt zapamiętanie któregoś z nich (nie jest to częste doznanie) daje mi powód do rozmyślań na cały dzień.



    Oczywiście kwiatuszek za miłe pytania :)


  • honey^^ dziękuje za kwiatuszka ;) i za całą resztę...........

    1.Czy zdarza Ci się wtrącać do czyjejś rozmowy?
    2. Czy łatwo przychodzi Ci zawieranie nowych znajomości?
    3.Czy w swoich sądach często się mylisz?
    4.Co Twoim zdaniem najwięcej mówi o człowieku?
    5.Jak długo się zastanawiasz, zanim podejmiesz decyzję?
    6.Czy często się złościsz i kłócisz?
    7.Jak traktują cię przyjaciele? Jak kawałek tortu, słoneczną pogodę, relaksującą muzykę?/uzasadnij/ :P
  • Jak tam sprawy sercowe ?
    Może już było - ale jakie kfiatki hodujesz (KWIATY podkreślam nie roślinki ^^ pewnie masz ały pokuj Bluszczami zarośnięty, a mi chodzi o coś niezielonego) ?
  • Sprawy sercowe, trudne pytanie - dobrze i złe jak u każdego chyba, z tym że ja nie wiem ot tak reasumując ;)

    Co do kwiatów, to nie mam żadnych w pokoju, prawda rośnie obok mnie przepiękny bluszcz, ale kwiaty mam za oknem w moim ogródku. Tam jest ich miejsce, bo tam im najlepiej gdyż czują wolności odpłacają mi sie za to pięknym zapachem wieczorową porą i porannym uśmiechem.
  • 1) kogo masz na ceowniku i co tej osobie obetniesz?
    2) jakiej muzyki słuchasz najczęściej?
    3) o czym mam nie mysleć :>?
    4) dlaczego spamerze???? spamerzy są "pacyfikowani" na forum, a ja tu nadal jestem więc.....:fgrin:
    5) jak bardzo mnie kochasz w skali 1-10?
    6) ajk wyglada "poranny usmiech"


    pomidor
  • .:Mysterio:. napisał(a)
    1) kogo masz na ceowniku i co tej osobie obetniesz?
    2) jakiej muzyki słuchasz najczęściej?
    3) o czym mam nie mysleć :>?
    4) dlaczego spamerze???? spamerzy są "pacyfikowani" na forum, a ja tu nadal jestem więc.....:fgrin:
    5) jak bardzo mnie kochasz w skali 1-10?
    6) ajk wyglada "poranny usmiech"


    pomidor



    1.Wolał byś nie wiedzieć i wolał byś nie być tą osobą
    2. Każdej, łubie: Moby, Myslovitz, Coldplay to tak do słuchanie ale wiele wiele innych też.... salsa latem to jest to :D
    3. Głupoty
    4. "Jesteś" to dobre określenie ;)
    5. -1
    6. Tego akurat sie nie dowiesz ;) Jest zarezerwowany dla wybranej gruoy osób, do której nie należysz.
  • Aniussia:) napisał(a)
    hmm a ja tutaj pierwszy raz :D Chcialam tylko zaspamowac:P i Pozdrowic Goldbluszcza :D:*



    uuuu nie ładnie, nieładnie, nie wolno spamować, ale jak zadasz jakieś ładne pytanie to może i różyczka dla Ciebie się znajdzie ;)
  • ojeju, ale mi sam pozwoliles :D ale jakie pytanko ?? :D juz tyle pytan miales zadanych, ze juz nie wiem jakie Ci zadac .:D:*


    oo przeczytalam na pierwszej stronie cos :D ale nie wiem ile Pan juz poprosilo :D Pokazesz swoje foto ??????????????? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Aniussia:) ().

  • @Aniussia:)

    Ojej nieładnie tak spamować, wiec daje tylko upomnienie za spam, i wyczulam na takie zachowanie ;)

    Fotki jeszcze nie pokaże ;) bo 69 pan nie było :)

    Różyczka sie jednak należy:





    @Andrus

    Hmmm podrywam? no niech i tak będzie ^^, ale czemu taki zazdrosny jesteś? :P
  • hehehehe a ile bylo Pan ?? :D to moze uzbieram jeszcze jakies :D Andrus nie badz zazdrosny :D :P hihihi Goldbluszcz tylko rozyczka ??:D aaa i dlaczego 69 a nie np 3 ??


    ps. Dziekuje za rozyczke :):*

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Aniussia:) ().

  • Aniussia:) napisał(a)
    hehehehe a ile bylo Pan ?? :D to moze uzbieram jeszcze jakies :D Andrus nie badz zazdrosny :D :P hihihi Goldbluszcz tylko rozyczka ??:D aaa i dlaczego 69 a nie np 3 ??



    Będę musiał policzyć ile było pn, ale magiczna liczba 69 jeszcze nie pękła.
    Liczba 3 jest zbyt prosta i mało skomplikowana :P

    No właśnie czemu ta zazdrość o Ciebie Aniussia? może jest coś czego nie wiem, a powinienem wiedzieć? : P
  • Aniussia:) napisał(a)
    hmmmmmmm a nie wiem czemu ta zazdrosc :D no ale nie ma milosci bez zazdrosci :D nom zapewno jest duzo rzeczy, jakich o mnie nie wiesz :D a jak cos chcesz wiedziec to slucham :D :)


    No tak się jakoś złożyło, że ten temacik służy do tego aby się więcej inni o mnie mogli dowiedzieć, więc wybacz jeśli odpytam Cię jednak na ircu :P