Wersja 7.x - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Apofis napisał(a):

      sanvean napisał(a):



      Taka ciekawostka

      Kupiłem sobie Pathfindera (sprawdzę czy dam radę go wyładować).
      Zaskoczyło mnie to, że jest transportowany aż przez 7 holowników. Taki olbrzymi czy po prostu w wielkim kartonie? 8o

      EDIT:
      Nie mogę go wyładować X(
      Masz generała to nie możesz tak samo jak ja. :D
      Wolałem sprawdzić, czy to tak działa czy może tylko Ty masz z tym problem :)
      Po to jest serwer testowy, żeby testować :D

      Crawlery potrzebują energii, więc dorobiłem , ale też się nie da wyładować

      To tak się zastanawiam - po co opcja sprzedaży? Tylko dla swojej klasy?

      I druga sprawa, bo nie pamiętam, ale wydaje mi się, że jest jakiś czas na rozładunek towaru (ile?). Co z nie rozładowanym? Chyba sam się rozładowuje na matkę. Może w tym przypadku też? Ktoś pamięta?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sanvean ().

      • Wiadomość z dostarczeniem surowców jest ważna przez 7 dni (jak każda inna wiadomość)
      • Po skasowaniu wiadomości i nie kliknięciu guzika odbioru surowców, zawartość jest automatycznie wyładowywana na docelowych koordynatach
      "Oferty starsze niż 3 dni będą usuwane z rynku automatycznie (jednocześnie naliczając stosowne podatki)"

      :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • wybralem klase pioniera i wyglada obiecujaco:

      Dark Matter 6.064 have been captured.

      Dark Matter 1.484 have been captured.

      Dark Matter 1.484 have been captured.

      Metal 2.770.000 have been captured.

      Metal 1.456.320 have been captured.

      Metal 636.480 have been captured.

      Metal 783.360 have been captured.

      The following ships are now part of the fleet:
      Battleship: 9
      Heavy Fighter: 11
      Espionage Probe: 370
      Large Cargo: 2


      The following ships are now part of the fleet:
      Heavy Fighter: 138
      Pathfinder: 39
      Battleship: 1
      Large Cargo: 1
      Espionage Probe: 1

      The following ships are now part of the fleet:
      Cruiser: 37
      Light Fighter: 19
      Heavy Fighter: 8

      The following ships are now part of the fleet:
      Heavy Fighter: 19
      Light Fighter: 21
      Large Cargo: 3
      Cruiser: 1
      Small Cargo: 2

      Wysylalem 100DT +1 SS+ 5-10 pionierow

      OBSERWACJE po pierwszym dniu:
      1. Mozna nabyc sporo Anty, wiec klasa dla graczy, ktorzy nie chca wspierac finansowo GF
      2. Pionier daje mozliwosc znalezienia OW, KR i innych pionierow (poza standardowym zestawem (MT, DT, LM, CM, SS)
      3. Ilosci znalezionych statkow przy zaledwie 1/4 optymalnych opunktow ekspedycji (mozna wyslac 417 DT na 1 ekspedycje) jest imponujaca :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Czarna Owca ().

    • Vegi napisał(a):

      Da się np. Sprzedać Złotego Detroida za Złoty Dopalacz Dexu, czy tylko za surowce?
      Tyle cennych i istotnych informacji, które zmieniają całą rozgrywkę, a zawsze znajdzie się ktoś, to nie czyta uważnie. Grać Wam się nie chce, to i wiedzieć się nie chce :P

      Wiem że mój mały postulat będzie do większości jak grochem o ścianę, ale mam drobną prośbę, nie tylko do Ciebie - błagam, czytajcie uważnie posty z komunikatami o MCO.

