Fat Boy [KOMORNIC] vs. Mili [3 X] & PATRIOTA [3 X] & wojtekreal [3 X] & CRACOVIA KRAKOW [3 X] ~ 1172508.06% + 135224%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Emocje ciut opadły więc czas coś napisać
    taka dygresja: gdzie na osi czas jest próg ST a gdzie jest % tego RW :D

    Na palcach jednej ręki - no może dwóch - można policzyć RW w tym dziale, które realnie zasługują na miano "starcia tytanów"
    A to jest majstersztyk, jak partia szachów.
    A jeszcze kilka tygodni pisałeś, że Jego dni są policzone :)
    Krzychu jesteś jak Profesor hehe - główny bohater serialu "Dom z papieru" (polecam fajny serial)


    Gruby co do Ciebie to nie wiem już sam.
    Ty dostajesz dzwona i nagle Wszystkie powiązane z Tobą konta, których tak się wypierałeś zmieniają nicki na "oddam1, oddam2..."
    Myślałem, że ogarnąłeś się i robisz fajne starcia ale to wszystko jest jedną wilka ściema i teraz fajnie to widać.
    Akcja z Fallenem to też majstersztyk.
    Zresztą pisaliśmy razem troche PW więc wiesz co myślę i jake jest moje zdanie.

    Tak czy inaczej flote zbudowałeś, od strony GO gra czysta i tyle w temacie....Był czas przywyknąć.
    Robiłeś zamieszanie na swój sposób i coś się działo a to lepsze niż marazm na uni.
    Mnie też spakowałeś i była szybka lekcja jak nie robić FS :D


    Grubasie mimo wszystko Szo... Ale z rozumem.
    Za dużo już kont zmarnowałeś.

    3X jesteście przekozaki!
    Miazga i tyle




  • chłopaki gratulacje wspaniałego starcia w obronie i jeszcze większe brawa za kontrę na recki coś wspaniałego
    jako gracze jesteście wielcy ale jako sojusz to już potęga i życzę wam żeby tak zostało (no i mam nadzieje że widzimy się na zlocie )
    Shadow Company


    Atakujemy nie dla tego że jesteśmy silni tylko że przeciwnik prowokuje swą słabością
  • FILU napisał(a):

    Graty Krzychu i chcę więcej rannych takich rozmów o planach zwłaszcza na takich pusherach a są jeszcze i wiem że niebawem też padną .
    I udowadnia kto jest górą na uni jak i kto jest niepodważalnym najlepszym graczem na uni jak nie MILI i nikt mu nie dorówna prócz niektórych trolli na forum co z nimi juz nikt nie walczy bo pokonali nas swa głupotą w postach nie w grze
    No właśnie,graty Krzychu.
    Najważniejsze w tej grze,to posiadać plan.
    Wielki Architekt,jest mistrzem.
    Właśnie nam zdradził,że na niego polujesz. :E
    Swoją drogą ciekawe,ST o magniczej liczbie,a w walce masa statków,niewiadomego pochodzenia.
    Po każdej ze stron.
    Bawcie sie dobrze,pozdrawiam uczciwą stronę u68. :)
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • He he :E nikt nie wspomina o cichych bohaterach tego starcia :E szkoda, może sami się odezwą i zbiorą trochę śmietanki za genialną incepcje pomysłu samego lotu.

    Mili jak to wyszło z Włosiem to nie mogę wyjść z podziwu :D i jeszcze sam policzył wszystko. Brakujące ogniwo 3 Xowej układanki, w końcu ma czym latać dłużej niż dwa tygodnie, przejmujemy to Universum :D
    Graty Pany, Grubasa wystawili elegancko na odstrzał, sam też się napalił jak szczerbaty na suchary no i mamy efekty. Przetapiajcie ten mega zysk, agresorowi pokory i odbudowy.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Graty, czy to pierwszy milion ? Lustro tak stare że już myślałem że nie używane, to juz kolejna flota pada przez zbyt dużą nieostrożność i nie chce powiedzieć "łakomość" ale jakoś mi pasuje. Pierwsza zasada nie robić zakupów na głodnego .
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • Tłuściutkie ST więc trzeba pogratulować obrońcom
    Fajnie się ogląda takie akcje a jeszcze zabawniej się je organizuje
    kilka podejść pewnie przy tym mieliście i chwała wam za wytrwałość :D :D :D
    przetapiajcie na co tam chcecie
    powodzenia

    ___________________________
    Fight the gOOd Fight
    Believe WhAt iS Right


    My advances:
    Solo: 11.843%
    ACS: 33.244%
    Uni 28: OFF ]:-D
  • Łatwo przyszło,latwo poszło.Nie będe się wytrząsał już nad tym,który przeglądał się w lustrze.Oby wrócił zdystansowany i z zapasem pokory.

    Gratki Panowie....jakże miło się czyta takie starcia.Będzie co opijać na zlocie,Przetapiajcie
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • Gratulacje zasluzone!!! Ladnie to zaplanowaliscie i wykonaliscie. Cierpliwosc jak widac w tym przypadku poplacila. Ten wasz sukces ma wielu ojcow 8-) Dla nas to dobra lekcja na przyszlosc, bo wiemy gdzie popelnilismy blad. 8-)
    Co do samego starcia, to musze przyznac ze jest to kwintesencja ogame. Przypuszczam ze emocje w punkcie kulminacyjnym byly po jednej jak i po drugiej stronie ogromne, a przeciez wlasnie o to chodzi w tej grze. Musi ktos przegrac zeby ktos inny mogl sie cieszyc sukcesem. Jeszcze raz gratuluje! A z naszego Grubaska i tak jestesmy dumni za jego zapal, odwage, upor i za to ze ma jaja a nie wydmuszki!!! Pokazal ze nie boi sie latac, w przeciwienstwie do tych ktorzy boja sie wyleciec poza wlasny zamkniety US.
    Poza tym zachowal sie bardzo honorowo oddajac Miliemu ponad 40 mld surowcow, po tym jak Mili zlamil farmingi po kontrze na recki. Liczylam ze autor tematu chociaz jednym slowkiem o tym wspomni.
    No coz, nie ma co jojcyc, bawimy sie dalej, po to przeciez tutaj jestesmy!!!
  • tymotheus napisał(a):

    Krwawy Tapicer napisał(a):

    no i macie teraz upragniony milion % :D coprawda nie na yes manie, ale zawsze to coś :PP
    nawet nie chce mi się patrzeć ile to się musiało simować :D

    gratulacje dla całej paczki z zaświatów :)
    @Krwawy Tapicer aka Lemon jeszcze nie znudziło Ci się granie, na u68 dalej pykasz?
    oj już sporo czasu nie gram :) pozdro tymek ;)
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."