Dr Zgon vs. Lord Ogr [Pirate] & Lord Eagle [Pirate] ~ 3446.91%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dr Zgon vs. Lord Ogr [Pirate] & Lord Eagle [Pirate] ~ 3446.91%

    Stało sobie w nocy, sojuszniczka robiła aktywke, trochę daleko więc lot reckami przez gale...
    Sojuszniczka obrońcy podkradła 100 banieczek, na zdrowie...
    Może jeszcze zdążę odebrać.
    Dzięki Arth za obfitą nockę.


    Dnia 16-08-2019 02:51:52 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Dr Zgon
    ________________________________________________

    Pancernik 19.748
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Lord Ogr [Pirate]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7.000
    Duży transporter 35
    Lekki myśliwiec 32.907
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 2.400
    Okręt wojenny 1.500
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 7.715
    Sonda szpiegowska 161
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 560
    _________________________________________

    Obrońca Lord Eagle [Pirate]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 5
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Dr Zgon
    ________________________________________________

    Pancernik 19.668 ( -80 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Lord Ogr [Pirate]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Lord Eagle [Pirate]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    10.947.694 Metalu, 10.947.695 Kryształu i 231.111 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.801.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 516.494.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 230.885.900 metalu i 113.804.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 22.126.500 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 239.433.594
    Kryształ: 121.551.295
    Deuter: -968.889
    agresor zyskał łącznie 360.016.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -338.384.694
    Kryształ: -170.324.695
    Deuter: -29.911.111
    obrońca stracił łącznie 538.620.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
    Quantum x5 - Top 2/2 END (BOSS, newLK, DobrySen)
    Eridanus x5 - Top 5/2 END (Klinika, ZŁY SEN)
    Himalia x5 Top 1/1 END (REC,EVIL)
  • :) nie podkradła tylko odbiła to co należało do sojusznika ;)
    wsparcie w sojuszu to sprawa honorowa :)
    jedno tylko musze Ci przyznac ze podziwiam ... jak tu gram od lipca w zyciu nie widziałam tak szybkiego lotu przez cała gale.. widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum..
    Doktorze Zgon jakie Ty masz napedy? z 15 minut leciałes albo i nie :)
  • Kusy napisał(a):

    Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam

    Zobaczyć - zasiadając, ale możesz też dostać RSa z sond na zatrzymaj u sojusznika lub budy.


    Mrs. Eagle napisał(a):

    nie podkradła tylko odbiła to co należało do sojusznika
    Hahaha, widać, że nie tylko ja podbieram. Gratki @Mrs. Eagle, choć pewnie, gdyby nie lot przez galę, to byłoby u Zgona - szybkie recki robią swoje.


    DrZgon napisał(a):

    trochę daleko więc lot reckami przez gale...
    Oj to musiało ssać w baku... XD
    A tak przy okazji @DrZgon, impuls, czy docelowo nadprzestrzenny też w planach?
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • Kusy napisał(a):

    Mrs. Eagle napisał(a):

    widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum..
    Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam :D W każdym bądź razie gratulacje bo zysk mimo brakujących (gdzie jest moje 300 baniek ? xD) kilku recków i tak gruby.
    Wysyłasz zatrzymaj tam gdzie flota i czekasz i przychodza raporty szpiegowskie po kazdym skanie gdy dojdzie do bitwy proste reszta jesl logiczną analizą tego co sie dzieje....

    Co do samego starcia to ten moj drugi mistrzowski dzien po zrobieniu grawitonów i GSa do FSa pusciłem stacjonuj na moona i zdążyłem przysnać w tym samym czasie jak by nie patrzył 3,5 min lotu to kosmos :P no sojuszniczka faktycznie zebrała ok 100 kk i to akurat lamerstwo zgona jest winne a nie zapedy złodziejskie Lorda Eagla no ale teraz widocznie takie czasy parcie na szkło % sie liczą synchro recków to juz nie warto bo jeszcze % ucieknie ale to moje zdanie :)
    Miała być kontynuacja ale nie będzie niestety wyszło jak wyszło priorytety sie rozjechały i nauka na przyszłość żeby polegać to można tylko i wyłącznie na sobie :)
    Czasami lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
  • Raaafff napisał(a):

