Zapalskyy [B-S] & Zuy sen [B-S] & Zyla [B-S] vs. afusdom & Raven [SUICIDE] ~ 463076.74%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zapalskyy [B-S] & Zuy sen [B-S] & Zyla [B-S] vs. afusdom & Raven [SUICIDE] ~ 463076.74%

    Witam.

    Jak to mówią: kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Chciałoby się, żeby to starcie miało nieco inną historię, ale obrońca sam sprowokował to starcie.

    Były różne podejścia i próby trafienia Ravena w ostatnim czasie, zawsze jednak czegoś brakowało - czasami zwyczajnie szczęścia. Niespodziewanie jednak okazja pojawiła się sama:
    Raven próbował namówić afusdoma do wystawienia mnie na ustawiony PZ, natomiast źle trafił i w ten sposób sam siebie wystawił. Oczekiwał na przylot 300k PC (które zawróciłem 30s przed
    wlotem), a zastał resztę mojej floty + 2 inne. Nie chciał nawet screena - a to duży błąd. Podjął ryzyko pisząc do obcej mu osoby z propozycją o ustawienie wystawki i zapłacił za to najwyższą cenę. Oczywiście sami też lecieliśmy pełni obaw, czy nie zastaniemy tam więcej flot - w dodatku czasy nam się nie zgadzały i polecieliśmy na własny - wyklikany przeze mnie - czas, co trochę zaburzyło nam plany i przez to Zyla nie zdążył z reckami. Podjęliśmy jednak decyzję, że lecimy do końca - z tarczą lub na tarczy. Po obu stronach było w tym starciu więc dużo niepewności. Raven w starciu na Anielicy napisał, że ma swoich informatorów - jak widać my też swoich mamy. Jest jakiś posmak goryczy w tym wszystkim, ale (w mojej opinii) sam na to zapracował szukając wystawki - droga na łatwiznę.

    Od Zyly:
    Dzięki za możliwość wzięcia udziału w akcji. Spakowanie w recki swojego oprawcy z dawnych czasów zawsze na plus.

    Od siebie:
    Pierwsza myśl, która przychodzi mi do głowy a propos tego starcia to cytat z Fredem z filmu Chłopaki nie płaczą - jak nie znacie to wyszukajcie sobie na YouTube. Co do reszty:
    Byłem pewien, że w końcu przyjdzie ten moment, kiedy to będę miał okazję wstawić starcie, w którym ja będę po stronie zwycięskiej, a Ty Raven po przegranej. Zawsze zastanawiałem się co wtedy napiszę - czy wyładuję złość po Twoich tekstach i lekceważących odzywkach, czy może nic nie napiszę. I chyba skłaniam się ku tej drugiej opcji. Szanuję Cię jako przeciwnika w grze, a swoje osobiste obiekcje zostawię bez komentarza. Mimo naszych słownych potyczek życzę Ci SzO i być może do zobaczenia znowu gdzieś tam, kiedyś tam.
    Podziękowania za pomoc w doprowadzeniu do tego starcia lecą do osób biorących udział: afusdom, Zuy Sen i Zyla. Dzięki Panowie za zaufanie i nie wymięknięcie ;P , bo mogło być różnie. Rewanż za Zyle i Anielicę wzięty :evil: . Pozdrowienia dla owieczek, buddy i ekipy z Libry.

    A oto starcie (9.5 mld metalu u Ravena):

    Dnia 17-08-2019 13:28:15 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zapalskyy [B-S]
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Lekki myśliwiec 10.497.810
    Ciężki myśliwiec 12.320
    Krążownik 2.001.993
    Okręt wojenny 233.884
    Niszczyciel 21.803
    Pancernik 646.410
    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.010.823
    Pancernik 393.736
    _________________________________________

    Agresor Zyla [B-S]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.065.338
    Ciężki myśliwiec 500.000
    Okręt wojenny 218.647
    Pancernik 157.000
    Krążownik 544.317
    _________________________________________

    Obrońca afusdom
    ________________________________________________

    _________________________________________

    Obrońca Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 251.504
    Lekki myśliwiec 4.593.182
    Krążownik 763.624
    Okręt wojenny 180.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Niszczyciel 1.458
    Pancernik 347.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zapalskyy [B-S]
    ________________________________________________

