HypnOS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nieosiagalny napisał(a)
    twoja pasja ??

    Hm, ogolnie mowiac informatyka
    biały czy czarny ??

    raczej biały; czarny to śmierć!
    długi czy krótki ??
    duży czy mały ??

    :ocb: :rumieniec:
    szybki czy wolny ??

    ja? samochód? wole szybkie ;P
    pies czy kot ??

    Taaa... wybierać pomiędzy Stivim, a Siersciuchem? No way :D
    pepsi czy cola ??

    cola, bo z teamu jest :D
    frytki czy kebab ??

    frytki ;)
    auto czy motor ??

    zdecydowanie auto
    dwa czy cztery ??

    ale co? jądra? :D dwa ;d
    brunetka czy blondynka ??

    to nie włosy są ważne
    piękna czy mądra ??

    najlepiej i to i to
    horror czy komedia ??

    komedia ;)
    co ma 10tys kalorii ??

    Tic-tac? :D
    kawior czy sushi ??

    ani to, ani to





    Hypuś Całus

    /me kizia hypcia W_Śmiech


    cieszysz sie z odwiedzin?

    Pewnie!
    chcesz mi cos wyznac?

    Tak. Ale zachowaj to w tajemnicy. Nie lubię wodki :D
    lubisz poziomki? W_Śmiech

    Raczej nie ;(



    pomidor

    Ogórek!

    Ułożone by kasai <3
  • Tutaj mnie jeszcze nie było ^^.

    1. Cieszysz się, że Ci temat z drugiej strony wyciągam?
    2. Wiesz, że Siersciuch nadal się na nas focha ;(?
    3. Czy po zlocie w Poznaniu dopiszesz mój nick w sygnie?
    4. Cieszysz się, że się poznamy ^^?
    5. Masz już opracowany plan podróży xD?
    6. Opisz ideał kobiety?
    7. Lubisz wiosnę? Uzasadnij krótko.
    8. Oceń swoją supermoderatorską prace na Forum w skali od 1 do 10. Uzasadnij.
    9. Lubisz to co robisz?
    10. Najładniejsze miejsce w jakim byłeś, to...?

    Na początek tyle wystarczy, później Cię jeszcze pomęczę xD.

    Buźki :*
  • Czesc Kochanie :* :D

    mnie tez nie moglo tu zabraknac :D

    co trzeba zrobic zeby znalezc sie w Twojej sygnie z (!) ?:>

    idealne łozko ?:D

    jak chcialbys zeby wygladal Twoj wymarzony dom ?:D

    co Ci sprawia wiecej przyjemnosci.. praca na irc czy na forum ?D:

    to na razie tyle :* :D
  • Angela napisał(a)
    Co trzeba zrobić, żeby znaleźć sie w Twojej sygnie z (!) ? :>


    Bo wiesz... Nagash jest jak Yeti ;d Podobno istnieje, ale nikt go jeszcze nie widział ;p

    To jeszcze pytanko ;d Ulubione słodycze Hypuś ;>
  • Hellgirl napisał(a)
    Tutaj mnie jeszcze nie było ^^.

    1. Cieszysz się, że Ci temat z drugiej strony wyciągam?

    Tak wysoko był? Fajnie ^^
    2. Wiesz, że Siersciuch nadal się na nas focha ;(?

    Ja mu dam... niecho tylko wróci. Adaś, nie fochaj na Karolinke, fochaj na mnie, ja to przyjmę dzielnie na niegoloną klatę! :)
    3. Czy po zlocie w Poznaniu dopiszesz mój nick w sygnie?

    Oczywiście! Jak mógłbym inaczej?
    4. Cieszysz się, że się poznamy ^^?

    Wersja dla Siersciucha i pozostałych forumowiczów: "Oczywiście. Zawsze miło poznać moderatorkę działu, którym się opiekuje"
    Wersja dla Karolinki: "Pewnie! :* Nie mogę się już doczekać! Wypiję z Twoim mężem, to mi wybaczy te buziaki :D :*
    5. Masz już opracowany plan podróży xD?

    No właśnie nie :P Nie wiem z której strony przyjedziecie :P
    6. Opisz ideał kobiety?

    A musi być kobiety? :P To za trudne.... ale na pewno nie powinna używać tapet (tzn. makijażu) - gdybym chciał poznać lalkę Barbie, to bym ją sobie kupił. Nie powinna mieć tipsów - za dużo płaczu gdy się połamią, a poza tym kobieta z tipsami ma zawsze dwie lewe ręce; poza tym nie mam szczególnych wymagań :P Musi mi się podobać.
    7. Lubisz wiosnę? Uzasadnij krótko.

    Hm, niezbyt. Nie lubię ani wiosny, ani jesieni. To pory przejściowe, rano zimno jak w Królestwie Putina (w sumie teraz to Królestwo Miedwiediewa :P), a po południu gorąco jak w Afryce w południe. I jak tu się ubrać? I jak tu się nie przeziębić?
    Poza tym wiosną dochodzą roztopy i wszechobecna "blubra". Blee, wolę prawdziwe lato i prawdziwą zimę, a nie takie "eciepecie" ;)
    8. Oceń swoją supermoderatorską prace na Forum w skali od 1 do 10. Uzasadnij.

    3. Nie lubię zarządzać ludźmi i moim zdaniem nie umiem tego robić. Ocena powinna jednak należeć chyba do Was i do FA, a nie do mnie :P
    9. Lubisz to co robisz?

    Obecnie piję z kolegą piwo. Czy je lubię? Oczywiście, a szczególnie w dobrym towarzystwie. Czekam na możliwość wypicia piwka z Tobą :)
    A jeśli chodzi o to co robię w team? Tak, lubię to. Ale czasem się zastanawiam, czy FA nie pomylili się wybierając mnie na to stanowisko.
    10. Najładniejsze miejsce w jakim byłeś, to...?

    Hm, są dwa:
    1. Bodensee (jezioro bodeńskie). Bardzo fajne miejsce w Baden-Würtenberg w Niemczech. Jestem zakochany w Niemczech, więc to raczej nie dziwi :P Podoba mi się prawie wszystko w Niemczech. Co mi się np nie podoba? To, że sklepy są w weekend zamknięte oO.
    2. Lazurowe wybrzeże <- tam to jest dopiero ładnie :P Ciepło, piękna woda. Cud, miód i malina ;)

    Na początek tyle wystarczy, później Cię jeszcze pomęczę xD.

    Buźki :*

    Buźki :**



    Czesc Kochanie Całus :D

    mnie tez nie moglo tu zabraknac :D

    co trzeba zrobic zeby znalezc sie w Twojej sygnie z (!) ?Podstępny

    Tam jest tylko Nagash. Wyjaśnienie dał już Adaś :P

    idealne łozko ?:D

    No pewnie, że nasze :D

    jak chcialbys zeby wygladal Twoj wymarzony dom ?:D

    Hm, mała kuchnia, mała łazienka, mały korytarz i wielki mój pokój. Dlaczemu? Żeby sprzątaczka szybciej się uwinęła ze sprzątaniem. Mojego pokoju nie musi tykać :P

    co Ci sprawia wiecej przyjemnosci.. praca na irc czy na forum ?D:

    Hm, chyba IRC. Ale gdyby nie team forum, to IRC nie dawałby mi nawet 30% tej przyjemności, którą czerpię teraz. Po prostu lubię ircować z Wami :*

    to na razie tyle Całus :D

    Buziii :*


    To jeszcze pytanko ;d Ulubione słodycze Hypuś ;>

    Hm, Uri :P Ciężkie pytanie. Chyba jakieś "wafelki" typu PrincePolo itp :P

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a)
    A musi być kobiety? :P To za trudne.... ale na pewno nie powinna używać tapet (tzn. makijażu) - gdybym chciał poznać lalkę Barbie, to bym ją sobie kupił. Nie powinna mieć tipsów - za dużo płaczu gdy się połamią, a poza tym kobieta z tipsami ma zawsze dwie lewe ręce; poza tym nie mam szczególnych wymagań :P Musi mi się podobać.


    Spełniam jak na razie 2/3 wymagań xD. Nie mam tapety i tipsów ^^.

    HypnOS napisał(a)
    Nie lubię zarządzać ludźmi i moim zdaniem nie umiem tego robić. Ocena powinna jednak należeć chyba do Was i do FA, a nie do mnie :P


    To 10 ^^.

    HypnOS napisał(a)
    1. Bodensee (jezioro bodeńskie). Bardzo fajne miejsce w Baden-Würtenberg w Niemczech. Jestem zakochany w Niemczech, więc to raczej nie dziwi :P Podoba mi się prawie wszystko w Niemczech. Co mi się np nie podoba? To, że sklepy są w weekend zamknięte oO.


    Oo... Ja przez ponad 9 lat byłam zakochana w Niemczech. Moja miłość jednak została wyparta w październiku przez Macedonię ^^. Mi się nigdy nie podobał sposób kupowania biletu w pociągach, ale za to uwielbiam Hamburg.

    No i jeszcze kilka pytań zadam :).

    1. Lubisz kawę? Jeśli tak, to jaką najbardziej?
    2. Skąd u Ciebie ta miłość do Niemiec?
    3. Warum schreiben wir so wenig?
    4. Pewnie było już to pytanie, ale skąd taki nick?
    5. Ulubione piwo :)?

    Buzi :*
  • czesc hypnosiku mam pytanko do twojej sygny :D

    HypnOS
    Piłem piwo z Agusia, Arkanisem, Artem, Ayame, bezetem, Bobsonem, Cogmisiem, Cola, cruella, Davidem, Eisenhowerem, Evilishem, Eurynomos, frenchmanem, GosiaK, holkiem, Jackxxxem, joteaven, Kasia321, Lavepem, Legorem, marcik, mario, Mefistofelesem, Nagashem(!), Ogim, Padyszachem, Rangerem, Ramzesikiem, Razjeelem, sbd, schnee, Smoczyca, Stivim!, Terpsychora!, Variousem


    Dlaczemu Stivi jest z !?

    Tak sa oznaczeni Ci, ktorych blizej poznales? :D

    buziaczek :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lodowka ().

  • Originally posted by Lodowka
    czesc hypnosiku mam pytanko do twojej sygny :D

    HypnOS
    Piłem piwo z Agusia, Arkanisem, Artem, Ayame, bezetem, Bobsonem, Cogmisiem, Cola, cruella, Davidem, Eisenhowerem, Evilishem, Eurynomos, frenchmanem, GosiaK, holkiem, Jackxxxem, joteaven, Kasia321, Lavepem, Legorem, marcik, mario, Mefistofelesem, Nagashem(!), Ogim, Padyszachem, Rangerem, Ramzesikiem, Razjeelem, sbd, schnee, Smoczyca, Stivim!, Terpsychora!, Variousem


    Dlaczemu Stivi jest z !?

    Tak sa oznaczeni Ci, ktorych blizej poznales? :D

    buziaczek :*


    Hypek to juz pewnie doszedl do takiej wprawy, ze kilku na raz poznaje xD
  • Hellgirl napisał(a)
    HypnOS napisał(a)
    1. Bodensee (jezioro bodeńskie). Bardzo fajne miejsce w Baden-Würtenberg w Niemczech. Jestem zakochany w Niemczech, więc to raczej nie dziwi :P Podoba mi się prawie wszystko w Niemczech. Co mi się np nie podoba? To, że sklepy są w weekend zamknięte oO.


    Oo... Ja przez ponad 9 lat byłam zakochana w Niemczech. Moja miłość jednak została wyparta w październiku przez Macedonię ^^. Mi się nigdy nie podobał sposób kupowania biletu w pociągach, ale za to uwielbiam Hamburg.

    Hehe ;P Piekny kraj <:

    No i jeszcze kilka pytań zadam :).

    1. Lubisz kawę? Jeśli tak, to jaką najbardziej?

    nie lubię :)
    2. Skąd u Ciebie ta miłość do Niemiec?

    W zasadzie to nie wiem. Zawsze mi się dobrze uczyło tego języka, podobała mi się wymowa i jego prostota. Zawsze nienawidziłem angielski, bo to język w którym jest tysiąckrotnie więcej wyjątków (i wyjątków od wyjątków) niż reguł. W niemieckim było zawsze prosto.. no i tak to się chyba zaczęło :P Zapisałem się do grupy, w której co roku mieliśmy kontakt z niemcami (jednego roku oni przyjezdzali do nas, kolejnego my do nich). Bardzo miłe wspomnienia :)
    3. Warum schreiben wir so wenig?
    Eigentlich weiß ich nicht. Wahrscheinlich weil ich nicht wusste, dass du Deutsch sprichst :P Wie lange lernst du Deutsch? Magst du diese Sprache oder nicht wirklich? (Man kann selbstverständlich nur den Land mögen ;P)
    Btw, haben wir gegen Forenregeln verstoßen? :P
    4. Pewnie było już to pytanie, ale skąd taki nick?
    a było :P aż zacytuję:
    Hmm.. kiedys poszukiwałem ksywki, a poniewaz Mitologia jest dobrą kopalnią, to tak me poszukiwania zacząłem :] Znalazłem Hypnosa - boga snu. "Fajnie - imie boskie, biorę" :D Przy wyborze wazne bylo to, zeby:
    1. dobrze (w moim dziwnym nieco odczuciu) się wymawiało
    2. było w miarę unikalne.
    Przeszukałem siec w poszukiwaniu hypnosow - poza mitologicznymi nie bylo nikogo. Teraz ich troche jest, no ale trudno, nie zmienie xywki :P
    (dżizys, ale ja byłem głupi ^^)
    5. Ulubione piwo :)?

    Lech Premium, zdecydowanie :>

    Buzi :*

    :**



    Dlaczemu Stivi jest z !?

    Tak sa oznaczeni Ci, ktorych blizej poznales? :D

    buziaczek Całus

    Hm, teraz to mnie zastrzeliłeś. Wiem dlaczego Nagash ma (!), ale dlaczego Stiviemu i Terci dalem? Hm, nie chędzie, że ich bliżej poznałem ^^


    Hypek to juz pewnie doszedl do takiej wprawy, ze kilku na raz poznaje xD

    Hm <: A Ciebie nadal nie "poznałem" ;(

    Ułożone by kasai <3
  • Witam :O :D


    Ładnie to tak chodzić w kapturze po forum :> 8-/
    Lubisz pomarańcze? :P
    ... a skórki z pomarańczy? :E
    Nie wiesz że robi się wiosna i ja się probuje opalić? 8) troche golizny nikomu nie zaszkodzi xD
    Jak nauka :> uczysz się czy opierdzielasz? :quasi:
    Myślisz o emeryturce czy narazie zajefajnie się bawisz i nie myślisz o takich sprawach :> :)
    Przynudzam? 8-/
    Umiesz pykać z łuku :> ]:-D
    Czy ktoś sie skapnie że w "Witam" jest twój krzyk? :E

    Miłego ;)


    ps.
    Łoooo to mój pierwszy post w tym temacie o_o należy się chyba coś na zachęte dla mnie :D
    Cziter, nie moge wejsc w Twój profil ;(
  • Superman napisał(a)
    Witam :O :D

    Tak Cie przestraszylem? Przepraaaszam ;(


    Ładnie to tak chodzić w kapturze po forum :> 8-/

    Pewnie ze tak! :D Dres zobowiązuje
    Lubisz pomarańcze? :P

    O ile nie są od Ciebie :P (ee, i tak nie lubię :D) wolę mandarynki (sic!:P)
    ... a skórki z pomarańczy? :E

    grrr, ja Ci dam! :D
    Nie wiesz że robi się wiosna i ja się probuje opalić? 8) troche golizny nikomu nie zaszkodzi xD

    No w końcu zaczynam rozumiec dlaczego zdjąles swoje łaszki i siedzisz sobie smażysz sobie Zwyczajną :D
    Jak nauka :> uczysz się czy opierdzielasz? :quasi:

    W zasadzie to staram się jak najbardziej opierdzielac i w sumie całkiem dobrze mi idzie. Siedze właśnie na uczelni, no ale to co :P
    Myślisz o emeryturce czy narazie zajefajnie się bawisz i nie myślisz o takich sprawach :> :)

    Myślę o emeryturce. Zrobię Ci miejsce jak mnie FA puszczą ^^
    Przynudzam? 8-/

    Hm, nie wiem, nie sypiam z Tobą. Ale jak mnie ratowałeś to było całkiem ciekawie ^^
    Umiesz pykać z łuku :> ]:-D

    Ale miałem problemów żeby zrozumiec co Ty napisales :D Pissac lukiem? Pisac lukiem? :d No coz :P nie umiem :D
    Czy ktoś sie skapnie że w "Witam" jest twój krzyk? :E

    A to nie Twoj? Ups :P Mamy takie podobne głosy :D

    Miłego ;)

    Tobie również :D


    ps.
    Łoooo to mój pierwszy post w tym temacie o_o należy się chyba coś na zachęte dla mnie :D
    Cziter, nie moge wejsc w Twój profil ;(

    Hm.... moze byc to? :D
    A w mój profil nie wejdziesz, bo dołączyłem do grupy pro-ukrytych <: buehehehe :D

    Ułożone by kasai <3
  • Eigentlich weiß ich nicht. Wahrscheinlich weil ich nicht wusste, dass du Deutsch sprichst :P Wie lange lernst du Deutsch? Magst du diese Sprache oder nicht wirklich? (Man kann selbstverständlich nur den Land mögen ;P)
    Btw, haben wir gegen Forenregeln verstoßen? :P


    Tym razem po polsku odpowiem, żeby ten drugi, zły SMod się nie przyczepił :>. Niemieckiego uczę się... 10 lat o_o. Lubię ten język, bo jest taki prosty i logiczny, jednak teraz większość czasu poświęcam na macedoński. Niemiecki już znam xD. [SIZE=5]Ich mag sehr gegen alle Regeln verstoßen ^^. [/SIZE]

    I pytania, które tak kochasz na pewno ^^.

    1. Ładnie to tak straszyć ludzi jak wczoraj ;(?
    2. Z czym kojarzy Ci się wiosna?
    3. Lubisz długo i powoli, czy krótko, ale za to ostro :>?
    4. Jakie masz plany na wakacje?
    5. Wolisz góry czy morze?

    :****
  • Dressman o_o

    Nio mandaryneczki ^^ mrrrr "Klementynki" xD
    Ava dałem, bo miał odzwierciedlać mój stan fizyczny i psychiczny :quasi: xD
    Ucz się, ucz ... niech Cie przekolosują porzadnie :D potem przeegzaminuja ^^ najlepiej ustnie 8)
    Pykać ... strzelać z łuku :quasi: umiesz :> 8-/
    Jestem zaszczepiony, kryptonit na mnie nie działa :] 8) ale dziękuje za prezencik :P


    Czo po studiach :> o_o a kiedy Ty to wogole kończysz, boś chyba młodzieniec jest xD
    Co myślisz o Wyspach (Irlandia, Anglia) i o rodakach ktorzy na nie uciekaja :> :quasi:
    Jaki byś wybrał samochodzik do 10 000zł i do 20 000zł :> :O


    UP :ziew:
  • Hellgirl napisał(a)
    Eigentlich weiß ich nicht. Wahrscheinlich weil ich nicht wusste, dass du Deutsch sprichst :P Wie lange lernst du Deutsch? Magst du diese Sprache oder nicht wirklich? (Man kann selbstverständlich nur den Land mögen ;P)
    Btw, haben wir gegen Forenregeln verstoßen? :P


    Tym razem po polsku odpowiem, żeby ten drugi, zły SMod się nie przyczepił :>. Niemieckiego uczę się... 10 lat o_o. Lubię ten język, bo jest taki prosty i logiczny, jednak teraz większość czasu poświęcam na macedoński. Niemiecki już znam xD. [SIZE=5]Ich mag sehr gegen alle Regeln verstoßen ^^. [/SIZE]

    Hmm, poliglotka :D Chciałabyś zamieszkać w Niemczech? (zakładając, że Macedonia znikła czasowo z mapy swiata ^^)
    [SIZE=5]Das mag ich auch! ^^[/SIZE]
    A drugim SModem to ja się zajmę :P Mam swoje sposoby :D

    I pytania, które tak kochasz na pewno ^^.

    1. Ładnie to tak straszyć ludzi jak wczoraj ;(?

    Wystraszyłem Cię? Czym? ^^
    2. Z czym kojarzy Ci się wiosna?

    Z roztopami, blubrą na ulicach, deszczem, nagłymi zmianami pogody, przeziębieniem i... nadzieją na lato :D
    3. Lubisz długo i powoli, czy krótko, ale za to ostro :>?

    Hm, wiesz, to chyba zależy od nastroju. Ale myślę, że raczej długo i ostro :D
    4. Jakie masz plany na wakacje?

    Hm:
    1. Odejść z OGame (nie na własne życzenie ;/)
    2. 6 tyg wojska
    3. 4 tyg praktyk + możliwy powrót do OGame, o ile będą mnie chcieli :D
    4. Jak najwięcej czasu spędzić nad jeziorem i... hm, o tym może nie będę pisał :P Wstydzę się ^^
    5. Wolisz góry czy morze?

    Zdecydowanie morze. Niecierpię gór. Dlaczego?
    1. zimno
    2. wszędzie wysoko
    3. ciągle pod górkę
    4. jak słoneczko przypiecze na szlaku to nie ma nawet gdzie się schronić ani jak się natychmiastowo ulotnić
    5. nie lubię gór :D

    Ale lubię ludzi z gór, przemili ludzie :) Pewnie dlatego, że nie sposób kumulować w sobie złość, kiedy nawet do sklepu ma się 4 km pod górkę :D

    :****

    :****


    No i teraz czas na Superka <:

    Dressman Gały

    Nio mandaryneczki ^^ mrrrr "Klementynki" xD

    Hm, zboczuchu :D
    Ava dałem, bo miał odzwierciedlać mój stan fizyczny i psychiczny Quasimodo xD

    Czujesz się taki psychicznie nagi i rozwalony na przypadkowym kamieniu? :D Ciekawe jakie to uczucie. No cóż, /me daje Superkowi lody kryptonitowe - masz, na wzmocnienie :)
    Ucz się, ucz ... niech Cie przekolosują porzadnie :D potem przeegzaminuja ^^ najlepiej ustnie 8)

    Dobrze, że nie mam już analizy matycznej (potocznie nazywanej analem), bo egzamin ustny (eng. oral) z anala byłby masakryczny! :D
    A tak btw, życzę Ci dużych i częstych kół! Za to że mi też życzyłeś :D
    Pykać ... strzelać z łuku Quasimodo umiesz Podstępny 8-/

    Hm... a co? Trafiłem Cię Kupidynowską strzałą? Hm, miło ^^
    Jestem zaszczepiony, kryptonit na mnie nie działa :] 8) ale dziękuje za prezencik :P

    Etam, czitujesz. I jak ja mam się z Tobą bawić, hm? <:

    Czo po studiach Podstępny Gały a kiedy Ty to wogole kończysz, boś chyba młodzieniec jest xD

    No studia kończę za 1,5 roku :P tzn w sumie nie licząc tego semestru, to za rok <: No... ale to tylko inżynierka, potem pewnie USA i może kiedyś magisterka. Chyba że od razu zrobię magisterkę, ale szczerze mówiąc to mi się nie chce.
    Co myślisz o Wyspach (Irlandia, Anglia) i o rodakach ktorzy na nie uciekaja Podstępny Quasimodo

    Niee, USA. Kocham Niemcy, ale na moje nieszczęście w Niemczech jest za mało ludzi o ciemnej karnacji <: Więc USA. Ochydny, bamberski kraj, ale przynajmniej dużo kultur jest.
    [qupte]Jaki byś wybrał samochodzik do 10 000zł i do 20 000zł Podstępny :O[/quote]
    Hm, zależy ile mi dasz, ale pewnie, ze samochód za 20k jest lepszy. :D W samochód za 10k pewnie będzie trzeba po roku zacząć ładować ;/


    UP Ziew
    Zief ^^

    Ułożone by kasai <3
  • nie chce mi sie szukac i sprawdzac czy miales juz takie pytanie :P

    a wiec:
    Nie myslales kiedys o zrzuceniu "łososiowych" gwiazdek na rzecz zielonych?
    albo na odwrot?


    [SIZE=7]wiesz ze ja nie lubie suppkOF wiec polecam ta pierwsza opcje jak cos ^^[/SIZE]

    Pozdro :*
  • Gienek napisał(a)
    nie chce mi sie szukac i sprawdzac czy miales juz takie pytanie :P

    a wiec:
    Nie myslales kiedys o zrzuceniu "łososiowych" gwiazdek na rzecz zielonych?
    albo na odwrot?

    Jeśli chodzi o samą zmianę koloru, to nie ma problemu :P A jeśli chodzi o odchodzenie, to raczej nie. Jak odejdę to z obu stanowisk naraz.


    [SIZE=7]wiesz ze ja nie lubie suppkOF wiec polecam ta pierwsza opcje jak cos ^^[/SIZE]

    Pozdro :*

    Zua kaczka! :D
    Pozdro2 :*

    Ułożone by kasai <3
  • Hannibbal napisał(a)
    Asasssssssssinek ^^

    Długo nie wiedziałem co to znaczy :D Siga i avka zrobił mi kumpel i nie powiedział co to :D Dopiero niedawno znalazłem recenzję gry Assassin's creed z postacią z mojego avka ^^
    Witam, co tam? ^^.

    No siema, sie żyje. A u Ciebie?

    Czy lubisz Koty? :D
    A może.

    Ja nie lubię zwierząt poza tymi forumowymi :d

    Kiszone czy Korniszony? ^_^.

    Raczej koszone :P

    Pozdrawiam ;)

    Również <:

    Ułożone by kasai <3
  • ^Uriziel^ napisał(a)
    Kisisz ogóra :> :E

    No co no O_o :E

    No... w Tobie! <:

    Jakiego radia słuchasz najczęściej :>

    pzdr =)

    RMF FM, nie podoba mi się przeważnie muzyka, ale:
    1. nie chce mi się zmieniać
    2. często są waidomości ;d

    a takie z eteru? hm, czasem TOK FM, czasem Eske (jak jest monika olejnik :P)

    Ogólnie najlepiej takie bez muzyki ^^

    Ułożone by kasai <3
  • Hannibbal napisał(a)
    Mogłes napisać to bym powiedział kto to ^^.

    Juhihuhihahihaha :D

    Lepiej nie, bo znów mnie wyzwie, że on nie robi sygnatur. Dla mnie wyjątkowo zrobił :P

    Mmm, lubisz jakies tzw. "Czipsy"? ^^.

    lubię takie kulki... ziemniaczane bodajze :P
    A lubisz Kubeczek Hot Wings z KFC?

    agh, jak to dobrze, ze nie chodze do KFC :D

    Pozdrawiam ^^
    ja rowniez ;d

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a)
    Hmm, poliglotka :D Chciałabyś zamieszkać w Niemczech? (zakładając, że Macedonia znikła czasowo z mapy swiata ^^)
    [SIZE=5]Das mag ich auch! ^^[/SIZE]
    A drugim SModem to ja się zajmę :P Mam swoje sposoby :D


    Hm... Sama nie wiem. Kiedyś bardzo chciałam tam mieszkać, ale teraz raczej nie. Bardziej kręcą mnie kraje, w których jest cieplej niż w Polsce ^^.

    HypnOS napisał(a)
    Wystraszyłem Cię? Czym? ^^


    Tym brzydkim tematem na forum pożegnań ;(.

    HypnOS napisał(a)
    Hm, wiesz, to chyba zależy od nastroju. Ale myślę, że raczej długo i ostro :D


    Mrum ^^.

    No ale, to nie ja powinnam odpowiadać na Twoje pytania, tylko na odwrót :P.

    1. Gdzie dokładniej chciałbyś mieszkać w Niemczech?
    2. Co chciałbyś tam robić?
    3. Jakie kobiety uważasz za najpiękniejsze? (chodzi o kraj, z którego pochodzą)
    4. Masz jakieś swoje ulubione miejsce w Poznaniu?
    5. Czemu IRC mi znowu nie działa :O ?

    :*
  • 1. Którego z moderatorów forum lubisz najbardziej ?( oprócz siebie)
    2. Czemu założyłeś tyn temat?
    3. Jakie uni lubisz najbardziej?
    4. Co według Ciebie jest najlepsze w ogame i na forum?
  • /me nie zauważył pytań Superka ;( Więc żeby mu to odpracować, umieszam odpowiedzi na nie na samym początku posta!

    Widziałem, widziałem :D widziałem że nie umiesz temacikow zamykać ^^ na na na na :P xD

    Spaaaaaaaaaaaaaaaaadaj :P To wypadek przy pracy :D

    khe khe ... no to tak, Witam :D

    No siema ^^


    Jak oceniasz ostatnie 5 dni Podstępny czyli pracujący tydzień Podstępny :P

    Hm, w poniedziałek wstałem lewą nogą i cały tydzień się obijałem, bo niewyspany byłem. (normalka? :P)
    Ulubiony rodzaj Pizzy Podstępny 8-/

    bez papryki z mięskiem :D
    Najlepsze Piwo Podstępny oprocz kozackiego Tyskacza :]

    o lol... tyskie? te siki? a fuuuuj
    Jedyne słuszne, jedyne dobre piwo to LECH PREMIUM. Wyprodukowane w Wielkopolsce. Ja specjalnie chodziłem godzine po browarze słuchając słodkiego ględzenia o niezbyt ważnych rzeczach, żeby napić się za friko piwka :D
    Wino czy wódka Podstępny :P

    Piwo <: (lech premium oczywiście :D)
    Nie piję ani wódki, ani wina. Ale jakbym miał wypić kieliszek wódki albo lampkę wina za >=1k zł, to wypiłbym kieliszek wódy :P
    (w sumie za 100zł też bym wypił :P)
    Miłego :O
    Tobie również :D




    Hannibbal napisał(a)
    Aha :D

    Czemu dobrze, ze do KFC nie chodzisz? ^^

    wolę to co moja babka gotuje <:





    Bardziej kręcą mnie kraje, w których jest cieplej niż w Polsce ^^ .

    Zimbabwe? ^^

    Tym brzydkim tematem na forum pożegnań ;( .

    Wybacz ;*

    1. Gdzie dokładniej chciałbyś mieszkać w Niemczech?

    Hm.... Frankfurt? ;p
    2. Co chciałbyś tam robić?

    To co w polsce, ale za lepsze pieniądze ^^
    3. Jakie kobiety uważasz za najpiękniejsze? (chodzi o kraj, z którego pochodzą)

    Jej, łatwo się nadziać :D Oczywiście, że Polki. Problem w tym, że /me lubi osoby z ciemną karnacją, bardzo ciemną (Murzynki i Murzynów :D). No cóż, tak już mam :)
    4. Masz jakieś swoje ulubione miejsce w Poznaniu?

    Pewnie, Poligród :d Można sobie wypić piwko siedząc na ławeczce i nie martwiac się, że jakieś smurfy wejdą i wypiszą mandacik. Autonomia uczelni rządzi :D
    5. Czemu IRC mi znowu nie działa :O ?

    Bo Siersciuch chce mieć Cię tylko dla Ciebie i celowo zepsuł Twojego IRCa (i swojego z resztą też :D)





    1. Którego z moderatorów forum lubisz najbardziej ?( oprócz siebie)

    Odpowiedź dyplomatyczna: wszystkich kocham tak samo :D
    2. Czemu założyłeś tyn temat?

    To było daaaaawno temu. Dlaczego założyłem? Żeby ludzie mogli zadawać mi pytania, na ktore nie oczekują odpowiedzi :P
    3. Jakie uni lubisz najbardziej?

    U20. Jedyne na którym grałem :)
    4. Co według Ciebie jest najlepsze w ogame i na forum?

    Koledzy i koleżanki z teamów.

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a)
    Zimbabwe? ^^


    Może być Zimbabwe xDDD.

    HypnOS napisał(a)
    Wybacz ;*


    Wybaczam ^^.

    HypnOS napisał(a)
    Bo Siersciuch chce mieć Cię tylko dla Ciebie i celowo zepsuł Twojego IRCa (i swojego z resztą też :D)


    A naprawisz ;(?

    1. Wypijesz ze mną piwko? Albo colę?
    2. Czemu tak spamujesz w tej chwili we wszystkich CT ^^?

    Buzka :*. Dzisiaj coś nie mam pomysłu na "mądre" pytania :P.
  • HypnOS napisał(a)
    /me nie zauważył pytań Superka ;( Więc żeby mu to odpracować, umieszam odpowiedzi na nie na samym początku posta!

    ^^ =)
    Wybaczam ;)


    Tyskie jest szuper :O ... każde piwo będzie sikaczem jak Ci je w barze wymieszają z woda ;( >_>

    Czemu popsuli rozmieszczenie emotek :> już się przyzwyczaiłem co gdzie jest :( wystarczyło dodać nowe na dole :wrr:

    Nio to do sedna ^^
    Mam dla Ciebie ciekawe zadanie ^^ zobaczymy jak sobie poradzisz ^^

    Miłego 8-)