    Kusy napisał(a):

    Mrs. Eagle napisał(a):

    widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum..
    Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam :D W każdym bądź razie gratulacje bo zysk mimo brakujących (gdzie jest moje 300 baniek ? xD) kilku recków i tak gruby.
    Wysyłasz zatrzymaj tam gdzie flota i czekasz i przychodza raporty szpiegowskie po kazdym skanie gdy dojdzie do bitwy proste reszta jesl logiczną analizą tego co sie dzieje....
    Co do samego starcia to ten moj drugi mistrzowski dzien po zrobieniu grawitonów i GSa do FSa pusciłem stacjonuj na moona i zdążyłem przysnać w tym samym czasie jak by nie patrzył 3,5 min lotu to kosmos :P no sojuszniczka faktycznie zebrała ok 100 kk i to akurat lamerstwo zgona jest winne a nie zapedy złodziejskie Lorda Eagla no ale teraz widocznie takie czasy parcie na szkło % sie liczą synchro recków to juz nie warto bo jeszcze % ucieknie ale to moje zdanie :)
    Miała być kontynuacja ale nie będzie niestety wyszło jak wyszło priorytety sie rozjechały i nauka na przyszłość żeby polegać to można tylko i wyłącznie na sobie :)
    synchro reckow ? bym musiał dać Ci kolejne 40 minut na obudzenie... i kto tu jest lamerem ??
    Quantum x5 - Top 2/2 END (BOSS, newLK, DobrySen)
    Eridanus x5 - Top 5/2 END (Klinika, ZŁY SEN)
    Himalia x5 Top 1/1 END (REC,EVIL)
  • Do wczoraj nie sadzilam ze jeden atak czy 1 rozmowa moze zmienić tak wiele i nie sądziłam tez wiele innych rzeczy.. Np ze ta gra to dla niewielu tylko gra, ze az tak bardzo ten świat przenosi sie na rzeczywistość, ze jak ludze walcza to tak jakby na śmierć i życie i malo w tym zabawy czy satysfakcji ze zrobilem coś sam/ sama lub moze w mysl obowiązujących przepisów. Nauczylam sie tez w druga strone ze pod pozorami chama ktory zaczyna rozmowe mniej wiecej od slow albo oddasz surowce albo w pierdol , moze kryć sie calkiem spoko osoba której nie widzą ci co nie próbują tego chamstwa zmienić. Nauczyłam sie tez niestety ze czasem zle wypowiedziane slowo a raczej zle zrozumiane slowo moze tak dużo zmienic czy tez tego ze tu albo sie jest wrogiem albo przyjacielem i nie ma nic pomiędzy w myśl zasady mój wrog musi znaczyc nasz wrog. Gra jest fajna ale chyba za bardzo na serio.
    Do Zgona.. Rafal @Rafff nie jest lamerem ,lamusem ani innym żadnym innym.. Nic z tych rzeczy. Moi zdaniem jest nielicznym mega dobrym graczem ktory gdyby tylko mial wystarczająca ilość wolnego czasu podbił by i to i kazde inne uniwersum zgodnie z zasadami i regułami gry bo ani prywatnie ani w grze nie znam drugiego takiego fajnego i uczciwego człowieka.
    W końcu tez rozumiałam to co tam bylo napisane o stsrciu z Hidankiem. Tak - wiem wielu nie wierzy ale na prawde jestem dziewczyna i gram od lipca i potrzebuje tlumaczenia waszego sloganu z polskiego na nasze. Wierzcie nie wierzcie taka jest prawda
    Sebastian ( zgon ) wielu postrzega Cię pod kontem tego jak grasz i ja też chce potępić ten atak. To nie fajne.. Jeszcze moze gdybyś bil równego sobie ale nie tak. To dramat a nie gra. Co z takiego top 1 jesli zdobyty nie uczciwie.
    Jednak w druga strone tez przyznam Tobie to jeszcze raz i mimo ze- to zakazane stwierdzenie - to jeszcze raz to powiem ze pod ta mroczna oslona nieuczciwego gracza jest całkiem fajny gość. I tyle.
    Co wiecej to jedyne gtatki koncowe ode mnie wędrują wlasnie do Rafala za caloksztal i styl gry. Nie sztuka jest walic GSy w moona tylko dla tego ze sie je ma ale sztuka jest przeprowadzić np taki atak jak Rafal wyliczyl na Zenita czy Morninga uprzednio. Gdzie ktoś wraca rano zeby odebrac flote z fs a tu okazuje sie ze sekunde po londowaniu będzie wielkie bum! To sa spektakularne ataki godne uwagi.
    Ogrze dziekuje Ci za wszystko czego mnie nauczyles i tylko dzieki Tobie wiem cokolwiek chociaz jeszcze wciaz malo. Chciałam wiecej ale juz nie bedzie takiej mozliwosci. Mysle ze mialam teachera ever i zycze wszystkim takich. Uwazam ze jak na miesiac gry udało mi sie sporo. Na razie urlop zeby ochłonąć.. A co dalej zobaczymy. Jednak jesli wroce to Tobie Seba rzucam takie male wyzwanie.. Odegraj sie za ten zebrany zlom ( o ile uda ci sie mnie złapać ) bo ludzie mysla ze 1 rozmowa zdradzilam całość dla Buddy z Tobą - masakra nawet o tym slowa nie bylo. Ale ok.. Pobawmy się zatem w kotka i myszkę tylko uczciewa gra.