      Czarna Owca napisał(a):

      Wysylam 100DT +1 SS+ 1 Pionier
      Fajne i w sumie słuszne zestawienie. Niezłe sumki anty (choć ja i tak wolę masowo kupywać ;] ).
    • Nie chce mi się wierzyć, że takie ilości antymaterii będzie można zdobywać, byłoby super, ale jednak np ja to zbieram tylko na relokację i jakby się dało uzbierać to w kilka dni, to mnóstwo osób w ogóle zrezygnowałoby z kupowania anty, na handlarza byłoby po 1 ekspedycji a i na właśnie takie eventy jak relokacja można by było zebrać.
    • Revenine napisał(a):

      Nie chce mi się wierzyć, że takie ilości antymaterii będzie można zdobywać, byłoby super, ale jednak np ja to zbieram tylko na relokację i jakby się dało uzbierać to w kilka dni, to mnóstwo osób w ogóle zrezygnowałoby z kupowania anty, na handlarza byłoby po 1 ekspedycji a i na właśnie takie eventy jak relokacja można by było zebrać.
      3 razy trafilem anty na 22 ekspedycje.
    • Poka_Bydlaka napisał(a):

      Google translate chyba się zbugował.
      Co dokładniej chcesz przez to powiedzieć?

      Ja z moim angielskim też korzystam, ale zdążyłem rozkminić, że jeśli wpisuje się zdanie po zdaniu enterem, to serwer dokładniej rozpatruje kontekst jednej wypowiedzi, a nie akapitu. Wspominam o tym nadgorliwie, bo być może chodzi Ci o to, że tłumacz wybiera nie te tłumaczenia pojedynczych słów, które wpisałeś. Jeśli tak jest, to mam nadzieję, że pomogłem ;)
    • Bearded napisał(a):

      Poka_Bydlaka napisał(a):

      Google translate chyba się zbugował.
      Co dokładniej chcesz przez to powiedzieć?
      Ja z moim angielskim też korzystam, ale zdążyłem rozkminić, że jeśli wpisuje się zdanie po zdaniu enterem, to serwer dokładniej rozpatruje kontekst jednej wypowiedzi, a nie akapitu. Wspominam o tym nadgorliwie, bo być może chodzi Ci o to, że tłumacz wybiera nie te tłumaczenia pojedynczych słów, które wpisałeś. Jeśli tak jest, to mam nadzieję, że pomogłem ;)
      deepl.com, dobry tłumacz dużych tekstów jak potrzebujecie.
    • Revenine napisał(a):

      Mogliby doładować znowu antymaterię, wydałem już te 10kk na rozbudowę konta, teraz raz zmieniłem klasę i już nie mam, a kolejnego konta nie bardzo mi się chcę przeklikiwać
      10 baniek DM trafi na wszystkie zarejestrowane konta jutro w ciągu dnia. Warto zatem poinformować każdego, aby założył konto na PTS jeszcze dziś!

      Poka_Bydlaka napisał(a):

      Art, a jest polska wersja ogłoszenia?
      Google translate chyba się zbugował.
      o jakim ogłoszeniu mówimy?
    • Art napisał(a):

      Revenine napisał(a):

      Mogliby doładować znowu antymaterię, wydałem już te 10kk na rozbudowę konta, teraz raz zmieniłem klasę i już nie mam, a kolejnego konta nie bardzo mi się chcę przeklikiwać
      10 baniek DM trafi na wszystkie zarejestrowane konta jutro w ciągu dnia. Warto zatem poinformować każdego, aby założył konto na PTS jeszcze dziś!

