Zapalskyy [B-S] & Zuy sen [B-S] & Zyla [B-S] vs. afusdom & Raven [SUICIDE] ~ 463076.74%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nadeszła pora żeby samemu się wpisać, czekałem na @Gladiator81 bo sam nie widziałem od czego zacząć.
    Gratulacji tradycyjnie jak po tego typu akcjach nie będzie bo nie ma komu pogratulować:
    Raven - stacił flotę,
    Byli sojusznicy starcili w oczach wszystkich ludzi/graczy posiadających coś takiego jak rozum i odrobina przyzwotości.

    Rozumiem że nie gramy w The Sims ale pewne minima obowiązują. Wszytsko soby poklepujące się po plackach i piszące o ładnej akcji odsyłam do odpowiedniego specjalisty na cito.

    Pozdrawiam
    stark87

  • I ja coś tutaj zostawię: Niestety Raven w mojej ocenie za bardzo się "nagrzałeś" na Zapalskiego, który niemiłosiernie Tobie uciekał w punktach. Jeszcze niedawno pisałeś do mnie, że chciałbyś podgonić TOP i "odzyskać" uni i chyba to Ciebie zgubiło.
    Tak naprawdę sytuacja mogła potoczyć się w dwojaki sposób:
    1. Po Twojej propozycji podstawki afusdom mógł napisać, że ma Zapalskiego w buddy i odmówić jakichkolwiek działań
    2. Zrobić to co zrobił czyli złapać Ciebie.
    Gdybym to ja był na miejscu afusdom wybrał bym właśnie opcję pierwszą. Natomiast mnie od zawsze raziły w tej grze multikonta, pushowanie lub co ostatnio popularne lagowanie konta obrońcy.

    Reasumując, Raven nie zachowałeś właściwej dla tej sytuacji ostrożności. Trzeba było łapać Zapalskiego z osobami, z którymi współpracujesz.
    Szkoda, że kończysz. Aby była jakakolwiek opozycja na uni sam jestem gotów Tobie posłać trochę surowców na odbudowę.
    U29 - OFF
    Yildun- ON
  • Nie ma sie czym chwalic i pisałem ze ja osobiscie nie wstawił bym takiego st ale skoro juz jest to nie mogło obyć sie bez gownoburzy :D
    Szkoda Raven ze skonczyłeś w ten sposob :/ kto jak kto ale Ty zasługiwałeś na lepszy koniec ale ...
    no właśnie ale...
    Znam relacje miedzy Toba a Zpalskim i wiem jak bardzo gryziecie sie ze soba i to przed tym rw wiec ani nie powinno dziwic ze szukales kozla by Ci wystawił zapala ani nie dziwic powinno ze skoro zapal dostal Cie na tacy wykorzystał okazje !
    Czy mozna porownywac te dwie akcje ze soba ? pewnie ze nie ale .... wrocmy do zdania wczesniej i postawmy sie w sytuacji Zapalskiego ! Z osoby 3-ciej te st jest swinskie ale jak po kolei postawimy sie w obydwu sytuacjach to mozna zrozumiec dlaczego doszło do tego starcia!

    Co do mojej osoby i w temacie i w tym st tak naprawde byłem zbedny i załuje ze nie zawrocilem floty !
    Leciałem tam z konkretnego powodu ale to dlaczego leciałem i dlaczego doleciałem to moja sprawa i mojego sumienia i całej reście za przeproszeniem uj do tego !
    Nie bede komentowal bzdur i filozofii niektorych graczy bo szkoda mojego czasu :E

    Raven ostatnie słowo do Ciebie ! Swiety nie byłeś ale grałeś honorowo acz zdarzyła się też pewna akcja na quaoar którą mogli byśmy teraz tu porównywać ale nie bede wyciagal wiecej smrodów bo tez po co !
    Zachowałeś sie pare razy honorowo my w sumie tez i troche szkoda ze tak wyszło jak wyszło :/
    Powodzenia w realu lub jak sie skusisz na innym uni lub moze i tu kiedys :D

    tyle z mojej strony a jesli ktos poczuł sie urażony to pewnie tak miało byc :)
  • Gladiator81 napisał(a):

    Zgadzam się się natomiast iż Raven popełniłeś błąd a może nawet wielbłąd, ale ten szampana nie pija kto nie ryzykuje.
    Nie sposób się nie zgodzić tylko wiesz jak to jest postaw się w skórze Rava , mimo słabych relacji piszesz do gościa z hęcia pomocy a ten zamiast chodzby to olać , to ma tylko mase cyferek przed oczyma i perfidnie wystawia gościa , mało tego prosząc o screena wstawia jakieś kopiuj wklej lecących slotuw ataku i to zmanipulowane , nie jeden grajek uwierzył by myśląc że nie ma programu do screena czy coś podobnego ... błąd Ravena to jedynie ufność , kiedyś zaleta ale w erze chęci zysku naciągania zasad itp wada ...
    Nie gram tutaj ale nawet wspułrywale przyznają mi racje że jesteś wartościowym gościem i jednym z najlepszych jak nie najlepszym grajkiem tej uni i że mimo strat pokażesz jak to jest się odgryźć
  • Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia. To by było najlepsze podsumowanie całej "akcji".

    Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to nie my sprowokowaliśmy tę cała sytuację a sam Raven przez swoją chciwość, zachłanność, chęć niszczenia do tego stopnia, że napisał do człowieka, którego kompletnie nie znał, którego farmi/farmił/atakuje/atakował o pomoc w wystawieniu Zapalskiego.

    Może myślał, że nagle będą ogameowym kumplami?
    Nie no, świetny pomysł - to się musiało udać! To jest dopiero desperacki styl, który przysłonił zdrowy rozsądek.
    My tylko odpłaciliśmy pięknym za nadobne, kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

    Ale i tak, to zawsze Ci co "wygrali' będą tymi złymi, fuuj i beee a Ci co "przegrali" zawsze będą poszkodowani i biedni. Takie życie czy to w przeglądarkowej grze czy w życiu realnym

    Swoją drogą, dałbym sobie rękę uciąć, że zanim ktoś złapie Ravena to on najpierw ubije mnie...Byłbym teraz bez ręki! :P
  • Widze zapał jednak wypłakał na gadu zebyście go bronili :P
    @Zyla piszesz jakbyście afusdoma uratowali przed jakimś rzeźnikiem, który patrzy tylko na zysk bez zdawania sobie sprawy z tego co Wy tak naprawdę zrobiliście.
    Prawda jest taka, że zapalsky patrzy tylko i wyłącznie na zysk, jak odszedł od weteranów już po 24h ich farmił :D nie siedzial z nimi w sojuszu 5 minut o czym dobrze sobie zdajesz sprawe bo sam z nim w tym sojuszu byłeś ;) zrobiliście straszne świństwo i nic co napiszecie tego nie zmieni, sami sprowokowaliście tę akcję odpisując Ravenowi, że to pzty Zapalskiego przy tym robiąc to na jego pushówce ;)
    Tak samo jak teraz konto o nicku barracuda czy vice są na urlopach od dłuższego czasu, a czyje inne pushówki to były jak nie kilku weteranów? :) jedna na pewno należała do mefisto, druga nie wiem do kogo, już nie pamiętam bo troche jednak na yildunie już nie gram.
    Takie akcje jak Raven chciał zrobić są normalne... nie raz wrogowie jednoczą się zeby stuknąć wspólnego wroga, nie raz pisze sie do kogos komu sie wcześniej coś zestrzeliło czy by mu nie pomóc z innym agresorem. To jawna prowokacja ze strony Zapalskiego i mogę sobie dać rękę uciąć, że jego pomysł od początku do końca. Taki typ gracza.
    To co Raven chciał zrobić to zwyczajny spryt i ryzykowna akcja, zaufał nieodpowiedniej osobie, tyle że skąd mógł wiedzieć, że afusdom to tak naprawdę Zapalski?
    To co zrobiliście Wy to dno i metr mułu, pozostaje mieć tylko nadzieję, że będzie się to za Wami ciągnęło i ktoś w ten sam sposób wystawi Was badź nie będzie chciał nawet z Wami współpracować.
    Nawet jeśli Raven grałby nie do końca czysto, powinniście być ponad tym... BSy zawsze były, to są jakieś popłuczyny, a nie jeden z najlepszych sojuszy. Mi osobiście wstyd byłoby teraz być pod tym samym tagiem co Zapalski. Za grosz honoru.
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wrum ().

  • Wiele słów górno i dolnolotnych zostało już w tym temacie wypowiedziane.

