Wersja 7.x - dyskusja

• Ojczyznoslaw wrote:

Czyli jeśli w lobby konta nie ma to jest po prostu usunięte za nieaktywność i brak anty?
      Tak.

Ojczyznoslaw wrote:

A jeśli konto trafia na cmentarz to po jakim czasie może wrócić na swój serwer? Bo na serwerze widnieje chyba jako zbanowane więc nie może wrócić od razu?
      Nie wiem ale... nie wiem czy to coś wadzi. Konto na starym serwerze dostaje bana i już.

Strzelec84 wrote:

naprawili to ?
      i ile osób wróciło z zaświatów ?
      Nie wiem.
      Nie mam algorytmu i moim zdaniem tam się dziwne cuda robią. :fsmile:

Na pewno wrócił np.

Cmentarz:

2021-02-15Wariat376.129.1582021-01-2323
      2021-02-15Viceregent Horizon14.911.0612020-09-29139

Nowe kotna na serwerach

pt1392021-02-1614.911.061X>Viceregent Horizon
      pl682021-02-15376.292.499X>Tuti Fruti

Wariat - wiadomo gra na moim uni więc pomimo różnych nicków i punktów - zainteresowałam się nim
      Ten drugi. Pasowała data i punkty.

Więcej mi się szukać nie chce. Tam znikają konta od dawna ale algorytmu który się rządzi na tym serwerze - nie wiem.

Strzelec84 wrote:

wróć nie znachora lecz szamana
      Mogłeś sobie to darować. Jak widzisz wyżej masz 2 konta wracające.

edit:

Znalazłam kolejnego jakiegoś starego:

cmentarz:

2020-11-23Twerp150.851.1092020-11-0320

serwer:

us1462020-11-24152.149.195X>Twerp

Poddaje się!

Trzeba by spytać Tuti Fruti czy pisał ticketa czy po prostu tego 15 była możliwość przejścia samemu bo skrypt był aktywny.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

The post was edited 2 times, last by powyginany drucik ().

• NowyLolek wrote:

Nie da się wrócić z cmentarza. Nie otwiera się lista serwerów

sheaker wrote:

Potwierdzam, nie dyrydy. To faktycznie cmentarz...
      a ciap pisze że się da, a tu dwóch piszę że nie

oh gdzie są ci szamani gdy są potrzebni

jednym słowem lepiej tam nie trafiać puki co :D
      Shadow Company

Atakujemy nie dla tego że jesteśmy silni tylko że przeciwnik prowokuje swą słabością
    • Na u68 trafił gracz tak jak pisała Daga, nawet parę pw z nim zamieniłem, wrzuciło go blisko mnie, wszystkie planety
      Z tego co widzę to się przeniósł w inne miejsce i rozłożył planety więc zakładam że miał przenosiny w pakiecie
      Więcej szczegółów nie znam

Co do samego przenoszenia kont nieaktywnych bądź na permach, męczący jest fakt że raz działa skrypt, później, nie.
      Ludziom rozpadają się ule bo nikt nie jest robotem by w czasie gdy ów skrypt,, pracuje,, nastawiać budzik i sprawdzać swoje ule

Powinno być info że dnia x konta z restartem zostaną przeniesione
      Ale to mało realne
    • Nie tylko kopiowanie kont nie zatitało ale wychodzenie też :ffreak:

Jeszcze widzę że jakieś konto się zalogowało na cmentarz - pewnie chciał się przenieś i po 35 dniach się skasowało. Na urlopie wydał anty i konto znikło? :uhuh:

@Torquemada
      Twoje konto dostało bana tydzień temu na 160. Na cmentarzu Cie nie widzę :>
    • W lobby pod listą "Twoje konta" pojawia się nowa lista z kontami na cmentarzu.
      Po zalogowaniu na te konto trzeba napisać do supportu z prośbą o przeniesienie konta z informacją na jakie uni chcemy się przenieść.
      Na drugi dzień już konto powinno być na uni docelowym.
      W bonusie dostajemy darmowe relokacje w ilości 2x ilość planet (po przeniesieniu na cmentarz + kolejne po migracji konta na uni docelowe)
    • I am back wrote:

powyginany drucik wrote:

chill wrote:

W bonusie dostajemy darmowe relokacje w ilości 2x ilość planet (po przeniesieniu na cmentarz + kolejne po migracji konta na uni docelowe)
      Chyba pójdę sobie na cmentarz. :fgrin::<
      Pomysl nie glupi ale 2 miesiace w plecy z wydobycia to raczej srednio sie oplaca ;P
      Teoretycznie.... Jeżeli jakiś gracz nie chce wydawać złotówek na anty to przy dostatecznie długiej grze i przeniesieniu planety tam gdzie dostanie więcej eko to wyjdzie na plus.

Praktycznie... Mój pościk był żarcikiem. ^^
    • powyginany drucik wrote:

Nie tylko kopiowanie kont nie zatitało ale wychodzenie też :ffreak:

Jeszcze widzę że jakieś konto się zalogowało na cmentarz - pewnie chciał się przenieś i po 35 dniach się skasowało. Na urlopie wydał anty i konto znikło? :uhuh:

@Torquemada
      Twoje konto dostało bana tydzień temu na 160. Na cmentarzu Cie nie widzę : data-verified= ">
      o czym Ty do mnie piszesz? mowisz o koncie na Himalia na ktore sie nie loguje od miesiecy? To nie ban BTW tylko chwilowa blokada. Banow szukaj nie przy moim nicku

Fakt nie moge sie na nie zalogowac bo "migracja w toku". Niech ludzie odpowiedzialni za to to ogarna. Ja nie mam ani czasu ani ochoty.
      Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

The post was edited 1 time, last by Torquemada ().

• Torquemada wrote:

o czym Ty do mnie piszesz? mowisz o koncie na Himalia na ktore sie nie loguje od miesiecy? To nie ban BTW tylko chwilowa blokada. Banow szukaj nie przy moim nicku
      Co taka agresja? ....
      Już nic nie można napisać na forum...

15 lutego uruchomili przenoszenie na cmentarz i zbanowali na ogame 12 tys kont. Jednym z tych zbanowanych (czyli konto dostaje bana na którym jest ponad 60 dni OFF) ma nick Torquemada. To jedyny nick który kojarzę z tych wytypowanych do przeniesienia. Na cmentarzu finalnie przeniosło się tylko 250 kont... czyli dużo mniej. Więc zastanawiałam się jak wygląda sytuacja na tych kontach. Wytypowanie do przeniesienia równoznaczne jest z daniem bana. Bana nie za przewinienie... Raczej normalnie konta nie dostają banów po 60 dniach bycia OFF. Jeżeli nawet to jest to raczej sytuacja wyjątkowa....

Więc po prosty spytałam grzecznie co z takim kontem się dzieje jeżeli finalnie na cmentarzu się nie pojawiło. ;( ;( ;(