Trybuni_Plebis [TIME] vs. giker oddam [T R] ~ 2517.19%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Trybuni_Plebis [TIME] vs. giker oddam [T R] ~ 2517.19%

    Kupie deuter, im wiecej tym lepiej, czymbardziej ze musialem go troche poswieciec, zeby to weszlo :E



    Dnia 18-08-2019 16:52:38 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Trybuni_Plebis [TIME]
    ________________________________________________

    Krążownik 7.475
    Pancernik 2.162
    _________________________________________

    Obrońca giker oddam [T R]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1.000
    Krążownik 3
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 52.001
    Sonda szpiegowska 75
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 100.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Trybuni_Plebis [TIME]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca giker oddam [T R]
    ________________________________________________

    Duży transporter 975 ( -25 )
    Krążownik 3 ( -0 )
    Statek kolonizacyjny 3 ( -0 )
    Recykler 51.618 ( -383 )
    Sonda szpiegowska 70 ( -5 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    Pancernik 100.000 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 400.545.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.199.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 152.838.000 metalu i 98.880.600 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -214.360.000
    Kryształ: -138.805.000
    Deuter: -47.380.000
    agresor stracił łącznie 400.545.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 148.858.000
    Kryształ: 96.427.600
    Deuter: -766.000
    obrońca zyskał łącznie 244.519.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • RelentlessOne napisał(a):

    no wyglada na push, pewnie Gonzo cos kminil i sie dogadał.

    jasna sprawa, poszło do mnie na czyściocha bo giker wyżej :)


    RelentlessOne napisał(a):

    Taka szemrana akcja jak ta jego z Ponurym, po ktorym ponury dostaje bana, a on jeszcze nie... Ale karawana jedzie dalej!

    no nie powiem, lubie pakować puszerów :) wiesz coś o tym no nie? :)
  • Tesknilem za Twoimi spinkami na forum <3

    Dla takich spraw chce sie jeszcze grac. No pewka ze wiem, 100% push z polowy uni, Piesiou to fejk konto, na prawde to kupilem konto, zezlomowalem i kupilem tez konto jego na forum zeby tak napisac. Oczywiscie wszystko po innych IP wiesz jak jest :)


    Pakuj pakuj, zawsze wracaja mocniejsi :) i Jak mowilem bierz sie za robote bo przewaga topnieje ;*
    You write Your own story, so write it well. ..
  • Ja tam się nie znam :) Jestem typowym eko-farmerem, a flota urosła przypadkiem .Jednak dotychczasowe spotkania z TR są na poziomie sond i satek ;) Królik to już nawet zablokował możliwość pisania do siebie. j zapomniałem, taki przecież jest zwyczaj w TR.

    Panowie Wasza przewaga w tej chwili jest nie podważalna, nawet nie będę dyskutował w tym temacie. Mam jednak cichą nadzieję że ta przewaga została wypracowana w sposób nie budzący wątpliwości.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Queen Reaktywacja napisał(a):

    Ja tam się nie znam :) Jestem typowym eko-farmerem, a flota urosła przypadkiem .Jednak dotychczasowe spotkania z TR są na poziomie sond i satek ;) Królik to już nawet zablokował możliwość pisania do siebie. j zapomniałem, taki przecież jest zwyczaj w TR.

    Panowie Wasza przewaga w tej chwili jest nie podważalna, nawet nie będę dyskutował w tym temacie. Mam jednak cichą nadzieję że ta przewaga została wypracowana w sposób nie budzący wątpliwości.
    Nie mam zamiaru odpowiadac komus, kto co skany spamuje. Kolejny elitarny gracz Fenrir, ktory uwaza latanie po satkach wlotami rzedu 30-40kk zysku (Pisze ten, ktory wbijal w planety Vendetty na zysk po 2kk). Czasu brak, ale spokojnie przyjdzie kolej na Ciebie - wczesniej czy pozniej.

    Wystarczy zobaczyc statystyki zniszczonych pkt militarnych (tak istnieje takie cos), a pozniej komentowac :) Niedlugo urlop i po urlopie zaczniemy zabawe :)

    @turysta zlom pod dom pierwsza klasa :) Nie ma to jak wtopic na aktach u TOP3 flot :)
  • Queen Reaktywacja napisał(a):

    bardzo mnie zdziwił skład floty sojusznika. Możesz powiedzieć co zostawiłeś na podpuchę ?
    ja natomiast jestem zdziwiony tym pytaniem, bo wydaje mi sie, ze prosciej jest zapytac sojusznika
    tepnalem 50k recy i 100k pc, reszta stala

    Queen Reaktywacja napisał(a):

    Jednak dotychczasowe spotkania z TR są na poziomie sond i satek ;)
    nwm czy masz tutaj mnie na mysli, ale po takim czasie bycia "sasiadami" mozna wnioskowac, ze nie mam w zwyczaju latania po satkach. chyba, ze ktos mnie do tego sprowokuje.
    jezeli macie komunikacje tam w TIME, jakies disco czy cos to powinniscie wiedziec o czym mowie

    Queen Reaktywacja napisał(a):

    Mam jednak cichą nadzieję że ta przewaga została wypracowana w sposób nie budzący wątpliwości.
    tutaj proponuje przejrzec ile stekow naklepalismy od poczatku uni, da to prosty i logiczny obraz aktualnego stanu rzeczy XD
    a w moim przypadku top2 zniszczonych zrobione na flotach, bo po bunkrach nie latam, mysle ze tez cos tam znaczy

    edit: Huwiszka, mysle ze mozna sie ze mna dogadac, poki jest to normalna rozmowa. Jak mi cos grypsowac nad ranem zaczales to dalem bloka, zeby miec juz spokoj. Mam aktualnie zablokowane 3 osoby, 2 skonczyly gre, a 3cia jestes Ty :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez turysta ().

  • Ale teoria skipowa powstała a prawda jest bardo prozaiczna, same Kr nie rozwalały Gs więc dodałem Pancki a czemu wszystkie bo nie chciało mi się symulować i poszło. a potem zaczekał grać w Civ i przypomniałem sobie o ataku na 5s przed wlotem. Ale za zapominam że dla części świat kończy się na starej grze w która grają już sami nałogowcy w tym ja ;)
    Jesteśmy tylko karłami stojącymi na barkach olbrzymów