      Poka_Bydlaka napisał(a):

      Art, a jest polska wersja ogłoszenia?
      Google translate chyba się zbugował.
      o jakim ogłoszeniu mówimy?
      Na bermude również trafi? a jak ktoś ma 1 mln to będzie miał 11 mln :D
    • Art napisał(a):

      Zaraz zaraz.... jak mnie pamięć nie myli, to statki można odbierać bez ograniczeń. Nawet z innej klasy, po prostu docelowo bonusów "dla klasy" nie będzie. Ale przez rynek winno wszystko lecieć bez problemu. Może to błąd innej natury?
      Ja mam Generała i kupiłem pioniera i nie mogę odebrać. Wymagania technologiczne spełniam. Natomiast moge odebrać ja jedną planetę te Gąsienice do zwiększania produkcji.
    • Apofis napisał(a):

      drakon napisał(a):

      Ja nie moge odebrać nawet LMów.

      i.imgur.com/OwdfFNw.png

      Być może chodzi o to że jak nie spełnia się wymagań na daną jednostkę to nie można jej odebrać.
      Musisz spełniać wymogi. I Generał nie odbierze pioniera też.

      ciezko nie spelniac wymogow na LM..

      swoja droga handel surowcami przebiega bez zarzutow. sprzedalem 1kk metalu za 740k krysi i surowce odebrane bez klopotu, wydaje mi sie, ze jedyne co trzeba miec to odpowiednie poziomy magazynow.

      pola ksiezycowe trafilem gdzies po 30 ekspedycjach i jest to pierwszy i jedyny przedmiot ktory znalazlem.. wiec trzeba miec szczescie
    • Art napisał(a):

      Zaraz zaraz.... jak mnie pamięć nie myli, to statki można odbierać bez ograniczeń. Nawet z innej klasy, po prostu docelowo bonusów "dla klasy" nie będzie. Ale przez rynek winno wszystko lecieć bez problemu. Może to błąd innej natury?
      ODEBRALEM:

      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 500 Light Fighter.nPrice paid: 1.600.000 Crystal
      You have already collected the goods.
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 1 Light Fighter.nPrice paid: 3.944 Metal
      You have already collected the goods.
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 1 Light Fighter.nPrice paid: 4.468 Deuterium
      You have already collected the goods.
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 1 KRAKEN Bronze.nPrice paid: 13.276 Crystal
      You have already collected the goods.
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 1 DETROID Bronze.nPrice paid: 14.216 Deuterium
      You have already collected the goods.
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 1 Bronze Crystal Booster.nPrice paid: 14.216 Deuterium
      You have already collected the goods.
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 100 Espionage Probe.nPrice paid: 95.000 Crystal
      You have already collected the goods.

      NIE MOGE ODEBRAC:
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 10 Crawler.nPrice paid: 64.697 Crystal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 10 Crawler.nPrice paid: 64.697 Crystal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 10 Crawler.nPrice paid: 64.697 Crystal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 10 Crawler.nPrice paid: 64.697 Crystal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 85 Crawler.nPrice paid: 407.322 Metal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 100 Crawler.nPrice paid: 487.251 Metal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 100 Crawler.nPrice paid: 487.251 Metal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 10 Crawler.nPrice paid: 50.000 Deuterium
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 10 Crawler.nPrice paid: 35.000 Metal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 2 Crawler.nPrice paid: 13.000 Crystal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 2 Crawler.nPrice paid: 13.500 Deuterium
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 1 Reaper.nPrice paid: 210.000 Deuterium
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 20 Crawler.nPrice paid: 70.000 Metal
      A trade ship has arrived.nYou can collect the following goods on Homeworld [8:344:8]: 10 Crawler.nPrice paid: 55.000 Crystal

      zatem problem z nowymi statkami.
      mam spelnione wymagania na wszystkie trzy statki.
    • Czarna Owca napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      drakon napisał(a):

      Ja nie moge odebrać nawet LMów.

      i.imgur.com/OwdfFNw.png

      Być może chodzi o to że jak nie spełnia się wymagań na daną jednostkę to nie można jej odebrać.
      Musisz spełniać wymogi. I Generał nie odbierze pioniera też.

      pola ksiezycowe trafilem gdzies po 30 ekspedycjach i jest to pierwszy i jedyny przedmiot ktory znalazlem.. wiec trzeba miec szczescie
      Idąc tym tropem, to oznacza, że będzie można kupić dodatkowe pola za surowce? ;)