Prośba o paczkę na start

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Prośba o paczkę na start

    Witam Wasze zacne towarzystwo!

    Wychodzę do Was z zapytaniem, który z szarlatanów zechciałby zostać moim mecenasem i zainwestować we mnie trochę surowców? Chcę wbić na to uni, bo z tego co wiem, jest co na nim farmić - a ja lubię farmionko. W zamian za pomoc sam też oferuję korzystną inicjatywę. Jeśli otrzymam surowce na wstępny rozwój mojego planu, to gdy tylko stanę na nogi i będę miał już bezpieczny i konkretny progres, będę zobowiązany oddać przysługę w postaci maksymalnego przelicznika dowolnych surowców przez - dajmy na to co najmniej trzy miesiące + oczywiście możliwość dalszego, korzystnego handlu w dalszej perspektywie (mowa głównie o deuterze i krysztale, na którym wszystkim bardziej zależy).

    W związku z tym, że nadchodzi nowe, suma potrzebnych mi dzisiaj surowców może się nieco zmienić i oscylować wokół obecnej, więc jeśli ktoś się zdecyduje na współpracę, wszystkie detale omówimy drogą prywatną. Zgaduję że dla zagnieżdżonych kilka milionów surki nie robi większej różnicy, jednak dla kogoś w punktowym pułapie noobprotection to bardzo wiele, toteż jeśli nadchodzące zmiany nie wpłyną na mój plan w ten sposób, że bez nich lepszy nie będzie, przewiduję jeden transport - jeśli tak, ewentualnie dwa. Na dzień dzisiejszy jest to w zaokrągleniu: 12.000.000 / 16.000.000 / 13.000.000

    Notka formalna:
    Czytałem regulamin działu i generalnie zastanawiałem się dłuższą chwilę, czy to na pewno odpowiedni dział, ale po namyśle stwierdziłem, że sprawa bardziej dotyczy paczki na start, niż handlu (bo przecież obecnie nie mam nic do zaoferowania). A tak czy inaczej w późniejszym terminie chciałbym się ogłaszać. Nie zamieściłem tego ogłoszenia w dziale Handlu z uwagi na to, że mowa jest o jednym rzucie wszystkich trzech surowców, a czas ewentualnego, jednorazowego zwrotu nie mieściłby się w przewidywanych normach. Dlatego w ramach rekompensaty przewiduję okresowe podłożenie się z maksymalnym przelicznikiem, który wg. założonej strategii nie wpłynie na moje poczucie humoru. Jeżeli źle interpretuję umieszczenie tego wątku, proszę o przeniesienie go na Handel - wówczas usunę notkę.