Serwerowy serwer discordowy

• Serwerowy serwer discordowy

Witam, idąc za ciosem i copyboy'ując zjawisko które zaistniało na jeszcze nieotwartym serwerze Janice, sojusz Sprite pragnie zaprosić na serwer discordowy uniwersum Xanthus.
      Zapraszam wszystkich chętnych, pogłębmy integrację naszego serwera i jak zawsze zapewnijmy sobie dobrą zabawę ;)

na serwerze znajdować się tylko będą 3 zakładki gdyż nie ma sensu robić konkurencji forum, a niektóre zakładki jak "szukam soja" na naszym serwerze są z grubsza niepotrzebne kto chciał już dawno znalazł sojusz kto nie znalazł tak na prawdę nie szukał :P

opis zakładek:
      ogólny - piszemy o wszystkim i o niczym ale nie wklejamy linków do piosenek gdyż zajmują zbyt dużo miejsca.
      handel - wiadomo, sprzedam/kupie/oddam za darmo (trzecia opcja tylko z konta wyżej w rankingu do tego niżej xD).
      offtopic - tam wrzucamy wszystkie linki do piosenek i tego typu dupereli.

Link do discorda

Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych
      Pozdrawiam!
      ~Keeper

@Edit 1 - stworzone podgrupy członków serwera z sojuszami do których należą, aktualnie top 5 sojuszy lecz nie widzę problemu żeby stworzyć nowe jeżeli przyjdzie ktoś spoza top5 sojuszy ;)

The post was edited 2 times, last by Dungeon Keeper ().

• Frekwencja na serwerze nawet mnie miło zaskoczyła a jednocześnie zawiodła bo zrobił się to serwer głównie Spritowo-Minionkowy.
      Zapraszamy wszystkich graczy naszego uniwersum, wszyscy są mile widziani, atmosfera na serwerze jest świetna.

Aktualne statystyki użytkowników serwera:
      - 9 graczy Minionków (w tym jeden emeryt)
      - 8 graczy Sprite
      - 2 graczy niezrzeszonych
      - 1 gracz Niskich Domków
      - 1 gracz Piratów
      - 1 gracz u68
      - 1 przyjaciel serwera

Pozdrawiam i zapraszam ponownie
      ~Keeper
    • Może spróbujmy tak:
      @sileence
      @khz
      @panpiwek1234
      @Reaver
      @gargamel
      @krzych129
      @Torr3z
      @pasibrzuch
      @Ecc0
      @Kociak ^^
      @TheAnimal
      @Toadie
      @Ilusioon
      @Dill
      @Atuliti
      @xxx - tu nie jestem pewien czy Ty to Ty :)
      @Makrela
      @trampek
      @Emperor Explorer
      @zwak
      @Raiden
      @Demeter - tu też nie jestem pewien
      @Gladi
      @Fukasz07
      @Miikuu
      @NERO77

discord.gg/8Es9vY - zapraszamy :)
      Jak ktoś zna więcej nicków, to wpisywać i zapraszać :)

Lwica jest boska :)
    • Kolejna aktualizacja serwera discordowego !

Witam wszystkich i pragnę ogłosić że w związku z coraz częstszymi zapytaniami typu "czemu on jest na serwerze jak nie gra na xanthusie?" "przez niego serwer stał się sztywny bo ludzie krępują się cokolwiek powiedzieć" , aby ułatwić administrację serwerem i uczynić go przyjemniejszym dla użytkowników którzy faktycznie mieli z niego korzystać czyli Xanthusiątek, postanowiłem stworzyć radę serwera. Do rady przynależeć będzie jeden członek każdego sojuszu znajdującego się na discordzie z przynajmniej 2 członkami sojuszu na discordzie. Aby nie urazić niczyich uczuć decyzje te zapadać będą na kanale dostępnym tylko dla rady, nie oznacza to jednak że będziemy podejmować te decyzje sami. Obowiązkiem członka rady jest przedstawić prośbę/zmianę/wniosek swojemu sojuszowi a następnie przekazać decyzję sojuszu na kanał.

Proszę mnie zrozumieć nie jestem Bogiem ani tyranem nie zamierzam takich decyzji podejmować sam i uważam że demokratyczne podejście do sprawy jest jak najbardziej na miejscu. Z miejsca pragnę też przeprosić osoby które będą wyproszone z kanału ( o ile takowe będą ).

Nazwijmy to wnioski/skargi/zażalenia/propozycje proszę przekazywać do członka rady własnego sojuszu, w razie braku takowego członka wszelkie wcześniej wymienione sprawy można zgłaszać do mnie na pewno przedstawię je na odpowiednim kanale.

Aktualni członkowie rady:
      - Pavciosh [Minionki]
      - Hellmond [ND]
      - Keeper [Sprite]

liczę na owocną współpracę i pozdrawiam
      ~Keeper