TOP 1 SOLO WEZN - zgredek [SMERFY] vs. zbir ~ 404 115.66%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO WEZN - zgredek [SMERFY] vs. zbir ~ 404 115.66%


    Witam, po długiej przerwie w tym dziale :D
    Dostałem cynk i bez większego zastanowienia ruszyłem.
    Trochę recków brakło, ok 7kkk metalu zostało u KNR
    Zysk mnie tak nie cieszy jak osoba w reckach


    Dzięki za wsparcie od starego i nowego soja.
    Znów obiecałem i słowa dotrzymałem :)
    Pozdro dla sojka i znajomych


    Dawno temu oszczędziłem
    teraz było inaczej :P





    obrońcy szo



    Dnia 07-08-2019 19:07:06 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor zgredek [SMERFY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.000.000
    Krążownik 600.000
    Okręt wojenny 400.000
    Pancernik 666.666
    _________________________________________

    Obrońca zbir
    ________________________________________________

    Mały transporter 84.915
    Duży transporter 36.847
    Lekki myśliwiec 2.193.951
    Ciężki myśliwiec 4.263
    Krążownik 110.953
    Okręt wojenny 180.000
    Statek kolonizacyjny 116
    Recykler 500.011
    Sonda szpiegowska 8.694
    Bombowiec 2.005
    Niszczyciel 60.000
    Gwiazda Śmierci 780
    Pancernik 105.314
    Wyrzutnia rakiet 120.000
    Lekkie działo laserowe 9.059
    Ciężkie działo laserowe 2.043
    Działo Gaussa 127
    Wyrzutnia plazmy 10
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor zgredek [SMERFY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 895.795 ( -1.104.205 )
    Krążownik 443.992 ( -156.008 )
    Okręt wojenny 355.690 ( -44.310 )
    Pancernik 616.462 ( -50.204 )
    _________________________________________

    Obrońca zbir
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    247.561.712 Metalu, 6.629.918 Kryształu i 605.497.375 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 15.866.992.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 57.344.148.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 25.806.712.800 metalu i 14.604.853.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 859.689.005 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 404115.66%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    16.922.544.900 Metalu i 14.578.505.100 Kryształu
    181.265.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.989.673.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    19.093.482.900 Metalu i 14.578.505.100 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 9.408.199.612
    Kryształ: 9.716.064.018
    Deuter: -459.578.625
    agresor zyskał łącznie 18.664.685.005 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -33.594.851.212
    Kryształ: -19.490.061.418
    Deuter: -5.118.924.375
    obrońca stracił łącznie 58.203.837.005 jednostek.
  • Chęci do gry już dawno nie było, aby wegetacja od fsa do fsa. Dziś pech chciał ze wypadło coś w realu i nie mogłem odebrać fsa, a ja już mam takie szczęście ze wystarczy ta 1h nieobecności a wróg to wykorzysta czy to jest 4 nad ranem czy 18.00 w dzień (tak samo jak ktoś nie kupi biletu w autobusie to zawsze wejdzie kanar xD), rano coś czułem żeby zarzucić U, bo własnie wybieram się na zasłużony urlopik na mazury xD. Szkoda mi jedynie chłopaków bo wiem, że ten surowiec jest nie do odzyskania z stylem gry zgredzia, ale przynajmniej odpocznę na jakiś czas od tego nałogu,trzeba dostrzec ten duży plus :).
    Gdyby to był dexik czy krystian albo inny aktywny gracz który nie boi się pójść spać i gra aktywnie to bym ładnie pogratulował a dla ufsowiczogracza tego nie zrobię.
    Bez odbioru xD
    • Och tam żadne multi, tylko wróżbita Maciej dał mu cynka. Cieszę się, że tu sami uczciwi gracze zdążyli poklepać się po pośladkach gratulując wyczucia. W innym temacie wielki płacz bo sondy poderwać floty nie pozwalają i wielkie rozprawy o moralności i uczciwości. Gratuluje osiągnięcia szczytu hipokryzji
    • @Montezuma szo łobuzie. Mam nadzieję, że zdecydujesz się odbudowę i odwet.
  • nie wiem, od czego zacząć.... mam totoalnie mieszane uczucia co do tego starcia.... Jakby nie było, Monte zawsze grał pod banderą KNR, strasznie go lubię... flotkę w jakiejś części postawił dzieki OLDom i Smerfom, poświęcił sporo czasu, nocek, obserwacji.... zgasł mu zapał niestety, chyba zbyt szybko, bo swiadomość najczarniejszego scenariusza powinna mu towarzyszyc...

    co do lotu : zdjęcie urlopu, gdzie juz byłeś Radku idlakiem, skany i cynk z "jakiegoś konta" ( mam wrażenie, że nie tylko monte był pod obserwacją, o ile wogole to Ty leciałeś)... lot przez 1 us, więc bez jakiś większych nakladów paliwowych, a i tak dałeś sobie ukraść ponad 6 baniek zysku... i znow jesteś na urlopie, szkoda.... tak jak sam przyznajesz, wiesz jak to by się mogło skończyc....


    • zgredek07.08.2019 20:36:52
    • nie mam czasu na grę, co widać bo rzadko loguje. dostałem dzisiaj cynk i zalogowałem. oto cała historia.. trochę złomu podebrałeś, nie spodziewałem się, że wgl dolecę do końca więc nie słałem od razu recków :)
    • zgredek07.08.2019 20:38:40
    • a przy was musiałbym logować co 2h i sprawdzać co się dzieje :P
    • El Marek07.08.2019 20:41:28
    • +1 za szczerość ;)
    • zgredek07.08.2019 20:44:06
    • zawsze jestem szczery :)



    cały czas sie przewijało u nas to samo zdanie.... "bo zgredek sciągnie urlop..." - trochę taki As w rękawie....

    % pokaźny, cięzki do pobicia, bo jest tylko 6 mozliwych starć do zrobienia na dzien dzisiejszy, które mogłyby to pobić... zysk, ogromny, do pozazdroszczenia.... Szo obu panom.... zobaczysz ile sie robi 1kk lamek....


    Monte, połamania kija na Mazurach ;)
  • dexPL napisał(a):

    Właściwy człowiek i od razu widać efekty szkoda tylko, że czasu na granie mało.

    Flaszka już się chłodzi.
    Nie trać czasu waćpan jaka flaszka? pędź bo tam szarakom 1k surowca się już uzbierało a z czegoś KNR musi żyć , pamiętaj oni liczą na ciebie bo przecież dzięki tobie w głównej mierze ze stada rybek urosły Kaszaloty ;P : )
    SzO dla obrońcy choć wątpię by odbudowa była i raczej nie będzie wyglądała jak u Kryspina gdzie połowa multikont się zrzucała.
    A swoja drogą to powinna być jakaś zasada ze jak wracasz z urlopu to przez kolejne 48 h lub 24 h nie możesz go aktywować ponownie. Kto jest za łapka w górę :) :D
  • Wielkie Gratki zgredek! - takie zejścia to my lubimy ! :brawo: :graty: :bdb:
    Obrońcy :gszo:
    (ciach!)
    P.S. Wąski is the best !

    Moderator mntek:
    prowokacje off
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • Terry napisał(a):

    Fajny procent, dobry zysk, gratulacje za topke.

