Wersja 7.x - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ale cios antynazista napisał(a):

      skoro odkrywcy na nic falanga a ekonom statki do eko moze pozyskac z rynku ... to pytanie za klase i tak jest 25% i wtedy plus statki do eko ? czy max 25% w statkach.? jak druga opcja to trza zostac klasa bojowa xd
      No i pytanie jeszcze czy pozostałe bonusy do wydobycia mimo wszystko mogą być dodawane, czy coś na zasadzie 'promocje nie łączą się' XD

      naimad14 napisał(a):

      Dungeon Keeper napisał(a):

      już dawno poszedł przeciek
      Masz może link do tego przecieku, bo nie mogę tego nigdzie w necie znaleźć?
      Z tego co wiem, za rozpowszechnianie zostały rozdane bany. Chyba że już to info jest tam tak stare, że administratorom wszystko jedno ;)
    • Art napisał(a):

      Zbieracz będzie miał kilka darmowych slotów na rynku (ustawienie serwerowe)

      Odkrywca będzie miał zwiększony zakres falangi (ustawienie serwerowe)

      Generał: zyska dodatkowy poziom technologii bojowej (ustawienie serwerowe)
      Mogę konkretniej się dowiedzieć, co oznacza to co podkreśliłem? Niby wszystko jasne, ale to brzmi dość ogólnikowo. Np. o majstrowaniu przy rynku też już wiadomo (choć równie nie do końca dokładnie co), ale jak się mają do tego sloty? I co oznacza ujęte w nawias, że ustawienia serwerowe?

      Nie rozumiem połowy tych informacji.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes ().

    • Hermes, wg mnie z tymi darmowymi slotami chodzi o to, że to jest takie zabezpieczenie przed zasypaniem rynku swoimi przedmiotami.
      Ilość możliwych do wystawienia (w tym samym czasie) za darmo przedmiotów pewnie będzie limitowana. Za wystawienie kolejnych rzeczy trzeba będzie zapłacić.
      Taki flociarz pewnie będzie mógł sprzedawać jedną, może dwie rzeczy na raz. Dopiero jak je sprzeda, będzie mógł wystawić kolejne.
      Górnik, jak pisze powyżej, będzie mógł sprzedawać "kilka" przedmiotów na raz, nic dodatkowo za to nie płacąc.


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
    • Art1 napisał(a):

      limitowanie boosta z crawlera to glupota
      Wszystko zależy od szczegółów , ile crawler będzie zwiększać wydobycie ,jaki limit wprowadzą ,czy limit będzie dotyczył całego konta czy poszczególnych ilości na planetach.
      Wcale się nie dziwię ,że wprowadzają limit ,jak konto górnicze dostanie +25 % wydobycia (choć nie wiem skąd ta informacja) plus dodatkowe z crawler-ów to podniosę wydobycie o 100% albo i więcej.
      Niby fajnie ,ale lekka przesada.
      Podoba mi się też ,wyłączenie GS-ów z przyspieszenia floty.Ogólnie coraz bardziej podobają mi się te nowe nowości ,mogą je już wprowadzać :)
    • Mirmir napisał(a):

      Art1 napisał(a):

      limitowanie boosta z crawlera to glupota
      Wszystko zależy od szczegółów , ile crawler będzie zwiększać wydobycie ,jaki limit wprowadzą ,czy limit będzie dotyczył całego konta czy poszczególnych ilości na planetach.Wcale się nie dziwię ,że wprowadzają limit ,jak konto górnicze dostanie +25 % wydobycia (choć nie wiem skąd ta informacja) plus dodatkowe z crawler-ów to podniosę wydobycie o 100% albo i więcej.
      Niby fajnie ,ale lekka przesada.
      Podoba mi się też ,wyłączenie GS-ów z przyspieszenia floty.Ogólnie coraz bardziej podobają mi się te nowe nowości ,mogą je już wprowadzać :)

      czemu przesada
      by zyskac taki boost
      trzeba miec bardzo duze zapasy energi
      a to wabik na flociarzy
      dla obu plus

      wylaczenie GSow z boosta floty to tez glupota
      jawna dyskryminacja

      zadnych ograniczen nie powinno byc
      jedynie zmiana jakiegos wzoru
      ze z wrostem ilosci staje sie to nieoplacalne
      bo jest ich za duzo i nie maja czego znajdowac
      jak fabryka roboty
      czy cos w tym stylu
    • Das140 napisał(a):

      @Art1,
      Bardzo dobrze, że będzie ograniczenie boostu z 'Pełzaczy'. Problem z nimi polega na tym, że zwiększają liniowo wydobycie.
      Kosztują bardzo mało, więc zrobienie ich np. 100k nie byłoby wielkim wyczynem, a zwiększyłyby wydobycie o 3000%
      Oczywiście ktoś z flotą mógłby je rozwalić, ale co z ścisłą topką? Na TOP 1 we flocie mało kto poleci z dnia na dzień, a co dziennie planeta wydobywa setki milionów surowców.
      Wyobraź sobie 1mln 'pełzaczy'. Wydobycie planety razy 300 :D

