HypnOS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wednesday, May 17th 2006, 9:41pm napisałem:
    [size=7]Eeghm, cóżby tu napisać. Mam na imię Michał. Mam 19 lat. Mieszkam w małej wiosce pod Poznaniem. Jakiś miesiąc temu skończyłem LO.
    Kocham jezyk niemiecki, lubię angielski. Poza tym interesuję się ogólnie pojętną informatyką. Nie cierpię spamu. (pewnie dlatego, ze mi go za duzo przychodzi na maila :P)
    Nie palę, piję jedynie dobry alkohol - tzn piwo (i to nie byle jakie, np. Tyskiego nie ruszam :P)
    Przed kompem spędzam dość dużo czasu, przeważnie na IRC. Lubię techno, nie przepadam za H&H. Cóż wiecej? Normalny modeq :P[/size]
    Trochę się od tego momentu zmieniło, ale to nieważne. Temat posłuży jako lista ludzi z którymi piłem (w sygnie się nie mieszczą :D)

    Tak więc. Piłem piwo z:
    1. Abnega - exFA OGame.pl. Miło było poznać, mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś pojawisz ^^
    2. aduch - poznański modek OGame.pl. W końcu pojawiasz się na dłużej na zlotach - świetnie \o/. Do zobaczenia na kolejnym ^^
    3. aFk - exGO OGame.pl. Nigdy nie zapomnę Ciebie na drogach Bielska Białej :P
    4. Agness9 - SGO Battleknight.pl - nie ma co, fajna, zabawna kobitka i to z Poznania! :D
    5. Agusia - exModka OGame.pl. Agusia, te baśnie, które mi opowiadałaś na ucho, ah, ah! ;)
    6. Akodo - człek, który przyjął mnie do teamu :P Mój pierwszy smod :*
    7. Al Ganonim - modek OGame.pl. Astronom, jedyny człowiek, który potrafi tak wytłumaczyć powstanie wszechświata, że można to zrozumieć po kilku piwach :D
    8. Alruvil - Network Helper i CMS Member OGN
    9. Alwego - exGO OGame.pl
    10. Angela - jedna z moich ulubionych SModek MN. :***~
    11. Argoo - mentor KingsAge.pl
    12. Arille - szkoda, że już sobie poszłaś. A, dzieki za kartkę! :)
    13. Arkanis - GA OGame i admin paru innych gier :P
    14. Art - wiewiórek :D ExMod (sic!) OGame! Obecnie CoMa. No ale tego Pana to chyba nikomu nie trzeba "przybliżać" ;d
    15. Asiulka - GO OGame.pl i ex IRC Opiekunka OGame.pl :)
    16. Asterek - ex SGO OGame.pl
    17. Ayame - mod Gladiatus.pl i BattleKnight.pl. Kobieta która zawsze daje mi dach nad głową, kiedy tego potrzbuję :P
    18. Betti - SGO BK.pl
    19. bezet - exSGO techniczny OGame.pl
    20. Bighorn - exGO OGame.pl
    21. Billek - SGO KingsAge.pl i exGO OGame.pl. Naprawdę "spoko koleś" :)
    22. Blue_Dragon - GA BattleKnight.pl - jedna z przemoczonych do suchej nitki kobiet w Leipzig ^^
    23. Boba - GO OGame.pl. Potrafi używać napędu nadprzestrzennego nawet na polskich drogach. Świetny kompan do dyskusji o powstaniu wszechświata :D
    24. Bobson - IRC Support Manager OGame.pl. RLU i guru ;d