    Teraz do tych panow co tak bardzo placza nad ufs, pograjcie jeszcze troche az do laczenia z Q zobaczymy ktory z was pierwszy zrobi fsa, zreszta nie bedzie to mialo zadnego znaczenia moony wam pospadaja nawet jak bedziecie 24h na koncie, wiec zamiast tak bardzo kozaczyc i wyzywac innych od ufs pomyscie kim bedziecie po laczeniu.
    oj widzę do kogoś już jakieś info dotarły ^^

    a ja tam starym klasykiem uni Wezn rzucę, "siadło to siadło - nie ma co drążyć"

    Gratuluję obrońcy, korzystaj z uroków życia ze spokojną głową,, do eko zawsze można wrócić - a killerowi ze smerfó gz informatorów... dobry wywiad to pół sukcesu. Jeszcze banda zielonyc ludzików i będzie PRIMA SORT ^^
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn


  • Terry napisał(a):

    Fajny procent, dobry zysk, gratulacje za topke.

    Teraz do tych panow co tak bardzo placza nad ufs, pograjcie jeszcze troche az do laczenia z Q zobaczymy ktory z was pierwszy zrobi fsa, zreszta nie bedzie to mialo zadnego znaczenia moony wam pospadaja nawet jak bedziecie 24h na koncie, wiec zamiast tak bardzo kozaczyc i wyzywac innych od ufs pomyscie kim bedziecie po laczeniu.



    terry, straszysz?

    wszystko do zweryfikowania...

    bylebym padł z ręki porządnego gracza.....

    i nie wyzywam od ufs - od kiedy to wyzwisko ?
    i Radziu nie gra ufs... on jest na wiecznym u....

    i przepraszam za off top...
  • Graty pieknego procentu - starcie fajne - spontaniczne choc inni twierdza inaczej - ale Top 1 :top1: jest wiec cieszy zwlaszcza ze zgredek to juz ma wycwiczone - WPADL I WYPADL :lool:
    Ufs drazni wiadomo ale nie jestesmy dziecmi i wiekszosc z nas musi wracac do realu - skoro napieram na dzieci ze graja za dlugo i maja odpoczac od monitora sama musze pokazac przyklad - mamy czas to pogramy - nie mam czasu to wlaczam u - czasami na krocej czasami na dluzej a ze flociarzom od zawsze sprawialo to problem coz to moje podworko i robie na nim co chce.

    Monte :gszo: - jest chwila ze sie nie chce i jest chwila ze sie zachce i kto wie a moze jeszcze podniesiesz skrzydelka :xfa:
    "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Zapytajcie lepiej monte ile flota stała, miał sporo czasu na zabranie swoich zabawek.
    Każdy z was pewnie jakby dostał informacje, że moja flota stoi to by poleciał, wiec czubulus (ciach!)
    Posłużę się twoimi wpisami:

    czubulus. napisał(a):

    Siadło to Siadło Nie Ma Co Wnikać

    czubulus. napisał(a):

    I teraz jasny przekaż dla owieczek nie tylko zysk się liczy nie raz gra to pokazała. I jak będę miał ochotę ogolic owieczek to konsekwencje mnie nie po wstrzymaj.

    W jaki sposób bym go nie zezłomował to i tak znalazłby się jakiś (ciach!), który by beczał i marudził...

    (ciach!)
    Już to kiedyś pisałem i ostatni raz się powtórzę, przewaga była, została zmarnowana na własne życzenie, niektórzy nie zmienili podejścia i nie dostosowali się do nowych warunków.

    Specjalisto od przeszukiwania forum i stron ze statami, zamiast pisać o mojej ucieczce na urlop sprawdź jak wyglądały moje urlopy od 2018r. Grałem coraz mniej i ciągle to podtrzymywałem, ze nie mam czasu i nie mam zamiaru wracać na stałe. Ogame było dla mnie dodatkiem. Nawet pod ST, które zrobiłem o tym pisałem. twoi sojusznicy, którzy ze mną pisali też wiedzieli, że nie mam czasu. Nie myśl, ze przyjąłem taki styl przez Ciebie XD i przez to ze mieliście przewagę.
    Piszesz o braku jaj, jakoś proskaner padł jak grałem z minimalnie większą częstotliwością. Zawsze znajdzie się ktoś to będzie pluł i marudził.

    (ciach!)

