Nowa/Stara moda na spamowanie.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nie odpowiedziałeś na proste pytanie @Yossar , a oczekujesz odpowiedzi. Nie strzelaj jak z karabinu tylko się zastanów.
      Tak jak powiedziałem dwa posty wyżej. Zależy to od starcia.

      Coś za coś. Chcemy na szybko, na już. Chcemy żeby parobki nie mogli się obronić przez taki fortel, tak? Żeby ich koleżanka bananów nie dała z odsyłką atakującym?

      Jeśli Tak to sprawa prosta jak sanki.

      Atakujący nie ma żadnego benefitu z lagowania obrońcy jeśli ma dobrze wyliczony czas. Zgadzasz się? W jakim celu mam dla przykładu Twojemu kumplowi załatwiać backup? Źle policzyłem czas. Mój problem. Trafiam w pustą kule. Nic się nie dzieje.

      Mam dobry czas. Kto ma udział w zamulaniu? :) On już wie, że jego zbroja zaraz będzie zardzewiała, a wiesz dlaczego? Ponieważ jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w portkach. Tylko obrońca jest w stanie prosić kolegów o organizowanie zamulenia jego planety/księżyca na konkretny czas.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gardze wami ().

    • Eric_Cartman napisał(a):

      Zostaje jeszcze kwestia zewnętrzych automatycznych skryptów (botów) które tylko na takiej zmianie korzystają.

      @ERIC CARTMAN, boty nie latają w zasadzie na szpieguj, na atakuj farmingami tak, a kolejkowanie dotyczy szpieguj. Bota inteligentnego łapie się na powrocie, jeżeli użytkownik dał ciała.
      Boty to może być oddzielny temat, choć już taki jest założony przez leniwego, czy jak on tam się teraz kreuje na Forum i w Grze.
      No chyba, że widzisz inne botowe zastosowanie. Ja na botach się nie znam, nigdy nie używałem a zawsze zgłaszałem, jak miałem dowody. Uwaga, nie sugeruję, że używasz, jakby ktoś miał wątpliwości.
      Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
      I od istot, co nocą łomocą
      Zbaw nas, dobry Boże!
      Modlitwa błagalna znana jako
      „The Cornish Litany”
      *
      Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
      by przyłomotać im.
      Vesemir z Kaer Morhen
    • gardze wami napisał(a):

      Nie odpowiedziałeś na proste pytanie @Yossar , a oczekujesz odpowiedzi. Nie strzelaj jak z karabinu tylko się zastanów.
      Tak jak powiedziałem dwa posty wyżej. Zależy to od starcia.

      Coś za coś. Chcemy na szybko, na już. Chcemy żeby parobki nie mogli się obronić przez taki fortel, tak? Żeby ich koleżanka bananów nie dała z bananów z odsyłką atakującym?

      Jeśli Tak to sprawa prosta jak sanki.

      Atakujący nie ma żadnego benefitu z lagowania obrońcy jeśli ma dobrze wyliczony czas. Zgadzasz się? W jakim celu mam dla przykładu Twojemu kumplowi załatwiać backup? Źle policzyłem czas. Mój problem. Trafiam w pustą kule. Nic się nie dzieje.

      Mam dobry czas. Kto ma udział w zamulaniu? :) On już wie, że jego zbroja zaraz będzie zardzewiała, a wiesz dlaczego? Ponieważ jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w portkach. A wtedy tylko on jest w stanie prosić kolegów o zamulenie.
      Dobra. Mamy to. Jestem w stanie sie zgodzic. To jeszcze w sytuaxji gdy lecisz na akte albo na stojaca flote cos wykmin. I nagle zobaczysz, ze na 10 sek przed atakirm sie powieksza pzco sekunde.
    • Zagubiony napisał(a):

      Uważasz, że warunkiem otrzymania bana jest utrata floty przez obrońcę ?