    Recykler 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 8.522.542 ( -1.975.268 )
    Ciężki myśliwiec 11.119 ( -1.201 )
    Krążownik 1.983.750 ( -18.243 )
    Okręt wojenny 233.870 ( -14 )
    Niszczyciel 21.803 ( -0 )
    Pancernik 646.410 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.693.129 ( -1.317.694 )
    Pancernik 393.735 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Zyla [B-S]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.299.875 ( -765.463 )
    Ciężki myśliwiec 450.270 ( -49.730 )
    Okręt wojenny 218.637 ( -10 )
    Pancernik 156.999 ( -1 )
    Krążownik 539.458 ( -4.859 )
    _________________________________________

    Obrońca afusdom
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 17.414.579.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 82.001.130.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 30.548.282.500 metalu i 15.759.391.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    9.000.000.000 Metalu i 9.000.000.000 Kryształu
    12.048.089.000 Metalu i 6.759.391.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    21.048.089.000 Metalu i 15.759.391.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 8.104.048.000
    Kryształ: 11.335.087.000
    Deuter: -46.234.000
    agresor zyskał łącznie 19.392.901.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -48.152.524.000
    Kryształ: -27.094.478.000
    Deuter: -6.754.128.000
    obrońca stracił łącznie 82.001.130.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Ty zapalsky jestes naprawde [ciach] jesli nie widzisz ze cos tu jest nie tak, jak Boga kocham nie ogarniam czemu Ty jestes dumny z tego starcia. To bylo zalosne co zrobiliscie.
    Nie widze z mojej strony zadnej wystawki po prostu probowalem skleic na Ciebie akcje. Afusdomowi ktos rozbil po jednej sondzie czyli ktos chcial go liczyc tak mi sie wydawalo
    napisalem do afusdoma kto to moze byc i tu juz byla podpucha bo odp ze zapalsky, zaproponowalem akcje a on sie zgodzil mimo ze jak sie okazalo zapalsky trzyma z BS.
    Nie bylo czegos takiego jak sory, to znajomy tylko pelna zgoda i zgrywanie glupa, ja tylko kopie musisz tlumaczyc krok po kroku, ok damy rade.
    Napisalem zeby wysylal mi wszystkie skany jakie dostanie od zapalskiego i juz dzisiaj od rana zapalsky skanuje, napisalem do afusdoma ze robimy akcje i co ma robic
    koniec koncow sam zebralem pzta, sam poslalem flotke i troche przestrzelilem recki ale to akceptuje, obronca mial zalogowac dopiero na 25 min przed wlotem i napisac co leci
    fakt nie dostalem screena bo niechcialem, myslalem ze jak dalem buddy a on je przyjal to wspolnie dzialamy, prosilem o rozmowe tel ale nie za bardzo chcial
    zapytalem o czas i dostalem to gyazo.com/f86eef875d028487df16d7ffccbca875
    przez 20 min obronca mi pisal ze tam leci tylko 300k pc i dofarmy no i na poczatku moje zatrzymaj, do konca nic sie nie zmienialo podobno bo 2 razy o to pisalem.
    Najlepsze bylo na koniec jak nie pojawil sie raport troche sie zdziwilem nie takie duze starcia na laga ale dobra zawracam a tam dostaje raport
    tak jak zapalsky napisal zawrocil 300k pc a afusdom ladnie wycial ten atak :) jeszcze udawal glupa ze zrobil jak kazalem i nie wiem o co chodzi ^^
    nie wiem jak mozna porownywac moja proby stworzenia akcji do tego wystawienia ale jak pisalem juz wczesniej komus sie w glowce poprzestawialo.
    Zapewne Zapasky wykorzystal to tak samo jak ostatnio na utrudnianiu poderwania floty, bylem dla niego nie mily to wykonal ruch rozpaczy
    Nie wiem dlaczego jestes dumny z tego starcia :D [ciach] :D tyle ode mnie
    Mimo wszystko jestem rozczarowany ze Zly Sen tam sie znalazl, myslalem ze gramy na 100% a nie na 200% za wszelka cene.
    ale skoro nie mogli mnie spakowac jak nalezy dalem okazje ufajac komus takiemu jak obronca, stracilem wiare w ludzi i koncze z ogame.


    Super Moderator Ruda:
    obraza


  • To prawda @..Raven.. nie da się ukryć, że okoliczności w jakich do tego starcia doszło są śmierdzące. Bieg wydarzeń temu złomowaniu nadałeś jednak tylko i wyłącznie Ty prowokując jak to określasz w Twoim mniemaniu 'akcje'.

    ..Raven.. napisał(a):

    Nie widze z mojej strony zadnej wystawki po prostu probowalem skleic na Ciebie akcje.
    Tutaj leży cały problem. Mianem akcji można określić nie daleko szukając Twoje złomowanie Anielci. To co chciałeś 'sklecić' to była zwykła próba wykorzystania naiwności Zapalskiego, w celu spakowania go w recki. Na końcu to Ty z takiej 'akcji' spiłbyś śmietankę, a obrońce poklepałbyś po plecach. Chciałeś zagrać na niewłaściwej strunie, a teraz dziwisz się że pękła. Pękła, ponieważ pewnych rzeczy się nie robi.

    ..Raven.. napisał(a):

    myslalem ze gramy na 100% a nie na 200% za wszelka cene.
    ale skoro nie mogli mnie spakowac jak nalezy dalem okazje ufajac komus takiemu jak obronca, stracilem wiare w ludzi i koncze z ogame.
    Kombinowaniem i proponowaniem wystawienia Zapalskiego udowodniłeś, że są to puste słowa. Przekroczyłeś bezpowrotnie rzekę, która nazywa się moralność. Cynicznie na drugim brzegu dziwisz się, że nie ma nagrody i fajerwerków. Podjąłeś decyzje licz się z jej konsekwencjami.
    [ciach]
    Żeby oszukać kogoś z górnej półki to trzeba mieć więcej doświadczenia. A skąd się ono bierze? Gdyby Ci się udało, to co by było następne? Złomowanie z buddy, odłączanie się od Acsa?


    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzmy

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • Skoro to bylo czyste starcie to czekam na szczere gratulacje od strony wszystkich Bsow :) glownie od Gladiatora bo jesli on takie chwyty pochwala to naprawde strace wiare w ludzi :)
    powiem ze nawet Zly Sen mimo ze wylecial to mial cos z sumieniem podobno :) juz nic nie pisze, Gratuluje wystawki :)


  • Nieczyste chwyty najwidoczniej są atrybutem Zapalskiego, co mieliśmy okazję oglądać już wcześniej gdy BS wypełniło pręgierz. Ciekawe bo zanim zacząłeś gościa ciąć to tak kontrowersyjnych starć nie było, tym bardziej banów. Rolnik od tamtej pory siedzi na urlopie, ale dlaczego to już mogę sobie gdybać. Szkoda Raven, że tak to się skończyło. Powodzenia.
    [ciach]


    Super Moderator Ruda:
    obraza z wykorzystaniem pseudocenzury
  • Cóż można napisać, tak jak już wspominałem gra jest dla przyjemności, skoro komus sprawiło to przyjemność to nie ma co na ten temat dyskutować.

    Szanowane i budzące grozę BS istnieje od początku powstania uni Quaoar. Choć w ostatnim czasie spore zmiany kadrowe stąd zapewne inne filozofie gry.

    W tym starciu zaskakuje mnie tylko jedno: dlaczego szefo założyciel na to poleciał, nie mogę pojąć. Chyba ostatni żywy gracz od pierwszego dnia Quaoar. Dlaczego ?
  • Bardzo brzydka akcja i to patrząc obiektywnie, nawet Ramek to widzi, ale głupi mu przyznać z racji tego, że sam gral z BSami.
    Powiem tyle, że jak się nie umie normalnie kogoś złapać, to się ucieka do frajerskich akcji właśnie tego typu, dla mnie slabizna straszna i zero honoru.
    Takie macie możliwości, a walicie takie babole.
    Jestem pewny, że za czasów Obiego, taka zagrywka nie miała by prawa bytu, bo Obi był jaki był, ale miał zasady, nie to co wy...
    Raven mordo, życzę odbudowy, wiem jak to jest, sam kiedyś nacialem się na podobna sytuację.
    Odpocznij i stawaj na nogi.
    Starcia nie gratuluję, bo jest bezjajowe.
    Zdziwilo mnie ze w tym uczestniczysz @sorro03, miałem Cię jednak za innego gracza.

