Nadchodzi nowe - dyskusja

• New

Dobrygracz wrote:

Zadałem sobie ten "trud" :E i napisałem prosty ticket z zapytaniem odnośnie przeliczników panujących na rynku. Mam nadzieję, że ta odpowiedź wszystko i wam rozjaśni (spodziewałem się jej) i przestaniecie się wykłócać o to kto ma rację :D Jakiś czas temu podjąłem decyzję o zakończeniu przygody z Ogame i jak widać był to strzał w 10

Pozdrawiam was cieplutko a puszerom życzę wytrwałości w klikaniu :E :E :E

i tak skasują bo nie można udostępniać treści ticketów
    • New

Art wrote:

Apofis wrote:

@Art nie można karać graczy za coś co jest legalne, nie wyobrażam sobie, że kupię coś tanio w rynku a sprzedam sobie w normalnym handlu według zasad 3:2:1 i mam być za to ukarany. Nonsens, należy zmienić zasady - przeliczniki.
      Także wychodzę z tego założenia. W tym momencie to gra decyduje o przelicznikach i nie mogę zbytnio wpływać na rynek. Pytanie co ja mam zatem zrobić z przelicznikami w zwykłym handlu :/
    • New

Winter wrote:

drakon wrote:

Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie poczytać, dokładnie punkt "Push".
      Czy to poprzez rynek czy w wolnej wymianie przeliczniki dalej obowiązują i albo będziecie odsyłali, albo mam nadzieje wam pokasują te multikonta i pobanują na kilka tygodni.
      To czekamy na bany na ledzie , tam przelicznik dla normalnego handlu był ustalony na 2/1/1 na czas eventu po ewencie miał wrócić normalny ale tego nie wiem gdyż tam cały czas wymiany idą 1/1/1 , gdzieś jest napisane że Leda jest wyłączona z regulaminu ?
      Na ledzie nie ma handlarza i jak kupisz 1kk dexu to nie wymienisz na 3kk mety i pkt nie zarobisz dodatkowych więc tam rynek może tak funkcjonować co innego na starych serwerach
    • New

mialem dac spokoj ale @Art procz tego ze zapomniales dodac losowego zwyciezcy z ledy (gdyby ktos nie zwrocil CI na to uwagi .. kuponik cyk w kieszeni) to jescze nie widzialem info jak tam przelicznik minimalny w handlu jest /poniekad obnizony po naszej rozmowie ale nie wiem jak teraz ma byc i jakiego GO przelicznika pilnowali do dzis /? mial byc obnizony na 2 tyg ale gdzie info jaki jest ? znowu nie styklo ci czasu a kapuche bierzesz .. .moze odpusc sobie te funkcje jak ci zycie prywatne na taka prace nie pozwala .. reszta z teamu moglaby wziac z ciebie przyklad XD
      Graczu z quantum już nie kupie twojego deuteru ... rynek zrobi to lepiej
      możesz wesprzeć konto top1 swiata legalnym pushem przez rynek
      kupie tanio sprzedam drożej
      albo jeszcze inaczej jak ci wygodnie

:)
    • New

edes wrote:

Na ledzie nie ma handlarza i jak kupisz 1kk dexu to nie wymienisz na 3kk mety i pkt nie zarobisz dodatkowych więc tam rynek może tak funkcjonować co innego na starych serwerach
      ale czy musisz sprzedac go po takim przeliczniku czyli 1:2:3 tylko u handlarza ??

1 kk deu sprzedasz nie u handlarza za 3 kk metalu a u innego gracza " ktory jest slabszy i potrzebuje tego deuta "
      Pamiętaj.
      Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
      Za nim stoi stado.
      Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
      do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
      A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
      I rozszarpie Cię na strzępy.

Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
      Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
      Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
    • New

edes wrote:

Winter wrote:

drakon wrote:

Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie poczytać, dokładnie punkt "Push".
      Czy to poprzez rynek czy w wolnej wymianie przeliczniki dalej obowiązują i albo będziecie odsyłali, albo mam nadzieje wam pokasują te multikonta i pobanują na kilka tygodni.
      To czekamy na bany na ledzie , tam przelicznik dla normalnego handlu był ustalony na 2/1/1 na czas eventu po ewencie miał wrócić normalny ale tego nie wiem gdyż tam cały czas wymiany idą 1/1/1 , gdzieś jest napisane że Leda jest wyłączona z regulaminu ?

ale przelicznik jest więc co ma twoja wypowiedz do rzeczy , wymienisz dex na mete bez problemu bez użycia handlarza
      nie zarobisz mówisz na sprzedaniu floty za sam metal poniżej 1/1/1

Pozdrawiam
    • New

roermond wrote:

Moze ktos napisac, co wybrac na starym. Zbieracz czy odkrywca. Wiem, ze jeden i drugi zostal okrojony.

Ja mam zbieracza i dodatkowo latam sobie na expy a resztę farmię idlaków.

prntscr.com/qasour

tu masz podsumowanie exp z dzisiaj - 417 dt, 1ss, 1 pionier
      ...Z kubryku ruszył każdy z nas, wprost od cynowych mis, Kulawy bosman dzieli broń, na pokład każe iść,

Mocarna ręka chwyta nóż i dłoń zaciska się, Dziś marny, brygu, jest twój los - wzbudziłeś gniew...