    Od siebie ... to starcie kojarzy mi się z pewnym rycerzem, który w spracowanej zbroi śmiga konno z mieczem na swych oponentów i jest zdziwiony tym, że pod nogami jego rumaka pojawia się zamaskowany dół z błotem, gdzie zaraz dostaje kamieniami po głowie,
    wtedy pod jego przyłbicą pojawia się myśl : " ... kurcze może trzeba było najpierw przejść ten teren z jakąś dzidą i sprawdzić glebę w poszukiwaniu pułapek ... ?!?
    i zaraz po tym myśli sobie ... eee to bez sensu lepiej może zająć się czymś pożytecznym np. pszczelarstwem ??"

    a tak wprost do starcia to dziwi mnie ilość flot vs @..Raven.. bo przecież afusdom zapewne uprzejmie donosił o obrocie spraw, mimo wszystko egzekutor jak widać zapaskudził zbroję ...

    cóż drodzy państwo ... po takim zwycięstwie trzeba przyznać, że wychodzi na to że wami przegrać, to jak co najmniej zremisować:) 3majta sie wszyscy zdrowo:)
  • To i ja sie wpisze jak juz przebrnąłem przez ten gąszcz komentarzy...jednych sensownych innych mniej lub wogule bez sensu ale po nie ktorych nie mozna zawiele oczekiwać. To tyle na ten temat.
    Widze ze nie brakuje [ciach] ktorzy klepia Ravena po ramieniu i mieszaja z blotem B-S...na co mamy [ciach] delikatnie mowiac bo od zawsze przy kazdych akcjach byl w naszym kierunku hejt i milion spiskow....z czystej zazdrosci i bezradnosci :E
    Co do Ravena....zostal oszukany i faktycznie bez mozliwosci obrony i tutaj nie ma co dyskutowac ale trzeba spojrzec na to obiektywnie:
    1. Sam wykopales sobie dolek klecac brudna akcje na zapalskiego (co innego bylo by gdyby obronca napisal do ciebie z taka propozycja - ale inicjatywa wyszla od ciebie)
    2. Nie moge uwiezyc ze gosc z takim doswiadczeniem i umiejetnosciami bo tego nie mozna ci ujac - popelnil taki blad ze nie domagal sie pelnego screena podglądu ruchu flot nawet na 5 min do dolotu. Ja nie jestem jakims wybitnym flotowcem a od jakiegos czasu juz górnikiem ale bez screena wycofalbym sie tym bardziej ze wczesniej nekalem obronce :] strzeliles sobie w stope :S
    3. Tak naprawde jesli mozesz miec do kogos zal i kogos winic za ta akcje i jesli ktos moze miec moralnego kaca przez to -to
    tylko i wylacznie afusdom bo to on ci namieszal w glowie. (Dodatkowo mozesz miec zal do siebie za naiwnosc w tej akcji)
    Jesli chodzi o final tej akcji moim zdaniem nie mozna obwiniac ani zapalsiego ani reszty ekipy zlomujacej...wykorzystali okazje. To jest gra strategiczna i liczy sie w niej spryt, umiejetnosci, zgranie i szczescie. I tutaj niczego nie zabraklo. To nie oni Cie oszukali tylko obronca ktory bierze ciezar moralny na bary za ta akcje. Miales pecha ze trafiles na goscia ktory chcial utrzec ci nosa za wszelka cene i daje reke ze gdyby akcja byla w druga strone tez wykorzystalbys sytuacje bez zastanowienia tylko ze wtedy posypaly by sie gratulacje owacje i lał by się miód.
    To jest moje obiektywne zdanie na temat tej akcji a czy ktos sie z tym zgadza czy nie to mam to w [ciach] ^^
    Gratulacje naleza sie dla ekipy złomującej bo zachowali czujnosc i podjeli wlasciwa decyzje!
    Dla Ravena szczere SzO jesli bedzie - jesli nie to powodzenia w realu.
    [ciach]


    Super Moderator Ruda:
    nieregulaminowe treści mniam
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • Taka oto sytuacja...Cel uświęca środki? Po trupach do celu? Niby tak ale... No właśnie. Ale...

    Dla mnie dno i dwa metry mułu.

    Dużo by można napisać jednak chyba nie ma sensu. Niech każdy oceni wedle własnego uznania. A potem spokojnie spojrzy w lustro...

    Głowa go góry Rav. Z takimi złomami jest jak z seksem analnym. Najgorszy ten pierwszy raz. A potem zaczynasz nawet to lubić. Tak słyszałem. Chłopaki na mieście mówili 8o

    MOCz z Wami niezmiennie!
    Niech MOCz będzie z Wami! :D