    Życzę wszystkim powodzenia. Do usłyszenia badz nie..
    Raf jesteś najlepszy mimo tego co w tej chwili myslisz.
    Zgon ma dwa oblicza wolę to drugie :) pozdrawiam
  • DrZgon napisał(a):

    Raaafff napisał(a):

    Kusy napisał(a):

    Mrs. Eagle napisał(a):

    widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum..
    Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam :D W każdym bądź razie gratulacje bo zysk mimo brakujących (gdzie jest moje 300 baniek ? xD) kilku recków i tak gruby.
    Wysyłasz zatrzymaj tam gdzie flota i czekasz i przychodza raporty szpiegowskie po kazdym skanie gdy dojdzie do bitwy proste reszta jesl logiczną analizą tego co sie dzieje....Co do samego starcia to ten moj drugi mistrzowski dzien po zrobieniu grawitonów i GSa do FSa pusciłem stacjonuj na moona i zdążyłem przysnać w tym samym czasie jak by nie patrzył 3,5 min lotu to kosmos :P no sojuszniczka faktycznie zebrała ok 100 kk i to akurat lamerstwo zgona jest winne a nie zapedy złodziejskie Lorda Eagla no ale teraz widocznie takie czasy parcie na szkło % sie liczą synchro recków to juz nie warto bo jeszcze % ucieknie ale to moje zdanie :)
    Miała być kontynuacja ale nie będzie niestety wyszło jak wyszło priorytety sie rozjechały i nauka na przyszłość żeby polegać to można tylko i wyłącznie na sobie :)
    synchro reckow ? bym musiał dać Ci kolejne 40 minut na obudzenie... i kto tu jest lamerem ??
    W sytuacji powyzej bys nie musiał skamlać o złom tylko bys sobie kulturalnie srubki pozbierał - w czasach 30% złomu z floty synchro śmieciarek to była podstawa a nazwanie kogoś kto zaopiekował się bezpańskim złomem na orbicie złodziejem niedopuszczalne :) ale to inne czasy były :) nie zrozumiesz :)
    Czasami lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
  • Raaafff napisał(a):

    DrZgon napisał(a):

    Raaafff napisał(a):

    Kusy napisał(a):

