Goldbluszcz - ogrodnik

  • Jest kilka takich miejsc, najwięcej oczywiście w rynku i jego okolicach.

    Sam bywam w kilku, a jeśli coś miał bym polecić to:

    "Życie jest piękne" - pub z wspaniałym wystrojem, kwietnymi sofami, i magiczną atmosferą, dodatkowo zawsze można popatrzeć na wijący sie bluszcz po oknie ^^
    "Jameson Pub" - miejsce w którym zawsze można posłuchać dobrej gitarowej muzyki, i napić sie prawdziwego piwa z wysp.

    "INDEX Pub" - miejsce w którym można się napić i potańczyć (podczas weekendu) Miła atmosfera, i klubowy klimat czynią ten klub naprawdę ciekawym. Masa imprez zawsze ściąga ludzi, więc brak towarzystwa nie można narzekać.
  • Goldbluszcz napisał(a)
    Jeśli ma to spowodować, że na ulicach miast pojawi się więcej ludzi nie świadomych tego co robią to nie.

    Nigdy nie próbowałem marihuany, więc jej działanie znam tylko z własny obserwacji, i opinii znajomych.



    Ale przeciez, każdy kto ma palić to będzie palił nie zaleznie od tego czy bedzie to legalne czy nie :rolleyes: Pozatym nie próbowałes nigdy marichuany, więc nie możesz wiedzieć czy ktoś robi to nie świadomie bo musi, czy robi to bo mu sie to podoba, niewiesz także czy marichuana uzależnia i czy można sobie popalić rok i powiedz 'koniec' :)


    Goldbluszcz napisał(a)
    Jeśli ma to spowodować, że na ulicach miast pojawi się więcej ludzi nie świadomych tego co robią to nie.



    A jeśli sie tacy nie pojawią ? :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bezimienny007 ().

  • Generalnie nie mam nic przeciwko rzeczą, które w umiarkowany sposób ich stosowanie nie szkodzą ludziom.

    Nie rozumiem, jak ktoś musi palić marihuanę i robi to świadomie? uzależnienie?
    Wiem, że ma tam swoje jakieś lecznicze właściwości ale na pewno nie chodzi tu o częste palenie (mogę się mylić)

    Nie potrafię patrzeć na młodych ludzi, którzy upici alkoholem "szlajają" sie po ulicach miast. Nie potrafiących przy tym zachować godności człowieka.
    Jeśli legalizacyji marihuany doprowadziła by do tego samego jestem przeciwny.
    Rozumiem, że to nie wina alkoholu lecz braku pewnych cech u tych ludzi dostarcza mi takich widoków, ale jeśli brak legalizacji marihuany, powstrzyma takie wypadki to powtarzam jestem przeciw legalizacji.
  • 1) czy pisze w tym temacie Ci na złość?
    2) czmu mnie kochasz?
    3) ulubione uni
    4) uni które nabardziej zapamietasz?
    5) najgorsze uni?
    6) ulubiony spamer?
    7) dlaczego 69?



    pomidor
  • Goldbluszcz napisał(a)

    Nie potrafię patrzeć na młodych ludzi, którzy upici alkoholem "szlajają" sie po ulicach miast. Nie potrafiących przy tym zachować godności człowieka.
    Jeśli legalizacyji marihuany doprowadziła by do tego samego jestem przeciwny.
    Rozumiem, że to nie wina alkoholu lecz braku pewnych cech u tych ludzi dostarcza mi takich widoków, ale jeśli brak legalizacji marihuany, powstrzyma takie wypadki to powtarzam jestem przeciw legalizacji.



    Powiem tak, generalnie po marichuanie człowiek nie robi głupot takich jak po alkoholu. Rozumiem, że przez słowo 'szlajają' i 'nie umieją zachowac godności człowieka' chccesz powiedzieć, że młodzież idzie przez ulice upojona alkoholem i drze morde, są agresywni itd. Moim zdaniem nie ma co porównywać marichuany do alkoholu, ponieważ konopia indyjska najbardziej w świecie uspokaja człowieka :rolleyes: I teraz wytłumacz mi jakie wypadki ma powstrzymać brak legalizacji, skoro alkohol nie działa tak jak konopia ? Jeszcze raz powtarzam, czy będzie legalizacja czy nie kto ma palić to będzę palił. A dlaczego posiadanie marichuany jest karane więzieniem i to aż do 3 lat ?? !! Skoro złapią pedofilia i wychodzi na wolność, a przecież głupi gram nikogo nie zabije ani nie zgwałci dziewczynki :rolleyes: :rolleyes: Tu nasuwa mi sie kolejne pytanie, Co sądzisz o takim systemie karalności ?

    Pozdrawiam.


    EDIT: Mam nadzieje, że nie męczę Cię tymi pytaniami, jeśli tak to napisz :) Ale chyba jesteś jedyny z teamu z którym można normalnie porozmawiać :D

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez bezimienny007 ().

  • Hehe no to chyba oczywiste, że jeśli coś jest zabronione, a używanie tego jest karane, to dostęp do tego jest ograniczony. Tak samo jak z marihuaną. Rozumiem, że jeśli ktoś pali to nie przestanie, ale jeśli będzie to legalne to więcej osób zacznie palić. Fakt, marihuana nie działa tak samo jak alkohol, ale każdy człowiek inaczej zachowuję sie pod wpływem alkoholu, więc i inaczej tez będzie sie zachowywał pod wpływem marihuany. Nie przekonasz mnie i nie zmienie swojego zdania na temat legalizacji marihuany, nawet to, że działa ona uspokajająco. Alkohol ma również swoje zalety, ale przy odpowiednim dawkowaniu , potrafisz mi zagwarantować, że ktoś sięgający po marihuanę nie uzależni sie od niej, baz w gorszym wypadku sięgnie po coś cięższego? raczej nie, więc jeśli obecne przepisy prawa polskiego, choć trochę zmniejszają liczbę uzależnionych od marihuany, bądź osoby po nią sięgające to po co je zmieniać? Jeśli osoby palące marihuanę, nie mają problemów z jej zdobyciem?

    co do systemu karania w Polsce. Nie znam się na tym i ciężko mi sie wypowiadać, osobiście jestem za ostrym karaniem, ale beż kary śmierci ;)
    Widać osoby które, tworzyła ustawę skazująca osoby posiadające marihuanę na 3 lata więzienia, miały do tego jakieś podstawy, może faktycznie wymaga on nowelizacji, ale jak mówię nie mi w tej kwestii zabierać głoś. Co do pedofili, to raczej nie jest tak jak napisałeś, iż osoba skazana za to przestępstwo wychodzi na wołnośc w dośc krótki czasie.
  • Goldbluszcz napisał(a)
    Rozumiem, że jeśli ktoś pali to nie przestanie, ale jeśli będzie to legalne to więcej osób zacznie palić.


    Tu masz racje ale teraz pomyśl, jakie plusy by miało z tego państwo :) Tak jak sam powiedziałeś, wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem :)


    Fakt, marihuana nie działa tak samo jak alkohol, ale każdy człowiek inaczej zachowuję sie pod wpływem alkoholu, więc i inaczej tez będzie sie zachowywał pod wpływem marihuany.



    Tego nie możesz powiedzieć, ponieważ nigdy nie próbowałeś marichuany. Po alkoholu jeden pójdzie spać, a drugi będzie wstrzynał awantury. A marichuana raczej działa tak samo na każdego - przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń i obserwacji :)

    Nie przekonasz mnie i nie zmienie swojego zdania na temat legalizacji marihuany, nawet to, że działa ona uspokajająco.