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Po takich nieuczciwych zagrywkach to strach będzie teraz wysłać nawet na handelek surkę do słabszego, bo może się rozmyślić i jednak zrezygnować z handlu, a pushu do słabszego nie ma przecież. Do takich absurdów jak widać zmierzamy w tej grze. Raven szo ci nie życzę bo nie ma z czego, szkoda że skończyłeś zanim ja zacząłem ;P
  • Dostalem linka na disco i musze cos napisadc :P
    Slabo znalem gre w ataku, natomiast doskonale w obronie za czasow fenrira ( NuN zobowiazuje XD ), a przynajmniej tak myesle :) Raven, byles jedyna osoba, ktora czegokolwiek mnie o tej grze nauczyla na fenrirze. Generlanie pisze tu napity, ale nie ma takiego zostawiania gry XD Nie chce mi sie teraz czytac tych wszystkich komentow, ale wystawianie to zawsze byl element pozniejszeej fazy gry. Osoobiscie uwazam ( moze bylem przewrazliwiony ) , ze bylem wielokrotnie wystawiany na rozne akcje i dlatego zawsze uwazalem na podstawki itp. Screeny i zdjecia z tel. ekranu w przypadku randomow to byla podstawa. Nie znam doklanie kulisow, nie chce mi sie czytac, ale wielokrotnie tez probowalismy jako nun kogos wystawic ( czesto sie udawalo ).
    Agresorom przetopu, a Raven'a chcialbym spotkac na jakims przyszlym uni ( mimo tych ucieczek z kontr, ktore uwazalem za nieczyste :) )
  • [ciach] az sie czytac nie da. Jakby Ravenowi siadlo to byscie go klepali po plecach i gratulowali skilla. A,ze bsy zdominowali uni macie bol dupy, bo rozwalili ostatnia nadzieje opozycji.
    Gratulacje za starcie dla Was chlopaki, nie przejmujcie sie hejty innych zawsze beda.


    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzm & obraza
  • TheDavid napisał(a):

    Nieczyste chwyty najwidoczniej są atrybutem Zapalskiego, co mieliśmy okazję oglądać już wcześniej gdy BS wypełniło pręgierz. Ciekawe bo zanim zacząłeś gościa ciąć to tak kontrowersyjnych starć nie było, tym bardziej banów. Rolnik od tamtej pory siedzi na urlopie, ale dlaczego to już mogę sobie gdybać. Szkoda Raven, że tak to się skończyło. Powodzenia.
    [ciach]
    to napisz mi czemu siedzę na urlopie, może trafisz :)


    Nie pierwsza i nie ostatnia wystawka kogoś w tej grze, choć nie powiem ze szkoda mi Ravena który w ten sposób pada.
    @..Raven.. jeśli kończysz to powodzenia w realu, ja juz od dawna tylko sobie patrze na to wszystko od boku, obserwuje i wyciągam wnioski :)
  • Miałem nic nie pisać, ale kilka słów jednak od siebie dodam - w kierunku Ravena, bo cała reszta tu hejtujących jest niegodna odpisywania.
    Twój narcyzm urósł do tego stopnia, że myślałeś, że każdy będzie padał Ci do stóp i chciał współpracować.
    Uważałeś się za tak nietykalnego gracza, że aż zgubiła Cię Twoja pycha i zawiść.
    Wykonałeś akt desperacji, zgubiła Cię także łatwowierność, która doświadczonemu graczowi jak Ty nie powinna się przytrafić i skończyłeś jak zwykła lama - nazywasz mnie frajerem, a sam wyszedłeś na frajera.
    Teraz wielka rozpacz, płacz i wyzwiska (typowe dla niedojrzałych osób), rozsyłanie do wszystkich lizusów linka do ST, żeby Cię pocieszali i zrobili gównoburze. Mnie to nie rusza, bo to tylko gra i nie potrzebuję owacji i oklasków.
    Przesiąknąłeś tą grą do tego stopnia, że nie potrafisz rozgraniczyć gry od rzeczywistości i po wszystkim jesteś skłonny życzyć komuś źle w życiu prywatnym (afusdom).
    Strasznie to obrzydliwe. Mam nadzieję jednak, że jesteś słowny i nie wrócisz do gry, bo gra bez takich osób jak Ty jest dużo przyjemniejsza. Zmyj pianę z ust i przepadnij na zawsze. Nie pozdrawiam "burku".
  • LoleXXX napisał(a):

    Btw. Czy mi się wydaje, czy niektórzy ostatnimi czasy zmienili zdanie w kwestii takich starć? ;)
    Lolek jeśli mogę wypowiedzieć się tylko za siebie. Nie zmieniłem. Zupełnie inaczej bym do tematu podszedł gdyby to obrońca nakłaniał Ravena do wystawki. Tutaj dla mnie sprawa jest prosta. Raven sprowokował to starcie. Poniósł tego konsekwencje. Czas oceni czy było to dobre czy złe. Nie wybielam ich decyzji. Nie rozumiem jednak dlaczego Raven postanowił się sprostytuować jeśli mógł na tym Uni ugrać. Miał szacunek i jestem przekonany, że przy akcji B-S nawet by mu złomu nie podbierało.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gardze wami ().