    25. Boski_Maniek - Twoje ataki na kobiety jako zamaskowany ninja w Leipzig xD Dżizas, kupa śmiechu! ^^ Do następnego Maniek ;)
    26. Buleon - do dziś pamiętam jak stanałes w drzwiach fary mówiąc "Access Denied" ^^
    27. Bzyku - exGO OGame.pl
    28. Cognito - mod OGame.pl
    29. Cola - exGO OGame.pl, mod Ikariam.pl
    30. CookieMonster - exMod Metin2.pl i.... Poznaniak \o/
    31. cruella - FA OGame.pl, GO Tanoth.pl :D cru :*
    32. David - obecnie emeryt. Wcześniej modek OGame.pl, kiedyś był nawet FA, ale szybko mu się znudziło. David lubi czyste naczynia i czochranie :P
    33. Darla - SMod Tanoth.pl, Mod NosTale.pl, KingsAge.pl i BattleKnight.pl - uff, trochę Ci się tego nazbierało :P
    34. Dexterek
    35. der graue Prophet - Extended Support Helper OGN
    36. Djablica - kochana modka OGame.pl :*
    37. Dobry - mój wirtualny tato z U20 i człowiek, który wiele mi pomógł w RL :)
    38. Driver - modek OGame.pl i organizator corocznych zlotów w jego miejscowości :)
    39. Dudercz - exGO OGame.pl
    40. Egoist - exGO OGame.pl
    41. Eisenhower - exSGO OGame.pl
    42. Elrond - fafik :O
    43. Evilish - exSGO OGame.pl
    44. Eurynomos- manager polskiej części staffu sieci OnlineGamesNet ^^
    45. FENIX66 - GA MetalDamage.pl
    46. frenchman - exSupporter OGame.pl i prawie stały bywalec Poznańskich zlotów \o/
    47. Frytoslaw - GO OGame.pl - no, może Frytek ze mną nie pił ale ja z nim tak :P
    48. Gargan - GA KingsAge.pl
    49. Gienek - Naczelna Kaczka Teamu. Obecnie SMod OGame.pl i FA KingsAge.pl. Generalnie spoko, ale to w końcu nadal Kaczka :P
    50. Gneisenau - exSGO OGame.pl. Zapoznał mnie z człowiekiem, który ułatwił mi moje początki na studiach ;)
    51. GosiaK - GA OGame.pl i... GO Tanoth.pl :D
    52. Grześ - Grześ The Grześ :D
    53. Hellgirl - mentorka Ikariam.pl, moderatorka Ikariam.pl i OGame.pl. Świetna kompanka podróży na północ :D Pół życia w pociągu, co? :P Poza tym to jedyna Polka z Polski z którą mogę porozmawiać po niemiecku :d Hellcia :*~
    54. holek - exMod OGame.pl
    55. Hubi - GO OGame.pl
    56. Hydzio - Extended Support Helper OGN, IRC Supporter Metin2.pl. Człowiek z tysiącem bitów w telefonie xd
    57. Jackxxx - Admin supportu IRC OGame.pl. Jeszcze w jego bagażniku nie jechałem :P Jeszcze :D
    58. Jasnoksieznik - Mod OGame.pl. Jasny, w końcu miałem okazję Cię poznać \o/
    59. jonias - smodek OGame.pl. Jedyny, który potrafi zrobić zdjęcie potokowi błędów! :D
    60. joteaven
    61. Kamikaze - MOD Metin2.pl, ex smod 4story.pl Ex MOD i GO knigtsdivine.pl ,ex mod Ikariam.pl, ex mod tanoth.pl ,ex mod nostale.pl ,ex irc.opiekun.ogame.pl
    62. Kasia321
    63. KaT - druga z moich ulubionych SModek MN - KaT :*~~
    64. Klipa
    65. Klopotek
    66. Lady Claire - aka eklerka :d ExMod OGame.pl. Członkini Poznańskiej ekipy. Miłośniczka matematyki. Nienawidzi mnie za moje żarty xD Świetna babka ogółem :*
    67. Lavep
    68. Legor - tak, to ten Legor. Ten Legor, którego moony rozwalacie 8-)
    69. Lord L
    70. Lord_Kaan
    71. maira - GO ikariama ;d
    72. Majka - ta która pali słomki, nie pije alkoholu itd itd :P
    73. mate2002
    74. Maverick - FA Gladzia, exTM Ikariama i co tam jeszcze ;p
    75. marcik - Extended Support Helper OGN, IRC Support Manager OGame.pl
    76. mario
    77. Mefistofeles
    78. Methe - obecnie modka na Metku :D Przesympatyczna koleżanka :**
    79. MiaArnix - GO BattleKnight.pl. Kolejna z przemoczonych do suchej nitki kobiet w Leipzig :)
    80. miodzio
    81. MisQ - exSupporter OGame.pl, obecnie GAFA 4story.pl i FA NosTale.pl. Popularyzator hasła (i koszulki) "będę bronił xaara krzesłem" :D
    82. modychorst
    83. Mysza303 - GA Airrivals.pl i DarkPirates.pl ;)
    84. n0b0dy - COMA GF, Serveradmin JaBSnG.OnlineGamesNet.net.
    85. Nagash - exGA OGame.pl, TM Metina. Udało nam się go kiedyś wyciągnąć z mroku na światło (co prawda nie dzienne, ale zawsze coś :D).
    86. Nandrea - GA Metin2.pl i NosTale.pl
    87. Neutrino
    88. Niuzik - modek OGame.pl, SModek KingsAge.pl i świetny kumpel ;)
    89. numique - niemiecki Polak :P No i manager BitBucket. Numi rządzi \o/
    90. Ogi - exTM OGame.pl, a obecnie CoMa ;]
    91. OziX
    92. Padyszach
    93. Paso - COMA GF, ex-Support Helper OGN
    94. Popuri - starsi OGameowicze go napewno pamiętają ^^
    95. Prawnik - GO OGame.pl i towarzyszka podróży m.in. Poznan<->Kujawsko-Pomorskie :D Fajnie było, nie? :d
    96. Proboszcz - członek elitarnej ekipy teamu (i ex) IRC OGame.pl i prawie stały bywalec poznańskich zlotów ^^
    97. procesor87 - exGO OGame.pl, Poznaniak, kobieciarz i świetny kumpel ;)
    98. prohans - na IRCu spamuje, a w RL już mniej :P
    99. Ranger - exManager OGame.pl, obecnie GO OGame.pl i... paparazzi :P
    100. Radim
    101. Ramzesik
    102. Razjeel
    103. Red Baron - Redzik :d Szef sojuszu Poznań na uni20 z odległych czasów, kiedy jeszcze grałem w OGame. Teraz sojusz już się chyba rozsypał, ale ludzie pozostali. Krejzol jakich mało ^^
    104. Rising - modek OGame.pl, którego nie da się nie lubić :P
    105. |Shark| - Support Manager OGN
    106. sbd - kolega poznański supporter no i GA Tanoth.pl :D
    107. Schnee - exEgzekutorka OGame.pl. Obecnie FA BiteFight.pl :P Świetna babka ^^
    108. SeeQu
    109. Selkia - zabawna kobietka z pomorza ;d
    110. sidha - a właściwie s_i_d_h_a. Kreseczka, kresunia :P GO OGame.pl exGO na Katsuro.pl ;)
    111. Siersciuch - jeden z moich ulubionych SModów MN. Pracował za mnie, więc nic dziwnego, że go lubię, nie? :D
