Serwerowy Discord

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Serwerowy Discord

    Dzień dobry Z tego miejsca chciałbym przywitać wszystkich graczy unii Himalia :). Ostatnio narodził się trend zakładnia kanałów serwerowych na discordzie. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać ten czas żeby zintegrować naszą brać serwerową i nie być dla siebie tylko metalem i kryształem. Zapraszamy wszystkich chętnych, na kanale zobaczycie akty i inne takie Polecam :thumbsup:

    edit: Dziwne, że tyle osób wbiło skoro zapomniałem wkleić link :E Tylko się cieszyć bo widać, że jednak ludzie są zaangażowani :D

    discord.gg/7xnK4ze
    Z

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kusy ().

  • @Kusy, Ty miałeś wizualizację robić a nie disco tańczyć XD
    Pozdrowionka z zaświatów :D
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • kaper1 napisał(a):

    @Kusy, Ty miałeś wizualizację robić a nie disco tańczyć XD
    Pozdrowionka z zaświatów :D
    Ja tu jestem tylko posłańcem :D Co do grafiki coś się jeszcze pomyśli :)

    Wracając do disco, już całkiem sporo osób jest i to z różniastych sojuszy. Więc zapraszam, wchodzić pisać, pytać się, kłócić się (ale tylko na kanale bez kultury no chyba, że będziecie się kłócić kulturalnie :D)

    Pozdrawiam