  • Zapalsky zastanow sie co Ty w ogole piszesz, kim Ty jestes ze niegodne jest odpisanie innym nawet z osobna ? za kogo Ty sie uwazasz? :) ja gralem dla przyjemnosci i nie krecilem % za wszelka cene :D
    no moze raz na barnabie jak przekroczylem 6 atakow z mysla ze jednak tam bedzie flotka :) przez 6 lat mojej gry nigdy nie zrobilem podobnej akcji i jesli ktos ode mnie z soja by zrobil podobna niestety czy to bylby np lop czy vrx odrazu by wylecial, mimo wszystko nie bylo takich pomyslow tym sie roznimy :)
    i skoro juz wspominasz o afusdomie to bylo zacytowac co napisalem :karma wraca nie martw sie, mam nadzieje ze w zyciu ktos podobnie Cie wydyma :) to jest takie obrzydliwe?
    strasznie koloryzujesz zebym po raz kolejny wyszedl na tego zlego :D nie zyczylem mu smierci albo zeby dostal raka i jego rodzina rowniez bo takie wiadomosci po wlotach dostawalem :D
    napisalem o moim koncu do osob z ktorymi gralem i wisialem na tel :D czyli lopa,vrx, pongo i smuglera bo mial leciec ze mna ale Ty wiesz lepiej :D
    duzo osob mnie zna wiec nie kazdy pochwala ten wlot i to Cie boli ze nie ma od wszystkich oklaskow.
    Dostalem kilkanascie wiadomosci o checi pomocy od osob na ktore w sumie polowalem, dostalem mozliwosc wejscia na 2 konta w tym jedno na ktorym moglbym smialo latac :D
    mimo wszystko nie bylem swiadom ze cos takiego moze miec miejsce i moze faktycznie bylem zaslepiony blaskiem jaki ode mnie bije :D


  • Nawet nie będę komentować bo szkoda strzelić ryja powiem tylko tyle że nie było pomysłu jak cię uwalić to zrobili taki śmieszny podstęp brak słów jednak żeby urosnąć tutaj to trzeba stracić honor ...
    I zgodzę się że jestem ciekaw co gladiator napiszę na to starcie bo poza tobą i garstka graczy to właśnie on miał największą klasę i zdrowe podejście .
    Dla mnie i tak jesteś kozak i szacunek za całokształt bo nie sposób odmówić ci talentu i tyle w temacie
  • nie znam dokładnych kulisów tego starcia, ale spójrzmy prawdzie w oczy: 1. Kto prosi o wystawienie kogoś, kogo się farmiło?
    2. Który flociarz leci bez screena?
    3. Kto nie wykorzystałby możliwości ubicia konkurenta na uni?

    Raven szkoda że tak to się potoczyło. Odsapnij i wracaj do gry.

    Gratki OWCE :) starcie mogło być ładniejsze, ale okazja trafiła się taka a nie inna. W mojej ocenie to po prostu wykorzystanie błędu przeciwnika.
    Raven SzO i więcej rozwagi.
    Afusdom wstydziłbyś się tak kręcić i mącić. To tylko gierka, ale w życiu też tak ludzi na manowce prowadzisz?
  • Pierwsza podstawowa lekcja, ktorej nie przeszedl Raven, to nie ufa sie nikomu, jezeli chcesz sie liczyc w grze.
    Takze zal powinien miec do siebie nikogo innego, realia ogame nie wybaczaja takich podstawowych bledow. Tym bardziej jak sie zna przeciwnika...
    Graty dla ekipy atakujacej.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • akcji nie popieram ale moralnosc to rzecz wzgledna

    Raven, robic cos takiego i dostac od obroncy wklejke tekstu (!) na pw to od razu jest co najmniej zolta, jesli nie czerwona lampa ostrzegawcza. To nie lata 90', screenshota zrobi kazda ameba i nie ma wyjątków w tej materii.