    112. Sharak - IRC Supporter OGame.pl. Ex Super Grill Operator. Zabawny, fajny i w ogóle.... ale pali :<
    113. Smoczyca - w OGame.pl była opiekunką IRC. A jako, że była dobra, to szybko awansowała na stanowiska admińskie ;) Obecnie TM NosTale.pl i GA Ikariam.pl.
    114. Solonek
    115. Spadi
    116. S_P_E_C
    117. Stivi - egh, może łatwiej będzie wymienić czym Stivi nie był? :d Obecnie modek i supporter OGame.pl, GAFA Tanoth.pl, FA Ikariam.pl. Robil costam jeszcze w metaldamage i gladiatusie. Coś jeszcze Stivi? :D Edit: SupportForAdmins Katsuro.pl, exMod Metin2.pl i exSMod Warpfire.pl, SGO Kingsage.pl, Trial OGN <- mówiłem, że będzie łatwiej wymienić czego on nie robił :P
    118. SUPULL - SGO MetalDamage.pl ;o
    119. Syntia - Polska Loca GF ;)
    120. szybka
    121. T_Send
    122. Tanin
    123. Terpsychora - exMod OGame.pl, członkini ekipy Poznańskiej. Świetna babka :*
    124. Tide28
    125. Than
    126. The0ne
    127. tortoise - exmodek OGame.pl i KingsAge.pl, modek Ikariam.pl i 4story.pl. Dla hynosa - torcik :D
    128. Tycjan
    129. Weatherwax - LeeLoo :D ExWszystko.OGame.pl (GO, Mod, Support). Obecnie się leni na emeryturze :P
    130. Witcher - ex IRC Supporter OGame.pl, ex GO Katsuro.pl, ex opiekun IRC, exGO OGame.pl. Towarzysz w boju o wyzwolenie Polski i polaków spod władzy kleru. Jeden z nie tak już niewielu, z którym spałem :P
    131. woolfik
    132. Valefor - po prostu właściwy człowiek, we właściwym miejscu o właściwej porze. A do tego mega sympatyczny :0
    133. Van Blade
    134. Vardamir
    135. Various - GA OGame.pl i Katsuro.pl i jeden z nielicznych z którym piłem wódkę. Wódka jest fuj, ale jak mus to mus :d
    136. VasqeS - exSGM Nostale.pl. Podsycacz miłości Angeli do słomek :d
    137. xaar - GA Metin2.pl i NosTale.pl, exSupporter OGame.pl (hyh, ciekawe czy ktos o tym pamieta :P). Z nim też spałem xD
    138. Xajmaq
    139. Xyrus - Supporter OGame.pl, SMod BattleKnight.pl, mod 4story.pl - no i jedyny teamowiec z mojego wydziału ^^
    140. ZeRoFiGhter - Network Manager OGN, IRC Operator OGN. Szef (prawie) wszystkich szefów :P
    141. Zoraya - GO OGame.pl, kobieta która prowadzi samochód lepiej niż większość facetów. No i ogólnie świetna babka :*
    142. Zubrzyk - mój drugi ulubiony SModek MN. Nauczył mnie jak pracować (symulować pracę). Bez tej umiejętności tak długo bym nie wytrzymał :P
    143. Zuka el Boss - sojusz Pozan z u20 \o/ Hah! to były jaja, pić piwko na przystanku ^^ Szkoda, że tak mało się pojawiałeś na zlotach. Mam nadzieję, że Cię teraz więcej będzie? :P
    144. Zuza - koleżanka z legendarnego sojuszu Poznań na U20. Niestety sojusz chyba już się rozpadł ;/ W każdym razie miło jest wypić sobie piwko z Zuza :*
    145. Zuzol
    146. Zwiastun Mroku

    Piłem z Tobą a nie ma Cię na liście? Jak to się mogło stać? <_< Wybacz moją sklerozę i daj znać - dopiszę Cię z przyjemnością :)
    A tak w ogóle to temat cały czas edytuję, więc proszę jeszcze nie czytać :D

    Ułożone by kasai <3

    Post był edytowany 21 razy, ostatnio przez HypnOS ().

  • Czemu mod , a nie GO?
    Na jakich uni grasz?
    Największe sukcesy w ogame?

    Ja tu wróce i popytam jeszcze

    EDIT: Pierwszy :P

    exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
    Moderator działu Pomysły i Propozycje

    Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
    Lista Tematów Zakazanych
    Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
    Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord L ().

  • lewatywa och ty ja chcialem byc pierwszy :p jak by co to bende wiedzial do kogo sie zwrocic jak bende mial problem z niemieckim :D :P a teraz pytanka :P

    chodzisz do klubow ?
    jaka lubisz kuchnie?
    kogo znasz w teamie
    kogo najbardziej lubisz?
    jaki sporcik uprawiasz :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Skipp3r ().

  • @Lord Lewatywa
    Czemu mod , a nie GO?

    Nie chcialem psuć ludziom kilkuletniej gry moją złą decyzją. Poza tym forum jest ciekawsze niz przegladanie logow. :)
    Na jakich uni grasz?

    u20, i jak troche tu pobęde to mam zamiar na 669
    Największe sukcesy w ogame?

    Nie mam :P Moze to, ze jeszcze mnie nikt nie zlomował na duży procent ;)

    @Skipp3r

    chodzisz do klubow ?

    Czasami. Niezbyt lubię atmosferę klubów, ale czasem trzeba się wyszalec :)
    jaka lubisz kuchnie?

    Mojej babci :P ..czyli przeważnie polską
    kogo znasz w teamie

    Teraz to już większość.
    kogo najbardziej lubisz?

    Wszystkich! Ale jesli mialbym koniecznie wybierać, to LeeLoo :P
    jaki sporcik uprawiasz

    Przewaznie siedzenie wyczynowe przed komputerem. :D
    Latem dużo pływam, trochę jeżdżę rowerem.

    Ułożone by kasai <3
  • jestem muzycznym maniakem wiec :
    1. trzy ulubione albumy ?
    2. trzej ulubieni wykonawcy ?
    3. trzy ulubione utwory ?
    4. pierwszy poważny kontakt z muzą ?
    5. dużo dziennie słuchasz muzy ? ( niechodzi mi o lecącą w tle , a taką na której jest sie skupionym w miejszym bądz wiekszym stopniu :) )
    6. dlaczego nielubisz nielubianych przez ciebie gantunków muzyki ?
  • @Berud
    1. trzy ulubione albumy?

    Nie ma takich
    2. trzej ulubieni wykonawcy ?

    syntezator, głośnik i subwoofer :P
    3. trzy ulubione utwory ?

    ooj, dawno nie slyszalem nic naprawde dobrego, wiec wymienie starocie:
    - Kalwi&Remi - El-ninio
    - Tiesto - Adagio 4 strings
    - Sound Players - Kenshi
    - i wiele, wiele innych, których nie pamietam obecnie :P
    4. pierwszy poważny kontakt z muzą ?

    powazny? zdefiniuj. nie zajmowalem sie nigdy tworzeniem muzyki, nigdy nie sluchalem jej nalogowo. To taki tylko mily podklad podczs siedzenia przy kompie lub wyzwoliciel emocji w clubie.
    5. dużo dziennie słuchasz muzy ? ( niechodzi mi o lecącą w tle , a taką na której jest sie skupionym w miejszym bądz wiekszym stopniu :) )

    tak z kilka minut dziennie...
    6. dlaczego nielubisz nielubianych przez ciebie gantunków muzyki ?

    Bo nie mają beat&bass, bo są niemelodyjne, bo denerwuje mnie rozdzieranie kota przed mikrofonem :P

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a)

    4. pierwszy poważny kontakt z muzą ?

    powazny? zdefiniuj. nie zajmowalem sie nigdy tworzeniem muzyki, nigdy nie sluchalem jej nalogowo. To taki tylko mily podklad podczs siedzenia przy kompie lub wyzwoliciel emocji w clubie.
    5. dużo dziennie słuchasz muzy ? ( niechodzi mi o lecącą w tle , a taką na której jest sie skupionym w miejszym bądz wiekszym stopniu :) )

    tak z kilka minut dziennie...

    heh to napisz brak poważnego kontaktu z muza ;P
  • no to cos co zwykle pani kopernik daje czensc pytan :P

    -twoj pierwszy przyjaciel?
    -pierwsza walka na piesc
    -pierwszy dzien w szkole
    -twoje marzenie ?
    -(moje pytanko) jaka potrawa ulubiona :P twojej babci :P
  • @Berud
    No nie miałem :P

