Kot w butach [SKB] vs. Commodore Stingray & zeol [SKB] ~ 840.04% Majom rozmach skurczybyki "Top wszystkich Topów"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kot w butach [SKB] vs. Commodore Stingray & zeol [SKB] ~ 840.04% Majom rozmach skurczybyki "Top wszystkich Topów"

    Wstawiam za sojusznik.....

    Nim zaczniemy was wtajemniczać, w to zacne starcie, proszę o włączenie podkładu:

    podkład Guderian:




    Krótki opis starcia przez sojusznika :



    farcik:
    Kot leciał 3h na gościa w 8g. Wokół nikogo kto mógłby bronić, poza zeolem, wiec nie opóźniał, bo po co skoro sojusznik tylko w pobliżu. Okazalo się, ze gość, na którego kot leci to kuzyn zeola i ze razem teraz sobie piją. Kuzyn zobaczył, ze ktoś na niego leci to powiedział, żeby się zeol podstawił. No i się podstawił, pod kota - sojusznika. Sojusznik roz...l sojusznika na podstawce nie wiem kur... jak lepiej to opisać, to jest tak absurdalne, ze ja pier....




























































































































    Dnia 10-08-2019 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Kot w butach [SKB]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 878
    Pancernik 1.209

    _________________________________________


    Obrońca Commodore Stingray
    ________________________________________________


    Mały transporter 522
    Duży transporter 36
    Lekki myśliwiec 8.437
    Krążownik 182
    Okręt wojenny 15
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 191
    Niszczyciel 2
    Pancernik 28

    _________________________________________


    Obrońca zeol [SKB]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 4.765
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 1.123
    Okręt wojenny 68
    Pancernik 758

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Kot w butach [SKB]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca Commodore Stingray
    ________________________________________________


    Mały transporter 288 ( -234 )
    Duży transporter 20 ( -16 )
    Lekki myśliwiec 4.504 ( -3.933 )
    Krążownik 162 ( -20 )
    Okręt wojenny 15 ( -0 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 146 ( -45 )
    Niszczyciel 2 ( -0 )
    Pancernik 27 ( -1 )

    _________________________________________


    Obrońca zeol [SKB]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 2.491 ( -2.274 )
    Ciężki myśliwiec 1 ( -1 )
    Krążownik 997 ( -126 )
    Okręt wojenny 68 ( -0 )
    Pancernik 758 ( -0 )

    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 155.445.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 31.095.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 49.185.500 metalu i 34.818.500 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -26.594.500
    Kryształ: -26.711.500
    Deuter: -18.135.000
    agresor stracił łącznie 71.441.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -22.591.000
    Kryształ: -8.107.000
    Deuter: -397.000
    obrońca stracił łącznie 31.095.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2




















    Moderator Neferet:
    Zmniejszyłam zdecydowanie za duże obrazki utrudniające przeglądanie
    The heart is always only remain Ronin

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mefist ().

  • Teraz przynajmniej nie będzie dennych podań do sojuszu, każdy dwa razy przemyśli czy na pewno chce z nami grać :D

    I kiedy już myślałem, ze w tej grze widziałem wszystko to trafiam na dwóch gości, którzy kompletnie nieświadomie zlomuja się nawzajem grając w jednym sojuszu :D no mistrzostwo :D

    Jeszcze zapomniałeś dodać, ze wstawiasz za sojusznika...tzn sojuszników :D
    17.08.2005r - ...
    Zawsze z fartem 8-)
  • Patrze tytuł,sobie myślę coś przesadzili z % chłopaki i strony pomylili .
    Myślałem,że taki temat od kolegi mocny,ale nie to się stało naprawdę.
    Faktycznie top wszystkich topów :E Macie rozmach ... nie spodziałem się.

    "Teraz przynajmniej nie będzie dennych podań do sojuszu, każdy dwa razy przemyśli czy na pewno chce z nami grać"
    Ten tekst to już mnie na łopatki rozwalił - brzuch mnie boli ze śmiechu.
    Nie wiem nawet tutaj ,chyba bez gratek - będzie offtop ,ale głupio mi Panowie gratulować ubicia sojusznika O_O

    Ale jaja...