      ...korzyści, tak zacytowałeś z Regulaminu, ja napisałem utrata floty, co w przypadku podjęcia złomu jest korzyścią dla atakiera i jej utratą dla obrońcy - szczególny przypadek, nic więcej, ale prawda powinienem odnieść się do możliwości utraty korzyści.


      Zagubiony napisał(a):

      Tu odleciałeś: "Każdy z nas jest potencjalnym gwałcicielem bo narzędzie ma i być może nawet i chęci ale przecież nie każemy wszystkich za gwałty prewencyjnie..."
      Nie można dostać kary za posiadanie narzędzia (prewencyjnie), kare otrzymujesz za gwałt ( użycie narzędzia).

      Za posiadanie sond nie otrzymujesz bana. Ban powinien być za użycie sond niezgodnie z zasadami gry.
      i o tym właśnie pisałem, to że masz w rozporku i siedzisz w domu, nie można podpiąć nawet pod prewencję ale chodzenie ulicami wśród potencjalnych obiektów gwałtu (hetero, homo, czy innej opcji), to już można by podciągnąć za niewłaściwe używanie - chciałbyś tego?
      Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
      I od istot, co nocą łomocą
      Zbaw nas, dobry Boże!
      Modlitwa błagalna znana jako
      „The Cornish Litany”
      *
      Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
      by przyłomotać im.
      Vesemir z Kaer Morhen
    • @kaper1
      "bot" czyli skrypt robiący mechanicznie jakieś czynności można skonfigurować według własnych potrzeb.Może np podnosić i cofać flote z atakowanego monna w przedziale 6sek od ostaniego skana,w ten sposób osoba która skanuje nie jest w stanie zobaczyć tej floty np przy podstawce.
      Kofiguracji i zastosowań może być wiele a jeżeli przypiszemy/uwarunkujemy czasowo jakąś czynność jest to tylko ułatwieniem dla tego typu oszustwa.
      Mama mówiła, że lesbijki jedzą kartony i liżą dywany.
    • I znowu przepychanki i lapanie za slowka - badzmy realistami , programisci Gameforce nie siada jednego dnia i nie zrobia kodow do prehistorycznej gry ogame gdy maja na glowie nowsze zabawki i zdecydowanie wieksza spolecznosc upominajaca sie o poprawki niz w ogame 3-5 graczy nie zadowolonych z lagowania .

      Jesli chcemy szybkiej reakcji to zdecydowanie musimy prosic o konkretny zapis w zasadach o zakaz szpiegowania co sekunde podczas calego lotu floty atakujacej danego gracza co moze spowodowac uniemozliwienie mu poruszania sie flota. Nie zakaz skanowania galaktyki bo to jest oczywiste ze nikt nie bedzie siedzial caly dzien i skanowal jedna gale by zachowac odstep ilus sekund i dlatego pisalam wczesniej ze GO powinno zaznaczyc w wyjasnieniu ze kazda taka akcja zgloszona powinna byc przeanalizowana czy zrobiono to w celu zlagowania obroncy.
      Odleglosc 3 sekund miedzy skanami nadal da tzw zaspamowanie podgladu o ktory niektorym tu chodzi zeby nie bylo widac floty atakujacej pomiedzy i jest to wystarczajacy czas na podniesienie floty w razie proby ucieczki - co zostalo juz przetestowane.
      "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

      "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
    • Yossar napisał(a):

      To jeszcze w sytuaxji gdy lecisz na akte albo na stojaca flote cos wykmin.
      Zdecydowanie trudniejszy temat.
      Obrońcy nie ma na koncie. Nie wie o ataku. Jaki ma udział w zamulaniu, jak nie zna czasu? Sprawa prosta. Zamula atakujący, ale w jakim celu jeśli widać, że obrońcy nie ma?

      Obrońca jest na koncie. Atakujący zamula. Tylko po co jeśli obrońca jest na koncie - zna konsekwencje.
      Obrońca jest na koncie. Obrońca chce wymusić backup i brak zwrotu strat atakującego. Atakujący nie zamula. Wtedy wchodzą w grę tylko konta postronne obrońcy. Zgadzamy się?
      Wylot atakującego i lot w układzie od kilku do kilkudziesięciu minut. Atakujący nie zorientuje się, że przez ten czas przybywa pz u obrońcy? Dograsz czas z kont postronnych, żeby zbierać po każdej misji, żeby nikt się nie zorientował, że to obrońca wymusza?
    • nie no, jak zamulenie leci w czasie kiedy do ataku zostało co najmniej kilka minut. A co jak zamulenie leci w ostatnich 10 sekundach? nawet na librze zdaża się wlatywać w akte a co dopiero na większym speedzie? W omawianym przypadku cały lot trwa 4 minuty


      gardze wami napisał(a):




      Obrońca jest na koncie. Obrońca chce wymusić backup i brak zwrotu strat atakującego. Atakujący nie zamula. Wtedy wchodzą w grę tylko konta postronne obrońcy. Zgadzamy się?

      To by znaczyło, żę w przypadku ataker może mulic z obcego konta bo według tego punktu to na bank nie on :)
    • Walka z wiatrakami. Najpierw już kombinujesz jak ominąć propozycję do ZG proponując bodowe multikont stworzonych pod zamulanie i wysłanie atakiera na bana. Gratuluje przenikliwości.

      Yossar napisał(a):

      A w takim, zeby atakera wyslac na bana
      Dochodzimy do sedna problemu trzy strony dalej od tego co napisałem wcześniej. Atakujący znając uzupełnienie do ZG o backupie dla obrońcy, nie ma żadnego celu w lagowaniu. Ma go obrońca. Tylko on.
    • Ale to oznacza, ze kazda proba lagowania bedzie robiona przez obronce. Czyli, lecisz sobie na ekonoma na 3kkk zysku. Kolo sobie odswieza od czasu do czasu. Lagujesz go z obcego zaprzyjaznionego konta. Kolo nie podniesie floty. Ale teamowi napiszesz: "Bzdura! To obronca bo przeciez nie ryzykowal bym swojej ogromnej floty zeby 3kkk zysku zrobic." i co ma team zrobic wtedy?
      A wiem. Dochodzenie.
    • Yossar napisał(a):

      Ale to oznacza, ze kazda proba lagowania bedzie robiona przez obronce. Czyli, lecisz sobie na ekonoma na 3kkk zysku. Kolo sobie odswieza od czasu do czasu. Lagujesz go z obcego zaprzyjaznionego konta. Kolo nie podniesie floty.
      Bo właśnie tak jest. I tłumaczyłem już wielokrotnie w tym temacie, dlaczego tak jest.

      Atakujący na dzień dzisiejszy laguje gdy nie ma dokładnego czasu, albo laguje bo nie jest to uregulowane i warto spróbować bo się unika konsekwencji.
      Obrońca laguje w każdym przypadku w którym może uratować flotę.

      W jakim celu atakujący znając konsekwencję w ZG będzie insynuował, że to obrońca lagował jeśli finalnie to obrońca dostanie backup, a atakujący oprócz bana dostanie nakaz odsyłki?
    • Yossar napisał(a):

      ale wlasnie w przypadku ktory wywolal (w koncu) dyskusje lagowal agresor a flota sobie stala. A lagowal dlatego zeby obronca nie uciekl. Lagowalo konto powiazane z atakierem (nawet mimo cichych dni), ale co by sie zdazylo gdy lagowalo by konto top3000? Nie dojdziesz kto lagowal
      I to jest sedno Yoss. Ostatnie pół zdania.

      Odpowiedź jak z pewnego serialu - niezainteresowana osoba trzecia
      The End


      uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

      uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


      uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

      Uni68 Bociek [3 X] - The End



      Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
    • Co do braku interesu w spamowaniu dla atakującego nie będzie miałzysku same straty itp, jeśli ktoś zacznie szpiegować tzn że kręci obrońca tak ?

      Ja sie wcale bym nie zdziwił jakby tak ktoś kombinował pozbyć sie konkurencji kosztem usunięcia go z gry. Nie mogę go złapać to wyśle go na jednen, drugi i trzeci urlop. :Polecę na niego jak bedzie flota stała z kont a,b,c,d będę spamować i wszystko będzie widać że to on coś kręci. Może tak być czy nie ?
    • I znowu tworzenie obejsc - do kazdej zasady znajdzie sie obejscie dlatego kazda taka akcja z zamulaniem jesli jest zgloszona powinna byc rozpatrzona indywidualnie po to zeby znalezc luki jak i ukarac ewentualnego winnego lub winnych , skoro atak bylby zamulony podczas nieobecnosci obroncy to uwazasz ze GO by tego nie widzialo ze nie byl zalogowany wiec o czym my tu mowimy - w takiej sytuacji nie ma czego zglaszac - obroncy nie bylo na koncie i dostal normalnego zloma bez wzgledu jak ta flota tam by dotarla z lagowaniem czy bez.
      Dlatego powinien byc zapis o zakazie skanowania co 1 sek w wiadomym celu.
      "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

      "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
    • Elkanen napisał(a):

      Yossar napisał(a):

      Poza tym, ttzeba wymyslec system kar, ktory spowoduje ze lagowanie nie bedzie oplacalne zarowno dla obroncy jak i atakujacego.
      Od razu perm i koniec kropka. Na grubo leciec z tematem bez pieszczenia sie z delikwentami.
      Dla takich jak Ty to idealne rozwiązanie, zawsze jakieś wytłumaczenie się znajdzie na lamerstwo :E Jak ktoś kombinuje i coś więcej niż bfsy to będzie duży problem jak bez głowy to się odbędzie.
      The End


      uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

      uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


      uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

      Uni68 Bociek [3 X] - The End



      Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
    • Art napisał(a):

      Flotę zawsze można zwrócić prawda? Tak czy inaczej, nasze wewnętrzne testy także nie potwierdziły braku możliwości podrywania flot przy skanowaniu koordów innych niż atakowane.
      Czy tylko ja czegos nie rozumiem? zatem dlaczego oboje gracze sa na blokadzie?
      Z tego co mi sie udalo ustalic , wiem ze nie bylo zadnego skana w atakowanego moona na 6 sek przed wlotem . Whisky ponoc tam nawet nie skanowala .
      Testy pokazuja ze zadnego lagu nie bylo a gracze jak byli na banie tak sa, moze mi to ktos wytlumaczyc?
    • A przepraszam a czy Ty grasz w ta gre dwa dni? ,że nie wiesz ze jak lecisz z atakiem na jakiegos moona to sobie mozesz naprzyklad planete w tej samej sekundzie zeskanic? i że nikt nigdy za to nie da CI blokady?
      I nie sadze zeby skany Whisky byly przypadkowe bo niby dlaczeog miały by być ?
      Tylko czy ona nie może skanować sobie celu na innych koordynatach , w momencie gdy drugi gracz sobie w niego wlatuje gdzieś indziej?
      skoro tego nie wiesz to naprawde niewiele wiesz na temat tej gry .
      Jak lecisz na atak i skanujesz inne moony i skany na inne kordy wpadaja w dwie czy trzy sekundy przed atakiem to dostajesz blokade od GO ? .
      Widzisz nie dostajesz .
      Pisalem ze prosze o poważna odpowiedz , a nie jakies głupoty .
    • Yoss w Polsce z tego co się orientuje, dopóki nie ma dowodów to można być co najwyżej podejrzanym - tzw. domniemanie niewinności.

      Regulamin i OWU są jakie są - ale dopóki winy nie uwodnisz to nie ma jej.

      Udowodnij że te skany były nie przypadkowe - słucham bardzo uważnie. Przecież mogła lecieć tam gdzieś na tą planetę skasować inne recki albo po sure żeby nie przeklikał i nie telepał, mogła lecieć tam farmić i nie mieć fali i tak możemy nieskończenie pisać - My tego nie wiemy. Mogło to nie być z premedytacją.
      The End


      uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

      uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


      uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

      Uni68 Bociek [3 X] - The End



      Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
    • Blagam cie nie osmieszaj prosze pla i nie klam. Co łiski sprawdzala? Czy kolo nie chomikuje 300kkk surowcow na planecie? Zeby co zeby sie podstawic pod to co w niego wlecialo? Oczywiwcie ze sprawdzam moony ale wtedy gdy flota moze mi zrobic lustro a nie przy takiej przewadze. Poza tym nie zdazylo mie sprawdzac na mniej niz 6 sekund bo niby po co? Co bym zrobil? Kuknal na skan i zdazyl zawrocic? Pewnie tak, ale twm byl skan liski na sek przed atakiem. Jakos po ataku juz nie skanowala. Jeszcze brniesz dalej, cholera wie kto ty jestes i na jakim koncie grasz. Wysylaja cie na forum tylko zebym apopleksji z rozpaczy dostal chyba.


      bocieek napisał(a):

      Yoss w Polsce z tego co się orientuje, dopóki nie ma dowodów to można być co najwyżej podejrzanym - tzw. domniemanie niewinności.

      Regulamin i OWU są jakie są - ale dopóki winy nie uwodnisz to nie ma jej.

      Udowodnij że te skany były nie przypadkowe - słucham bardzo uważnie. Przecież mogła lecieć tam gdzieś na tą planetę skasować inne recki albo po sure żeby nie przeklikał i nie telepał, mogła lecieć tam farmić i nie mieć fali i tak możemy nieskończenie pisać - My tego nie wiemy. Mogło to nie być z premedytacją.
      bociek oczywiscie ze jest domniemanie niewinnosci, ale ona w oczywisty sposob zlamala przepis o 6 sekundach.
    • Tylko ze to nie jest sedno sprawy .
      Nie jest ważne czy Whisky leciala skanami celowo czy też nie, każdy gracz ma prawo skanowac co chce i jak chce , no chyba ze o czymś nie wiem . Z tego co wiem nie byl wykonany skan na koordynaty na których odbywał się atak.
      Art wyżej napisał ze skanowanie innych kordów nie powoduje żadnych lagów .
      A skanować inne kordy w każdym dowolnym momencie jest dozwolone . Każdy kto miał jakaś styczność z flota o tym wie , ile razy zgłaszałem gracza który wlatywał mi na planete i skanował moona w tym samym czasie . Za każdym razem odpowiedz GO była taka sama.
      Że nie ma podstaw do blokady tego konta , bo nie została złamana ta zasada.
      Wiec kompletnie tego nie rozumiem , jak to jest.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cerm3r ().

    • cerm3r napisał(a):

      Tylko ze to nie jest sedno sprawy .
      Nie jest ważne czy Whisky leciala skanami celowo czy też nie, każdy gracz ma prawo skanowac co chce i jak chce , no chyba ze o czymś nie wiem . Z tego co wiem nie byl wykonany skan na koordynaty na których odbywał się atak.
      Art wyżej napisał ze skanowanie innych kordów nie powoduje żadnych lagów .
      A skanować inne kordy w każdym dowolnym momencie jest dozwolone . Każdy kto miał jakaś styczność z flota o tym wie , ile razy zgłaszałem gracza który wlatywał mi na planete i skanował moona w tym samym czasie . Za każdym razem odpowiedz GO była taka sama.
      Wiec kompletnie tego nie rozumiem , jak to jest.
      pokaz mi to w regulaminie. Bo jak chcesz to ci pokaze w regulaminie zapis zabraniajacy jakichkolwiek dzialan przez kogokolwiek na 6 sek przed atakiem.

      Bociek po co wy sie wypieracie powiazania? Tego nie kumam. To jak plucie wszystkim prosto w twarz.