    @Lord Lewatywa
    Zmusiło? Nic mnie nie zmusilo. Jakoś mnie niedawno naszło, żeby napisać podanie.. no i napisalem :P Tak jakos bez przyczyny
    Dlaczego ten dział? Dlatego, że interesuje się kompami.
    Lubię spam, bo.... bo mielonki są dobre :]


    @Zeruel
    Ja Ci spamuje PW?! Oj czekaj, tylko sie pojawisz u mnie w dziale :P
    Wcale Ci tak duzo nie wyslalem ;)

    @Skipp3r
    Moj pierwszy przyjaciel... jest moim przyjacielem do dziś. Ma na imię Maciej. Jest kimś na kim mogę polegać.
    Nie bilem się nigdy na piesc :] Preferuję bardziej cywilizowane metody rozwiązywania konfliktów.
    Moje marzenie? Jestem realistą, więc moje marzenia są możliwe do spełnienia. Aktualnie chcę dostać się na studia :)
    Moją ulubioną potrawą są pierogi z mięsem ewent. frytki.
    Pierwszy dzień w szkole - w zasadzie to go nie pamietam. Babcia zawiozla mnie do szkoly, poszedlem na lekcje, nauczycielkę też znałem to stresu nie było. Poza tym chodzilem od maluchów do przedszkola.

    Ułożone by kasai <3
  • RE: HypnOS

    pisales studia jakie ? i jaki profil w LO masz :P
    ktore rodzaj techna najlepiej do ciebie pasuje :p
    energy 2000 ?
    amnesia ibiza ?
    czy manieczki ? :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Skipp3r ().

  • RE: HypnOS

    LO skończyłem miesiac temu :P Profilu nie miałem. Tożto liceum ogolnoksztalcace :P
    Realizowalem jednak j. niemiecki i matematykę w zakresie rozszerzonym. Studia? Inf na PUT.
    A co do tego techna... własciwie to kiedyś nienawidzilem maniec, ale teraz myśle, że z tych przez Ciebie wymienionych wybrałbym wlasnie mance, jako te najlepiej do mnie pasujące.

    Ułożone by kasai <3
  • hypn0s ja sie ucze w LO (niesugerowac sie moja data w profilu bo jest bledna :D) i wybralem j.niemiecki na 2 i jeszcze nie umiem nic :P jak bende mial trudne zadanie to mogl bym sie zwrocic do ciebie :D :P
  • @Zeruel
    Przeciez widziales ;p
    Jakoś nie mam motywacji, zeby się chwalić...

    @Skipp3r
    OK. Jakby co, to jestem zawsze do usług. Musisz mieć jednak świadomość tego, że sam fakt zdania matury z b. dobrym wynikiem nie robi ze mnie eksperta. Mój niemiecki jest... średni. Jednakże służę zawsze pomocną dłonią.. w zakresie moich możliwości oczywiście :)

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a)
    Jak narazie zadna kobieta się nie wypowidziała (osobiście). Po co mam pokazywać swoje foty facetom?


    Hypn0S :P ale sempia od ciebie fotki :P jak chesz kobitki zaraz mozna na pw :P napisac :D
  • RE: HypnOS

    W zyciu najbardziej denerwuje mnie dwulicowość i zdrada. To pierwsze raczej w odniesieniu do kumpli i pseudo-przyjaciól, to drugie natomiast w stusunku do ukochanej osoby. Wierność jest zatem dla mnie wielką cnotą.
    W Ogame denerwują mnie bugi. Leci się na kogoś na kilkadziesiąt procent (na moim etapie gry to dość duzo), a tu spotyka nas nierozstrzygnięta bitwa. Denerwuje mnie tez to, ze kiedy zauwazam, ze ktos na mnie leci, to brakuje mi jakies 5minut, zeby podłożyc flotę (ataki na kolonie pozbawione obrony skladaja sie przeciez z względnie malej floty). Zawsze te kilka minut zabraknie :P

    Moderuję KGI, bo wiem co nieco o kompach, grach i Internecie.

    Chciałbym zmienić moją rangę, ale mało dobrych pomysłów się pojawia :D

    Ułożone by kasai <3