    To, że działa uspokajająco to nie był argument, lecz porównanie do alkoholu :rolleyes:



    Tak jak powiedziałeś ja nie przekonam Ciebie, Ty nie przekonasz mnie :D Wydaje mi się że patrzysz na to wszystko zbyt negatywnie. Wydaje Ci się ze jak zalegalizcują marichuane to na ulicach pojawią sie same ćpuny które będą siedziały na ławkach i trzepały się bo nie dostały działki narkotyków !! Od marichuany jeszcze NIKT nie umarł, więc dlaczego zalegalizowane są papierosy od których umierają ludzie ?


    Widać osoby które, tworzyła ustawę skazująca osoby posiadające marihuanę na 3 lata więzienia, miały do tego jakieś podstawy,



    Ojjj powiem Ci że bardzo jestem ciekawy jakie ku temu były podstawy :rolleyes: A jakie były podstawy ku temu by papierosy były legalne :rolleyes: :rolleyes:



    Muszynianek: "Skoro złapią pedofilia i wychodzi na wolność"


    Goldbluszcz: "Co do pedofili, to raczej nie jest tak jak napisałeś, iż osoba skazana za to przestępstwo wychodzi na wołnośc w dośc krótki czasie"



    :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  • Lubisz brunetki?
    Cechy, które kobieta musi posiadać by zawrócić Ci w głowie...
    Co sprawia, że zapomniasz o bożym świecie?


    No i poka fote!

    A jak mi wciśniesz tą paszkudną czerwoną róże to strzele focha o!
  • .:Mysterio:. napisał(a)
    1) czy pisze w tym temacie Ci na złość?
    2) czmu mnie kochasz?
    3) ulubione uni
    4) uni które nabardziej zapamietasz?
    5) najgorsze uni?
    6) ulubiony spamer?
    7) dlaczego 69?



    pomidor



    1. Nie wiem czemu to robisz, obyś przez to nie zatracił poczytalności...

    2. Z tego samego powody, dlaczego ćmy nie chrapią w nocy.

    3. Sentymentalne 11, ale każde na którym moderowałem, lub siedzę na ircu z ludźmi z tego uni darze sympatią. Każde dla mnie jest czsęścią mojej historii w świecie Ogame.

    4. Zależy pod jaki względem, na 29 naprawdę zjadłem trochę nerwów, ale i najbardziej mnie rozbawiło, na uni17 sie zakochałem...a na 11 urodziłem ;)

    5. Nie znam takiego.

    6. ::Mysterio:: czy coś takiego ;p

    7. Bp pięknie się komponuję i większość ludzi wprawia w dobry humor. lub wywołuje chociaż uśmiech na twarzy.


    przemek90 napisał(a)
    Cognito pisal , ze bedziesz wiedzial :)

    1) wiesz jak to bylo, ze wiatru nie bylo , a ruszal sie krzak??


    Usiadła na nim pszczółka? :P

    Terpsychora! napisał(a)
    Lubisz brunetki?
    Cechy, które kobieta musi posiadać by zawrócić Ci w głowie...
    Co sprawia, że zapomniasz o bożym świecie?


    No i poka fote!

    A jak mi wciśniesz tą paszkudną czerwoną róże to strzele focha o!



    Kocham brunetki....

    Musi pachnieć jak łąka, być delikatna niczym spadająca kropla rosy z pooranej trawy, szeptać jak las cicha nucą szumiący, tańczyć jak promień słoneczny na niebie, uśmiechać się jak księżyc w pełni, dać się szkosztować, lecz nie pozwolić sie połknąć....poznać mnie jako przyjaciela, pozostać jako moja żona ;)

    Muzyka, zielone piękno natury i rozmowa....

    Co jeśli na pokazywaniu się nie skończy?

    Nić nie wciskam na siłę proponuję, szanuje, rozumiem :)


    Magnolia, to kwiat, który może chociaż zapachem Cię zauroczy...




    @Muszynianek : Czy może jeszcze o coś chcesz zapytać?