      Podsumowując, topka zwielokrotni swoje punkty, a wszyscy górnicy oraz niżej w rankingu mają lekko mówiąc przesrane :*

      wiecej crawlerow
      wieksza ilosc satelit
      wiekszy smaczek flotowcow na takiego ekowca

      do tego nie znamy oficjalnie danych jak ma wygladac % dodajacy boost do wydobycia
      moze byc jak wspomnialem o fabryce robotow
      im wiecej tym mniej daje
      i slabiej oplacalne

      nigdy w histori ogame nie bylo zadnego limitu na nic
      i tak powinno pozostac do konca
    • Art1 królu złoty popatrz z perspektywy większej ilości graczy,ja też mam masę GS-ów i cieszę się ,że ich nie przyśpieszą. Połowa graczy to górnicy dla nich brak przyspieszenia GS-ów to plus , wiadomo dla flociarzy minus
      To że grasz od 2002 roku ,nie ma dla mnie znaczenia,znam ludzi którzy żyją dwa razy dłużej ode mnie a nie zawsze są dwa razy mądrzejsi.
      Przeczytaj post Das140 bardzo ładnie opisał dlaczego ograniczenie crawler-ów to dobry pomysł, nie trzeba grać od 2002 wystarczy mieć wyobraźnie.
    • Das140 napisał(a):

      @Art1,
      Ty mówisz o ekowcu, a ja o flociarzu.
      Na największą flotę na uni sobie nie polecisz. Paradoksalnie klasa dla grających eko, najbardziej byłaby opłacalna dla ludzi grających flotą (dla tych z topki).

      Jezeli na uni jest już dominujący sojusz, to dzięki nielimitowanemu boost-cie umocni swoją pozycję na amen.

      Żeby nie było, opieram to na danych z przecieku. Jeżeli wzór będzie liniowy, to nie ma znaczenia o ile będzie zwiększał. Zawsze dojdzie do sytuacji opisywanej przeze mnie prędzej czy później.

      no to wlasnie mowie ze jest czas na jego zmiane
      a nie wprowadzanie limitu
      nigdy zadnych limitow nie bylo
      i ma tak pozostac

      top flociarz i tak w 99% jest na upie :noob:
      zasiadaja se multi konta handolwe :ban:
      wiec wiesz
      duzo nie skorzysta na swoim
    • Mirmir napisał(a):

      Art1 królu złoty popatrz z perspektywy większej ilości graczy,ja też mam masę GS-ów i cieszę się ,że ich nie przyśpieszą. Połowa graczy to górnicy dla nich brak przyspieszenia GS-ów to plus , wiadomo dla flociarzy minus
      To że grasz od 2002 roku ,nie ma dla mnie znaczenia,znam ludzi którzy żyją dwa razy dłużej ode mnie a nie zawsze są dwa razy mądrzejsi.
      Przeczytaj post Das140 bardzo ładnie opisał dlaczego ograniczenie crawler-ów to dobry pomysł, nie trzeba grać od 2002 wystarczy mieć wyobraźnie.

      wiadomo dla ekowcow to plus
      dla flociarzy to minus
      ja mowie z perspektywy swojej
      ze majac GSy latam tylko na nowe zabunkrowane idlaki
      by dostac sie do miodku
      a tak mial bym mozliwosc latania GSami na zabunkowanych ekowcow
      ktorzy wchodza na konto pare razy na tydzien

      gra jak kazda powinna premiowac graczy aktywnych
      a nie wpadajacych raz na jakis czas

      p.s. dobrze ze nazwales mnie krolem zlotym
      inaczej to wiesz co by bylo
      :bicz1: :bicz:
    • ciap napisał(a):

      Art1 napisał(a):

      bo ten drugi spal czy pracowal czy co innego robil
      nie jest zadnym argumentem
      Jak zrobisz ankietę czy gracze chcą przyspieszenia GŚ to pewnie większość byłaby na nie. :fsmile:
      Mi też nie wszystko się podoba w zmianach ale cóż zrobię gdy pewnie 99% osobą się podoba. :fsmile:

      tylko ze taka zmiana rozruszala by normal uni
      na speed pewnie nie ma roznicy
      w nocy i tak moga rozwalac co chca szybko
    • Art1 napisał(a):

      tylko ze taka zmiana rozruszala by normal uni
      To Twoja opinia, czy podpierasz to jakimkolwiek sondażem, ankietą? Bo w tym przypadku zgadzam się z ciap, że taka zmiana na uni o standardowych parametrach zrobiłaby więcej złego niż dobrego - uni x1 wybierają głównie osoby, które chcą spokojnie grać, spać, pracować i żyć, dla tych którzy chcą gsami latać jak krążkami są speed uni.

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Crion napisał(a):

      Art1 napisał(a):

      tylko ze taka zmiana rozruszala by normal uni
      To Twoja opinia, czy podpierasz to jakimkolwiek sondażem, ankietą? Bo w tym przypadku zgadzam się z ciap, że taka zmiana na uni o standardowych parametrach zrobiłaby więcej złego niż dobrego - uni x1 wybierają głównie osoby, które chcą spokojnie grać, spać, pracować i żyć, dla tych którzy chcą gsami latać jak krążkami są speed uni.

      moja opinia podparta paroma argumentami
      sondowana ankietowana na niereprezentatywnej grupie 1 gracza

      przeciez to tylko jakies niby 20-25% ma przyspieszyc
      a nie kilka razy

      nadal mogl bys spokojnie grac spac pracowac i zyc
    • Art1 napisał(a):

      przeciez to tylko jakies niby 20-25% ma przyspieszyc
      a nie kilka razy
      W najmniej korzystnej wersji GŚ przez 1 układ lecą obecnie 6h i 25min.
      80% czasu lotu to 5h i 8 minut, 75% czasu lotu to 4h i 49 minut.

      Tylko 20-25%? ;)
      Bo ile przy obecnym czasie lotu idzie się spokojnie wyspać to nawet przy 80% już nie.


      Art1 napisał(a):

      juz jest ubita
      prawie nie ma komu dexa upchnac
      Można ubić bardziej.
      Dziwne bo na każdym serwerze jest ktoś kto masowo skupuje a handlarz tylko spowoduje większą konkurencję i lepsze ceny.


      Jak coś chcesz dodać do posty to rób edycję a nie pisz postów pod postem...
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik