HypnOS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • HypnOS napisał(a):

    Elmo[Wiewiorak] napisał(a):

    kiedy dostane plusa na kanale?
    hm?

    Attention: The last reply to this post was 643 days ago. The thread may already be out of date. Please consider creating a new thread. :D
    To jeszcze aktualne? ^^


    Nie drażnij chłopaka, tylko już mu daj tego plusa ;)
    Okrutnik z Ciebie...

    Pozdrawiam
    Akodo
    2 lata + 2 miesiące.... i czas na emeryturkę
    KLIKNIJ MNIE
    a 95% Twoich problemów zostanie rozwiązanych.
  • Akodo napisał(a):

    HypnOS napisał(a):

    Elmo[Wiewiorak] napisał(a):

    kiedy dostane plusa na kanale?
    hm?

    Attention: The last reply to this post was 643 days ago. The thread may already be out of date. Please consider creating a new thread. :D
    To jeszcze aktualne? ^^


    Nie drażnij chłopaka, tylko już mu daj tego plusa ;)
    Okrutnik z Ciebie...

    Pozdrawiam
    Akodo

    Ogórek :*
    Nie mogę tak szafować plusami, bo mi się mana skończy!

    Ułożone by kasai <3
  • kwachu napisał(a):

    /me bry
    Nauczysz mnie czegoś?
    Whisky czy wódka?
    Piwo czy wino?
    Ulubiona piosenka?
    Ulubiony film?
    Ulubiony cytat?
    Ulubiony wiersz?
    Jabłko czy gruszka?
    Marchewka czy pietruszka?

    Dobrze, że mam powiadomienie mailowe. Inaczej bym tu nie trafił jeszcze przez kilka lat ;P

    1. elo ;)
    2. no nie wiem
    3. wódka
    4. piwo
    5. Nie mam stałej. Dzisiaj: la la la la la la la la la la la la by shakira
    6. Nie lubię filmów. Może być LotR albo Harry Potter.
    7. Brak.
    8. Nie lubię poezji
    9. Jakbłko
    10. Marchew
    o/

    Ułożone by kasai <3

  • no hej

    Co uważasz za najlepszy prezent dla drugiej połówki ?

    Czas sam na sam w miejscu, gdzie zwykle spędza się noc w pozycji horyzontalnej.

    Gdybyś mógł wybrać dowolną karierę, to co byś wybrał i dlaczego ?

    Hmmm. Chciałbym być z zawodu multimiliarderem. Ale jak to się nie uda, to chcę być pilotem

    Kto jest Twoim idolem, albo bohaterem ?

    Jerome Jarre
    Polecam obejrzeć filmik, w którym opowiada o swoim życiu (ten, w którym odrzuca ogromną ofertę finansową)
    oraz Olajide Olatunji (KSIOlajidebt)
    również za skuteczność w osiąganiu wielkości.
    Udany dzień - to ?

    Ten, w którym osiągam jakiś sukces (choćby mały)
    Czy spotkałeś już życiu osobę, którą naprawdę cenisz?

    Moją rodzinę oraz mojego obecnego współlokatora.

    /me bez odbioru ^^

    Nie mogłem się powstrzymać ;)

    Ułożone by kasai <3
  • Banshee napisał(a):

    A to fakt, licencje.
    Są drogie.

    Ale powiedz mi... byłeś już na jakichś specjalnych badaniach kwalifikujących?
    Przecież pilotem nie można zostać ot tak sobie, że idę i mówię: "e, panowie, chcę być pilotem".

    Z tego co wiem, to naprawdę mało osób ma predyspozycje psychofizyczne by dostać się do akademii lotniczej.

    No w sumie to ja w zasadzie jestem pilotem :P Do pewnych licencji (czy w moim obecnie przypadku - świadectw kwalifikacji) nie potrzeba badań.
    Obecnie na przykład na ŚKPP potrzeba przede wszystkim:
    - zapłacić za egzamin teoretyczny
    - zapłacić za egzamin praktyczny
    - zapłacić za wydanie świadectwa kwalifikacji
    a poza tym:
    - ukończysz szkolenie na lotach niskich i wysokich
    - oświadczyć, że jest się zdrowym (lub przekazać nr prawa jazdy)
    - zdać egzamin praktyczny i teoretyczny
    - złożyć wniosek o wydanie ŚK do prezesa urzędu lotnictwa cywilnego
    - posiadać OC
    - coś może jeszcze, ale zapomniałem

    Badania wymagane są dopiero gdy chcesz wykorzystać swój statek powietrzny do celów zarobkowych (ale do tego potrzebna jest osobna licencja - CP (commercial pilot)). A w takim USA dopóki nie wykonujesz lotów zarobkowych, nie musisz mieć żadnych licencji.

    Ułożone by kasai <3
  • Dlaczego skłamałeś w sygnaturze dodając tam słowo "wierny"?


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

  • Siemka

    Kto ma lepiej, kobieta czy mężczyzna ?

    Zależy. Kobiety są faworyzowane we współczesnym społeczeństwie. Z drugiej strony mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej jeśli chodzi o... hmm... wkład, który muszą wnieść w przedłużenie gatunku. Mniej bólu, oj mniej :)
    Czego w sobie nie lubisz ?

    Lenistwa i prokrastynacji
    Jak często zdarza Ci się poszaleć i dłużej pospać ?

    Raz w tygodniu
    Uważasz się za osobę umiejącą sobie poradzić w niemalże każdych warunkach ?

    Tak.
    Twój ulubiony cytat ?

    Mam trzy. Dwa mogę zacytować, trzeci... nie na forum ;)
    "Jeśli włosy są ładne to nie musi ich być [kurka] dużo. (c) Bałtroczyk (;"
    Z czego Jesteś dumny ?

    Z tego, że mimo przeszkód udaje mi się sukcesywnie realizować swoje marzenia. (selfcentryzm ftw! :P)
    /me pozdrawia.

    /me również ;)





    Witcher napisał(a):

    Dlaczego skłamałeś w sygnaturze dodając tam słowo "wierny"?

    Ale to jest przymiotnik, a nie rzeczownik ;P Jestem niewiernym, który zachowuje wierność (a nie wiarę! :P) swojej żonie.

    Ułożone by kasai <3
  • Banshee napisał(a):

    Fajnie, żeś mi coś więcej o tym całym pilotowaniu opowiedział.
    Bo miałem jakieś mgliste info, a teraz się lepiej orientuję w temacie.
    Dość ciekawym i niecodziennym zresztą.

    Polecam, polecam. Ja jestem dopiero na początku swojej lotniczej kariery, ale w następnym sezonie duże postępy planuję :)
    No nic, jak mówi pozdrowienie lotnicze - tylu startu ilu lądowań (obym miał :P);)

    Generalnie jak wrażenia z latania?
    Czujesz się wolny?
    Bardzo fajnie. Najwięcej frajdy daje wykonywanie ewolucji - fajne przeciążenia :P
    Dostałeś kiedyś chmurką w mordę?
    A dostałem. Np. podczas spadku swobodnego przy skoku ze spadochronem przeleciałem przez całego cumulusa od wierzchołka do podstawy ;)

    Ułożone by kasai <3
  • Cześć hypciuu! ;*

    Z marzeniami pilota, to tak serio? :>
    Będę Cię kiedyś mogła przelecieć? To znaczy, przelecieć się z Tobą? Haha. ;P
    Nie wiem, czy wiesz, że Valefor napisał, że wśród łososi został tylko jeden mężczyzna i jest nim on. Jak się do tego ustosunkujesz? ]:-D Valefor już ma szukać sobie innej roboty? :D
    Czujesz się spełniony w życiu?
    Myślisz, że jest jeszcze coś, co mógłbyś zrobić lepiej?
    Miejsce w Poznaniu, które koniecznie trzeba zobaczyć?
    Lubisz zimę?
    Jak wpadnę do Ciebie (nie z Tobą :D), to zrobisz mi kakao? c;

    .me tuli hypcia do.. on wie czego. ;*



  • Chyba muszę zacząć odpisywać jak reszta timowiczów

    Indestructible napisał(a):

    Cześć hypciuu! ;*

    Z marzeniami pilota, to tak serio? :> Ano. Już jedno świadectwo kwalifikacji mam. Tzn. w sumie prawie mam - czekam aż ULC w końcu raczy ruszyć tyłek i wysłać mi je :P
    Będę Cię kiedyś mogła przelecieć? To znaczy, przelecieć się z Tobą? Haha. ;P Siur. Mam w planach robić uprawnienia na przewóz ;)
    Nie wiem, czy wiesz, że Valefor napisał, że wśród łososi został tylko jeden mężczyzna i jest nim on. Jak się do tego ustosunkujesz? ]:-D Valefor już ma szukać sobie innej roboty? :D Literówka ;)
    Czujesz się spełniony w życiu? tak
    Myślisz, że jest jeszcze coś, co mógłbyś zrobić lepiej? mógłbym wiele rzeczy robić lepiej; np mogłoby mi się bardziej chcieć; no ale niestety - nie chce mi się ;)
    Miejsce w Poznaniu, które koniecznie trzeba zobaczyć? Stadion ;)
    Lubisz zimę? Nie! Do tej pory była to najgorsza pora roku, jak dla mnie. Obecnie rozważam zamianę i umieszczenie jesieni jako najgorszej. Zobaczymy wiosną ;)
    Jak wpadnę do Ciebie (nie z Tobą :D), to zrobisz mi kakao? c; Pewnie. Chyba jakieś mamy

    .me tuli hypcia do.. on wie czego. ;* Hmmm, do "płuc"? :D
    ;*

    RuSH :super:

    Ułożone by kasai <3
  • Misiu Pysiu! :*

    Czy pamiętasz, co będzie 24.01? :P
    Pamiętasz może, co, z kim i gzie będziesz robił? :D
    Zostało już niewiele czasu, więc proponowałabym Ci skołować biały podkoszulek, bo.. to mnie mega jara. :fgrin: :fgrin:
    Tylko wiesz.. tym razem ja się zajmę swoim chłopakiem, bo jakoś po wyjściach z Tobą mam wrażenie, że nie jest sobą. :D
    Gotowy jesteś na stały związek, czy wolisz być niezależny? {;
    Drogi jesteś w utrzymaniu.. bo tak się zastanawiam.. przez Matiego zbankrutuję. :P Może Was podmienię? <;

    Idę sobie, ale wrócę jeszcze Ci pomarudzić. :*



  • Zaprawdę, zaprawdę... mama wie że ćpiesz?

    Ale gdzietam xd




    Indestructible napisał(a):

    Misiu Pysiu! :*

    A Ty znowu brykasz? Tak, wiem, wiem, brykanie to to, co tygrysy lubią najbardziej :D

    Czy pamiętasz, co będzie 24.01? :P
    Pamiętasz może, co, z kim i gzie będziesz robił? :D


    :P
    A co z kim będę robił? No wieeeesz? Takie rzeczy publicznie mam mówić? :D
    Zostało już niewiele czasu, więc proponowałabym Ci skołować biały podkoszulek, bo.. to mnie mega jara. :fgrin: :fgrin:

    Ale ja nei mam białych koszulek! ;< Nie takich, które by Ci się spodobały :P
    Tylko wiesz.. tym razem ja się zajmę swoim chłopakiem, bo jakoś po wyjściach z Tobą mam wrażenie, że nie jest sobą. :D

    Muehehe :P Wiesz jak to jest :P

    Gotowy jesteś na stały związek, czy wolisz być niezależny? {;

    Żadnych związków. Zbyt szczęśliwe życie mam, żeby je psuć :P
    Drogi jesteś w utrzymaniu.. bo tak się zastanawiam.. przez Matiego zbankrutuję. :P Może Was podmienię? <;

    Czyli że ja Matiego mam wziąć? No dobra, może być, hyhy :P
    Idę sobie, ale wrócę jeszcze Ci pomarudzić. :*

    No mam nadzieje, zapraszam! :*

    Ułożone by kasai <3
  • Gootek napisał(a):

    Bry Hypek =) A siemka Gootek :P

    Czym Twoim zdaniem powinien kierować się człowiek ? Trudne pytanie. Myślę, że nie możemy wszyscy kierować się tym samym. To doprowadziłoby do zagłady ludzkości ;)
    Gdzie widzisz siebie 10 lat później ? Oby nie tu gdzie jestem. Fajnie byłoby być już chociaż na ścieżce do uzyskania ATPL ;P
    Wszystko Ci wychodzi tak jak zawsze zaplanujesz ? Oczywiście, że nie ;) A szkoda, bo to byłoby idealne :)
    Jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze ? Zdrowie>kasa>przyjemność
    Jak wspominasz swoje dzieciństwo ? Bardzo przyjemnie. Zawsze chciałem być już w końcu dorosły, ale jednak te czasy dzieciństwa były piękne :P

    /me bajo

    /me też bajo. Dzięki za odwiedziny, hyhy ;)

    Ułożone by kasai <3
  • Jak mówiłam, tak wróciłam! :*

    Bardzo proszę o różową odpowiedź, bo mi się ten kolor spodobał! :D
    Hm, pogoda jakby się ostatnio poprawiła - tzn. śnieg nie padał, przynajmniej w Łodzi.. Udało się polatać? <;
    A gdyby pogoda nie była problemem, to jak często możesz sobie pozwolić na podróże w przestworzach?
    Czego jeszcze prócz polskiego deszczu nie cierpisz? :P
    Dzień zaczynasz od? :D
    A czym go kończysz? (hm.., poczekaj, zastanów się, pamiętaj, że odpowiedź musi być zgodna z Regulaminem :D) :D


    .me ucieka. :*



  • Indestructible napisał(a):

    Jak mówiłam, tak wróciłam! :* O! Jak miło :D Witaj ponownie :P

    Bardzo proszę o różową odpowiedź, bo mi się ten kolor spodobał! :D Lol :D Linijkę wyżej wybierałem kolor odpowiedzi i... padło na różowy :P
    Hm, pogoda jakby się ostatnio poprawiła - tzn. śnieg nie padał, przynajmniej w Łodzi.. Udało się polatać? <; Jeszcze nie :< istnieje prawdopodobieństwo, że teraz w weekend się uda; no a jak nie to w końcu w marcu Włochy \o/
    A gdyby pogoda nie była problemem, to jak często możesz sobie pozwolić na podróże w przestworzach? hmmm, mieszkając tu gdzie mieszkam? 2 dni w tygodniu;
    Czego jeszcze prócz polskiego deszczu nie cierpisz? :P Polskich zarobków, hyhy :P
    Dzień zaczynasz od? :D Siku :D
    A czym go kończysz? (hm.., poczekaj, zastanów się, pamiętaj, że odpowiedź musi być zgodna z Regulaminem :D) :D Prysznicem :P


    .me ucieka. :* A gdzie mi ucieka? Nie ma takiego uciekania! W kato jak złapię to nie ucieknie :P

    pa ;*

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a):

    Zaprawdę, zaprawdę... mama wie że ćpiesz?

    Ale gdzietam xd
    Słuchaj, matka ćpie że wiesz?
    Bardzo proszę o odpowiedź w kolorze cyjanowo limonkowy burgund.
    Bardzo mi ten kolor się spodobał.


    I w ogóle to widziałem ostatnio coś fajnego.
    Zobacz tę pizzerię: http://pizzeriaraj.com.pl/
    Pizzy takiej dobrej to w życiu nie jadłem.
    Ale jeszcze ciekawszy był klimat w lokalu.
    Od razu mi się o Tobie przypomniało.
    W zakładce "Start" i "O nas" jest parę zdjęć z wnętrza restauracji...