Mallory [P N] vs. john malkowitz 007 [ANGELS] ~ 25622.27%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mallory [P N] vs. john malkowitz 007 [ANGELS] ~ 25622.27%

    tym razem Fnk nie mógł polecieć, to go wyręczyłem.

    obrońcy SZO


    Dnia 12-08-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 501.005
    Okręt wojenny 250.055
    Pancernik 413.628
    _________________________________________

    Obrońca john malkowitz 007 [ANGELS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 46.710
    Lekki myśliwiec 535.284
    Ciężki myśliwiec 19
    Krążownik 14.852
    Okręt wojenny 4
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 7.477
    Sonda szpiegowska 60
    Niszczyciel 8
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 48.607
    Wyrzutnia rakiet 387.803
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 495.797 ( -5.208 )
    Okręt wojenny 250.027 ( -28 )
    Pancernik 413.604 ( -24 )
    _________________________________________

    Obrońca john malkowitz 007 [ANGELS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    86.560.340 Metalu, 55.016.199 Kryształu i 263.872.848 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 154.752.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.812.121.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.456.498.400 metalu i 1.105.728.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 405.449.387 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.436.918.740
    Kryształ: 1.122.908.999
    Deuter: 253.096.848
    agresor zyskał łącznie 2.812.924.587 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.397.272.340
    Kryształ: -2.781.502.199
    Deuter: -1.038.795.848
    obrońca stracił łącznie 8.217.570.387 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    TYLE MEGO!

    M
  • xD szkoda, dwie godziny wcześniej się wyzywaliśmy to go olałem bo myślałem, że kampi, gratulacje :D Coś czuję, że za tydzień wróci silniejszy :D
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • xd składałem Cie w 6 rund z zyskiem 1.2kkk, zwyczajnie Cie olałem bo uważałem Cie jednak za lepszego gracza, możesz być pewien że na drugi raz nie popełnię tego samego błędu :D
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • najpierw Gratki dla Dikiego ! - jak zwykle % duży;

    a teraz w kij w mrowisko.... :D
    i tak jestem atakowany za wpisy...

    otóż, w całej tej sytuacji z obrońcom, i tak go podziwiam ! bo gościu dostaje "w ryja" i upada, ale wstaje i idzie dalej do przodu ! i kolejny raz i znowu, a on wstaje i walczy...
    oczywiście można mu coś zarzucić, że zbyt łatwo w słowa które są podpuchami, ze "łyka jak pelikan pseudo newsy ogejmowe, które mają na celu zasianie niepewności itp,
    można mu zarzucić że jest uparty i nie dopuszcza do siebie głosów otoczenia, ale taki jego urok;

    setki St kończy się tym że pokonany od razu włącza urlop i po sprawie; a obrońca gra dalej i walczy;

    i zeby nie było ze go tylko bronię, ot w miarę obiektywne spojrzenie z boku
    więc obrońcy ODBUDOWY i dalszej walki
  • Nie no ogólnie to gratki za ST ale... Wjazdy w Johna chyba już na nikim nie robią wrażenia bo niedługo będzie więcej odcinków niż ma Harry Potter :)

    Podziwiam zapał i w ogóle ale Johny - może przestań obwiniac innych tylko zmień taktykę na początek?

    Tak czy siak atakujacemu życzę ładnego przetopu a obrońcy SzO :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wielebny ().

  • john malkowitz007 napisał(a):

    @ Wojownik kKajaczenko
    @ Rzezimieszek

    Jestescie podlymi klamcami !!!

    Fnk mnie nie skanowal
    Nigdy nikogo w Sojuszu nie prosilem o pomoc w odbudowie
    Sam sobie radze

    Pozdrawiam graczy grajacych czysto zgodnie z regulaminem , reszty nie




    @john malkowitz007 Będziesz wciąż ściemniać, że nie dostałeś surowców na odbudowę, czy mam wstawić odpowiednie screeny, które dostałem od @Zatkao_Kakao?
  • ładne starcie, cały czas żałuję że kiedy ja miałem monopol na johna to trzymał takie małe ilości floty na moonach...


    a do Ciebie John sam wiesz że też złomowałem Cię bez skana bo zawsze trzymałeś to samo na moonach i skany często nie były potrzebne ;d
    Play For Fun! Not For Top!

    Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
  • john malkowitz007 napisał(a):

    @ ReTsaB

    A ile to razy mnie zezlomowales ? lub przyfarmiles ? i kiedy ? , bo jakos sobie tego nie przypominam

    @
    Rzezimieszek


    Dawaj , niech wszyscy zobacza ile to dostalem pomocy od Sojuszu
    Też nie pamiętałeś jak zażartowałem ze 4 miesiące temu, że moja była farma mnie skanuje :D
    Coś kruchą masz pamięć przyjacielu <3
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • @ justvrum

    Ja nie prowadze archiwum co kto i co pisal 4 miesiace temu
    A jasnowidzem nie jestem , kto i kiedy zartuje a kto nie

    @ Wojownik Kajaczenko
    Wkleiles 2 skany , jeden jest z innych kordow i innej gali

    Po tych skanach na te kordy bylo jeszcze kilka skanow do czasu ataku , ktory byl 2 godz pozniej
    np

    Akcja szpiegowska na


    Księżyc12.08.2019 16:26:42
    Od: Perymetr ObronyWroga flota z planety Kolonia (justvroum) została dostrzeżona w okolicy Twojej planety Księżyc Szansa na przechwycenie sond: 3%



    Sprytna maniujacja
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • @john malkowitz007 przepraszam Cie przyjacielu ale jak lubię trollować tak próba powstrzymania się od napisania Ci kilku słów niszczy mnie od środka.
    Po pierwsze, gram flotą, wróciłem na uni 4 miesiące temu (+-) jaki miałbym interes w oddawaniu komuś swojego potencjalnego celu?
    Po drugie, nawet jeśli oddałbym komuś swój potencjalny cel dlaczego w ogóle mógłbyś mieć o to pretensje?
    Po trzecie, farmiłem Cie między 2011, a 2013... Nie 4 miesiące temu :E Byłeś małym bobkiem, który siedział za bunkrem i tracił surkę raz za razem kiedy tylko pojawiła się ona na kulce bo nie potrafiłeś jej przypilnować tak samo jak teraz nie potrafisz przypilnować floty.

    Wtapiasz raz za razem, a swoją niekompetencję oraz brak umiejętności tłumaczysz spiskiem. Szczerze dziwi mnie, że ktoś w ogóle wysyła Ci jakiekolwiek surowce na odbudowę, gdybym wtopił drugi raz w taki sam sposób jak Ty głupio byłoby mi przyjąć choćby 1k surowca.

    Jest mnóstwo dobrych graczy zarówno na uni jak i w grze, myślę że wystarczyłoby gdybyś wyraził chociaż odrobinę chęci do poprawy swojej gry i nie miałbyś problemu ze znalezieniem mentora dzięki któremu faktycznie mógłbyś się w jakiś sposób zrewanżować.

    Po czwarte PNów skanuje częściej od Ciebie o czym przekonał się biedny @Wojownik Kajaczenko i jego przyspieszony rekord :D
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Znowu?!
    Serio...
    Teraz już pomijając styl gry i charakter wypowiedzi to mi zaczyna być szkoda Jaśka... Nawet jeśli przez lata sobie grabił na każdej płaszczyźnie. Oddam jedno- tytuł najbardziej upartego gracza należy mu się jak psu buda...

    Graty Diki, ja już od 3? czy 4? odcinków stwierdzam po każdym, że szkoda mi startować na coś u niego, bo przecież jeszcze raz się nie może udać.