Punkty"bandyckie"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie wiem czy jestem godna odpowiedzieć. :fsad:
    Kilka razy na moje odpowiedzi na pytania mnie minusowałeś więc rozumiem że nie zgadzasz się z moją znajomością gry dlatego będę cytować poniższy temat jako dowód na to że to co piszę jest prawdą. Buziaczki.

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ny-s%C5%82abszego-gracza/

    Bandytą jesteś bo spełniasz dwa warunki: odpowiednią liczbę punktów ujemnych honoru i top:
    ● Niski poziom 250 punktów honoru w rankingu (co najmniej -500 HP): Bandyta
    ● Niski poziom 100 punktów na cześć rankingu (przynajmniej -2500 HP): Lord Bandytów
    ● Niska 10 w rankingu punktów honoru (co najmniej -15000 HP): Król Bandytów

    Ujemne punkty są za walki niehonorowe. Walki będą niehonorowe we wszystkich poniższych punktach:
    ● Cel ma mniej niż 50% punktów wojskowych agresorów.
    ● Cel jest ponad 10 miejsc dalej w punktach wojskowych od atakującego (przydatne w początkowej fazie nowego uniwersum).
    ● Cel nie jest więcej niż 100 miejsc w rankingu wojskowym za agresorem.
    ● Cel nie jest częścią "niskiej 100" w rankingu honorowym.

    :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • SUNSHINEuniNEKKAR napisał(a):

    że to zależy od ilości punktów najsilniejszego gracza-tylko o to mi chodzi-o szczegóły tej tezy, ile pkt. itd.
    Jak pisałam bycie bandytą zależy od 2 warunków:
    - punktów - które spełniasz
    - top - ostatnie 250 osób ma rangę bandyty. Jeżeli ktoś Cie przegoni to Ci ranga znika, jak ktoś znowu zrobi walkę honorową i spadniesz w top to masz bandytę.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • x1 x1 napisał(a):

    Dołączam się do pytania, ale tym razem w drugą stronę. Jakie trzeba spełniać warunki żeby otrzymać tytuły Władca Układu itd?
    ● Top 10 w rankingu punktów honoru (co najmniej 15000 HP): Cesarz Wszechświata
    ● Top 100 w rankingu punktów honoru (co najmniej 2500 HP): Imperator Galaktyki
    ● Top 250 w rankingu punktów honoru (co najmniej 500 HP): Władca Układu
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Top 10, ...100, ...250
    Pamiętam że za te trzy stopnie były jakieś bonusowe modyfikatory, ale nie bardzo wiem gdzie szukać.

    Edit: Gram na amerykańskim serwerze z prędkościami x1/x1 (hehe). Sprawdziłem na którym miejscu jestem pod względem punktów honoru i z około 220. miejscem łapię się w pułapie trzeciej rangi z zerowym wynikiem (pomińmy kondycję tego serwera). Zgadywałbym, że jeśli zdobędę choćby jeden punkt, dostałbym rangę, jednakże na tym serwerze te widełki wyglądają nieco inaczej. Zaczynają się od około 30. pozycji top honoru.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zakompleksieniec ().

  • x1 x1 napisał(a):

    Pamiętam że za te trzy stopnie były jakieś bonusowe modyfikatory, ale nie bardzo wiem gdzie szukać.
    Niby za wladce ukladu zadnego bonusu nie ma (i faktycznie tak jest) a za imperatora galaktyki powinna byc premia w postaci 70% lupu z farmingu ale to bajka. 70% lupu masz z aktywnego gracza jesli jest od Ciebie mocniejszy flotowo (za atak masz dodatnie punkty honoru - walka jest honorowa) i 100% lupu z ataku na bandyte. Ale ph na plus jesli bandyta aktywny a nie idler.

    I w odwrotna strone podobnie, jesli nie Ty atakujesz tylko jestes atakowany. Atakuje Cie slabszy od Ciebie gracz (jest nizej flotowo w rankingu) wtedy zgarnia z Ciebie 70% lupu a jesli jestes bandyta tracisz wszystko w jednym atakujacym slocie a nie w kilku (bez dofarmow).
  • x1 x1 napisał(a):

    Zgadywałbym, że jeśli zdobędę choćby jeden punkt, dostałbym rangę, jednakże na tym serwerze te widełki wyglądają nieco inaczej. Zaczynają się od około 30. pozycji top honoru.
    "Top 250 w rankingu punktów honoru (co najmniej 500 HP): Władca Układu"

    Musisz spełnić top 260 i 500 punków honoru. :)


    Elkanen napisał(a):

    Niby za wladce ukladu zadnego bonusu nie ma (i faktycznie tak jest) a za imperatora galaktyki powinna byc premia w postaci 70% lupu z farmingu ale to bajka. 70% lupu masz z aktywnego gracza jesli jest od Ciebie mocniejszy flotowo (za atak masz dodatnie punkty honoru - walka jest honorowa)
    Jesteś tego pewny? :)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Elkanen napisał(a):

    Niby za wladce ukladu zadnego bonusu nie ma (i faktycznie tak jest) a za imperatora galaktyki powinna byc premia w postaci 70% lupu z farmingu ale to bajka. 70% lupu masz z aktywnego gracza jesli jest od Ciebie mocniejszy flotowo (za atak masz dodatnie punkty honoru - walka jest honorowa) i 100% lupu z ataku na bandyte. Ale ph na plus jesli bandyta aktywny a nie idler.
    Modyfikatory - z tego co pamiętam dotyczyły badań (nie wspomniałem o tym, bo tak). Nie wiem skąd masz takie informacje. Równie dobrze mógłbyś napisać, że mitem jest dawanie zniżek na anty za rangę. Twój post nic nie wnosi, więc moje pytanie jest nadal aktualne.

    ciap napisał(a):

    "Top 250 w rankingu punktów honoru (co najmniej 500 HP): Władca Układu"

    Musisz spełnić top 260 i 500 punków honoru.
    Ach tak. Przyjrzałem się teraz punktom zamiast pozycji i teraz rozumiem. Przepraszam za gapiostwo i dziękuję za odpowiedź ;)

    P.s. To ja... Hermes :D:D:D:D:D

    Edit #pierdyliard: Jakie są modyfikatory za te rangi? Zawsze wolałem eko i farmienie, ale jednak na tym serwerze (z tego co widzę), masa czizburgerowców nie umie się bić na licytatorze, a co dopiero (znowu zgaduję) na przestworzach. Coś mi świta, że te rangi dawały coś do szpiegostwa, napędów i wogle, a przy prędkościach x1 to nie bagatela dodatek. Sorry za dygresje, ale jak jest wątek randomowy, to chcę dla siebie z niego wycisnąć ile się da :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zakompleksieniec ().