    Ale...
    Czy agresorzy i ekipa gratulująca naprawde wieszaja psy na Ravenie za jego "chciwosc pyche", czy inne grzechy glowne ktore tam sie przewinely i jednocześnie stawiają znak równości między obstawianiem fsa na pz a zerojedynkowym wydymaniem i oszukaniem ravena? To jest bardzo zabawne. Cala akcja opisana tak, zeby to raven byl ten zly i niedobry co knuje nieczysto.A z perspektywy trzeciej osoby niezwiazanej z uni wyglada to zupelnie na odwrót.
    Prosze o wyjasnienie, co jest niehonorowego/pysznego/nieuczciwego w obstawianiu komus fsa na pz licząc ze ktos to policzy, nie mając tej pewnosci, gdzie najczesciej, zanim sie uda, przepalisz pare razy, jednoczesnie nie majac flo pod reka?

    podsumowujac graty atakierom, na tym polega ta gra, ale otoczka to jakis niesmieszny zart

    Dodam tylko ze za Ravenem nie przepadalem ale po takim gównie zycze mu szczerze szo.

    @..Raven.. pamietaj, #Nie ufaj Nikomu
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • abecaduo napisał(a):

    Prosze o wyjasnienie, co jest niehonorowego/pysznego/nieuczciwego w obstawianiu komus fsa na pz licząc ze ktos to policzy, nie mając tej pewnosci, gdzie najczesciej, zanim sie uda, przepalisz pare razy, jednoczesnie nie majac flo pod reka?
    Odpowiedź jest naturalnie jedna i oczywista. Nic.
    Mogłem nie wyrazić się precyzyjnie stąd takie pytanie.

    Tutaj chodzi o całokształt sytuacji w jakiej postawił się @..Raven... Napisał do obrońcy, którego wcześniej farmił o 'wystawienie' atakującego. Pisał wielokrotnie. Zaufał mu. Obrońca się zemścił bo nie chciał mieć nic wspólnego z Ravenem i jego 'akcjami'. Jeśli nie byłoby ściemy ze strony obrońcy to bym wybielał atakujących. W tej sytuacji starcie jest śmierdzące. Podobna sytuacja była lata temu na Draco. Gdy Sander ściągnął z kolegami kulke górnika, a potem nagabywał go o wystawienie jego potencjalnych obrońców. My wiedząc o tym zdecydowaliśmy się nie pociągać za spust i nie spakować Sandera w recki. B-S zdecydowało się w takiej samej sytuacji pociągnąć za spust. Czas pokaże czy było to dobre rozwiązanie.

    Sytuacja jest na tyle dziwna, że z jednej strony Raven spakowany w reckach mi się podoba. Z drugiej strony 'styl' tego starcia mógłby być lepszy. Osobiście i z rozmowy wiem, że atakującym odpowiedź ulicy też się nie podobała. Ja w ich sytuacji miałbym również dylemat i nie wiedziałbym do końca co zrobić. Myślę, że jedynym argumentem, który przekonał chłopaków do tego złomowania było zacietrzewienie Ravena, który nie patrząc na historię powiązań jego i obrońcy postanowił za wszelką cenę spakować Zapalskiego w recki. Jeśli był zdolny do nagabywania obrońcy to co by mógł zrobić później? Oczywiście to tylko moje zdanie.

    Staram się być jak najbardziej po środku i zdawałem sobie sprawę, że czeka mnie hejt za moje słowa.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • Raven jest jedynym graczem, ktory nawiazal z nami walke na Fenrir. Szanuje go jako gracza, bo robil swoje mimo naszej przewagi. Ciezko bylo go trafic... Jak widac nie tylko na Fenrir. Patrzac po opisie akcji mozna tylko i wylacznie powiedziec, ze zenada i totalne rozczarowanie ludzi, ktorzy dla cyferek staja sie prawdziwymi kutasami. Ale no fakt faktem, trzeba sie liczyc z tym, ze jezeli ktos nie posiada odpowiedniego skilla, bedzie robil takie walki.