    Dzięki za historię ,bo widać fajne ilustracje :ocb:

    Alkohol i rurka- to w ogame wymówka
    Na Sombrero miłości nie ma...
    ...znów mocno zaciskam pięści :E
  • a ja chłopaków rozumiem....kto by się przy alkoholu przejmował duperelami???.....hasło podstawka i się startuje....ale pytanie jedno mnie nurtuje.Jak słaby to był alkohol że jeszcze widzieliście kursor myszki na monitorze???przecież to musiał być maksymalnie jakiś radler albo co najwyżej likier jakiś :-|

    edit

    poza tym starcie ma potencjał...przyznam się że to starcie zrobiło mi dzień :D

    gratki Panowie
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • Że kuzyn zeola to lama, to jeszcze zrozumiem, ale że zeol, który aspiruje do grona lotników, to już wątpię. Jak już wcześniej napisano, na pytanie podstawisz się muszę wiedzieć: kto leci? czym leci? o której atak? Potem robienie symulacji, co posłać, ile recków, pilnowanie ataku itp.

    Tymczasem atakujący leciał na pałę, nie pilnował ataku, a jeszcze większe zdziwienie jak czytam zachowanie obrońców. Kuzyn zeola nie informuje go, kto leci??????? No przecież widzi, że to sojusznik zeola.

    Jak dla mnie to ustawka (któryś z graczy chciał skończyć z grą) i zgłosiłbym to adminowi jako push, bo jestem ciekaw kto zebrał złom.
  • Usagi napisał(a):

    Że kuzyn zeola to lama, to jeszcze zrozumiem, ale że zeol, który aspiruje do grona lotników, to już wątpię. Jak już wcześniej napisano, na pytanie podstawisz się muszę wiedzieć: kto leci? czym leci? o której atak? Potem robienie symulacji, co posłać, ile recków, pilnowanie ataku itp.

    Tymczasem atakujący leciał na pałę, nie pilnował ataku, a jeszcze większe zdziwienie jak czytam zachowanie obrońców. Kuzyn zeola nie informuje go, kto leci??????? No przecież widzi, że to sojusznik zeola.

    Jak dla mnie to ustawka (któryś z graczy chciał skończyć z grą) i zgłosiłbym to adminowi jako push, bo jestem ciekaw kto zebrał złom.
    Chciałbym zaznaczyć że kot dostał złom z tego starcia :rolleyes:
    Kupie Deuter
  • Ja nie rozumiem tej burzy która się powoli wywołuje. Po cholerę mefi miał by wrzucać tutaj jak to iron czy Wiurek stwierdzili ustawkę. Może nie róbmy z tego uni następnego fenrir.

    Możecie myśleć co chcecie my mieliśmy przekaz na bieżącą na disc I kto ma wiedzieć jak jest ten wie. A ludzie którzy się doszukują czegoś zawsze będą w stanie się do czegoś przyczepić.

    Szo kocik. Szybko się odbudujesz. :)
  • Usagi napisał(a):

    Że kuzyn zeola to lama, to jeszcze zrozumiem, ale że zeol, który aspiruje do grona lotników, to już wątpię. Jak już wcześniej napisano, na pytanie podstawisz się muszę wiedzieć: kto leci? czym leci? o której atak? Potem robienie symulacji, co posłać, ile recków, pilnowanie ataku itp.

    Tymczasem atakujący leciał na pałę, nie pilnował ataku, a jeszcze większe zdziwienie jak czytam zachowanie obrońców. Kuzyn zeola nie informuje go, kto leci??????? No przecież widzi, że to sojusznik zeola.

    Jak dla mnie to ustawka (któryś z graczy chciał skończyć z grą) i zgłosiłbym to adminowi jako push, bo jestem ciekaw kto zebrał złom.


    Pytanie moje jest następujące - czy piłeś kiedyś alkohol, Panie mijagi? Czy tylko to karate i karate?
    Otóż alkohol przy większych ilościach powoduje to, ze człowiek robi mało logiczne rzeczy. Zamiast szukać wszędzie spisku to zajmij się karate kidami i tymi małymi śmiesznymi drzewkami [ciach].

    Moderator Neferet:
    Nie wiem co to za drzewka, ale samo ciachnięte słowo ma podtekst erotyczny.
    17.08.2005r - ...
    Zawsze z fartem 8-)
  • ale chyba az tak pijany zeol nie byl skoro podstawke zrobil na dobre kordy oraz czas ;)
    atakujacy nie pil a nie opoznil ataku a przeciez obronca byl na koncie caly czas skoro zeola poinformowal o tym ze ktos na niego leci i prosi o podstawke tak wiec jesli ktos leci 3h widzi aktywnosc na koncie obroncy i mimo to nie opoznia ataku a zeol nawet nie pyta kto leci i czym by odpalic speed sima ile trzeba reckow itd to naprawde chcialbym Wam wierzyc ale chyba rozumiecie ze jest tutaj zbyt wiele "ale" w kazdym razie zeby nie przedluz siadlo to siadlo wiec gratulacje
    U59 - top20 off
    U65 - top4 off
    Mizar - top80 off
    Zagadra - top40 off