    Moderator mntek:
    Flame, obrazy i prowokacje wycięto
  • Odswierzylem 10 min przed wyladowaniem fs jak mialem jeszcze dostepnego neta w tel. Mialem wyrobic sie w pol godziny ze swoim majdanem takze na oko powinno byc widoczne 5 minutek, czyli bylo by na spokojnie niestety robota sie wydluzyla nie wnikajac juz w szczegoly - takie zycie i zrobilo sie 1h 25min, logujac na ogame juz sie oswajalem z mysla ze moze nie byc do czego, co nie zmienia faktu ze siedzisz na comander eris i jak dexik pilnuje licytatora tak ty sobie tam mimo braku czasu kampisz, spoko nie mam nic do tego taka masz taktyke ale nie przyjme tlumaczenia ze nie masz czasu na gre, poprostu robisz w gacie bo wiesz ze zdejmujac urlop jestes pozamiatany, taka jest brutalna prawda ja padlem bo real wygral z wirtualem i trzeba to wziasc na klate.
  • Dzieki wszystkim za wsparcie, ostatnie tygodnie myslami juz tam jestem wiadomo ze jest lato, kazdy zapieprza po to by sobie pozniej miec te beztroskie dni tylko dla siebie i najblizszych, znajomych a w tej sytuacji dodatkowo jeszcze bedzie lzejsza glowa. Kwestia czy znajde z powrotem ten zapal co byl kiedys a bez checi do gry wiadomo, ze zadna odbudowa sie nie uda.
  • @czubek
    @latex

    Przeczytajcie sobie posty Montezumy, porównajcie z poziomem kultury waszych postów. A przecież to Monte może być najbardziej zły na to starcie. Można zachować kulturę i spokojnie argumentować swoje zdanie? Można zachować klasę? Można.

    SZO Monte - choć nie było nam po drodze wiele razy to akurat zniechęcenie do gry rozumiem, brak zaangażowania z tego wynikające także - i sam znam tego skutki. Ale to mija, za kilka miesięcy wrócisz. Pozdro.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • % piekny więc warto zajrzeć i pogratulować.
    Fajnie że została 1 spora nieźle zbilansowana flota opozycji - dzięki temu macie ciekawsze unii.
    Miło że obrońca sam potrafi się przyznać do błędu i pogratulować- z doświadczenia wiem że czasami cieżko przychodzi pisanie gratulacji na forum :brawo:
    Co do pozostałej otoczki typu:


    czubulus. napisał(a):

    O przepraszam ale ja pogratulowalem % bo jest zacny. A to że zgredek kampi z multi konta to już inny temat.

    ProSkaner. napisał(a):

    Ta normalnie wyskanowane przez konto multi i po szybkim przełączeniu kont ładnie zezlomowane
    Szanuję Was chłopaki, zwłaszcza że nie wypadliście sroce spod ogona, ale warto wyluzować.
    Zastąpię też @Ruda - radzę wysłać ticket, innej drog nie ma.
    Piszesz i czekasz na odpowiedź, co prawda szansa na powodzenie nie jest wielka ale przekrzykiwanie się na forum daje jeszcze mniej.

    PS. Co do dziwnych kont wyglądające pozornie na multi to pomagałem tak znajomym na kilku unii- wygląda to dziwnie, ale takie osoby są też potrzebne, nawet na Oberonie tak się ale niestety @dexPL łowca satek mnie zniechęcił do gry :P, jak ktoś na napisze to pewnie też pomogę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez stark87 ().

  • Temat wyczyszczono i zamknięto na życzenie autora.
    Dłuższą chwilę zastanawiałem się co napisać pod tym tematem, jednakże ostatecznie w tak wielu innych wątkach prosiłem o szacunek wobec siebie nawzajem, że kolejny wpis raczej nie zmieni niczego.
    Prosiłbym jedynie o zastanowienie się, czy rzeczywiście warto pisać takie słowa o drugim człowieku, ze względu na grę.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado