Przyklejony Serwerowy serwer discordowy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Serwerowy serwer discordowy

      Witam, idąc za ciosem i copyboy'ując zjawisko które zaistniało na jeszcze nieotwartym serwerze Janice, sojusz Sprite pragnie zaprosić na serwer discordowy uniwersum Xanthus.
      Zapraszam wszystkich chętnych, pogłębmy integrację naszego serwera i jak zawsze zapewnijmy sobie dobrą zabawę ;)

      na serwerze znajdować się tylko będą 3 zakładki gdyż nie ma sensu robić konkurencji forum, a niektóre zakładki jak "szukam soja" na naszym serwerze są z grubsza niepotrzebne kto chciał już dawno znalazł sojusz kto nie znalazł tak na prawdę nie szukał :P

      opis zakładek:
      ogólny - piszemy o wszystkim i o niczym ale nie wklejamy linków do piosenek gdyż zajmują zbyt dużo miejsca.
      handel - wiadomo, sprzedam/kupie/oddam za darmo (trzecia opcja tylko z konta wyżej w rankingu do tego niżej xD).
      offtopic - tam wrzucamy wszystkie linki do piosenek i tego typu dupereli.

      Link do discorda

      Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych
      Pozdrawiam!
      ~Keeper

      @Edit 1 - stworzone podgrupy członków serwera z sojuszami do których należą, aktualnie top 5 sojuszy lecz nie widzę problemu żeby stworzyć nowe jeżeli przyjdzie ktoś spoza top5 sojuszy ;)
      Serwery:
      Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
      Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Dungeon Keeper ().

    • Frekwencja na serwerze nawet mnie miło zaskoczyła a jednocześnie zawiodła bo zrobił się to serwer głównie Spritowo-Minionkowy.
      Zapraszamy wszystkich graczy naszego uniwersum, wszyscy są mile widziani, atmosfera na serwerze jest świetna.

      Aktualne statystyki użytkowników serwera:
      - 9 graczy Minionków (w tym jeden emeryt)
      - 8 graczy Sprite
      - 2 graczy niezrzeszonych
      - 1 gracz Niskich Domków
      - 1 gracz Piratów
      - 1 gracz u68
      - 1 przyjaciel serwera

      Pozdrawiam i zapraszam ponownie
      ~Keeper
      Serwery:
      Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
      Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]
    • Może spróbujmy tak:
      @sileence
      @khz
      @panpiwek1234
      @Reaver
      @gargamel
      @krzych129
      @Torr3z
      @pasibrzuch
      @Ecc0
      @Kociak ^^
      @TheAnimal
      @Toadie
      @Ilusioon
      @Dill
      @Atuliti
      @xxx - tu nie jestem pewien czy Ty to Ty :)
      @Makrela
      @trampek
      @Emperor Explorer
      @zwak
      @Raiden
      @Demeter - tu też nie jestem pewien
      @Gladi
      @Fukasz07
      @Miikuu
      @NERO77

      discord.gg/8Es9vY - zapraszamy :)
      Jak ktoś zna więcej nicków, to wpisywać i zapraszać :)

      Lwica jest boska :)
    • Kolejna aktualizacja serwera discordowego !

      Witam wszystkich i pragnę ogłosić że w związku z coraz częstszymi zapytaniami typu "czemu on jest na serwerze jak nie gra na xanthusie?" "przez niego serwer stał się sztywny bo ludzie krępują się cokolwiek powiedzieć" , aby ułatwić administrację serwerem i uczynić go przyjemniejszym dla użytkowników którzy faktycznie mieli z niego korzystać czyli Xanthusiątek, postanowiłem stworzyć radę serwera. Do rady przynależeć będzie jeden członek każdego sojuszu znajdującego się na discordzie z przynajmniej 2 członkami sojuszu na discordzie. Aby nie urazić niczyich uczuć decyzje te zapadać będą na kanale dostępnym tylko dla rady, nie oznacza to jednak że będziemy podejmować te decyzje sami. Obowiązkiem członka rady jest przedstawić prośbę/zmianę/wniosek swojemu sojuszowi a następnie przekazać decyzję sojuszu na kanał.

      Proszę mnie zrozumieć nie jestem Bogiem ani tyranem nie zamierzam takich decyzji podejmować sam i uważam że demokratyczne podejście do sprawy jest jak najbardziej na miejscu. Z miejsca pragnę też przeprosić osoby które będą wyproszone z kanału ( o ile takowe będą ).

      Nazwijmy to wnioski/skargi/zażalenia/propozycje proszę przekazywać do członka rady własnego sojuszu, w razie braku takowego członka wszelkie wcześniej wymienione sprawy można zgłaszać do mnie na pewno przedstawię je na odpowiednim kanale.

      Aktualni członkowie rady:
      - Pavciosh [Minionki]
      - Hellmond [ND]
      - Keeper [Sprite]

      liczę na owocną współpracę i pozdrawiam
      ~Keeper
      Serwery:
      Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
      Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]
    • Witam,
      Zaczniemy od wylistowania zmian:
      1. Discord przechodzi w tryb pełnoletni tj. osoby poniżej 18 roku życia mają zakaz wchodzenia na serwer (z powodu niektórych treści wrzucanych na kanał - nie są obraźliwe ale mogą zmącić czysty, nieletni umysł)
      2. Likwidacja rady serwera i przekształcenie rangi na administratora z podstawowymi uprawnieniami do zarządzania rangami.
      3. Myślałem że jest to dość oczywiste i nie muszę ustalać żadnych reguł bo w większości nasz serwer składa się z dorosłych i poważnych ludzi a jednak muszę chyba przypomnieć że nasz discord to nie chlew i inwektywami wymieniamy się na privie a nie robimy chlew na serwerze.
      - Nie obrażamy rodziców ani członków rodziny
      - Szanujemy się wzajemnie
      - Nie robimy chlewu tylko idziemy na priv (nie wszyscy chcą słuchać jak 2 osoby obrzucają się mięsem - sytuacja z wczorajszego wieczora)

      Teraz parę słów wyjaśnienia:
      Pierwszą rzeczą jaką musicie zrozumieć to fakt że nie siedzę na disco 24/7, nie jest to moja praca, i jak tylko mogę staram się utrzymać porządek.

      Wczorajszego dnia zarzucono mi że nie banuje kogoś kto wjeżdża na prywatne życie drugiej osoby, system banów działał następująco (i nie wierzę że muszę to przypominać bo cały system wyjaśniłem w poprzednim poście):
      - Osobę zachowującą się nieodpowiednio należało zgłosić do mnie lub jakiegokolwiek członka rady następnie on przekazywał to pod głosowanie na chacie niewidocznym dla nikogo poza radą serwera
      - Następnie poddawano daną osobę głosowaniu i ewentualnie banowano jeżeli większość tak wskazała (podejście demokratyczne - myślałem że właściwe)

      Minionki się burzą na swoim discordzie że kogoś nie banuję i narzekają tam sobie jak to mają już pomału dość, a ostatnie rozmowy na kanale rady serwera są z 19 września zeszłego roku, więc to tak jakby ktoś dał wam łopatę (demokratyczny system banowania) a wy kopiecie dół łapami i narzekacie jak to ciężko się kopie. Jak mam wam pomóc jak nic nie zgłaszacie -.- no coś tu nie gra.

      Osoba z mojego własnego sojuszu zarzuciła mi też wczoraj że takimi poważnymi sprawami się nie zajmuję ale to że spam na handlu i eventach jest to zauważam, tutaj przychodzi to co powiedziałem na początku nie siedzę 24/7 a wszystkie zakładki klikam rano i widać czy znowu spamujecie na handlu czy eventach (btw. handel już wam odpuściłem chcecie szukać ofert w tonie bagna? wasza sprawa) więc chyba łatwiej wyłapać spam na takim handlu niż wyłapać bluzgi w ścianie tekstu na ogólnym? I do tego znowu dochodzi fakt że nie korzystacie ludzie z systemu zgłaszania problemów, nie jest to ciężkie, robisz screena, wysyłasz i piszesz jak wygląda problem.

      Dlatego też rada serwera przestaje istnieć a ja zamieniam się w boga sprawiedliwości społecznej i będę banować bez konsultacji z radą - bo nie umiecie korzystać z danych wam narzędzi (osąd dalej będzie sprawiedliwy - kto mnie zna ten wie)

      Dalej również proszę o zgłaszanie skarg i problemów gdyż przypominam po raz 3 nie siedze 24/7 i nie czytam wszystkiego - skargi najlepiej ze screenami.

      Pozdrawiam
      ~Keeper


      EDIT1 - Assasin ostatnie upomnienie, a sprawa Szkodnika jest w rękach minionków (dostanę info że nie wyjaśnili sobie wczorajszego zajścia to też czeka go ban)

      ------------------------------------------
      Dla leniwych poprzedni post


      Dungeon Keeper napisał(a):

      Serwery:
      Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
      Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dungeon Keeper ().

    • Wisior napisał(a):

      Tutaj też Piwek wrzucał nudeski ? :D
      Możesz powiedzieć co to są te nudeski?
      Pytam bo jeszcze nie wiem czy polubić Twój post czy pozwać o publicznie zniesławienie :)

      Pozdrawiam,

      Piwek


      <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
      <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
      <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
      <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
    • Witam wszystkich użytkowników naszego discord'a,

      Po pierwsze wymyśliłem w końcu sposób aby poradzić sobie z notorycznymi spamerami na kanale "eventy" a mianowicie kanał staje się prywatny dostępny tylko dla osób posiadających rangę "eventy" osoby zaśmiecające ten kanał spamem będą pozbawiane rangi co uniemożliwi im dostęp do owego kanału, "bany" na eventy będą czasowe wraz z każdym przewinieniem długość bana będzie się zwiększać o tydzień (być może to was uświadomi że to kanał informacyjny a nie dyskusyjny).

      Po drugie ogłaszam amnestię dla zbanowanych do tej pory użytkowników (poza ciap - ona została wyrzucona poprzez decyzje całej społeczności w czasie gdy nie było jeszcze mojej dyktatury) co nie oznacza że osoby te będą ulgowo traktowane. Od teraz pierwszy ban uzyskany na serwerze za niestosowanie się do podstawowych reguł kultury osobistej i szacunku do drugiej osoby będzie banem tymczasowym na okres jednego miesiąca (30 dni) po upływie tego okresu osoba będzie mogła wrócić na serwer jednak będzie ona napiętnowana rangą "Banowany" a trzeciej szansy nie będzie, jeżeli osoba z wyżej wymienioną rangą znowu straci nad sobą panowanie zostanie permanentnie wykluczona z uczestnictwa na naszym serwerze (osoby które wrócą z bana zostaną oznaczone tą rangą).

      Pozdrawiam
      Dungeon Keeper
      Serwery:
      Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
      Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]