    Mrs. Eagle napisał(a):

    widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum..
    Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam :D W każdym bądź razie gratulacje bo zysk mimo brakujących (gdzie jest moje 300 baniek ? xD) kilku recków i tak gruby.
    Wysyłasz zatrzymaj tam gdzie flota i czekasz i przychodza raporty szpiegowskie po kazdym skanie gdy dojdzie do bitwy proste reszta jesl logiczną analizą tego co sie dzieje....Co do samego starcia to ten moj drugi mistrzowski dzien po zrobieniu grawitonów i GSa do FSa pusciłem stacjonuj na moona i zdążyłem przysnać w tym samym czasie jak by nie patrzył 3,5 min lotu to kosmos :P no sojuszniczka faktycznie zebrała ok 100 kk i to akurat lamerstwo zgona jest winne a nie zapedy złodziejskie Lorda Eagla no ale teraz widocznie takie czasy parcie na szkło % sie liczą synchro recków to juz nie warto bo jeszcze % ucieknie ale to moje zdanie :) Miała być kontynuacja ale nie będzie niestety wyszło jak wyszło priorytety sie rozjechały i nauka na przyszłość żeby polegać to można tylko i wyłącznie na sobie :)
    synchro reckow ? bym musiał dać Ci kolejne 40 minut na obudzenie... i kto tu jest lamerem ??
    W sytuacji powyzej bys nie musiał skamlać o złom tylko bys sobie kulturalnie srubki pozbierał - w czasach 30% złomu z floty synchro śmieciarek to była podstawa a nazwanie kogoś kto zaopiekował się bezpańskim złomem na orbicie złodziejem niedopuszczalne :) ale to inne czasy były :) nie zrozumiesz :)
    Nie będę się z Tobą wdawał w dyskusję, wiesz lepiej i wszystko co napisze będzie nagonką na mnie, grałem od u7 gdy nie było antymetrii i inych dziadostw, nie będę się chwalił co potrafię a czego nie bo to zbędne, uwaliłem tu tyle flot że jak słyszę że wszystko kupiłem to mi się śmiać chce...
    Nie wiem po co te dyskusje, mam ochotę złamać regulamin to go łamię, ja ponoszę konsekwencje i moje konto - nie wy ale jak zawsze WY macie najwiecej do powiedzenia. Jak wam coś nie odpowiada - oddajecie konto, sprzedajecie czy kasujecie. Ja przynajmniej zawsze tak robię a najmniej dyskutuje. Dorośli jesteście prawda ? Ochłońcie i wyjdzie z domu - jest tak dużo innych ważniejszych rzeczy niż ogame. Pozdrawiam


    ps. Mrs Eagle zachowaj racjonalne myślenie :) to tylko gra, Ja ją przeszedłem kilka razy i nie muszę nic nikomu udowadniać. Ktoś jednak ze mną gra w sojuszu i zawsze Ci co są z Tobą trzymają Twoją stronę a cała reszta jest zła, tak zawsze było...
    Quantum x5 - Top 2/2 END (BOSS, newLK, DobrySen)
    Eridanus x5 - Top 5/2 END (Klinika, ZŁY SEN)
    Himalia x5 Top 1/1 END (REC,EVIL)
  • DrZgon napisał(a):

    Ochłońcie i wyjdzie z domu - jest tak dużo innych ważniejszych rzeczy niż ogame. Pozdrawiam

    O właśnie, właśnie, popieram :thumbsup:
    Pozdrowienia z realnego urlopu @DrZgon ;P


    Mrs. Eagle napisał(a):

    Tak - wiem wielu nie wierzy ale na prawde jestem dziewczyna
    Zamiast orła, wrzuć swoją fotę na avka i od razu wątpliwości prysną :E

    Mrs. Eagle napisał(a):

    Do wczoraj nie sadzilam ze jeden atak czy 1 rozmowa moze zmienić tak wiele i nie sądziłam tez wiele innych rzeczy.. Np ze ta gra to dla niewielu tylko gra, ze az tak bardzo ten świat przenosi sie na rzeczywistość,....

    Oj to jeszcze duuuużo przed Tobą, jak ochłoniesz na urlopie :D
    Jedyne zasady na Ogame, to Zasady Gry, i to nie zawsze... a reszta, to już wolna amerykanka i każdy pisze własne scenariusze...

    I co by było bez offtopu, recki na nn, to pancki rzeczywiście pomykały nieźle ]:-D
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen