HypnOS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Uoooohohohoho :D Sporo tych osób z którymi piłeś ^^ A temacik widzę się trochy zakurzył więc pomogę ci go 'odnowić' :P
    Co się stało, że stałeś się IRC-Suppkiem? Wiem, mogłeś już pisać odpowiedz, ale wałkować 9 stron - masakra. Pewnie 80% to czysty spam, którego tak bardzo nie lubisz :D
    "Run, run you clever boy and remember me." [ Clara @ Doctor Who ]
  • David napisał(a):


    Teraz ponawiam pytanie: coś taki zmierzły ostatnio? :P

    jaki? xd do mnie proszę mówić prostym językiem! ja prosty chop jezdem!


    @Sierść
    Nie przesadzaj. Ja tam zawsze będę się upierał, że współpracowaliśmy. Do tej pory, jak to piszę, czuję oddech Abnegi na plecach.
    hrhrhr :P Już mnie nikt nie wyrzuci z zielonego teamu, to można napisać :D


    @torcik
    masz otwarte CT?
    od kiedy?
    Sam się dziwię xD
    jakie torciki lubisz najbardziej?
    hmmm, podkrakowskie :P


    @Wiewiórka
    phii a mnie nie ma :| lama i tyle o!!!
    Może walnę "fopa" (ach, ten mój francuski!), ale jakoś nie przypominam sobie, żebym z Tobą pił :<


    @Kami
    kiedy idziemy na pepsi ? :x
    Ja nie piję! A... pepsi xd Przyjedź do Poznania! ;)


    @Redzik
    dobra dzis zobaczylem temat 8-)
    to sobie zaspamuje a co od czegos tu jestem ^^


    nie długo urlop wiec pewnie Poznań a skoro Poznań to się trzeba gdzieś znieczulic najlepiej nie sam :D
    o! o! zapraszam Redzik! Zuzkę złapiemy i możemy się znieczulać :D


    @Probo
    Kurde, czemu jestem z małej? ;<
    oO U mnie jest z dużej. Coś Ci się monitor chrzani xD


    @yodek
    Uoooohohohoho :D Sporo tych osób z którymi piłeś ^^

    Eeee :P No kilka jest ;d
    A temacik widzę się trochy zakurzył więc pomogę ci go 'odnowić' :P
    Co się stało, że stałeś się IRC-Suppkiem? Wiem, mogłeś już pisać odpowiedz, ale wałkować 9 stron - masakra. Pewnie 80% to czysty spam, którego tak bardzo nie lubisz :D
    Kto Ci powiedział, że nie lubię spamu? :P Kłamał! Jak stałem się suppkiem. O ja :d nie wiem Autentycznie nie pamiętam. Byłem modkiem i jakoś coś Eury i LeeLoo mnie zwerbowali? Albo ja się sam wprosiłem a oni mnie przyjęli? Jakoś tak :P

    Ułożone by kasai <3
  • mr187 - to tylko pozory :D Podobnie robię jak rosiczki - najpierw wabię "sexy głosem" a potem pokazuję całe moje zło :P

    @David
    Dlaczego Twój pokój jest rzekomo najwspanialszym miejscem na świecie?
    Bo jest mój! Nikt mi tu nie przeszkadza, nikt nie hałasuje, wszystko jest pięknie i ładnie - mam idealną atmosferę do czynienia zła.
    Kiedy przejdzie Ci w końcu leń? :D
    To on przechodzi?:d
    Jak sprawuje się koszulka z uroczo przekręconym nickiem? :D
    Podarła się jak próbowałem wypruć z niej ten nick.

    Ułożone by kasai <3
  • Kontynuując wątek bliskiego Ci "ordnung ..." - jak zatem zdefiniujesz "artystyczny nieład" i jaką formę przybiera on w Twojej izbie mieszkalnej? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez David ().

  • Kontynuując wątek bliskiego Ci "ordnung ..." - jak zatem zdefiniujesz "artystyczny nieład" i jaką formę przybiera on w Twojej izbie mieszkalnej? :D
    Czy ja wiem czy artystyczny nieład istnieje? Ja się nie znam na sztuce i generalnie niewiele ona dla mnie dlatego znaczy. Co do nieładu w moim pokoju... hm, wszystko jest ulozone na kupkach dookola fotela na ktorym siedze :P

    Ułożone by kasai <3
  • muszę na wstępie napisać że jestem w szoku :P

    było się pochwalić żeś irc admin, a nie biednego Lasica trzymać w takiej niewiedzy :D
    patrze w SiO a tam Hyp temat zamyka... sobie myślę, że chyba popili chłopaki za dużo, a tu patrze ja ci na range i totalny szok:P

    nowy masta irca... hyp jak to napisałeś : "nierychliwy ale sprawiedliwy" hehehe :P

    a tak btw to kiedy to się stało :D?
    no i... co z Jacusiem?
  • Moj Panie napisał(a):

    muszę na wstępie napisać że jestem w szoku :P

    ^^

    było się pochwalić żeś irc admin, a nie biednego Lasica trzymać w takiej niewiedzy :D
    Nie wiedziałeś? Oj, biedaku :glaszcze:
    patrze w SiO a tam Hyp temat zamyka... sobie myślę, że chyba popili chłopaki za dużo, a tu patrze ja ci na range i totalny szok:P
    hyhy :P just for the record - ja nie palę! :bicz:

    nowy masta irca... hyp jak to napisałeś : "nierychliwy ale sprawiedliwy" hehehe :P

    a tak btw to kiedy to się stało :D?
    no i... co z Jacusiem?
    Stało to się jakiś czas temu :P A Jacuś jest obecnie Support For Administrators :)

    Ułożone by kasai <3
  • Aurum napisał(a):

    Ty sprawiedliwy jestes? Nie mataczysz na boku?


    HypnOS napisał(a):

    Ojtam, staram się


    Hrhhrhr, hypolit, z okazji świąt, święta lasu, dnia latawca zacznij się przykładać, co? :D
    Kto Ci upiłował rogo-błyskawice?
    Jak Ci się podoba funkcja ircowego kierownika zamieszania?
    Dostałeś już jakieś pw od naszych stałych "ulubieńców" ircowych z prośbą o zdjęcie - częściowe - wykluczenia w ramach świątecznej promocji?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez David ().

  • David napisał(a):

    Aurum napisał(a):

    Ty sprawiedliwy jestes? Nie mataczysz na boku?


    HypnOS napisał(a):

    Ojtam, staram się


    Hrhhrhr, hypolit, z okazji świąt, święta lasu, dnia latawca zacznij się przykładać, co? :D
    Etam :P
    Kto Ci upiłował rogo-błyskawice?
    Nananana ;d
    Jak Ci się podoba funkcja ircowego kierownika zamieszania?
    Nie jest tak fajnie jak by się zdawało :<
    Dostałeś już jakieś pw od naszych stałych "ulubieńców" ircowych z prośbą o zdjęcie - częściowe - wykluczenia w ramach świątecznej promocji?
    Niet :P Sami z siebie daliśmy amnestię części zbanowanych. Taki prezent na święta :P (o prawdziwych powodach nie będę mówił, niech wygląda, że mamy jakieś serce :P)

    Ułożone by kasai <3
  • Aurum napisał(a):

    Masz IQ jak Doda?


    Zamierzasz mu odpisać, że będziesz mógł zostać porównany do owej pani jak tylko przestaniesz mieścić się w miseczkach? :D
    --------

    Poprawili grawitację w tej knajpie, gdzie mój megaplecak odczuwał siłę ciążenia? :D I ja wraz z nim? :D


    Niepotrzebne takie zaczepki.
    Vasco