    Anyway mnie sporo ogame nauczylo i nie byloby opcji, gdybym nie dostal screena i polecial w ciemno.
  • miałem się nie wpisywac tutaj ale muszę
    Raven przyjacielu szkoda że kończysz po tym starciu
    co do atakujących to cóż gratulacje podpóchy
    tylko tak jak większość tu pisze zagranie nie godne BS
    sam kika razy trafiałem w wasze recki przez swoje błędy
    @sorro03 mialem ciebie za ucziwego gracza
    Dla Ravena odpoczynku od tego nałogu może kiedyś przyjacielu spotkamy sie na innym uni
  • Bardzo, ale to bardzo słabe i rozczarowujące. Co o tym sądzę na gadu już pisałem.
    Wiedziałem, że @Zapalsky jest uzależniony od cyferek i trzepania zysku bez względu na koszta ale taka akcja przebija moim zdaniem nawet jego. Dobrego mniemania nigdy o Tobie nie miałem ale teraz tylko potwierdziłeś moje podejrzenia co do Twojej osoby. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że cień z tego starcia będzie się za Tobą ciągnął jak smród po gaciach ;)

    @..Raven.. szo lub powodzenia w realu

    Ps. Wcale bym sie nie zdziwił gdyby afusdom był pushkontem wyzej wspomnianego waszmościa
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Nie mogąc czytać tej pseudo intelektualnej gównoburzy i nie wnikając w stany uczuciowe graczy z tego starcia suche fakty
    1.Raven to była Twoja propozycja spakowania Zapalskego , to Ty pierwszy napisałeś ,ode mnie nie było żadnej zachęty czy prośby o pomoc , Ty sam napisałeś że wszystko ogarniesz
    2.Pisząc Ci że tylko kopie a nie latam to fakt bo nigdy nic nie wstawiłem można sobie sprawdzić , a poza tym świetnie widziałeś jaką mam flotę bo mnie spakowałeś i nie raz podnosiłeś swoje statki na nią więc byłeś z jej stanem dobrze obeznany
    3.Jako górnik o jako takim eko można sobie obliczyć produkcję u mnie deuteru (plus minus 160kk tygodniowo) , nie zastanowiło cię co z nim robię , Tobie ani Twoim kolegom jej nie proponowałem i nie wymieniałem a sam nie jestem w stanie jej spożytkować , wybór raczej oczywisty z kim handlowałem prawda,
    4.Zapalsky nie wierzył w tą akcję dlaczego ? Napisał mi że na bank poprosisz o screena ataku bo nie jesteś kołkiem i jak to się stanie zawraca i kończy atak , tak się nie stało
    pisząc o utracie zaufania czy , kiedykolwiek na nią u mnie zasłużyłeś lub odwrotnie robiliśmy wspólnie jakieś loty lub handle ? jesteś gościem z układu obok który wiele razy napsuł lub próbował mi popsuć zabawki tak więc nie ma mowy o utracie czegokolwiek , a pisząc że powinienem od razu Cię poinformować że trzymam sztamę z Zapalskym to wybacz bardzo niedojrzale z Twojej strony . Za bardzo chciałeś spakować Zapalskego i utrzeć nosa B-S-om i straciłeś czujność okazja sama się trafiła i siadła z jakim skutkiem wiadomo

    [ciach]

    Super Moderator Ruda:
    obraza

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez afusdom ().

  • Zastanawiałem się co mam napisać??? Przyznam iż jestem lekko rozdarty i tak jak to napisał Ramek szkoda Raven, że padłeś w ten sposób bo według mnie jesteś jednym z najlepszych graczy na ogame. Co do samej akcji to chyba wypadało by tylko podziękować afusdom tak naprawdę mógłby wykiwać jedną, albo drugą stronę.jak to mówią na dwoje babka wróżyła. Zgadzam się się natomiast iż Raven popełniłeś błąd a może nawet wielbłąd, ale ten szampana nie pija kto nie ryzykuje. Do Ravena: graj i umil życie"wpół obrońcy" ochłoń i nie poddawaj się, wiesz, że zawsze Cię szanowałem.

    P.S
    Do agresorów. Choć pogratulowałem akcji na gg(nie znając przebiegu) to tu tego nie zrobię i nie zrobił bym tego gdyby Raven był z tarczą sorry panowie jestem już emerytem a za czasów mojej świetności takich akcji nie było, albo nie docierały do mojej pijanej świadomości. Ktoś tam pisze, że to multi Zapala ja mam nadzieje, że to żadne Multi z B-S bo inaczej sam stracę wiarę w ludzi i oddam konto byłemu właścicielowi, lub po konsultacji skasuję.

    P.S The David weź młotek którym kopiesz eko i puknij nim się w głowę komentując pręgierz z B-S bo z tego co widzę o grze wiesz tylko tyle: zwózka i lvl up.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gladiator81: Zapomniał ja ().